Opinie o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. w Kutno Al. Aleje Jerozolimskie 134

"Zależy nam na takich kandydatach, którzy lubią swoją pracę, dzięki temu mogą osiągać bardzo dobre wyniki. Zależy nam na pracownikach, którzy będą czuli się częścią organizacji, jednostką która ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i wyznaczanie kierunku, w którym firma będzie się rozwijać."

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. w Kutno Al. Aleje Jerozolimskie 134

N.

@Lidia Wielu jest zatrudnianych przez agencję pracy tymczasowej. Zasady uzyskania etatu bezpośrednio w firmie nierzetelne. Bywa, że etat bezpośrednio przez Fresenius dostaje nowo-przyjęta osoba, zamiast osoby która pracuje dla tej firmy przez kilka lat będąc zatrudnionym za pośrednictwem agencji. Pracując przez agencję nie masz benefitów z funduszu świadczeń socjalnych... Dialog Ci nic nie da - odpowiedź kierowników/dyrektorów jest wszędzie taka sama: "Jak ci się nie podoba to idź się zwolnij!" Dlatego wielu zanosi wypowiedzenia bez jakiegoś dialogu na temat pensji, bo dialog w korporacji nie istnieje... Liczy się tylko statystyka i uzyskane wyniki finansowe a nie pracownicy... Poza tym nie zgadzajcie się pod żadnym pozorem na pracę w systemie 4-brygadowym! Wycisną was jak cytrynki... Będziecie bez szans na rozwój, robienie kariery i bez życia prywatnego. Płace są niskie a osoby w 4-brygadówce mają dużo niższe stawki godzinowe od osób zatrudnionych na 1 zmianę na podobnym stanowisku w tej lub innej firmie... Wszystko po to by pensje zatrudnionych na pracę zmianową nie były o wiele wyższe od osób pracujących na jedną zmianę... Pracując w 4-brygadówce pensję ma się wyższą o góra 20% od osób pracujących na jedną zmianę na podobnym stanowisku w tej czy innej firmie. Za te parę setek twoje życie musi kręcić się wokół pracy bo wolne weekandy i święta nie istnieją, a pomiędzy dniami w pracy masz 1 dzień wolnego po to, by móc przestawić swój organizm na pójście do pracy na inną godzinę... Szkoda życia! Cieszę się, że ten etap życia i praca w tej firmie od ponad roku już jest za mną...

Natalia

Zatrudniają przez agencje pracy tymczasowej. Płace są niskie - w Strefie Ekonomicznej w Kutnie inni pracodawcy płacą więcej. Ze względu na niskie płace, wymagania względem kandydatów nie są wygórowane i można dostać pracę bez doświadczenia. Na zdecydowanej większości stanowisk pracuje się w systemie 4-brygadowym. Jeśli ktoś chciałby tu pracować i mieć wolne weekandy by pójść na jakąś imprezę czy coś, to z góry mówię, że to strata czasu. W praktyce nie ma żadnego wolnego weekandu, bo albo odsypiasz po nocy abo jesteś w pracy albo musisz iść wcześnie spać by na 6 iść do pracy. Święta często też w pracy. Wiele młodych osób (poniżej 30 lat lub nie mających założonych jeszcze rodzin) odchodzi bardzo szybko z pracy. Przez to jest bardzo wiele nieobsadzonych stanowisk. Zakład obecnie się rozbudowuje, więc można go określić jako perspektywiczny. Moje sugestie dla Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.: 1. Poprawić poziom zarobków. 2. Przestać zatrudniać przez agencje pracy tymczasowej.

@Natalia

Czy ze względu na rodzaj wykonywanej przez Was pracy, Fresenius Kabi Polska zapewnia Wam pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej. Popularne są także dofinansowania na dojazdy do pracy. Zatem zachęcam Ciebie do poruszenia tego tematu na wątku.

