Opinie o Acenti Personalservice GmbH w Halle

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Acenti Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Acenti Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acenti Personalservice GmbH w Halle

Ozyrys

Póki co wszystko na +: kontakt dobry, wypłata się też zgadza. Jedyne co małe zawirowania na początku w pracy ale teraz już ok.

Zofia
@Ozyrys

Co to za małe zawirowania na samym początku? Czym były spowodoaane?

Ozyrys
@Zofia

Na samej budowie ale to nie wina agencji tylko tej firmy w której finalnie pracowałem. Wyjaśnione w 2h i już jest dobrze.

roki

Nie miałem z nimi żadnego problemu, jak na to że to jest niemiecka agencja to dobre doświadczenia

Aras
@roki

a z iloma agencjami wcześniej współpracowałeś?

Krzysiek

Przepracowałem w przez tą Agencję prawie dwa lata. Była to moja druga agencja. Pierwsza (Power....) (usunięte przez administratora) mnie na ponad sto euro. Wtedy nie wiedziałem co mogę z tym zrobić. To były moje początki zagranicą. Niewątpliwie do zalet Firmy Acenti zalicza się to, że pieniądze zawsze były na czas (do 12-go każdego miesiąca). Stawka, jak na leihfirmę całkiem niezła, bez komplikacji żadnych. Zawsze kasa się zgadzała. Nigdy nie pod względem wypłaty nie czułem się (usunięte przez administratora) Teraz parę minusów. Prawie zawsze był problem odcinkami wypłaty. Wiecznie trzeba było się po kilka razy przypominać. Koordynatorka (już tam nie pracuje) do osób uczynnych i sympatycznych się raczej nie zaliczała. Szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pracą w Niemczech jest dość istotne, żeby można było liczyć na jakąś pomoc, czy wsparcie. Ja akurat miałem o tyle sporo szczęścia, że przez cały ten okres pracowałem u jednego klienta. Różnie to jednak bywa, ale to już nie jest wina leihfirmy. Jeśli pracujesz dobrze, a klient ma robotę, to cię zostawia, jeśli nie, to rezygnuje i agencja szuka Ci nowego zlecenia. Jeszcze jeden minus to to, że jak dostajesz nowe zlecenie, to jest ono oddalone o parę setek kilometrów. Nie wiem dlaczego tak jest. Ogólnie firmę bym polecił. Jeśli ktoś zna choć trochę niemiecki i chce pracować, to powinien być zadowolony.

lex
@Krzysiek

Chyba jedna z bardziej merytorycznych opinii jakie tutaj widziałem! Dzięki za pokazanie sytuacji!

Albert hydr

pracuje od trzech lat, teraz euro mocne - oplaca sie

Akira
@Albert hydr

powiedzialbym nawet że bardzo mocne więc sie oplaca

Patryk
@Akira

Na dzisiaj mocne to malo powiedziane!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Acenti Personalservice GmbH? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Elektryk - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (067)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Operator wózka widłowego
Runtime GmbH
MonTo

Jak z zakwaterowaniem? Ogarniają i tyle czy opłacają??

bimba
@MonTo

I czy jak masz normalnie mieszkanie swoje to czy mozna przez nich robic czy nie?

eks

co prawda ze wzgledow osobistych już nie współpracuje, ale do tego czasu nie mogłem powiedzieć złego slowa. Wszystko tak jak należy.

MC
@eks

a mozna wiedziec dlaczego? cos sie stalo w firmie?

eks
@MC

jak mowilem do acenti sie nie przyczepie, chodzilo o problemy rodzinne wiec firma nie miala z tym nic wspolnego

Wawan

Mam propozycje do wyjazdu jako elektryk. Macie jakies opinie? Jak projekty, duże czy male budowy?

Aleks

Jak wygląda kwestia ze zleceniami? Co maja na 2022 i czy jest w czym wybierać??

kozi
@Aleks

Facet ale w jakim zawodzie? Tak ogólne pytanie to sugeruje chyba, że nie masz żadnego doświadczenia. Ja tam jestem zadowolony. Polecam elektrykom.

WBC
@kozi

ale jakim elektrykom? Dla przemysłowych?

lotek

Załatwiać auto żeby pojechać, czy nie ma różnicy jak pojadę busem? Jakie mają do tego podejście?

MG

Jak z kasą? Dostajecie na czas? Dla mnie to prior

Damor
@MG

u mnie wszystko spływa dobrze, pierwsze kilka msc ale jest git. Praca też taka jak ustalaliśmy na początku nie było niemiłego zaskoczenia

Jarosław
@Damor

Pochwalisz się ile zarabiasz? Bo przed wysłaniem CV chce zrobić mały research czy warto starać się o robotę. Podasz jaka jest stawka na początek?

