Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.

Kutno

Opinie o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.

Lidia

Nadal są tutaj aktualne oferty pracy. Od dawna nic ze strony pracowników nie było na forum poruszane. Dlatego chciałabym zapytać w imieniu zainteresowanych pracą, jakie Fresenius Kabi Polska oferuje warunki na początku pracy?

3r

ja tam widziałem inne ogłoszenie na stanowisko młodszego specjaldity do spraw it w Kutnie przynajmniej tutaj na gowork jest tylko taka oferta wiadomo ze na każdym stanoiwsku można dosiwadczenie zdobyc

Pikapika

Rekrutują obecnie na stanowisko przedstawiciela medyczno farmaceutycznego. Aplikował ktoś? Może jest już po rozmowie?

tela

Przez agencje - Randstad zarabia sie +- 1500zł jako pracownik produkcji. Przez firmę różnie około wlasnie 2500zl.

?

działają nadal?

Zostaw opinię o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.