Acenti Personalservice GmbH

Opinie o Acenti Personalservice GmbH

oszukany przez acentii

witam tej firmy nie polecam ...stanowczo nie polecam ...MORONSKA oszukuje na dniach wolnych urlopowych w zywe oczy klamie i oszukuje najgorzej ze pozniej moze spokojnie spac twierdzac ze to jej jest taka praca lub nie odbiera od ciebie telefonu... nie dostalem lochszajnow o ktore prosile z wyplaty gdzie wszystko jest ukazane....za 3miesiace z nadgodzinami dostalem tylko dwa dni urlopu platnego reszte nikt nie wie co sie stalo ...karty paliwowe to zapomnijcie....firma bierze zlecenia na 37.5godziny w jedna strone jedziesz 650km w druga 750km ale firma nie placi tobie za paliwo to sobie hulasz po calych niemczech

PIERO-01

PIERO 01 STRASZNI OSZUSCI NIE DAJCIE SIE NABRAC CZY KTOS WIE GDZIE MOZNA NAPISAC SKARGE ZALEGAJA JAKIES 4000 EURO

Elektryk 24

Pracowalem w tej Firmie kilka miesiecy jako Elektryk. Personel z biura zostal ulegl zmianie tzn. Ludzie odeszli pozakladali sprawy w sadach o nadgodziny urlopy itd. Mnie nigdy wyplata sie nie zgadzala. Nagdodziny i urlop po zlozeniu wypowiedzenia poszly w pizd.... Tak ze niech nikt mi tu nie pisze ze firma jest spoko itd. Ta sytuacja dotknela wszystkich ktorych znam i ktorzy odeszli. Dobrze zarabia sie ale na wlasnej dxialalnosci polskiej. A prace wykonujcie w Austri, Szwajcarii, ostatecznie Niemcy. Pozdrawiam Elektryk 24

Tadeusz

Cześć Też się zastanawiałem , myślałem że te opinie to od ludzi co nie chce im się pracować. Niestety. Jedna wielka ściema. Brak noclegu , wykładasz z własnej kieszeni. Jak masz pieniądze na inwestycję - lepiej zainwestuj w Polsce a nie w Acenti. A na Panią Paulinę uważajcie - liczysz się tylko jako kolejny numerek.............. Nic Ci nie doradzi i nie załatwi

Filip

Ja wypunktuje plusy i minusy Plusy Ładne kwatery i zawsze jeśli się już zdarzyło niedociągnięcia to w miarę możliwości były zmieniane(czasem człowiek trochę czekał ale cierpliwi zostają wynagrodzeni) Nie znam niemieckiego i pani Moronska dała mi pracę z facetem który szprechal jak stary dojcz :) co ułatwiło mi sprawie Zaliczki co tydzień na początku 100-ka I na ile kobieta może na to pomaga mi osobiście duuuuuzooo pomogła Minusy Nie podoba mi się to iż karty paliwowe dostaje się po przepracowanym pełnym msc Czyli jak robisz urlop dwa tygodnie to karty nie otrzymasz Kontakt z biurem w czasie pracy ich jak najbardziej ale po zakończeniu pracy jest ciężko (każą pisać sms)

zuzant

Panowie ja pracuje w Acenti okolo 5 msc nie bede tutaj czarowal ze pieniadze to kokosy ale tez nie jest zle.. przy mojej niklej znajomosci jezyka niemieckiego otrzymalem prace ,stawke godzinowa jest jaka jest aczkolwiek nie bede stawial wymagan bo za wiele dac nie moge ze swojej strony Fakt przez 5 msc pracy zmienialem budowy 3 razy.. odnosnie p, Moronskiej nic do kobietki nie mam na ile moze natyle pomoze aczkolwiek ona to tez pionek w czyis rekach wiec wieszane psow na niej troche nieladnie chociaz na poczatku tez tak mowilem jak Wy ale zona mi powiedziala ze trzeba byc obiektywnym i patrzec na dwie strony medalu Poki co moja opinia na prace z Acenti na 6 daje im 4

piero01

Pieri01 Okradają z godzin Moronska cały czas kksmie bo za to ma płacone nikomu nie polecam oszuści jedna wielka ściema

piero01

piero01 2017-11-13 zgadzam sie z Jackiem to oszusci a moronska klamie caly czas

jacek

acenti to oszuści nie wypłacają pełnych wynagrodzeń kombinują na dietach a o rozliczeniach można tylko marzyć, że jutro, że jeszcze pasków nie mają itd. NIE POLECAM

