Opinie o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. w Kutno Al. Aleje Jerozolimskie 134

"Zależy nam na takich kandydatach, którzy lubią swoją pracę, dzięki temu mogą osiągać bardzo dobre wyniki. Zależy nam na pracownikach, którzy będą czuli się częścią organizacji, jednostką która ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i wyznaczanie kierunku, w którym firma będzie się rozwijać."

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. w Kutno Al. Aleje Jerozolimskie 134

Nigdy więcej!

Miałam tę nieprzyjemność pracowania przez krótko w laboratorium w tej firmie. Sposób zarządzania przez blond-dyrektorkę tego działu jest tragiczny. Wystarczy krzywo spojrzeć na nią, a po jakimś czasie dostaje się wypowiedzenie lub nie przedłużają Ci umowy "z przyczyn biznesowych". Toksyczna kobieta. Na rozmowie rekrutacyjnej tak mną zamotali opowiadając o tych różnych dodatkach 10, 20, 40, 80, 100, 200% do podstawy, że dałam sobie wmówić że będę zarabiać złote góry. Życie pokazało, że zamiast złotych gór wpadłam w (usunięte przez administratora) Zgadzając się na pracę w systemie brygadowym (praca też na nocki, weekendy, święta) zaczęłam pracować przez Agencję i zarabiać MNIEJ, aniżeli w poprzedniej firmie pracując od poniedziałku do piątku. Ponadto praca wygląda tak, że w weekendy, święta i na nocach miałam zostawać SAMA na laboratorium pełnym substancji niebezpiecznych i wykonywać analizy. Gdyby coś mi się stało, to dopiero osoba z następnej zmiany znalazłaby mojego trupa, bo na pierwszą pomoc nie ma co liczyć. Pracownikom ciągle są dokładane kolejne obowiązki. Firma jest zdania że zamiast tworzyć etaty, lepiej jest ciągle przykręcać śrubki pracownikom i wymagać od nich by zrobili to, co normalnie powinny zrobić 2-3 osoby. Nigdy nie usłyszysz od przełożonych dobrego słowa. Motywacji do pracy nie ma żadnej, bo nie ma jakiejkolwiek ścieżki kariery. Dyrektorka woli zatrudnić ludzi wziętych prosto z ulicy/prosto po studiach na lepsze posady, aniżeli docenić i awansować starych, doświadczonych pracowników. Może nie chce, aby ktoś ją wygryzł z fotela dyrektora? Nie wiem... Tam jest wiele nieracjonalnych rzeczy. Ogólnie nikt nie chce tam pracować i każdy nowy pracownik ucieka. Uciekłam i ja. Szkoda marnowania sobie życia. Współczuję tylko tym, którzy nadal tam pracują... Kategorycznie ODRADZAM podejmowanie pracy w tej firmie. Lepsze bezrobocie niż praca w Freseniusie. Mam wrażenie że nie ma szans na poprawę sytuacji.

@Nigdy więcej!

Nie polecam tam pracy w laboratorium. Umowa przez agencje. Śmieszne pieniądze a bardzo duża odpowiedzialność. Atmosfera nie jest zbyt przyjazna. Co innego mówione jest na rozmowie a co innego wychodzi jak już jesteś zatrudniony. Wykorzystywanie i zero docenienia czy jakiego kolwiek szacunku do pracownika. Jest faworyzacja osób. Nowe osoby przychodzą i odchodzą. STANOWCZO ODRADZAM tam pracy.

Nie polecam pracy w laboratorium. Umowa przez agencje. Przejście z umowy agencyjnej na firmę xxx lat zanim dostaniesz. Na rozmowie wszystko pięknie wspaniale a jak już się zatrudnisz mają Cię gdzieś. Śmieszne pieniądze jak na taka odpowiedzialność. Atmosfera nie jest zbyt przyjazna. Wykorzystywanie pracownika, faworyzacja swoich pupilków. Nowe osoby przychodzą i zaraz odchodzą ! Stanowczo nie polecam tam pracy chyba, że nie masz innego wyboru

Porażka. Pracowałam tam kilka lat aż do tego roku i szczerze odradzam. Ta firma daje tylko motywację do tego, aby uciekać stąd. Opinie sie zgadzaja. Ciekawe dlaczego wcześniejsze negatywne prawdziwe komentarze są usunięte?

kandydat na pracownika Nowy wpis

Jutro wybieram się na rozmowę do agencji pracy odnośnie stanowiska pracownik odbioru i pakowania. Pani z Randstadu mówiła mi o pracy jednozmianowej. Czy moglibyście powiedzieć mi jak zapatrywać się na te prace i czy w ogóle jest sens w to brnąć?

