Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk

Opinie o Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk

ania

Choćbyś i sto razy to samo pisała w obronie ,to i tak nie zagłuszysz prawdy.

brak słów

a może wcześniej po prostu nie widzieli tych głupot, które były wypisywane........ ludzie do roboty a nie pierdołami się zajmujecie

Stwierdzam, że te absurdalne negatywne opinie są pisane przez osoby, które w obecnej chwili mają znacznie gorzej lub są bez pracy, a fakt że nie pracują już w tej firmie był na własne ich życzenie, stąd też może i ich rozżalenie. Mogę powiedzieć bez zawahania, że firma ta daje duże możliwości ludziom, którzy są ambitni, pozwala się rozwijać, zdobywać wiedzę i umiejętności. Natomiast zaangażowanie i bycie "dobrym sprzedawcą" ma odwzorowanie na wynagrodzeniu, wie się za co pracuje i naprawdę nie można narzekać! Co do atmosfery, jest świetna! Ja dzięki tej firmie poznałam swoich nowych przyjaciół, i nie mogę złego słowa powiedzieć ani na osoby które tu pracują ani na samego szefa, wręcz odwrotnie cieszę się że mogę pracować z takimi osobami!!

Witam! Chciałabym obalić kilka z tych wypowiedzi, są znacznie przebarwione i wyssane z palca!! To zależy też od drugiej strony, i od tego jak postrzega się pracę! Wygląd nie ma tu żadnego znaczenia, a chyba reprezantywność na tym stanowisku jest wskazana gdyż to świadczy o wizytówce samego banku!! Równiez pracuje od dłuższego czasu w tej firmie, nigdy przenigdy nie spotkałam się z sytuacjami jakie tu są opisywane, i mogę stwierdzić z czystym sumieniem że pan Krzysztof Żołnieruk jest człowiekiem na poziomie i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Życzę każdemu takiego pracodawcy!

gość

ludzie, najpierw nauczcie się rozróżniać pracę od grzania stołka a potem piszcie takie opinie. Najłatwiej jest brać pensję za samą obecność w pracy. Nie dziwi fakt, że negatywne opinie są wypisywane przez osoby zwolnione. Nie znam bardziej solidnej firmy od PDF, nieopłacanie składek ZUS bzdura, sprawy w sądzie ? tylko z winy pracowników zresztą wygrane przez PDF. Łatwo jest mieć pretensje do całego świata że komuś w życiu nie wyszło. Pozdrawiam

Gold

Prosta sprawa.. Firma poszukuje świetnych doradców, a nie pseudo sprzedawców. Pracuje w tej Firmie od dluzszego czasu i ta Firma daje mi mozliwosci rozwoju. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PRACY TUTAJ, zarobki też sa super. Plotki o jakims mobingu czy romansach to śmieszne bzdury. A jeśli Tobie się tutaj nie powiodło to widocznie nie jestes swietnym doradcą i nie nadajesz sie do naszego zespołu ;) Pozdrawiam

Witamy Jestm pracownikiem PDF-u od kilku lat i nigdy ale to nigdy nie zdarzyło mi sie aby Szef pan Krzysztof złozył mi albo jakiejkolwiek mojej koleżance propozycję nie godną pracodawcy. Poza tym jesli ktoś już zdecydował się oceniać tą firmę to niech podpisze się pod swoją opinią z całą odpowiedzialnością IMIENIEM I NAZWISKIEM. bo anonimowo to ja też mogę pisać niestworzone rzeczy na kogokolwiek. Oczerniając kogoś trzeba mieć również resztkę swojej godności i szacunku do samego siebie w tej chwili anonimowośc jest ucieczką przed odwaga której każdemu z was brakuje! Pozdrawiamy wszystkich którzy mimo zadowolenia z jakim odchodzili z pracy teraz piszą coś co jest nieprawdą! Poza tym uogólniając wszystkich pracowników mówiąc że jestesmy "łatwe" obrażasz nie tylko nas jako pracowników ale również siebie skoro z nami pracowałaś, własciewie co mozecie wiedzieć o pracownikach z drugiego konca Polski skoro niektórych nawet na oczy nie widzieliście?!

?

He..he skoro zostałyście zwolnione, to chyba jakis powód był. [usunięte przez moderatora]Jeśli chodzi o mnie, to nie powiem złego słowa na tę firmę i właściciela, wręcz przeciwnie, wynagrodzenie- rewelacyjne, współpraca- ciepła i miła bez żadnych podtekstów. Dziewczyny mściwe jesteście, a to nie na tym polega!!!!!

pracownica

To śmieszne co tu jest wypisywane. Jestem pracownikiem PDF i muszę przyznać, że w życiu nie spotkałam się z tak dziwnymi sytuacjami jakie są tu opisywane!! Autorzy, czy raczej AUTORKI tych pomówień, zwyczajnie szukają taniej sensacji. Chcą zrobić wiele szumu wkoło siebie, próbując same sobie i chyba całemu światu udowodnić jak idealnymi pracownikami byli... a ten[usunięte przez moderatora]je ot tak, bez powodu zwolnił. Bidulki. Żal mi jest tylko tych firm, które potem, z pełną nieświadomością, takie "wilki w owczej skórze" zatrudnią - żeby im zatruły atmosferę, wykorzystały i myślały,że - czy się stoi, czy się leży, to się im 1mln PLN należy !! Bo o lojalności ze strony tych pań mogą zapomnieć - takie wartości dla tych nich nie istnieją... Komentarze są obrazem prawdziwego oblicza ich autorów. Smutne prawda? Ale niestety prawdziwe.

best

BZDURA - mobing, niemoralne propozycje? coś się wam dziewczyny w głowach poprzewracało. Pracuje w tej firmie i nie pozwole aby ktoś gadał takie absurdalne rzeczy - jak sie tobie nie ułożyło to nie niszcz życia innym

fiola

I jakie masz teraz doświadczenia po rozmowie?

MGIELKA

Popieram tez mialam przyjemnosc pracowac w tej firmie i NIE POLECAM NIKOMU !!!!! Duzo obiecywania a malo realizowania ze strony bylego szefa !!!!

czupakabra

Nie wiem jak poszło, bo do samego końca tego się nigdy nie wie hehe :). Miałam rozmowę z kobietą i w razie czego to będzie jeszcze nastepna z szefem. O zarobkach też się nic nie dowiedziałam, tylko ja miałam pytanie ile chcialabym zarabiac. A w jakim mieście miałas rozmowę jesli można wiedziec ??

alena-m

hehe, zgadzam się. i jak poszło? ja w sumie o samych zarobkach jeszcze nic się nie dowiedziałam... a Ty? ta firma kiedyś nazywała się Tricity, ale dla tej też nie ma zbyt wielu opinii, a sama firma istnieje w Polsce od kilkunastu lat...

czupakabra

Też jutro idę na rozmowę do tej firmy i znalazłam jedynie tutaj 1 negatywną opinię, dziwi mnie jednak fakt że pozytywnych też nigdzie nie ma...

alena-m

skoro pod byle pretekstem zwalnia z pracy to istnieje coś takiego jak prawo pracy i sąd. ciekawe, że w całym necie są tylko 2 negatywne opienie nt tej firmy w tym jedna twoja. jutro idę na rozmowę, więc sama ocenię

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk - Gdynia

• Jak się pracuje w Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk?

Zobacz opinie na temat firmy Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk?

Kandydaci do pracy w Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Żołnieruk