Karamba4545

Nic nie napiszę ponieważ po powrocie się boję. Mam rodzinę i jechałem zarobić a zostałem o niczym - niestety. Sam Niemiec do mnie dzwonił bo chciał ze mną współpracować , ale już byłem zniesmaczony sytuacją z Acenti. Uważajcie.....Naprawdę.....Proszę

Jery

Witam. Mam zamiar podpisac umowę z ta firmą. Ale po tych wpisach się zastanawiam. Co Radzicie ?

Krakowiak

Odradzam firme, właściciel złodziej i oszust, liczy sie tylko twoja godzina, nie szanuje człowieka, gdyż zachorujesz to 100%dostajesz wypowiedzenie, gdy pracujesz mniej niż pół roku i jesteś na okresie próbnym na św Bożego Narodzenia Dostajesz wypowiedzenie, Niby dostajesz Bon na Paliwo ale to dopiero gdy jest pewne że zostajesz na kolejny miesiąc, inaczej już nie dostaniesz,firma mala to łyka wszystko co się da, najgorsze roboty, i po całych Niemczech, Wszystko zależy od umiejętności i języka, Jezeli nie znasz języka i słabo na robocie to będą obiecywac ci cuda, a tak naprawde Bedziesz co tydzień zmieniał budowę, ale będą Mieli z ciebie kasę, widziałem takie przypadki, 1700e mozna zapomnieć, nie w tej firmie, wiecej Informationen jakby ktoś chciał proszę priv, pozdr

Weronika

@Polak dlaczego nie polecasz Acenti Personalservice GmbH? Piszesz o znikaniu godzin. Co masz konkretnie na myśli? Co to oznacza? Napisz nam więcej na ten temat.

Polak

Nie polecam!!! znikają godziny z zeitkonta!!!

Weronika

@mirko, a jaki firma podała powód Twojego zwolnienia? Czy naprawdę nie było żadnej przyczyny?

mirko

Pracowałem w tej firmie bezproblemowo ponad rok,do momentu, aż zwolnili mnie bez przyczyny z dnia na dzień. Ściągneli mnie do pracy odległej ok.1000km i po dwóch dniach poinformowali mnie,że jestem zwolniony. Nie interesowało ich,czy mam za co wrócić do Polski. Bonu paliwowego oczywiście też nie dali. Najgorsze jest to,że nawet nie chcą ze mną gadać. Stanowczo odradzam.

ronin

A ja przed wyjazdem proponuje poprosić najbliższy w miejscu zamieszkania wojewódzki urząd pracy o sprawdzenie firmy.takim sposobem odszczelilem kilka firm.zrobia to bez problemu Po co wypisywać cos co może nie polegać na fakcie.pozdrawiam A stawkę ktora proponują juz są nie modne ze tak to ujmę...prosze zatrudnić Ukraińca lub ciapatego Normalnie jest 13-17 na rękę..

remigiusz

witam pracowalem dlugo w accenti do puki pracujesz i dajesz godziny wszystko ok ale jak zepsuje sie tobie samochod i wracasz do polski od razu firma jest inna nie rozlicza sie z toba ..mi przeciagaja bony paliwowe ze jezdzilem ponad dwa miesiace do pracy i nie dostalem zadnego bonu paliwowego ...choc w umowie mialem zagwarantowany firma oszukuje za dni urlopowe nie wyplaca ..juz prosze od 3miesieczy i nie odzywaja sie nie mam od dwuch miesiacy rozliczenia za prace i caly czas pisze e-meila ktore sa bez odpowiedzi...moge podziekowac za hostel mieszkalem z rumunem i albancem bylo nas 75osob do dwoch toalet dwuch pisuarow i 4prysnicow..i trzy kuchenki indukcyjne ... nic chyba dam sprawe do sadu nie odpuszcze moich nadgodzin i 6dni urlopowych araz dwuch kart paliwowych

@remigiusz 20.04.2017 08:12

Remigiusz z tej strony Michał ja własnie szukam z kolegą pracy ale widzę ze firma ma negatywne opinie zastanawia mnie jeszcze dlaczego taka firma istnieje i oszukują Polaków???Czyli Kolego nie dostałeś bonów paliwowych to tez jest nie w porządku skoro w umowie miałeś napisane jak również dni urlopowe nie czekaj sprawę masz wygraną do Sądu!Trzymam kciuki!

Marek
@remigiusz 20.04.2017 08:12

Witam i jak złozyłeś papiery juz do sądu???

Weronika

@m.j, to bardzo dobrze! Czyli polecasz współpracę z Acenti Personalservice GmbH?

m.j

Witam , pracowałem w firmie Acentii 2 miesiące. Takie zlecenie się akurat trafiło. Wypłaty na koncie przed czasem, z zaliczkami nie ma problemu. Stawiki zgodne z tym co podpisane. Mieszkanie w porządku. W razie pytań nie było problemu z skontaktowaniem się.

Weronika

@Remigiusz, dlaczego tak uważasz?

Remigiusz

Ilu jest pracowników którzy pracują ponad 1 lub 2 lata lub więcej......???najdłużej pewnie 4 miesiące...?

Weronika

@Grzegorz, rozumiem. W takim razie trzymam za Ciebie kciuki. Kto ma jeszcze jakieś doświadczenia z Acenti Personalservice GmbH?

Weronika

@Grzegorz, zamierzasz jeszcze współpracować z Acenti Personalservice GmbH?

Grzegorz
@Weronika 27.03.2017 13:12
@Grzegorz, zamierzasz jeszcze współpracować z Acenti Personalservice GmbH?

@Weronika, tak mam jeszcze zamiar wrócić do współpracy z firmą, głównie ze względu na to że wiem już jak firma funkcjonuje.

Grzegorz

Witajcie, Mam dość świeże doświadczenia z tą firmą, i dziwią mnie niektóre wpisy tutaj. Ludzie nikt tu na kasie was nie kantuje, od razu wiecie za ile pracujecie więc nie oczekujcie cudów. W końcu agencja też musi zarobić ;) Grunt że pieniądze na koncie się zgadzają a to podstawowa sprawa, poczytajcie o ludziach którzy dla innych firm za darmo pracowali. Minusem są zmiany lokalizacji pracy no ale coś za coś. No i pamiętajcie że to nie jest firma która zajmuje się elektryką tylko agencja pracy. Więc w samej pracy różnie może być wszystko zależy z kim i dla kogo w danej chwili robicie. Ja nie narzekam źle nie trafiłem i z fajnymi ludźmi pracowałem a to już ogromny sukces.

Weronika

@Paweł Jędrzejewski dziękuję za opinię. Nie chciałeś zostać w firmie dłużej?

Paweł Jędrzejewski

Witam , pracowałem w tej firmie 3 miesiące. Naprawdę polecam tą firmę , wszystko wypłacane na czas i kontakt z panią Alicją uważam za bardzo dobry. Kiedy były jakiekolwiek problemy , bardzo szybko zostały załatwione. To solidna firma polecam.

hhs

rozmowa podobno jest w miarę krótka i rzeczowa. Zarobki moim zdaniem super nie są, ale to kwestia subiektywna. Mój znajomy tam kiedyś, ale to naprawde bardzo dawno temu pracował i był całkiem zadowolony, mówił ,że atmosfera panuje całkiem spoko :-)

Adasik

Panie Michale dlaczego Pan pisze ze robił Pan po 2000 km miesięcznie? Pan jeździł do domu co tydzień i dlatego tak Panu wyszlo. Wdzięczna Panu jestem za prawdę ale taka szczera a nie pod siebie. Pan zjezdzal co tydzień bo mieszka Pan w niemczech a my jesteśmy agencją pracy tymczasowej i jak sama nazwa wskazuje tymczasowe prace mamy raz tu raz tam. I Panie Michale czy Panu ktoś obciąl wypłatę? Jeśli już Pan pisze to cała prawdę proszę a nie tylko pół.

Michał

Kolego Janie, dodatek 44E to na kawę i hot doga na stacji. wyobraź sobie, że jesteś w Bremie, a zaraz rzucą cię pod Frankfurt nad Menem. sam oblicz ile taka podróż kosztuje, nie mówiąc o zyżywaniu auta. zdarzało się, że w miesiącu robiłem po 2000 km.

Michał

współpracowałem z firmą acenti przez 4 miesiące. pzdr Panią A:) napisze + - a ocenę pozostawie Wam: +- pensja tydzień przed terminem naliczana prawidłowo, ale oglądajcie paski. mi sie zdażyło, że firma zapomniała zapłacić dodatku za godziny przepracowane w nocy, po moim zapytaniu ZAPŁACIŁA, + zaliczki są, nawet bez proszenia, a pani A. sama pyta czy nie potrzeba. + kontakt telefoniczny po polsku co dla mnie miało spore znaczenie, - niestety zwiedzamy całe Niemcy. mozna zajechać samochód, bo firma nie duża i łyka wszystko, - dodatek poliwowy 44ejro/mc po przepracowanym pełnym miesiącu. niesttety do tej pory nie otrzymałem za pierwszy miesiąc, a moje pytania ida w kosmos, ponieważ firma rozwiązała ze mną stosunek pracy. - werbują cie, maniąc dobrą stawką, a po miesiącu dzwonią, że jest kryzys i muszą obniżyć o 2E. - brak nadgodzin, chyba, że dogadasz się z firmą w której jesteś i robisz poza cetlem, czyli kasa do reki:) - przy 150 godzinach, diecie 2E/h, klasie podatkowej 1, wypłata nędza, około 1500, ale zawsze dobre to na początek i można w międzyczasie szukać czegoś lepszego. Poza tym bardzo dziękuję firmie za kundigunga. nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :):)

Adasik

Następny bajkopisarz. Wypłata wypłacona jak się należy. Przykro mi bardzo, że ktoś kto nie ma pojęcia o pracy się wogole wybiera. Słownictwo i ublizania nic więcej po tym Panu nie można się spodziewać.

Grzegorz K-ce

Najgorsza firma z jaką pracowałem. Cokolwiek nie będziecie robić z tą ....hmmm firmą żądajcie potwierdzenia na papierze. Przedmówcy mają rację. A wy za wasze pieniądze zwiedzicie Niemcy. Porobicie za darmo (koszty przejazdu przekroczą zysk) a p. kłamczuszce co widać na zdjęciach tyłek rośnie. Zapomnieć!

Peter0705

Pracuje obecnie dla tej agencji. Nie ma,żadnych problemów. I jeszcze co ciekawe nie jako elektryk ani monter. A jeśli ,któryś z podobno pokrzywdzonych chcę więcej informacji to podaję swój numer. Nie będę anonimowy, żeby, któryś nie napisał, że to sama agencja pisze pozytywy.(usunięte przez administratora) A jeszcze jedno. Talon na paliwo regularnie,mieszkanie normalne ,a nie pension,do pracy 7 km. Wypłata przed terminem. Pozdrawiam Piotr

Wkurzony na maxa.

Uwaga! Pani (usunięte przez administratora)postraszy was tajemniczym szefem :) Proszę nie prowokować bo zostawi was tysiące kilometrów od domu bez pieniędzy i dachu nad głową. A jak pięknie i z gracją olewa telefony. Mistrzyni.

@Wkurzony na maxa. 29.10.2015 10:22

Kompletna bzdura, trzeba liczyc sily na zamiary, jesli Pan sie nie nadaje zeby pracowac na stanowisku elektryka to ja juz nic na to nie poradze.

Adasik

Oczywiście anonimowo można napisać wszystko. Nie omieszkam również zgłosić na policje bo to jest nie zgodnie z prawem. Jeden Pan się już o tym przekonal. Zawsze mnie zastanawia dlaczego nikt nie poda do sądu jeśli jesteśmy tak kiepska firmą? Żaden z Panów który tu tak straszy i odradza nie założył sprawy. Ciekawe dlaczego? Czyżby się bał, że przegra? Oczywiście każdy pokrzywdzony Zenek , Tadek, Grzesiek itp.może wylać anonimowo swoje frustracje. Przedstaw się czlowieku wtedy opiszemy prawde. Pozdrawiam.

Wkurzony na maxa

Uciekać jak najdalej! Jeden wielki przekręt. Z pracą, zaliczkami, wypłatą. Nie rozmawiać z Adasik. Masz za dużo pieniędzy? Wyrzuć je przez z okno. Z Adasik stracisz podwójnie. Uciekać!

slawek

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem ,nie narzekam na brak pracy tylko na podejście agencji do ludzi....2 miesiące czekałem na rozliczenie , a jak w końcu przyszło to dopiero dowiedziałem się za co zabrali mi pieniądze , u pracodawcy wyjaśniałem ,grochem o ścianę

Sławek

Firma Acenti , tak jak większość firm Pośrednictwa pracy nie jest zainteresowana pracownikiem , który nie przynosi zysku.normalne. Szczególnie zaś takim, który chce się zwolnic.Napisałem wypowiedzenie w tygodniu ,by zachować wszelkie procedury,pracowałem do piątku. jakież było moje zdziwienie jak wracając na kwaterę zastałem poddenderwowanego niemca , który kazał mi się pakowac bo Firma Acenti wymówiła już nocleg z piątku na sobotę ,ale to jeszcze nie koniec , rozliczenie ostatniego miesiąca pracy otrzymałem po usilnych prośbach po 2 miesiącach (zwyczajnie Pani zapomniała...)I co się okazało. 1. Zostałem obciążony kosztem noclegu, dlaczego? nikt nie potrafił mi tego wyjasnic(chociaz w umowie było napisane ,że nocleg pokrywa pracodawca) 2 Naliczyli mi 4 zaliczki , a wysłali 3 monitowałem , pisałem maile... niemieckie księgowe się nie mylą!!!! P. Alicja jeśli coś potrzebuje jest do rany przyłóż,zresztą jak każdy ... było jeszcze parę sytuacji innych związanych z noclegami ale nie chce już się denerwować , bo dyskutowałem o tym parę godzin .Pozdrawiam chętnych do Acenti Zatrudnić się jest łatwo ,odchodząc licz się ze stratą finansową ...

andi

Nie polecam tych kłamczuchów. Kroją ile mogą i mydlą oczy, zwłaszcza ta koordynatorka. Dziwie sie tym co jeszcze tam pracują

gall anonim

Witam Wszystkich

Adasik

Panie Arturze, opisuje Pan kompletne bzdury, tak jak Panu napisalam sms-em podaje sprawe na policje. To, ze Pan zadzwonil i sie tlumaczyl, ze to nie Pan nie interesuje ani nie przekonuje mnie. Cala rozmowe mam nagrana. Nie wiem jak szef zareaguje na Pana wypociny ale ja juz Panu napisalam, ze w sieci nikt nie jest anonimowy. Ciesze sie, ze Pan podal wkoncu firme do sadu, wkleimy tu wyrok. Ja osobiscie kieruje sprawe na policje za pomowienia. To co Pan tu bazgrze moze sie odbije na firmie- ja nie wiem. A Pana sms-ze to nie Pan ale Pan wie kto i moze poprosic zeby ten ktos przestal- po prostu mnie rozsmieszyl. Panie Arturze spotkamy sie w sadzie.Ja zawsze podpisuje sie swoim nazwiskiem, wiec moje posty sa czytelne nie mam nic do ukrycia.

oszukany

Co do pracy, jakos wczesniej bylem chwalony i wysylany na kolejne kontrakty, czym dowodem byla pani nastepna propozycja wyjazdu. Dodam jeszcze, ze kiedy konczy sie u nich 1 budowa, na informacje odnosnie 2 budowy trzeba czekac do niedzieli i modlic sie, zeby bylo jakies lokum do tego czasu. My w ostatni dzien pracy nie wiedzielismy, czy mamy jechac do domu myjac sie na stacji benzynowej czy jechac dalej. W ramach zadoscuczynienia i mobilizacji do jazdy na 2 koniec Niemiec po tygodniu pracy, obiecuja 100euro na paliwo, zlodzieje i oszusci z pania alicja adasik na czele!

oszukany

Sekretarka i rzekomo jakis pracownik napisali z rozbieznoscia 2h.. domyslam sie, ze zamiesczone tu wszystkie pozytywne o was opinie sa wystawiane przez was samych. Czekalem dokladnie 14 dni na oferte pracy od was! Pracowalem do konca kontraktu i do domu zjechalem dopiero na swieta razem ze wszystkimi pracownikami, a nie dlatego, ze mialem problemy z samochodem! Jezeli takowe byly, prosze powiedziec mi, jakie i w jaki sposob udalo mi sie dojechac tyle km do domu? Te 100e bylo za wczesniejszy przejazd, nie bylo zadnego uwarunkowania innymi kontraktami, a na potwierdzenie jakos Pan Lukasz otrzymal ta kwote i to podwojona o moja. Klamie Pani, zadni fachowcy u was nie pracuja dluzej, niz miesiac, rekord moze 2 (Przemek), wszyscy uciekaja do innych firm! Okradacie ludzi na wszystkim, na nadgodzinach, paliwie i dodatkowo nie potraficie prawidlowo ubezpieczyc waszych pracownikow i w rezultacie ludzie zarabiaja u was po ok 7euro na godzine! Co do tych 100euro, prosze sie nie martwic, sprawa trafila juz do niemieckiego sadu pracy, poczekamy na final.

janusz13w

No jezeli tym "oszukanym" jest Artur to raczej nie powinien narzekać. Zatrudnil sie jako elektryk a pracy nie ma zielonego pojecia- to raczej firmy trzeba ostrzegac przed takim "fachowcem". Faktycznie hotel w Berlinie byl bez żadnego standardu, ale traktuje to jako jednorazową wpadkę. A bon za paliwo jest po przepracowaniu jednego pelnego miesiąca, czyli w drugim miesiącu pracy, pracuje od stycznia, wyplata jest zawsze na czas, żadnych przerw, najkrotsze zlecenie miesiąc. A oszukanemu Arturowi proponuje zeby sie zatrudnił w AMI z Lipska to zobaczy jak pracuje "agencja pracy"

oszukany

Uwaga, oszusci!! Obiecuja zwrot za paliwo, ktorego nigdy nie realizuja. Po tygodniu pracy, przy przejezdzie z poludnia Niemiec na budowe na polnocy, obiecali nam extra 100E, a teraz tlumacza, ze to przywilej zalezacy od ich dobrej woli, ktory moga, ale nie musza spelnic. Pracowalem na nastepnej budowie 2 tygodnie, po czym czekajac kolejne bite 2 tygodnie na postoju w domu, w koncu znalazlem sobie inna prace. Obiecuja rowniez bon za paliwo, ktory defacto daja po 2 miesiacach, nie po obiecanym 1. Zwazywszy na znikome prawdopodobienstwo ciaglosci prac, w praktyce konczy sie prawie zawsze jego brakiem. Pensja tez rewelacyjna, zamiast obiecanych 9,5Eur/h, 7,5Eur/h przy 1 klasie podatkowej!? CHORE!! Odjac od tego koszty za benzyne i zostaje moze 6eur? Pani Alicjo, dla mnie nie przekonuja wytlumaczenia typu "co ja mam teraz zrobic, z szefem sie klocic?" czy "nic juz nie poradze, to szef tak zadecydowal" i zbywanie ludzi "mam duzo pracy, nie mam czasu na ta dyskusje, prosze udac sie do prawnika". To pani jest koordynatorem prac i jako reprezentant tej firmy pilnuje Pani interesow szefa. Bardzo sie ciesze, ze ma Pani ciepla, dobrze platna posade pozwalajaca utrzymac rodzine.... Przed zatrudnieniem sie w tej firmie radze wziac ubezpiecznie prawnicze, zalozyc wlasna dzialalnosc i kazac sobie wszystkie ustalenia potwierdzac droga pisemna!

@oszukany 03.06.2015 15:17

Panie Arturze. Dlaczego mija sie Pan z prawda? Nie rozumiem dlaczego nie chce Pan sie podpisac swoim nazwiskiem? Czyzby Pan troszke koloryzowal? Czy moze obawia sie Pan, ze gdy sie Pan podpisze to podamy Pana do sadu o znieslawienie? Wydaje mi sie, ze opinia Panska jest co najmniej krzywdzaca jesli chodzi o Pana. Jesli zostal Pan tak bardzo oszukany to dlaczego nie poda nas Pan do sadu? Sa odpowiednie instytucje ktore sie tym zajmuja i jesli okaze sie, ze Pan ma racje to ma Pan sprawe wygrana. Dlaczego Pan klamie, ze musial Pan 2 tyg. na prace czekac? Czy to nie Pan sam zjechal do polski z powodu awarii samochodu? Gdy Pan napisal, ze jest gotowy do pracy wyslalam Panu adres i Pan odmowil, wiec nie wiem gdzie Pan widzi problem. 100e ktore bylo obiecane, nie zostalo wysane bo Pan nigdzie nie przejechal, zostaliscie w Berlinie do konca a z Berlina pojechal Pan do domu z awaria samochodu wiec nie wiem o co Panu chodzi. Pieniadze byly obiecane na przejazd, przejazdu nie bylo wiec za co mial je Pan dostac? A wracajac do mojej osoby, prosze mi wierzyc, ze mialabym duzo latwiejsza i milsza prace gdyby trafiali mi sie ludzie konkretni a nie tacy " fachowcy" ktorzy duzo krzycza a nic nie robia. Dziwnym zbiegiem okolicznosci pisza tutaj ludzie ktorzy chyba malo sie na pracy znaja bo fachowiec zawsze sie obroni i tacy maja u nas zajecie. Mial Pan okazje poznac kilku Panow od nas zatrudnionych juz dlugo, gdyby bylo tak zle dalej by pracowali? Pozdrawiam Pana serdecznie i zycze pomimo wszystko dalszych sukcesow na drodze zawodowej.

Intos

Ja pracowalem kilka tygodni w malym pokoju 4 osobowym, z kuchnia bez garnkow i sztuccow dla 8 osob. potem kazali jechac na 2 koniec niemiec na caly tydzien. Nie zarobilem na paliwo, nie polecam.

maly

nie nazekam robic trzeba to wiadomo ale poza tym jest ok od lutego pracuje i nie mialem przestojow

Wiesiek

Nic dodać nic ująć widać ze na forum broni się sama firma;)Potwierdza to w 100 % moją opinie.Powodzenia pracującym hahahhaha

pracujacy

Chcialem nawiazac do poprzednika. Nie wiem jakim fachowcem jestes ale ja np. pracuje tam od sierpnia 14 i dla mnie wszystko ok. Widocznie Maja swoich ulubionych pracownikow bo ja nigdy nie mialem przerwy odkad jestem zatrudniony to pracuje. Nigdy nie mialem problemu ani z noclegiem ani z niczym. Wszystko ta polska co tam siedzi ogarnie tylko trzeba z nia szczerze gadac zawsze znajdzie sie rozwiazanie. Stawki faktycznie slabe ale mam prace i dopoki bedzie dzialalo tak jak dziala nie zwolnie sie.

Zostaw opinię o Acenti Personalservice GmbH - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acenti Personalservice GmbH