Jak długo trwa proces awansu w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.?

Ania Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Nigdy więcej!

@Nigdy więcej!

Zgadzam się w 100%, nie da się tego lepiej opisać. Również trafiła mi się nieprzyjemność pracy w tej firmie. Obiecują złote góry na rozmowie kwalifikacyjnej, a później mają pracownika w nosie. Twoje słowo przeciwko ich. :) Zatrudniając się w tej firmie za pośrednictwem agencji pracy, nie licz, że Twoja sytuacja kiedykolwiek się zmieni. Umowy przez firmę nie dostaniesz.

Aga
@Nigdy więcej!

Pracowałam tam i zgadzam się z tą opinią.

Ewelina
@Aga

Nie chcesz dodać jeszcze czegoś od siebie?

Odradzam!!!
@Nigdy więcej!

Wszystkie negatywne opinie w 100% prawdziwe. Można dodać ,że króluje tam kolesiostwo tzn. "pupile"Pani dyr. KJ mają wszystko co chcą. Reszta załogi musi na nich pracować. Żadnej jasnej ścieżki kariery oraz motywacji do działania . Totalny brak profesjonalizmu w zarządzaniu.

@Odradzam!!!

piszesz o braku jasnej ścieżki kariery... a tak z ciekawości to jak tu struktura organizacyjna wygląda? jakie są wszystkie stanowiska i ich szczeble do obsadzenia?

Odradzam!!!
@Olga

O strukturę organizacyjną najlepiej spytać w hr . Sądzę ,że żadna z osób przychodząca świeżo do pracy ,nie ma takiej wiedzy jak to wszystko tu wygląda i co go czeka.

@Odradzam!!!

Za dużo w tym dziale koneksji rodzinnych i pseudo koleżeńskich,stare wygi wygryzają nowych pracowników .Króluje (usunięte przez administratora) Jeśli nic się z tym nie zrobi nie ma szans na poprawę sytuacji ,a w konsekwencji dojdzie do tego ,że nikt w takiej firmie nie będzie chciał pracować.A szkoda bo to zakład ,który powinien być wzorem dla innych.

Pracownik Produkcji

Wysoka kultura osobista. Czesto rozmowy w jezyku angielskim (czesc rozmowy)

Co to jest proces GMP i dlaczego jest wazny? Czym zajmuje sie firma? Dlaczego chce tu pracowac? jako pracownik produkcji na co powinnam zwrocic uwage podczas mojej pracy?

logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.?

To zależy od stanowiska, obszaru - powiedz proszę jakie stanowiska Cię interesują?

Evermore

A co tam słychać u Drzyzgi? Ktoś wie? Ponoć ciężko chory???

@Evermore

A skąd takie info, że jest ciężko chory? Chodzi o wirusa czy coś innego go spotkało? Ogólnie to pracowałeś tu, że pytasz?

Evermore
@Olga

Tak, pracowałem kilka lat temu. Ostatnio usłyszałem,ze się wszystkim chwali jakich to on problemów nie ma.

PracownicaAgecja

Hej nie polecam pracy Panowie strasznie napaleni i do przesady nie mili Pan Piotr operator i reszta panów z produkcji ???? białe i puca nie czyste , dużo młodych ludzi ( ..arski) Napalony cały czas trawa (usunięte przez administratora) natręt myśli że każda panienka jest jego ......... Reszta załogi w miarę system pracy tragedia Wypłata agencja tragedia . Nie polecam szkoda czasu .....

@PracownicaAgecja

O proszę widzę, że warunki tworzone przez pracowników za bardzo CI nie podeszły. Trudno się dziwić z takim podejściem do kobiet. Piszesz, że nie polecasz i że szkoda czasu. A Ty dalej marnujesz swój czas tam czy już dawno odeszłaś?

Praca

Jak wygląda rekrutacja? Ktoś może opisać prace na produkcji?

Czy w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

kastet

Nie

Czy w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Alfredo Poznań

Ile zarabia Technik Konserwator? Jak wygląda praca na tym stanowisku??

Kleks

Zawierane są umowy o pracę ale przez agencje pracy tymczasowej, głównie Adecco i Randstad. Umowy przez Fresenius wielu pracowników nie doczekało się nawet po wielu latach ciężkiej pracy. A umowa przez Agencje, to brak dodatków m.in. z funduszu świadczeń socjalnych i brak ochrony przed zwolnieniem bez powodu. Zawsze mogą od tak rozwiązać umowę współpracy z agencją odnośnie twojego stanowiska i zostajesz z niczym.

Mariusz

Hej dalej macie 8 godzinne zmiany ?

@Mariusz

Tak

?

działają nadal?

Ddddd
@?

A jaki czas pracy jest w tej firmie

K
@?

Działają

Bogdan
@K

W wątku padło pytanie związane z ilością czasu pracy w firmie Fresenius Kabi Polska jednak użytkownik nie otrzymał odpowiedzi. Mnie również ciekawi ilugodzinny system pracy obowiązuje w tym miejscu? Mam nadzieję, że podzielicie się swoją wiedzą w tym zakresie.

xyz
@Bogdan

8 h

@J23 ale ktoś zgłaszał ten mobbing ?

Czy pracownicy w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

J23

Atmosfera jest taka że lepiej się nie dogadywać. Z tego co wiem dochodziło nawet do mobingu ze strony przelozonych. Rotacja duża. Robią tylko ci co muszą. Pozdrawiam.

Slawek

Ile sie zarabia na Utrzymaniu Ruchu i jaka to praca

Jaki jest wkład kierownictwa Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Brak wkładu w budowę atmosfery. Jeśli maja wynik dnia to się przywita kierownik lub dyrektor jak coś nie tak nie zauważa ludzi. Ogólnie nie polecam firmy i jak większość z ludzi pracujących młodych fresenius nie jest firma godna polecenia . Nie doceniają ludzi . Lepiej Mierni ale wierny .

Vacek

Żaden

Trzeba znać język angielski?

Joanna
@Michał

Myślę, że to może zależeć od tego jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany. Planujesz aplikować do firmy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.? Masz już doświadczenie w branży?

Bartek

Dzień dobry, Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie do działu Technicznego/UR. Najpierw Pan kierownik prosił, żebym wytłumaczył dwóm Paniom z HR, jak się nakręca śrubkę na nakrętkę, jak to wszystko powiedziałem, choć zdziwiony bo co obchodzi teoria linii śrubowej Panie z HR-u? A na końcu stwierdził, że jak rzucę studia, to żebym przyszedł do nich do pracy... Ogólnie, stado tępych cepów, którzy jak wielu innych, boją się o własny tyłek, zdając sobie sprawę, ze nic nie potrafią i ktoś będzie lepszy - nikogo normalnego i ogarniętego nie zatrudnią. Ogólnie rozmowa widać, musiała się odbyć a biorąc ją globalnie to sięgała dna, podobnie jak Pan kierownik...Takich ludzi zatrudnia Fresenius Kabi. Więc jak coś potrafisz i zdajesz sobie z tego sprawę to nie wchodź do tej firmy... Pozdrawiam

Ciekawski
@Bartek

A uważasz,ze jesteś ogarnięty?Nie jestem pracownikiem tej firmy ale wiem,że do działów UR potrafią przychodzić ludzie którzy nie wiedzą jak nakręcić nakrętkę na śrubkę... i takie pytania nie są bezzasadne.Jednakże taka posiadana wiedza nie uprawnia do uważania się za fenomena techniki.

Qm

W popularnym serwisie o pracę wisi ogłoszenie, takie same od prawie dwóch lat - specjalista ds Zapewnienia Jakości. Jest ewidentnie ogłoszeniem fikcyjnym, nie ma w nim szczególnych wymagań ani niezbędnych kwalifikacji. Rozmowy kwalifikacyjne są prowadzone ale mają stwarzać jedynie pozory. Efekty tych rozmów są takie że firma od dwóch lat szuka kandydata bez skutku. Zamierzam zgłosić ten fakt do inspekcji pracy, gdyż uważam że jest to wprowadzanie w błąd i manipulacja potencjalnych kandydatów.

Katarzyna
@Qm

Obecnie firma Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. prowadzi jedynie rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. obsługi klienta (https://www.praca.pl/mlodszy-specjalista-ds-obslugi-klienta_2642564.html). Krytykujesz proces rekrutacyjny . Czy masz jakieś osobiste doświadczenia z Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., którymi możesz się podzielić?

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.

Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.