Smartplanet Sp. z o.o.

Opinie o Smartplanet Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy Smartplanet Sp. z o.o.?

Żadne

Przedszkolanka

W dobie wylewania wiader z pomyjami trudno uzyskać rzetelną opinię. Ja akurat pracowałam i narzekać nie mogę. Kucharka gotuje pyszne domowe posiłki, dzieciaki najadają się i zawsze mają dokładki. Praca z samymi kobietami to niestety zawsze mniejszy lub większy cyrk, bo jedna drugiej zawsze szpilę wbije. I tak jest prawie w każdej placówce czy szkole. A poza tym na forum raczej nie wypowiadają się osoby, którym się dobrze pracuje,tylko takie, które czują potrzebę pociśnięcia ...taki naród. Szkoda, że nie można sprawdzić w ilu miejscach pracowali komentujący i jakie opinie wystawiali...może to by dało rzetelny obraz zadowolenia pracownika ;)

Nikt ważny

Jestem byłym pracownikiem placówki, pracowałam tam rok. Niestety dwie osoby w placówce w Skorzewie niszczą cały zespół, który się utworzy. Plotkowanie, wieczne problemy o grafik.. I wiele wiele więcej.. Naprawdę gdyby nie te dwie osoby pewnie dalej bym tam pracowała, ponieważ mógłby utworzyć.sie super ekipa. Ale jeżeli 5 pracuje a dwie osoby mają problem z tym, że trzeba pracowac to niestety nie da rady. Świetna kucharka, pyszne jedzenie-to muszę potwierdzić! Co do funkcjonowania, szefowa w porządku, o pewne rzeczy trzeba się prosić ale jak przychodzi co do czego to uda się zawsze coś załatwić (mówię tu o dodatkowych materiałach do pracy).

Netia

Odradzam ten zakład pracy, szefowa miła, wypłata na czas i to by było na tyle. Jeśli cenisz sobie dobra atmosfere w pracy to uciekaj. Jedna osoba niszczy tam każdy zespół. Obgadywanie, mącenie, Pani jest wiecznie z wszystkiego nie zadowolona, szkoda ze szefostwo jeszcze tego nie widzi...

Siostra
@Netia

Jakiego odziału to dotyczy?

Netia
@Siostra

Skórzewo

Munia
@Netia

Zgadzam sie z wypowiedzą dodatkowo idąc tu do pracy musisz się liczyć z tym ze pomoc = sprzątaczka, mycie wszystkich okien, szorowanie fug, zajmowanie się zapchana toaleta... Do tego oczywiście jak Pani kucharka jest na urlopie to musisz ogarniać kuchnie,szykować posiłki... To stanowisko ma mało wspólnego z pomocą /asystentem nauczyciela.

Nati
@Netia

Coś o tym wiem,wiecznie przyjdź podaj pozamiataj i kłamanie na rozmowie o prace że tylko zajmujesz się dziećmi nic nie jest wspomniane o sprzątaniu każdego pomieszczenia i myciu naczyń

Czy po rozmowie w Smartplanet Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nowa

Czy ktoś może podzielić się opinią o placówce w Czmoniu?

Porażka
@Nowa

Gdyby mnie ktoś ostrzegł w porę, nigdy bym tam nie poszła, TRAGEDIA, odradzam jako miejsce pracy! Pani pomoc zachowuje się jak szefowa, albo wychowawca grupy, dodatkowo obmawia za plecami. Bardzo nieprzyjazna placówka i ostrzegam przed zapisywaniem tam dzieci!!!

Dzieci
@Nowa

Również ostrzegam przed zapisaniem tam dzieci , mleko rozcieńczanie , przeładowane grupy, gotuje się z najtańszych produktów, chodzi tu o wszystkie placówki czarodziejskiego zamku. Przedszkole najgorsze jakie widziałam .

Patrycja

@mig a ile ten okres próbny trwa ?

Jaka umowa obowiązuje w Smartplanet Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Mig

Umowa zlecenie

Mig
@Mig

Umowa zlecenie

Życzliwa....

Tragedia. Właściciele skąpi i tylko cięcia robią, każdy jest tam zmęczony bo wykonuje absurdalne rzeczy. Pomoce nauczyciela są bardziej sprzataczkami niż pomocami, mycie toalet i co najlepsze szorowanie szczoteczka do zębów fug gorzej niż w wojsku. Pani dyrektor widzi czubek swojego nosa i inni nauczyciele się nie liczą tylko ona ma problemy. A na marginesie co to za dyrektor który za plecami obgaduje w biurze pracowników. Dla nich nikt się nie liczy ważne że pieniądze się zgadzają. Pomoce tam przychodzą i odchodzą jak widzą co się dzieje. Pracuje wiele lat ale sb takim chamstwem nigdy się nie spotkałam.

Była pracownica
@Życzliwa....

Osiem lat temu też musiałyśmy szorować fugi, żeby je doczyścić trzeba było polewać je chlorem i wyczyścić myjką parową. Wszystko oczywiście w czasie gdy dzieci były w przedszkolu. Brak książeczek Sanepidowskich, brak badań, wypychanie do pracy w kuchni mimo braku uprawnień i ciągłe poniżanie i wyzwiska. Już nie wspomnę o tym, że dyrekcja pojawiała się w przedszkolu w weekendy, zostawiała pootwierane okna a w poniedziałki osoba zamykająca przedszkole przed weekendem musiała się wytłumaczyć dlaczego niby nie zamknęła okien. Wszystko byle obciąć dniówkę. Dla potwierdzenia zamkniętych okien robiłam zdjęcia prywatnym telefonem. Pani dyrektor dziś pisze o sobie, że jest "Korczakiem w spódnicy"... Bo się przewrócę ze śmiechu. Dobre sobie, charakterem bliżej jej do Jego oprawców.

Grażyna

Właściciele mają nawet problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Przez kilka lat pracy mogę na palcach jednej ręki policzyć ile razy wypłata była na czas. Z reguły wygląda to tak, że pracodawca do zlecania przelewów zabiera się dopiero 10-go! I to jest optymistyczny wariant. Generalnie wynagrodzenie wpływa na konto pracownika koło 15 dnia miesiąca. Jeśli ktoś ma rodzinę na utrzymaniu i płaci kredyt to zdecydowania odradzam tego pracodawcę.

Gabi

Tak zle to w innych miejscach to samo Puszczykowo,Przezmierowo itp?

Fatalna firma , Pani dyrektor tragedia. Nie liczy się człowiek, dzieci tylko pieniądz. Pani psycholog śmiech przychodzi i tylko śniadanka je nic z dziećmi nie pracuje. O innych oszczędnościach na dzieciach szkoda gadać. Grupy zbyt duża ilością dzieci . Itd...

Alicja

Cześć ! Potrzebuje informacji dotyczących wymiaru godzin w tej firmie ? Jak jest ze zmianami?

Klara

@Zoja Warto zwracać uwagę o jakim miejscu się pisze gdyż to forum dotyczy Skórzewa. Tu pracuje się dobrze.

Ggg
@Klara

Tz gdzie pracuje się dobrze

Zoja
@Klara

Proszę czytać że zrozumieniem! Napisałam, że dotyczy to oddziału przedszkolnego w Przeźmierowie. Firma Smartplanet zarejestrowana jest na Skórzewo jednak oddziały przedszkolne ma w różnych miejscach. Jako pracownik powinnaś być zorientowana w tym temacie. Pozdrawiam i życzę byś nigdy nie doświadczyła tego co ja że strony tego pracodawcy.

Zaradna
@Zoja

Jak tak ci bylo zle to po co tak dlugo siedzialas w tej pracy? Trzeba było odejsc samemu Pracodawca jest wspaniala osoba nie moge powiedziec złego słowa,

...

Dobrze? Nie sądzę. Współczuję każdemu kto pójdzie tam do pracy

Były pracownik.

Przerost formy nad treścią. Może i pracują tam osoby otwarte na dzieci i rodziców jednak przez podejście pracodawcy nie dziwię się że rotacja jest tak duża.. Jako byly pracownik mogę jedynie powiedzieć że nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do człowieka jak tu. Żal i niesmak jaki pozostał zostanie we mnie długo.. Wyzysk szczególnie pomocy nauczyciela.. brak organizacji, wieczne niezadowolenie. Osoba sprawująca "władze" w przedszkolu w Skórzewie totalnie nie wie jak współdziałać z pracownikami. Sentyment mam do dzieci jednak nie polecam. Z racji nadmiaru obowiązków i małej ilości pracowników, ciężko jest poświęcić 100% siebie dzieciom, dlatego własnego dziecka nie zapisała bym do tego przedszkola.

Zostaw merytoryczną opinię o Smartplanet Sp. z o.o. - Skórzewo

• Jak się pracuje w Smartplanet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smartplanet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smartplanet Sp. z o.o.?

Smartplanet Sp. z o.o.