Opinie o STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. na technik serwisu? 29 września ogłoszenie na Praca.pl.

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. w Warszawa.

Sprawdź
Elżbieta Nowy wpis

Jak możecie ocenić pracę przy sortowaniu makulatury w Stołecznym Centrum Recyclingu? W ogłoszeniu widziałam wzmiankę o premii. Czy ktoś napisałby mi za co ona jest przyznawana i ile wynosi? :)

Krzysztof Nowy wpis
@Elżbieta

Również jestem ciekaw.

Robert Nowy wpis
Kandydat

Czy duża jest w firmie rotacja pracowników?

Marek

No ale to macie wolne stanowiska ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca c+e hak w firmie STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent syndyka - praca biurowa w Kancelarii
Woźnicki Węgliński Łopatko Restrukturyzacje Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy SENIOR NODE.JS BACKEND DEVELOPER
Silk Software House Sp. z o.o.
(47 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
SCR

Poniższy opis jest dalece nieprawdziwy. Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do naszej siedziby na spotkanie i wyrobienie sobie własnej opinii.

Darian
@SCR

Jak wygląda praca na stanowisku sortowacza?

Eustachio

Żadnych odpowiedzi, same pytania

mixx

Pracował ktoś jako segregator makulatury i folii i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Elżbieta
@mixx

Widzę, że nie dostałeś odpowiedzi na swoje pytania. Może uzyskałeś takie informacje gdzieś indziej? Albo pytałeś u źródła i byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU? Nie wiesz może czy aktualnie poszukują nowych pracowników?

Zainteresowany
Kandydat

Jaka panuje atmosfera na stanowisku sortowacza makulatury i folii?

P.

Pisze jako byly pracownik tej firmy kierowca. Ogólnie nie moge powiedziec nic zlego na tą firme wlasciciel ok kierownik transportu pan A. tez w porzadku pomocny wie na czym praca polega i nie wtula kitu jak w innych firmach. Jest pare rzeczy które powinny byc zmienione ale w której firmie tego nie ma ,jesli ktos nie boi sie pracowac polecam no i pelna umowa.

Darek

Nie szukają nowego kierowcy?

London Sk

Witam. Na wstępie chcę zaznaczyć że pracowałem w tej firmie jako kierowca. Szkoda czasu i nerwów na ta firmę. Przyjąłem się na haczyka z przyczepą a pracowałem na TRUPIE (solowka z winda)ktora przegladu nawet nie zaliczyła.Smiechu warte!Zapytajcie kierowców o atmosferę jaką tam panuje,Żenada. Zauważyłem ze jest tam ciągle walka o lepsza robotę wśród kierowcow a młody ma poprostu ciągle pod górę.Dyrektorrr Transportuuu bez komentarza niech sam pomyśli co robi nie tak.Radze zachować wstrzemięźliwość od SCR

Tadek

Nie polecam. Ludzie pracują latami na zleceniu, mimo że mają określone miejsce i godziny pracy. Na sortowni zimą mróz, a latem upał, nikogo to nie obchodzi. Płaca minimalna, a jak coś więcej to pod stołem. Kierowcy muszą pracować i po 12 godzin. Prezes ma wszędzie długi i wszędzie opóźnienia w płatnościach, więc atmosfera nerwowa. Szkoda szarpać nerwy za takie psie pieniądze. Do tego bardzo słaby dojazd jak nie masz auta.

Miej wpływ na rynek pracy. Już dziś dodaj komentarz o firmie STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. i pomagaj innym w wyborze drogi zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O.?

Liczba opinii klientów firmy STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fiołkowa 34
    05-850 Warszawa
  • NIP: 5242528635 KRS: 0000226588

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
STOLECZNE CENTRUM RECYCLINGU SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii