Nie polecam tej firmy. Wyjechaliśmy z niej do Niemiec.Warunki pracy przedstawione w polsce były całkiem inne niż po przyjeździe. Miało być to bezposrednie zatrudnienie w firmie, po czym tu od razu przejmuje cię agencja niemiecka, która pobiera duże pieniadze z twoich zarobków, z czego twoja praca nie jest wogóle opłacalna. Jedynie co było dobre to mieszkanie które dostaliśmy, duże i przestrzenne. Polacy którzy przyjechali tu do pracy również narzekają na małe pieniądze lub brak pracy. w tyg jest to 20h max. Panie w polskim biurze posiadaja stare informacje o tej pracy, na miejscu okazuje sie ze nie masz wielu rzeczy które ci sa tu potrzebne, ubiór odpowiedni itp. tak samo język, który nie był wymagany, po przyjeżdzie tu jest on konieczny. Nie chce pisać ze firma workon jest beznadziejna , przez tel wszystko było ok, kontakt z pania z biura również. Zła jest agencja która tutaj w Niemczech cię przejmuje nazywa się Breewer, to ona ustala warunki twojej pracy nowe itp. Nie wiem czy jest tak z każda pracą do której sie wyjezdza z polskiej agencji czy w kazdym innym miejscu inaczej to działa. Zwykle nie udzielamy sie na forach, ale woleliśmy napisać w przestrodze dla innych wyjeżdzajacych. Przed wyjazdem zapytajcie dokładnie czy jest to zatrudnienie u pracodawcy czy w agencji za granica.