Mikrotel Sp. z o.o.
1 3 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Mikrotel Sp. z o.o.?

hjbjk Nowy wpis

@karina a czemu chcesz sie z nimi skontaktować? O co chodzi? Ja tam swego czasu pracowłam, no ale po co miałabymm podawać młój prywatny numer telefonu i to jeszcze na forum publicznym? prosze o odpwoiedz

karina Nowy wpis

witam czy mogę się w jakiś sposób skontaktować z osobami które pracowały w mikrotelu proszę o napisanie nr.telefonu z góry dziękuje

karina Nowy wpis

witam mogę się z tobą skontaktować czy pracowałeś w mikrotelu ?proszę o napisanie nr telefonu

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Revo

Pracowalem w tej firmie przez 2 miesiąca, dalej po prostu nie wytrzymałem. Jak już było napisano, biuro - super, kierownik tez, wszystko się zmieniło, gdy poszedłem do pracy w pierwszym dniu. Warunki - masakryczne, ludzie cały czas się kłócą miedzy sobą, traktuja ciebie jak dziada. Jeżeli chodzi o wynagrodzeniach - firma są dziadowska i płaci troszeczkę więcej, jak najniższa krajowa (ok. 1400 zl), a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrzebną od 7 do 15 bez żadnego wypoczynku. Nie polecam tego!

M.B.

najgorsza firma do jakiej można trafić. Nikt nic nie wie, ciągle ktoś gubi dokumenty, a jak sie nie znajdą to jest to Twoja wina. Pracujesz za 1000 zł choć ciągle dostajesz obietnice że na koniec miesiąca "wszystko wyrównamy".

Tak2Nie

?

Widać po ogłoszeniach, co róż jakieś ogłoszenie, przemiał ludzi musi być niezły

Tak1Nie

Dzik

wół roboczy - 2013-02-11 16:41:24 Zdecydowanie nie polecam,,,,ale po krotce,,,pierwsze wrazenie jest ok, mily prezes, rozmowa ok, jak to fajnie bedzie sie pracowalo za jak wielka kase,, no niby super,,, tylko nalezy popatrzec na ludzi, troche zestresowanych,,, po paru dniach od zatrudnienia wszystko jasne,,, tyrasz jak wół ,traktują cie nezbyt przyjemnie, wulgarnie, i tyle. nie polecam,,, unikac kontaktow z PREZESKĄ!!! ,,, woly robocze z natury mile :DNie POLECAM! Nie płacą tak jak trzeba, mówią co innego robią jeszczew co innego! Wszyscy zestresowani. W sumie wiejska, firma, zatrudniaą wieśniaków, żeby nic im nie płacić. Szarość, dużo obiecają mało robia! Prezeska to0 w ogóle babo-chłop, po prostu szkoda takich ludzi..atmosfera bardzo nie miła, tak jak by robili to na zasadach harytatywnych, ze coś im musisz, a oni jeszcze przemyślą! Wielka firma! Prezes -wiejski chłop!! Zdecydowanie nie polecam, po co się nerwować.

wół roboczy

TakNie

Zostaw opinię o Mikrotel Sp. z o.o. - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie