Opinie o Acenti Personalservice GmbH w Halle

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Acenti Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Acenti Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acenti Personalservice GmbH w Halle

Zorro

Zwykły pośrednik ,jak ktoś tu napisał. Wszystko musisz załatwiać sam, zero komunikacji, nawet z pracodawcą do którego jesteś wysłany. Pomimo że masz zapłacone godziny to dodatkowe ustalone dodatki znikają na zawsze. Pokrętne tłumaczenia , brak szacunku dla pracownika, bełkot z obiecankami. Cokolwiek firma obieca to tylko obieca. Można spokojnie pracować i nie zawracać sobie głowy rekruterką, ale czasem trzeba mieć kontakt(usunięte przez administratora) lekko zawiedziony

@Zorro

a co papersa nosisz

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Acenti Personalservice GmbH?

spaider

kasa wpływa konto tu jest problem polacy nie znajo niemieckiego nie popracuje taki długo co z nim niema komunikaci

Grzegorz

Na co konkretnie mają uważasz osoby zainteresowane pracą w firmie Acenti Personalservice GmbH? Nie uzasadniłeś w żaden sposób swojego zdania, które wyraziłeś w komentarzu, więc na chwilę obecną Twój wpis jest mało merytoryczny. Mógłbyś przybliżyć, co konkretnie miałeś na myśli? Masz jakieś złe doświadczenia związane z tym pracodawcą? Uzupełnij swój komentarz, aby był bardziej zrozumiały.

Grzegorz

Jest to mało merytoryczny wpis na temat pracy w firmie Acenti Personalservice GmbH. Dlaczego po kilku dniach musiałaś uciekać? Chciałbym poznać konkretne powody, dlaczego tak się stało w Twoim przypadku. Proszę o rozwinięcie Twojej wypowiedzi, abym mógł lepiej Cię zrozumieć.

Mlody

oj oj oj widze ze tutaj ktos klamie. Ja jestem na 100% pewny ze Ty jako koieta tam nie pracowalas. Ja chcialem aby zalatwili mi prace dla mojej kobiety i otrzymalem informacje ze oni dla kobiet nic nie maja. Ludzie w firmie sie naprawde duzo zmienilo. Szkoda tylko ze o tym co dobre nikt nie pisze. A pisane jest o tym co bylo zle i to jeszcze pod pseudonimem. Zenada

@Mlody

Masz jakieś pozytywne odczucia związane z tym miejscem pracy? Jeżeli uważasz, że poprzednie wpisy nie są zgodne z prawdą to chętnie poznamy Twoją opinię na temat firmy Acenti Personalservice GmbH. Napisałeś, że Twoja kobieta próbowała znaleźć tam pracę. Przedstawiciel firmy informował, dlaczego nie mają żadnych prac dla płci żeńskiej?

Peter
@Mlody

Niestety nic się nie zmieniło. Postanowiłem wrócić do nich i żałuję. Uważajcie na nich. (usunięte przez administratora) Karty paliwowe też teraz przychodzą z dużym opoznieniem. Wypłaty zaliczek niestety nie są w poniedziałek tylko w srode czwartek i to po telefonach z przypomnieniem że nie ma na koncie. Polska koordynatorka niestety jest tylko jego pracownica i też dużo nie może zrobić. Aż mi szkoda tej Pani. Bardzo miła osoba. Chłopaki nie dajcie się oklamywac. Najczęściej są to wyjazdy gdzie człowiek jest po tygodniu lub po dwóch wysyłany do innej firmy i to nie 100-200 km tylko po 700km. (usunięte przez administratora)

3bonk - pracownik

A przepraszam czym Ty się zajmowałaś w formie trudniącej się wynajmem elektryków???

@Grzegorz

Bo to jest firmą trudniąca się najmem elektryków! Dżizas (usunięte przez administratora) Jak gościu nie wiesz na czym polega ta praca to w ogóle nie komentuj, schowaj się, nie pytaj o nic i nie wypowiadaj się w tym temacie. To nie jest firma sprzątająca żeby zadać pytanie czemu nie zatrudniła kobiety ...

@Grzegorz

ten co to pisał ma podstawowe wykształcenie albo jest górnikiem zrobił pare kursów i msłie jest fachowcem jest ale wkopalni

Weronika

@oskubany :(, czy możesz, bliżej przedstawić opisaną przez Ciebie w komentarzu sytuacje związaną z pracą w firmie Acenti Personalservice GmbH? Spotkały Cię nieprzyjemności związane z pracą w tej firmie? Podziel się, proszę, bardziej szczegółowo swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu.