Niska. Rozczarujesz się.

mikser
@ja

Ja tam jestem zadowolony

Andrzej 72

pracuje w firmie kolejny juz rok i polecam jesli ktos szuka pracy spokojnej w jedym miejscu, na stale. Wlasciciel dba o zlecenia i wielokrotnie pomagal mi w temat, w ktorych zupelnie nie musial. Praca jak praca, wiadomo tez sa gorsze dni, ale ogolnie jestem na plus

właśnie te opinie wszystkie takie podobne do siebie !! żadnych konkretów 0 negatywów ściema straszna!!

Jarosław
@Paweł

Może tak, a może nie. Jak jest fajnie to ludzie piszą pozytywnie o pracy. Najlepiej pójść na rozmowę to wtedy dowiesz się szczegółów. Będzie aplikował?

lilo
@Jarosław

niestety tak jest, jak masz dobre zdanie to jesteś oceniany dlaczego może Ci się podobać.. nigdy niestety tego nie zrozumiem.. mogę Ci dać konkret: wypłata zgadza się z ustaleniami, zakwaterowanie jest okej, nie miałem sytuacji że nie dodzwoniłem się do biura jeżeli czegoś potrzebowałem. Mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

smart
@Jarosław

Teraz chyba ne ma przyjęć.

Boziu

ja dostalem pokoj jedynke, do pracy mam 11 km, wprawdzie w gorach, ale ok. Kwatera niedroga, spoko standard, bez przesady jednak. Mysle, ze popracuje tutaj troche. Ogolnie na plus

mlm
@Boziu

daj znać po jakimś czasie jak się dalej pracuej bo jestem ciekawy jak to wygląda np po 2 miechach

Miki
@mlm

No ja na przykład robię już u nich od kilku miesięcy i cóż mogę powiedzieć.... nigdzie nie jest idealnie, ale póki co pracuje mi się dobrze i stabilnie a to jest dla mnie najważniejsze. Żadnych kwasów nie miałem więc dobrze.

MarcinXX

Spoko firma, nie bylo do tej pory rzadnego problemu

Olo
@MarcinXX

u mnie tak samo, kwatera okej generalnie nie brak większych problemów z biurem. Nigdzie nie jest idealnie, ale z mojej strony agencja na plus.

Subaru

szukalem pracy jako elektryk, znalazlem pracuje i jest git, sa nadgodziny i swiety spokoj. Kwatera tez jest ok, internet szybki, pralka, lodowka, standard

Krkakus

szef jest ok, firma sprawnie dziala

ChlopZmazur

pracowalem z poledcenia przez innego kumpla i naprawde spoko, nadgodziny byly, dobry kurs euro, opieka

Niko
@ChlopZmazur

Od kiedy ta nowa Pani jest tam zatrudniona, ze taki dobry pijar robi ? Radzę tej Pani sie zastanowic w co wdepnela. Nie złośliwie, ale kto popracował w tej firmie dobrego zdania nie ma.

W tej firmie nie na podwyżek są lepsi i gorsi panie z biura nie są obiektywne. Pomimo starań nie ma mowy o wynagrodzeniu podwyżką. Porażka.

spaider
@Paweł

trudno stwierdzić czy w biurze pracują jeszcze jakieś panie Izabela na pewno nie

Arturo

Ja tam jestem b. zadowolony, nie miałem z nimi żadnego problemu od początku współpracy. Kontakt na bieżąco, tak samo rozwiązywanie wszelkich problemów!

Aktualizacja,po 14 dniach pracy oraz kilku płatnych dni urlopu,czyli łącznie licząc miesiąc pracy otrzymałem 1600 euro wypłaty,pracuje jako elektryk.sami oceńcie.Nigdy tak mało nie zarobiłem.

spaider
@Nowy

a kto ty jesteś z zawodu pracuje w swoim 29 lat jako elektryk w acenti 2 lata i było z acenti 5 zaden nie elektryk zaden nie był komunikatwny mślisz ze śię uda nie

Jozef
@spaider

Ja jestem elektryk 1.5 roku pracowałem W tej firmie jest dobrze tylko wtedy gdy wysyłasz godz. reszta to masakra .

Wiktor

Krótko, zwięźle i na temat: POLECAM! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Acenti Personalservice GmbH - Halle

• Jak się pracuje w Acenti Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Acenti Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acenti Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Acenti Personalservice GmbH