Opinie o Sietom Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sietom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sietom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sietom Sp. z o.o. w Gdańsk

niunia

z "fajnych premii" - fajna to może być bluzka albo telefon. Co za dyletanci tam pracują. Niestety bardzo niskich lotów są wpisy osób które tam pracują, a to o czymś świadczy niestety

qqq

te trzy ostatnie wpisy to napisała osoba która tam pracuje, delikatnie mówiąc nie warto tam iść do pracy

qqq
@qqq

żeby była jasność, te trzy opinie dziwnym zbiegiem okoliczności zniknęły

qwerty

samochód tylko w godzinach pracy (jest jeden na dział handlowy)a komórka w tych czasach to już zaden rarytas przeciez :)

dexter

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , a robić to nie ma komu

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sietom Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Handlowych.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

gmerek

o kurcze, to rewelacja, rozumiem że auto to ma się 24h/dobę, tak samo z telefonem? jakieś limity na paliwo i telefon są? pewnie nie ma, jak tak super tam jest. muszę wysłać cv!

yep

te oferty wiszą od 1,5 roku, widocznie nie jest tak atrakcyjne jak piszesz skoro ciągle szukają ludzi.

DWR

Nie wiem jak jest w Gdańsku, wiem za to jak było we Wrocławiu jakieś 2 lata temu. Atmosfera w pracy super - mili ludzie, dobrze wyposażone biuro. I to chyba tyle jeśli chodzi o plusy. Szkolenia produktowe bardzo słabe, samochód dostępny po wcześniejszym zarezerwowaniu (da się przeżyć bo większość to praca biurowa). Zarobki około 1500 zł + premie kwartalne (dla początkującego ok). Dla kogoś kto chce zobaczyć jak wygląda praca handlowca w IT - spoko! Dla doświadczonego handlowca raczej warunki nie do przejścia.

Moi mili pisarze a może podpiszcie się Ci wszyscy którzy tak ochoczo piszecie jak to słabo tu płacą, skąd wiecie ile zarabiają handlowcy pracowaliście u nas (tak, tak wciąż tu pracuję). Może handlowcy powinni mieć podstawę i premię od realizacji założeń? I może nie bardzo chciało się Wam je realizować? 2700 brutto wzbudziło zdziwienie? Interesujące co piszesz Marika. Wszystkim obiecaliśmy oddzwonić? Pierwsze słyszę. Zastanówcie się od czego są handlowcy, zastanówcie się nad sobą. Co chcecie od siebie dać, co chcecie osiągnąć i jak możecie to zrobić. Umowa o pracę, stabilność zatrudnienia, płaca adekwatna do osiągnięć i zaangażowania. O chętnych do pracy a nie ściemniaczy dziś trudno.

xxx

Halix: Tak się składa że np. na Wrocław szukają ludzi od października, czyli jak to nazwałeś "rekrutacja w nieskończoność", taka marna pensja czy tacy kiepscy kandydaci? :-)

marika

Poczytaj sobie komentarze ludzi którzy tam pracują/pracowali, poza tym po reakcji osoby rekrutującej można też odczytać czy Twoje oczekiwania daleko odbiegają od tego co dają. I co z tego że pracuje tam 100 ludzi, w Biedronce pracują tysiące od lat, a jakie tam warunki są, a zwłaszcza były kilka lat temu to każdy wie, także kiepski argument. Jeżeli osoba rekrutująca mówi Ci że każdy będzie poinformowany o wyniku rekrutacji to wypadałoby uczynić tak jak się mówi. Byłam w życiu na kilku rozmowach, także wiem jak jest, wiele firm z prawdziwego zdarzenia oprócz telefonu wysyła Ci jeszcze mejla z potwierdzeniem tego co słyszysz przez telefon. Ale rozumiem że cleo jesteś właścicielem tej firmy i musiałeś/musiałaś coś napisać, ale kiepsko Ci to wyszło.

cleo

marika z tego co czytam, to nie podjęłaś tam pracy więc skąd wiesz, że nie potrafią dać więcej. Chyba jednak potrafią skoro pracuje u nich ponad 100 osób jak pisali wyżej inni. O dzwonieniu do wszystkich z informacją o rekrutacji pierwsze słyszę. Na wielu rozmowach byłam i oddzwonili do mnie może z 10% firm. Skoro według Ciebie 10% to standard to różnie pojmujemy ten termin.

marika

Santiago naprawdę uważasz że pracownik zarabiający 2500zł brutto to drogi pracownik?! Nie żartuj sobie, to są słabe pieniądze, a w tej firmie nawet takich nie potrafią dać...

2500-2700 zł brutto to drogi pracownik??? o matko.., rozglądnij się Kolego za normalną pracą

marika

Chyba faktycznie słabo tam płacą, na rozmowie powiedziałam że chcę zarabiać ok.2500-2700 brutto to zauważyłam lekkie zdziwienie u osoby rekrutującej. Sama rozmowa też była dziwna, tak naprawdę interesowało ich tylko czy chcę pracować jako sprzedawca, choć ogłoszenie zapowiadało co innego. Nic nie dowiecie się na rozmowie, ani o zarobkach ani o formie zatrudnienia. Standardem jest że dzwoni się do wszystkich kandydatów z informacją o rekrutacji, w tej firmie nie mają takich standardów.

!!!!!!

Ogólnie firmę oceniam pozytywnie tylko ze względu na klimat w firmie na pracowników bardzo pozytywni ludzie, w dziale handlowym można swobodnie pracować jak i się pośmiać natomiast zarobki pozostawiają wiele do życzenia nie wiem jak teraz ale podobno nic się nie zmieniło a nawet na gorsze jeśli chodzi o handlowców mają tylko podstawę premię raz na kwartał czy jakoś tak, niby po latach można w miarę normalnie zarabiać ale bez szału.Ludzie w firmie nadrabiają swoją sympatią chociaż czy to kogoś pocieszy to nie wiem :)

loody

@galo, ale po co taki ich opisywac jak w notatce reklamującej, wystarczy napisac jasno, że sietom to serwis drukarek oraz produkcja tonerów do drukarek. To ich główne gałęzie. Firma działa od ponad 20 lat, posiada 8 oddziałów terenowych w Polsce oraz 1 odział w Niemczech (Darmstadt). Zatrudnia bodajże 120 osób.

maniek

nieidzcie tam zero podwyzek podstawa 1500zl (usunięte przez administratora) zreszta niedaleko jest 2 kolchoz delphi tez niepolecam zastanowcie sie bo niewarto marnowac czasu i nerwow a ci co niepisza opini to ie poprostu boja i tyle wam powiem taka prawda szkoda gadac

pewnie ie

no widzicie tutaj ludzie pytaja o prace a nawet nikt nie raczy im odpoweidziec... ehhh.. szkoda ze wiekszosc patrzy na walsen ego a nie chce nikomu pomoc. ja tez tutaj sie pojawilem zeby zadac pytanie ale niestety widze ze nie uzyskam ich tak latwo jak tego bym chcial. powiedzcie mi konkretnie czego sie moge spodziewac, bo tak szczerze to wam powiem, ze mam ostatnio pecha i juz nie chce isc w ciemno gdzies

Kolega

Oj nie ładnie Wojtek nie ładnie

abc

Pracuje tam już rok i jest OK. Polecam firmę Sietom jako solidnego pracodawcę

Zostaw merytoryczną opinię o Sietom Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sietom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sietom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sietom Sp. z o.o.?

Sietom Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 79 ocen.

Sietom Sp. z o.o.