Adwokat

Udało Ci się rozwiązać problem? Jestem ciekaw, jak firma się do tego ustosunkowała.

@Adwokat

A Pan wierzy we wszystkie bzdury :) Ja bym chętnie z takim prawnikiem jak Pan i ten "oszukany" pracownik porwał się na batalię przed sądem :) Firma wysyła karty paliwowe za PRZEPRACOWANY MIESIĄC. Wszyscy by chcieli od razu dostać kartę jeszcze przed podjęciem pracy ;) Za zakwaterowanie jest ZAKAZ PŁACENIA z własnej kieszeni - ZAKAZ. Raz byłem poproszony o wpłacenie zaliczki, bo osoba która wynajmowała mieszkanie chciała koniecznie zadatek w gotówce. Po kilku dniach zadatek został zwrócony przez firmę przelewem na konto. Zostałem poproszony, nie zmuszony. Jak bym nie wyraził zgody poszukaliby innego noclegu. Bawią mnie wpisy oszukali mnie! Nie zapłacili, nie dali! :)))

odlicz se z podatku

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Acenti Personalservice GmbH? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
P

Polecam omijać firmę Acenti. Totalne lekceważenie. Rozliczać się trzeba przez kancelarię prawną.

P

I po co tu pisać skoro moderstor usuwa nazywane po imieniu sprawy. Acenti pozbawiła mnie kwoty blisko 250 euro i nie odpowiada na grzeczne pytania. Świadczy to o poziomie osób tam pracujących. Jak Ktoś chce uniknąć problemów to niech omika firmę Acenti

P

Firma okazuje się (usunięte przez administratora). Zostałem (usunięte przez administratora)na kwotę około 250 euro. Żadnydnych wyjaśnień. Sprawa trafia na Policje i do kacelarii prawnej. NIE POLECAM. Rozmowy z Acenti tylko za pośrednictwem prawnika.

P

Łapiąc pracownika miło sprawnie. Później zaczynają się schody. Firma zdaje się ma problemy. Tłumaczka Pani Iza ma duże problemy komunikacyjne. Totalne (usunięte przez administratora) i lekceważenie. Niezrównoważona osoba. Jeżeli nic nie potrzebujesz to jest ok. Ale jeżeli czegoś oczekujesz z biura to zaczynasz być wrogiem. W kwestii finansów kombinują. Stanowczo nie polecam tej Firmy.

Acenti oceniam słabo,spozniaja się z wypłatą,jednym razem dostaniesz na czas innym po 5 tyg lub dłużej,nic nie można z tym zrobić ponieważ dowiesz że to nie ich problem,najgorsze jest brak kultury strony koordynatorki,wiem że kilka osób odchodzi z tej agencji więc to mówi samo za siebie,ja ze swojej strony robię wszystko jak należy,wywiązuje się z umowy i odrobina chęci współpracy była by mile widziana że strony Acenti,wtedy ocenił bym wyżej.Moglbym wymienić dużo więcej ale na podstawie moich i kolegów doświadczeń,ale nic to.nie zmieni.Jesli chcecie być traktowani z szacunkiem polecam inna agencje.

spaider

pracuje w acenti 7 mc tobie sie niechce robic kolego kasa wchodzi na konto niema problemu nie przyjerzdzaj do tego kraju jak jesteś chory problemy zostaw w swoim pokoju a jak nieznasz sie na dokumentaci do szkoły albo do smietnika

Jakie narzędzia pracy zapewnia Acenti Personalservice GmbH? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ludwik

Nie ma czegoś takiego to jest pośrednik.

Gregor

Każdy zarabia tyle na ile zapracował i zgodnie z wszystkimi zapisami w umowie bo agencja ma dobrą opinię jako pracodawca, polecam.

Leszek

Witam.masz rację ogłaszają ze płacą 1700 euro przy godzinach 151.60 a płacą 1400 to chyba coś nie w porządku wielka ściema (usunięte przez administratora) dobrze ze juz w tej firmie nie pracuje.Ostrzegam i więcej info udzielę prywatnie.

