Synthes Sp. z o.o

Opinie o Synthes Sp. z o.o

użytkownik zarejestrowany

Anonymous

Kolego- firma synthes już nie istnieje- została kupiona przez Johnson&Johnson i została utworzona firma DePuy Synthes J&J Family. I tam trzeba szukać iformacji na temat firmy.

A.

Firma jest niekwestionowanym liderem na rynku, posiada najbardziej innowacyjny i niezawodny sprzęt, także już to jest wielkim plusem. Jeśli chodzi o atmosferę - przyjazne nastawienie szefów i współpracowników - szczerze polecam !!

MM

A kiedy była rozmowa? czy ktos coś wie jakie sa warunki , flota, atmosfera ludzie?

Janko

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Między innymi padły pytania dyskryminujące np. o towarzysza życia, dzieci, wiek itd. Z tego względu nie polecam.

Zostaw opinię o Synthes Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synthes Sp. z o.o