Grupa Farmacol

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Farmacol

wpadłem tu poczytać informacje czy coś się zmieniło od mojego zwolnienia ,pracowałem tam kupę lat ,szczerze za długo się tam męczyłem ,i od kilku lat już tam nie robię widzę że nic się tam nie zmieniło a dobre opinie są pojedyncze i pisze je chyba samo kierownictwo powiem wam tak ,faktycznie sam nie żałuję że się zwolniłem i nie znam żadnej osoby która by żałowała ,ten zakład to porażka i bądźmy szczerzy dopóki się tam nie pójdzie pracować to nie ma co tu wypisywać bo sam jak to opowiadam znajomym to mi ciężko uwierzyć w to co przeżyłem a co dopiero ludzie którzy tam nie pracowali dopiero jak się zwolniłem z tego zakładu zobaczyłem co to życie ,co to szacunek do pracownika w innych firmach i co to wypłata ,tam tego nie było więc z jednej strony was rozumiem bo sam kilka lat zwlekałem ale nie ma co się bać i iść do innego zakładu ,macie więcej do zyskania niż do stracenia ,więc z perspektywy czasu jak już wiem że wszędzie jest lepiej niż tam mogę powiedzieć to samo co większość tam ,nie podoba się to idźcie gdzieś indziej ,kierownictwo ma to i was gdzie ma i tak i tak a wy zyskacie wolność i życie i zobaczycie że nie będziecie żałować pozdrawiam wszystkich wytrwałych i powodzenia życzę

kubus
@były pracownik

Swięta racja też pracowała i to też za długo wszędzie lepiej niż tam .

@były pracownik

Same ogolniki, zadnych konkretow. Mozesz napisac ta sama formulke pod kazda firma i bedzie to odbierane indywidualnie ze wzgledu na to, kto jest czytelnikiem. Skoro pracowales tam pare lat wczesniej, to az tak bardzo tesknisz, ze musisz sie wypowiadac i czytac opinie na temat tej firmy? Mnie np nie interesuje firma, w ktorej pracowalem pare lat temu, nawet o niej nie pamietam(a bylo ich malo). Widocznie komus zalezy na tym, zeby pisac takie posty. Brak jakichkolwiek podstaw. Pozdrawiam.

Kik

CRP Wydłużysz przerwę, podwójnie ją odrabiasz. Ciekawe sposób obliczania.

Joker
@Kik

O czym piszesz?

Czy w Farmacolu podniosą wreszcie pensje? 2300 na rękę to chyba kpina. Na innym magazynie bez akordu i nocek płacą koło 3 tys na rękę. Od nowego roku znowu najniższa krajowa zostanie podniesiona (usunięte przez administratora) tutaj nic nie podnoszą. Nie doceniacie pracownika, wszystko idzie w górę. Jak żyć za tą pensje????

Makumba

Uważajcie, ta firma to wilk w owczej skórze! Motto: wyzysk, mobbing, obietnice bez pokrycia!!! Omijać szerokim łukiem!!!

Aplikowałeś do firmy Grupa Farmacol? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Owen

Czytajac wasze opinie musze stwierdzic ze w dzisiejszej polsce ludzie nie potrafia dostosowac sie do warunkow pracy. Skoro farmacol wam nie odpowiada to amazon czeka z otwartymi ramionami. Darmowe obiadki, darmowy autokar, umowa o prace, sa tez inne magazyny na pomorskiej, kniewskiej i, w zalomiu. Narzekacie na kierownictwo, ze ludzi jak smieci traktuja, mam pytanie ktorzy, poniewaz pracuje tutaj drugi rok I z czyms takim sie nie spotkalem, przywilej pracowniczy taki jak fajka co 2h ktory kazdy ma w tylku I wychodzi kiedy chce, przesiadywanie w toalecie, przesiadywanie na rolkach itp. Nikt nie gania za to ze na chwile pogadamy z kolega/kolezanka, jak pracownik jest ok to kierownictwo rownierz. Opinie ponizej pisza ludzie ktorzy widocznie byli za slabi aby pracowac w farmacolu, wiec teraz proponuja powiekszone zestawy w mcdonalds. Jezeli ktos przychodzi do pracy pracowac a, nie przebimbac 8h to nie ma zadnych problemow w pracy, co do nadgodzin na nockach to czasy kiedy byliscie zekomo zmuszani do zostawania po godzinach dawno minely. Narzekac to kazden jeden by chcial, tylko robic nie ma komu. Polecam ten zaklad pracy, pieniadze dobre I atmosfera tez

