Impuls Security Polska

Opinie o Impuls Security Polska

elektra
użytkownik zarejestrowany

to jak na ochronę całkiem ładna kwota, chociaż ciekawe jakie są różnice na różnych realizacjach, w tym na monitoruingu wizyjnym albo na systemach alarmowych

beduin

edi

Nie polecam tej firmy nawet wrogowi, kumoterstwo matactwo to zalety !!!

ochroniarz

Starają się nie zapłacić wcale pensji obciążyć mundur, kara itp. Czas się zebrać i złożyć pozew zbiorowy.

feajer

Piszę frajer bo dałem się omotać "kierowniczkowi" i zapisałem się do firmy Impuls . Pierwsze co się dowiedziałem ,że tu cienko z wypłatą i tak jest .Nie dostałem kasy a firma tłumaczy że działa jak firmy z odroczoną płatnością . Omojajcie z daleka tą"super "firmę . To przekręt . Ludziom nie płacą od grudnia albo placa po kawalku.Macie inne. A jeszcze jedno "SAT_GUARD" jest taka sama.

Zostaw opinię o Impuls Security Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls Security Polska