Hans

Witam, jesli wracasz do Polski na 1 dzien ...to firma Ci potraca 7h (jesli dobrze pamietam)! Jesli pracujesz w firmie, ktora pracuje od PN do CZW (nie do PT) to firma za PT (1 dzien urlopu, musi Ci potracic 7 czy tam 7,5h!) KUR*** PROSTE!!! Ludzie no rece opadaja :D Jak czytam te opinie Wasze i komentarze to nie wiem czy sie smiac czy plakac :/ Jak Ci moga znikac godziny z zeit konta?! Przeslij mi 3 paski z kolejnych miesiecy! Gwarantuje Ci, ze jesli dopatrze sie zaniedbania z tej firmy to sam Cie przekieruje do kancelarii adwokackiej, ktora odzyska pieniadze co do centa, dostaniesz odszkodowania a firma bedzie musiala zaplacic kare.

3bonk - pracownik

3 lata pracuje w tej firmie ...i jeszcze nigdy mi nie zniknęła żadna godzina a co miesiąc skrupulatnie wszystko liczę. Mało tego, po źle dodanych godzinach firma sama to zweryfikowała i poprawiła. Dzień z nowego miesiąca nie wpisałem (8h), bo to był piątek, firma również to skorygowała i poprawiła na moją korzyść (pozbawił bym się 8h pracy)

3bonk - pracownik

To jakiś kontakt po sobie zostaw nr tel, adres email. Przecież nie mogę tutaj podać swoich danych skoro w większości postów bronie firmy i ja ciągle plusuję...

Waluś
@Hans

No nareszcie jakiś mądry człowiek wyjaśnił !!!!

Bolo

Zastanawiające jest to, że tak dawno nikt nie zostawił tu opinii jak się pracuje, w jakiej atmosferze?

dawid28

Witam mam jechac do pracy z tej firmy na montaz rur na wysokosci czy warto

Wojciech
@dawid28

A mógłbym Cię zapytać jakie dokładnie warunki pracy przedstawiła Ci firma? Najlepiej by było gdyby odpowiedział ktoś, kto już pracował przy takim montażu, bo warunki pracy mogą być trudne.

Bernard
@dawid28

Nie warto będziesz wydutkany i kasy Ci nie zaplaca

Gutek

@Hcwd Możesz wyjaśnić dlaczego tak napisałeś? Mam inne zdanie o firmie stąd zdziwienie.

Wojtek
@Gutek

To napisz coś więcej jak wiesz o firmie tylko bez sciemy....

oskubany :(

Pani może i nowa, stara się robi co może, ale długi nadal pozostały i nowe powstają, szef nadal "stary" i płacić nie chętny. Jak ktoś się nie rozlicza z pracownikiem (dzięki któremu zarabia) to raczej jest to skubalnia a nie firma.

Peter
@oskubany :(

Niestety muszę przyznać racje. (usunięte przez administratora). Ja też dałem drugi raz szansę tej Firmie bo nowa babka powiedziała że się dużo zmieniło. Niestety nic się nie zmieniło nawet powiem że było gorzej. Cieszę się że odeszlem na dobre z tej firmy

Weronika

@Dawid, zamierasz wyjechać do pracy za granicę zatrudniając się za pośrednictwem firmy Acenti Personalservice GmbH? Poczyniłeś już może jakieś kroki w tym kierunku, czy dopiero masz taki zamiar? Masz jakieś doświadczenia związane z pracą za granicą, czy to Twoja pierwsza praca? Zachęcam do podzielenia się swoimi informacjami w tej sprawie.

Weronika

@oskubany, może jest to chwilowy problem z wypłatą tych środków za mieszkanie i paliwo? Myślę, że warto w dalszym ciągu przypominać się w tej kwestii i oczekiwać na pozytywne zakończenie sprawy przez firmę Acenti Personalservice GmbH. Ktoś z Was może jeszcze wypowiedzieć się na temat pracy za pośrednictwem tej firmy?

Weronika

@Staszek, dziękuję za Twoją wypowiedź na temat pracy za pośrednictwem firmy Acenti Personalservice GmbH. Mógłbyś dodać coś do swojej opinii na temat atmosfery panującej w miejscu pracy, w którym pracujesz? Jak zostałeś przyjęty przez pozostałych współpracowników? Aklimatyzacja w nowym miejscu pracy przebiegła bez problemu? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

Zostaw merytoryczną opinię o Acenti Personalservice GmbH - Halle

• Jak się pracuje w Acenti Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Acenti Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acenti Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Acenti Personalservice GmbH