Pinksand
@Owen

Pieniądze dobre, bo pewnie nie masz akordu.. z dobra atmosfera bym sie sprzeczala. Wiekszosc tak (usunięte przez administratora) obrabia ze szok

Pinksand
@Pinksand

Aa i co do przymusowych nadgodzin to nieprawda. Mowisz ze nie zostajesz dluzej i idziesz do domu. I nikt na Ciebie nie pisze zadnej notki.. ew. Powiedza pod nosem ze ja to zostaje z 12h (ale nikt nie zmusza np takiej Pani Ani albo Pani Izy Kot do zostawania az tyle w pracy)

były
@Owen

Był okres, gdzie zatrudniło się trochę nowych osób, którzy mieli wy..... na pracę i tylko liczyli godziny do wyjścia. Starzy pracownicy musieli robić i za siebie i za nich, aby ta praca została wykonana, a kierownicy nie doceniali tych z większym stażem. Żadnych podwyżek, motywacji i problemy przy układaniu grafików (miałeś na odwrót niż potrzebowałeś), a przyszedł taki nowy i robił co chciał i wszyscy szli mu na rękę oraz nikt mu uwagi nie zwrócił. A starzy byli jeba.. Dlatego to było nie w porządku i wiele wydajnych osób się zwolniło. I stąd tak wiele negatywnych komentarzy. Przykład: nowi wolne święta - starzy oczywiście wszystkie dyżury pracujące; nowy sobie nie przyszedł i nie było żadnego problemu - stary zażądał to oczywiście wielka obraza. Dużo by wymieniać

Owen
@były

Troche racji jest w tym co piszesz. Zgadzam sie ze efektywnosc nowych pracownikow jest duzo gorsza od starych pracownikow, nastawienie do pracy mlodzi ludzie maja kiepskie bo zwykle do wieku 20 lat karmieni sa u cyca wlasnej matki, brak przystosowania do zycia, ale uwierz mi ze sa ludzie ktorzy sa na zleceniu I potrafia pracowac jak akordowi, a I nie zgadzam sie z tym ze nowi pracownicy maja wieksze przywileje.

Kozi
@Owen

Zależy jaka osoba jest z kierowników i zazwyczaj jak pracujesz do 2 w nocy to chcą abyś był do 3 lub do 4 a jak jesteś od 22 do 6 rano tylko pracujesz 8h i normalnie wychodzisz

@Owen

Nie polecam ,nic ciekawego, ludzi mają nie wiadomo za co ,żenada to jest jak kierownictwo rządzi firmą oby tak dalej

Czesław
@anonymous

Niewiele osób ostatnio wypowiadało się w tym wątku. Czy mógłbyś podać jakieś argumenty na poparcie Twojego zdania? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze sposobu zarządzania firmą, ale może mógłbyś podać kilka pomysłów, jak to poprawić i dzięki temu zwiększyć efektywność. Napisz jakiego rodzaju umowy są zawierane w firmie? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontakty długoterminowe? Aktualnie na swojej stronie https://www.farmacol.com.pl/praca/ogloszenia-pracy/ pracodawca zamieścił sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Zajrzyjcie tam i napiszcie co o nich sądzicie?

Była - na szczęście :)
@Owen

Ty (usunięte przez administratora) jesteś? czy z rodziny ? i kazali ci tak napisać? same kłamstwa....a może ty sądzisz ,ze to dobra praca i szacunek ?? jesteś żałosny- skoro nie wiesz jak jest dobrze w innych firmach. żenujący i nieprawdziwy wpis.

amazon ??
@Owen

Thanks but no thanks buddy .Wole u Niemca ,Holendra ,Belga ,Francuza lub Anglika robić niż za grosze przesiadywac na rolkach czy jak to sobie napisałeś w tolecie .

kubus
@Owen

PRZESADZONE ZAWSZE ZMUSZANO DO POZOSTANIA PO GODZINACH NAWET STRASZAC LUDZI nie prawda to ktos z gory pisał ta opinie

J
@Owen

Kto ci płaci za taką opinię? Nienawidzę plotek ale to muszę napisać

Kinia

Witam,jakie są zarobki w farmacol na poczatek i jak ze zmianami i grafikiem?

