Eko-Hetman Sp. z o.o.

Nadarzyn

Opinie o Eko-Hetman Sp. z o.o.

oby

Bardzo dziękuję za tą informację @arek :) Może w takim razie będą poszukiwać nowych pracowników do siebie.

Zoro

Złodziej nic poza tym oszust kasę daje Pód stołem obciąża za byle co za robotę nie płaci całej kwoty urywa kasę samochody złomy i nic poza tym kazał by robić od rana do nocy

Pracownik Fizyczny

Nie polecam. Najgorszy pracodawca u jakiego miałem wątpliwą przyjemność pracować. Stosunek płacy do wykonywanej tam pracy - żenada

piter

Firma która już dawno nie istnieje i już się nie podniesie , radzę omijać szerokim łukiem .

robson

Firma niepoważna, a właściciel - szkoda gadać... Na początku obiecywanie (usunięte przez administratora) Ostrzegam - zastanówcie się jak nie chcecie błądzić po sądach ! Sprawa wynagrodzeń , to nie tylko mnie się przytrafiło(usunięte przez administratora)Ulrich Polska - uważajcie zatem na wszystkie te firmy (usunięte przez administratora)

Adam

jestem zadowolony, normalny klimat, dobre wynagrodzenie

zoro
@Adam 05.03.2013 15:34
jestem zadowolony, normalny klimat, dobre wynagrodzenie

to czemu sie zwolniles i uciekles z zyrardowa

ph

Firma krzak.Wprowadzają w błąd nie podając w ogłoszeniu że trzeba mieć własny samochód do pracy jako handlowiec.Właściciel sprawia wrażenie cwaniaka.

Zostaw opinię o Eko-Hetman Sp. z o.o. - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Hetman Sp. z o.o.