Kingston
@Lidia

Benefity są w każdym zakładzie, gdyż są one finansowane z funduszu świadczeń socjalnych, który jest ustawowo obowiązkowy w każdej dużej firmie. Masz dofinansowanie dojazdów, dodatki na święta, opiekę medyczną itd. Chyba, że pracujesz przez agencję pracy tymczasowej - wtedy oficjalnie nie jesteś pracownikiem tej firmy, tylko firmy zewnętrznej i nie możesz korzystać z benefitów z funduszu świadczeń socjalnych. Agencje żadnych benefitów nie dają. Fresenius to dobra, stabilna firma, ale niepotrzebnie zatrudnia przez agencje. Nikt nie chce pracować przez agencję i chodzić co miesiąc lub co rok podpisywać kolejną umowę o pracę na czas określony. To odstrasza, bo każdy szuka jakieś stabilizacji, a myśl że masz umowę o pracę na miesiąc lub góra rok to nie napawa optymizmem. Wynagrodzenia zawsze mogłyby być lepsze... ale to chyba każdy, kto nie jest dyrektorem lub prezesem w jakieś firmie, będzie narzekał na pensję.

hohoho
@Kingston

każdy wie za co biorą pieniądze prezesi i dyrektorzy , na pewno nie za kreatywność . najlepiej skupić się na zdrowiu chorych

Lidia

@N., czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Z Twojej wypowiedzi nie wynika jednoznacznie, jaka jest Twoja ocena firmy Fresenius Kabi Polska? Dlaczego wspomniałeś o strajku? Czy jesteś z czegoś niezadowolony? Takie rzeczy należy wyjaśniać. Dialog i porozumienie to najlepsze metody na polepszenie warunków pracy.

N.

Strajk czas start !!!

Pracownik Produkcji

Wysoka kultura osobista. Czesto rozmowy w jezyku angielskim (czesc rozmowy)

Co to jest proces GMP i dlaczego jest wazny? Czym zajmuje sie firma? Dlaczego chce tu pracowac? jako pracownik produkcji na co powinnam zwrocic uwage podczas mojej pracy?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Lidia

@Zośka, czy pracownik firmy Fresenius Kabi Polska ma wpływ na ustalanie grafiku w pracy? Czy praca w święta i weekendy jest dodatkowo płatna albo jakoś premiowana? Jak wygląda proces przyjęcia nowego pracownika, czy przechodzi się najpierw jakieś szkolenie czy może trafia pod opiekę bardziej doświadczonego pracownika?

Lidia

Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy od firmy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. W obecnej chwili rekrutacje są wstrzymane, czy wiecie o jakimś naborze? @wasyl wypowiadasz się z perspektywy pracownika - możesz powiedzieć coś o pracy w tej firmie? W tym wątku dawno nie było żadnych merytorycznych argumentów popierających opinie o firmie.

Zośka
@Lidia

Przyjmują tylko przez Randstad i zarabiasz najniższą krajową na trzy zmiany, świątek piątek i niedziele.

Lidia

Nadal są tutaj aktualne oferty pracy. Od dawna nic ze strony pracowników nie było na forum poruszane. Dlatego chciałabym zapytać w imieniu zainteresowanych pracą, jakie Fresenius Kabi Polska oferuje warunki na początku pracy?

wasyl
@Lidia

tragedia z zarobkami i rekrutacji maja znacznie więcej niz ta pani zeznaje, bo maja dużą rotację wśród pracowników...

PŁACA MIZERNA , A WYMAGANIA JAK BY ZAROBIŁEŚ 10 000 EURO

TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA. TRAKTUJĄ PRACOWNIKA JAK ŚMIECIA. SZEF JACEK AROGANSKI I CHAMSKI. MAMY ZŁE DOSWIADCZENIA Z TĄ FIRMĄ I NIE TYLKO MY , TYLKO ZE NIKT NIE CHCE WYPOWIADAĆ SIĘ !!!

Tonik

Pewnie tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do marudzenia??

wasyl
@Tonik

/lepiej trzymac się z daleka od tej korporodziny...wyciskaja ludzi, jak cytrynki..

ziomek

Cześć. Chciałem poruszyć pewną sprawę. po co mówicie o zarobkach. Przecież konkurencja to czyta i swoim nowym pracownikom będzie płaciła grosze, a Wy pozostaniecie nadal wyzyskiwani.

3r

ja tam widziałem inne ogłoszenie na stanowisko młodszego specjaldity do spraw it w Kutnie przynajmniej tutaj na gowork jest tylko taka oferta wiadomo ze na każdym stanoiwsku można dosiwadczenie zdobyc

Pikapika

Rekrutują obecnie na stanowisko przedstawiciela medyczno farmaceutycznego. Aplikował ktoś? Może jest już po rozmowie?

tela

Przez agencje - Randstad zarabia sie +- 1500zł jako pracownik produkcji. Przez firmę różnie około wlasnie 2500zl.

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.

Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.