Xx
@Kinia

Zmiany co tydzień są inne. Rano, popołudnie albo nocka. Na początku mogą być mili i dać Ci takie zmiany jakie Ci pasują.

XYZ
@Xx

A co z zarobkami dlaczego nikt ne chce napisać ile płacą

Kama
@XYZ

16,50 brutto dzień, 18,50 brutto noc. Tak było przynajmniej w tamtym roku jak pracowałam. Ale ile się na prawdę zarobi nie wiadomo bo za każdy uszkodzony kartonik płacisz. Gdzie ile razy już przychodzą uszkodzone, ale ich to nie interesuje ktoś musi zapłacić.

Krzychu

Kto jest teraz kierownikiem na komorze przyjęc? Dalej 'Sylwia' czy czy kto inny juz? Pracuje ona tam dalej?

Ciekawy

Mam pytanie jak kierownictwo w tej firmie byłem na rozmowie z taka panią i nie zrobiła dobrego wrażenia jak reszta ?

ktoś
@Ciekawy

reszta też nie zrobi.

. M. M. M

Teraz niestety nadszedł czas na szczecin projekt troja ruszył szukajcie pracy już teraz zwłaszcza zlecenie i terminowe umowy o pracę wczoraj zwolnili cały odział Gdańsk

Lolek
@. M. M. M

Masz bardzo potwierdzone informacje - Sianie plotek i fermentu. Dla zainteresowanych Oddział w Gdańsku już dawno był do zamknięcia ,to była kwestia czasu. W tej sytuacji nie ma się co dziwić. Część punktów (Pomorze) oraz towar dostaje zapewne Szczecin - a dalsze rejony przejmie Białystok.

M. M. M
@Lolek

Przekonamy się.. :) Gdańsk miał większy obrót niż szczecin wystarczy wejść w raport dzienny i widać ile palet przyjętych przez dany oddział szczecin najmniej.. :) po drugie z wiarygodnego źródła są informacje zostaną tylko trzy oddziały, skończą z Gdańskiem 4 miech ma to zająć później biorą się za szczecin

Koki
@M. M. M

Jeśli Szczecin był słabszy, to dlaczego pierwszy Gdańsk zamknęli?

Joker
@. M. M. M

Stefan nigdy nie był fanem kompetencji kierownictwa że Szczecina. Podobno często wspominał że jak sytuacja się nie poprawi to zamkną ten oddział.

Koki
@Joker

Tu nic się nie zmieni. Kadra kierownicza zostaje, a pracownicy uciekają do innych firm. Sami się zwalniają lub umów nie przedłużają. Czy to nikomu nie daje do myślenia, że feralne jest kierownictwo.. Lepiej zamknąć i problem z głowy.. Cóż trzeba opuścić tonący statek, kapitanowie toniecie

@Koki

smutne ale prawdziwe.nikt nie potrafi Cię docenić chociażby głupim słowem dziękuje nie wspominając o pieniążkach.

...

Pan Polok i reszta ma już delegacje wypisaną do oddziału szczecin pewnie jadą po to samo co do Gdańska czyli zlikwidować oddział.

K
@...

Delegacja jeśli już coś była w czwartek. Nie wiem komu zależy, by siać panikę. Gdańsk jest w likwidacji. (usunięte przez administratora)

K
@...

Delegacja nie była tylko w Szczecinie więc sianie paniki jest zbędne. Szczecin przejmuje niektóre trasy Gdańska... Komuś chyba zależy aby ludzie samoistnie zwolnili się z strachu hmmm.... konkurencji

Gosia

Witam. Czy miałby ktoś Was numer do działu rekrutacji? Byłabym serdecznie wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam :)

Ludzik
@Gosia

Z tego co się orientuję na tą chwile nie ma przyjęc bo jest komplet ludzi.

