Eko-Hetman Sp. z o.o.

Nadarzyn

Opinie o Eko-Hetman Sp. z o.o.

Joanna

@oby, udało Ci się znaleźć interesującą rekrutację, w której wziąłeś udział? Jeżeli jesteś pracownikiem Eko-Hetman Sp. z o.o. to proszę Cię o podzielenie się swoją opinią o tej firmie jako pracodawcy. Na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z Eko-Hetman Sp. z o.o.? Na jakim stanowisku pracujesz i jakie pełnisz obowiązki?

oby

Bardzo dziękuję za tą informację @arek :) Może w takim razie będą poszukiwać nowych pracowników do siebie.

Pracownik Fizyczny

Nie polecam. Najgorszy pracodawca u jakiego miałem wątpliwą przyjemność pracować. Stosunek płacy do wykonywanej tam pracy - żenada

piter

Firma która już dawno nie istnieje i już się nie podniesie , radzę omijać szerokim łukiem .

robson

Firma niepoważna, a właściciel - szkoda gadać... Na początku obiecywanie (usunięte przez administratora) Ostrzegam - zastanówcie się jak nie chcecie błądzić po sądach ! Sprawa wynagrodzeń , to nie tylko mnie się przytrafiło(usunięte przez administratora)Ulrich Polska - uważajcie zatem na wszystkie te firmy (usunięte przez administratora)

Adam

jestem zadowolony, normalny klimat, dobre wynagrodzenie

zoro
@Adam 05.03.2013 15:34

to czemu sie zwolniles i uciekles z zyrardowa

ph

Firma krzak.Wprowadzają w błąd nie podając w ogłoszeniu że trzeba mieć własny samochód do pracy jako handlowiec.Właściciel sprawia wrażenie cwaniaka.

Zostaw opinię o Eko-Hetman Sp. z o.o. - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Hetman Sp. z o.o.