Opinie o DecoMania.pl w Warszawa

DecoMania.pl to sklep internetowy z punktem stacjonarnym z ekspozycją w Warszawie na Ursynowie oferujący ponad 35 tys produktów z branży dekoracje i wyposażenie wnętrz, specjalizujący się w dekoracjach ściennych takich jak fototapety, panele ścienne 3D gipsowe i mdf, szkło z nadrukiem, obrazy, naklejki, tapety, tynki dekoracyjne, panele podświetlane LED i wiele innych. Oprócz dekoracji ściennych sklep oferuje również meble, oświetlenie, tekstylia, akcesoria i wiele innych produktów.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DecoMania.pl w Warszawa

Marta Nowy wpis

Czy usunęli stronę internetową ? Dlaczego?

Gienek Nowy wpis

Oszuści!!! Zapłaciłem za panele ścienne w październiku i do dnia dzisiejszego nie mam towaru. Sprawa została skierowana do sądu i do prokuratury. Jeśli ktoś potrzebuje kontakt do prawnika to proszę pisać to podam numer. Oszustom nie można odpuścić.

Były_pracownik Nowy wpis

To miała być "praca marzeń ", a zostaliśmy bez pieniędzy, zwolnieni z dnia na dzień.

Hanka Nowy wpis

Pracownicy odeszli, ale nie dostali pensji. Ot co.

Czy po rozmowie w DecoMania.pl rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ex

Sklep na Klimczaka raczej nie będzie już czynny, szkoda czasu. Zostaje Wam tylko sąd. Pracownicy odeszli. Nikt raczej nie odpowie na maile.

bio

witam byłem 7 grudnia na klimczaka i lipa , zgłosiłem na policje

Facet splajtował. Wiedział, ze nie ma kasy, a przyjmował kolejne zamówienia. To się nazywa złodziejstwo.

Iza

Nieuczciwy pracodawca.

Diana

W DecoManii pracowali młodzi ludzie, dla wielu z nich to była pierwsza praca. Nie dostali wypłaty za swoja pracę, każdy z nich miał swoje zobowiązania finansowe, niektórzy z nich musieli się zapożyczyć. Pierwsza praca i złe doświadczenia.

Oj jakie Oj

Niestety jestem kolejną osobą która została naciągnięta. Zamówiłam 2 tygodnie temu fototapetę, zapłaciłam przy zamówieniu, wysłali mi fakturę mailem i od tamtej pory cisza zero kontaktu, nie reagują na maile, telefon nie odpowiada. Dla wszystkich oszukanych podaję numer telefonu właściciela 601 394 224 Jacek Bieliński. Napisałam maila że jeżeli nikt się ze mną nie skontaktuje w ciągu 24 godzi sprawę zgłaszam na policję o wyłudzenie. Na stronie internetowej jest informacja, że sklep jest otwarty na Klimczaka w Warszawie codziennie. Byłam osobiście i sklep zamknięty i info ze NIECZYNNE proszą o kontakt mailowy. Ja tej sprawy tak nie zostawię! Pracuję w gazecie i zrobię wszystko by to się ukazało!

eu
@Oj jakie Oj

Witam, jestem kolejnym klientem, którego oszukał ten sklep. Kupiłam szafę przez allegro, za którą zapłaciłam z góry i do tej pory jej nie otrzymałam, otrzymałam tylko fakturę. Wysłałam oświadczenie o odstąpieniu od umowy i od dwóch tygodni cisza. Kieruję sprawę do UOKiKu.

Moniś
@Oj jakie Oj

może trzeba było poczytać opinie nim się coś zakupiło? o tym że ten sklep się zamyka jest głośno od blisko półtora miesiąca. jak się ślepo w coś wierzy to takie są rezultaty

Krzysztof

Omijać szerokim łukiem. Firma ma kłopoty finansowe. Niezapłacone faktury dla klientów i pracowników.

paulina berska

Zakupilam w tym sklepie panele scienne 3d po uplywie 3 tygodni gdzie na allegro pisze wyraznie wysylka do 6 dni produkt polski , prubowalam sie skontaktować z sklepem po wielokrotnych probach i kilkudziesięciu e mailach kturegos dnia udalo sie dodzwonic pracownik sklepu stwierdzil ze nie dostal zadnego przelewu gdy wyslalam dowod wplaty i pod grozba zgloszenia wyludzenia na policje raczyl oddzwonic pan kierownik i oswiadczyl ze pieniadze sie znalazly ale produkt jest chiński i musze czekac do 80 dni KATASTROFA a tak ladnie gadali przed wplata pieniedzy zapewniali panele loft system produkt polski . Pragne wszystkich ostrzec przed tym sklepem internetowym

@paulina berska

Ja czekam już trzy tygodnie na płytki z klejem i jest sukces otrzymałem fakturę, a towaru nie widać. Próbowałem dzwonić, żaden telefon nie odbiera, na maile nie odpowiadają. Nie kupujcie w tym sklepie. Marek

Frz

Firma się rozwija, otwiera nowe punkty, powstają nowe działy. Stąd dużo ogłoszeń, ponieważ istnieją nowe stanowiska do obsadzenia. Firma daje możliwość wykazania swoich umiejętności, ambicji, możliwość rozwoju. Pracuję i polecam.

Hela
@Frz

Coś te pozytywne opinie chyba pisze dział marketingu bo jakieś sztuczne są zero konkretów teraz masa ogłoszeń na gumtree wysyłam co a tu nic. Tak jak napisałam powyżej mam kwalifikacje idealnie pasujące do ich wymagań. I niech mi nikt nie mówi ze to przez stawkę jaką podałam bo ostatnio podawałam nawet niską stawkę i szeroką dyspozycyjność. Oni szukają kogoś za 5 zł.

GAb

To o niczym nie świadczy, po prostu Właściciel zbiera CV i zatrudnia osoby które mu odpowiadają, przemiału nie ma raczej w 2 stronę Właściciel nie chce zwalniać wiem bo tam pracuję. Może kwestia zarobków które podajesz wyjściowo?

Zal
@GAb

Hahahaaaaa widać promocję. Napisałeś właściciel dużą literą--czyli musisz się tego właściciela bać bo piszesz na jego zlecenie ten komentarz.

hela

Czy ktoś wie dlaczego oni mają ciągle tyle ogłoszeń na gumtree? Jak tam się pracuje? Czy tam jest taki przemiał że ciągle kogoś szukają? Czy po prostu jest dostępnych tyle stanowisk? Mam doświadczenie jakiego wymagają, kilka lat pracy w sklepach z branży dekoracyjnej + w sklepie internetowym, wykształcenie artystyczne: ale nigdy nie odpowiedzieli na moje wysłane cv. A próbowałam naprawdę wiele razy. Nawet kilka lat temu wysyłałam. Oni ciągle się ogłaszają - to jest jakieś podejrzane.

Internauta
@hela

Potwierdzam, mam pracę ale postanowiłem sprawdzić co na rynku pracy piszczy i ci się znowu ogłaszają. W zasadzie odkąd tylko pamiętam, czyli 3 lata wstecz, oni się wciąż na Gumtree ogłaszali. Nie świadczy to o nich dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o DecoMania.pl - Warszawa

DecoMania.pl
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al.komisji Edukacji Narodowej 47 lok. 163
    02-797 Warszawa