Gosc

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek dane mi było pracować. Z całego serca odradzam

Nka

Grafik nie w terminie. W/g kodeksu pracy powinien być tydzień przed zakończeniem miesiąca... A dostaje się tuż przed.. rozwalony jest system pracy... 3 zmiana owszem, ale więcej nocek się pracuje. Dużo osób odchodzi właśnie przez grafik...

L
@Nka

Dokładnie. Grafik to masakra, jeszcze za takie pieniądze. Dobrze mi się tam pracowało, ale m. in. grafik sprawił, że odeszłam.

Izabela
@L

@L, a jakie pieniądze? Dużo tu na forum piszecie o grafiku, o nadgodzinach, siedzeniu "na rolkach", ale jak to wygląda od strony pensji? Macie jakieś bonusy? Chociaż przedświąteczne?

Ola
@Izabela

Żadnych dodatków nie ma, jeszcze odejmują. Za uszkodzony kartonik gdzie czasem przychodzi już uszkodzony, za błąd jeżeli seria się nie zgadza, jak rolka się zepsuje wszyscy pracownicy na zmianie której się zepsuła płaca. To praca jak w sklepie, w sklepie manka, tutaj uszkodzenia. Nigdy nie wiesz ile zarobisz a pracujesz ciagle tyle samo. Za niedziele należy się dzień wolny ale oczywiście oni wybierają ten wolny dzień, gdy potrzebujesz jakiś dzień wolny zapomnij nie ma kto pracować. To nie jest praca tylko (usunięte przez administratora). Wykorzystują a nic w zamian nie dają, jeszcze się dowalają o wszystko.

Wkp

Praca nie jest zła, atmosfera też. Tylko złą opinię ma Ula, która robi grafiki. Przez nią dużo osób odchodzi. Nie interesuje ją nic , robi grafiki jak jej wygodnie. Nie bierze pod uwagę prośby o dni wolne, czy zmianę. Porażka Farmacolu

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Farmacol S.A.?

Lider

Korzystaj z szansy przyda sie

Kamcia

Nie polecam ! Wyzysk za grosze. Ganiają wszędzie i jeszcze mówią, ze nie pracujesz.

Sir.herr.

Witam, Tak potwierdzam firma zenada, Malo placa i na dodatek obrazaja Pracownikow,szczegolnie z komory Przyjec.tzw.debil(mini) i jego kompan. Pizdrawiam.teraz jestem informatykiem. (I na place nie narzekam).

Ja (usunięte przez administratora) dobrze ze tu weszlam. Nie bede aplikowac. Juz jeden taki zaklad pracy mam za soba..

taki jeden

Dziękuję za opinię.Całe szczęscie ,że tu weszłem zanim zaaplikowałem.

Jaka atmosfera jest między działami w Farmacol S.A.?

Czadomen

Intrygi jak w "Moda na sukces". Każdy chce być ponad każdym, ludzie z długim stażem pracy odchodzą, na ich miejsce przychodzą nowi. Musi minąć trochę czasu aby zdobyć wprawe a jak już ją zdobędą to stwierdzają że za tą kasę z wariatami nie będą pracować. Raz wróciłam z 2tygodniowego urlopu i nie znałam połowy załogi. Wszędzie podwyżki tylko nie tu. Tutaj dadzą 100zl więcej, ale za chwilkę zabiorą gdzie indziej. Kierownicy magazynu i Pan starszy z demencja, szef szefów, który przyjeżdża z katowic aby sprawdzić czy wszystko jest ok nie widzi problemu w niczym. Niech dalej patrzy jak ludzie odchodzą tam gdzie lepiej płacą. Wystarczająca opinia?

Były
@Czadomen

To jedna z najgorszych firm pod względem płacy teraz minimum wszędzie jest 18-21 brutto od godziny + premia. Ludzie na Kablowej zarabiają po 2600 na rękę minimum.Do tego patologiczne zachowania wśród pracowników jak w gimnazjum.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Szczecin

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Farmacol