Opinie o Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. w Łódź

VVVVVV

umowa była dawno dawno temu . NIECZĘSTO SIE ZDARZAŁO ABY KONKURENCJA DAWAŁA UMOWĘ.TAK MASZ RACJĘ TUTAJ JEST UMOWA ZLECENIE CHYBA ZE SIĘ JEST KIEROWNIKIEM.DUŻYM MINUSEM SĄ LIDERZY KTÓRZY O NICZYM NIC NIEWIEDZĄ.MOTYWACJA ? CZEMU MASZ TAK MAŁO ZGŁOSZEŃ MUSISZ MIEĆ WIĘCEJ TO JEST MOTYWACJA A SKORO SĄ TAKIMI MOTYWATORAMI TO NIECH SAMI DZWONIĄ I ZDOBYWAJĄ ZGŁOSZENIA ALBO PEWNIE WIEDZĄ KOGO ZATRUDNIĆ BY OD RAZU PRZYNOSIŁ MILIONY.POPROSTU TELEMARKETING Z WADAMI I ZALETAMI

VVVVVVV

PRACOWAŁEM / PRACOWAŁAM PONAD 2 LATA W TEJ FIRMIE BYŁO TO 5 LAT TEMU TA PRACA TO POPROSTU ZWYKŁY TELEMARKETING DAWNIEJ NA UMOWE O PRACĘ Z PREMIĄ REALNĄ DO OTRZYMANIA TERAZ PEWNIE UMOWA ZLECENIE.PODKREŚLAM TO JEST TELEMRKETING NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Magda

Ja nie zgadzam się z powyższymi opiniami, byłam bardzo zadowolona z pracy, gdybym nie musiała na pewno bym nie zrezygnowała. Co do liderów, najlepsi na świecie :) :) :)

BYŁA

jeżeli chcecie coś zmienić to trzeba zacząć od "góry", bo panie "menedżerki" to tragedia, ich zachowanie nieadekwatne do statusu tej firmy i zarobków, chyba mają dużo kompleksów i muszą odreagować na pracownikach, szczególnie że samym nic nie chce im się robić oprócz plotkowania, natomiast chętnie oceniają pracę innych i wytykają błędy, chociaż same by tego lepiej nie zrobiły. Teraz znalazłam pracę gdzie wynagrodzenie jest 2 razy takie, wymagania owszem ale przynajmniej nikt mi nie patrzy na ręce i nie ocenia mnie osoba głupsza ode mnie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

praktykant

@pola o czym Ty mowisz? jakich specjalistow? specjalistow to oni szkola a w CC pracuja zwykle szaraczki, ktore nie wiedza nic o kadrach:) wiem na co aplikuje - napisane była JAK NIE WIADOMO NA JAKIE STANOWISKO - czytanie ze zrozumieniem sie klania - 3 pierwsze klasy podstawowki :) ilosc wiedzy jaka musisz przyswoic w ciagu kilu dni + spodobanie sie paniom zarzadzajacym jest absolutnie nieadekwatne do wynagrodzenia ...o atmosferze nie wspomne...zasada - umiesz liczyc licz na siebie jest tu w 100% pokazana.

praktykant

kazdy na kazdego wilkiem patrzy. wieczne pretensje. atmosfera tragiczna..a glowna Pani menadzer ??? szok...tego nie da sie opowiedziec. rozmowa o prace jak nie wiadomo na jakie stanowisko.....z korpo wyrwana a oczekuje cudow od malej firmy...pretesjonalizm i zaklamanie ot co.

Zgodzę się w 100, szkoda czasu! Atmosfera fatalna! Wszyscy á i é, i bułkę przez bibulke. co jedna to lepsza. Szkolenie to podsluchiwanie rozmow.Dają skrypt rozmow jakieś materialy i następnego dnia dra ryja dlaczego czegoś nie wiesz, to takie oczywiste!!!Po 3 dniach zrezygnowałam niech dra się na siebie! Nie robią szkoleń a wymagają niewiadomego czego. Tym bardziej ze dopiero poczatek pracy,nie dają szansy na wdrożenie.

xxxx

Byłam na szkoleniu w tej firmie i szczerzę nie polecam. Pierwszy dzień był okej. Drugiego dnia wymagano ode mnie nauczenia się na pamięć skryptu i całej oferty ze strony internatowej PCKP oraz krajowej Izby Podatkowej i wykonywania połączeń dodam że szkolenie bezpłatne. Dodatkowo sztuczna atmosfera, zero chęci do wyszkolenia nowego pracownika, team liderka była nie miła, opryskliwa co chwilę się wydzierała. W końcu doszłyśmy do wniosku, że nie nawiążemy współpracy. Brak szacunku i strata czasu nie polecam.

bnbnb

umowa zlecenie telemarketing połowa etatu duża rotacja i tyle.

iksińska2

co najmniej połowa pracowników to umowy zlecenie i to za marne stawki, jeżeli ktoś myśli o rozwoju i awansach to może sobie darować tą firmę, pracownicy zmieniają się jak rękawiczki, bo niestety nic tam ich nie trzyma

vvvvvv

Ostatni wpis jest to typowy wpis sponsorowany -wielka ściema

jaki headhunter i jakie finanse to jest telemarketing na umowie zlecenie

radek

pewnie wszystko tak naprawdę zależy od headhuntera @ludo i od tego jak on prowadzi całą rozmowę, ale wydaje mi się, ze tej branży nie powinno byc jakiś dziwnych rzeczy na spotkaniu jak podchwytliwe pytania czy na przykład skomplikowane testy.. no to różnie bywa, zależy od osoby, ale chyba ogólnie jest spoko.

ludo

bardzo dobre pytanie , bo sam zastanawiałem się nad zarobkami w tej firmie. Po za tym interesuje mnie jeszcze kwestia rozmowy kwalifikacyjnej. Wiadomo , że na stanowiska związane z finanasami te rozmowy zawsze są jakieś wymyślne. Czy podobnie jest w PCKP ? czy mogę spodziewać się standardowej rozmowy?

była

to tam jej nie znajdziesz ...Naszczescie

była pracownica

Pracowałam w PCKP już za czasów umów zlecenie na pół etatu. Choć przepraszam - to było ponad pół etatu, ponieważ każdorazowo dostawałam polecenie rozpisania 96 godzin pracy na najbliższy miesiąc (a jak wiemy pół etatu to godzin 80). Pensja? Oczywiście jak za pół etatu i ani złotówki więcej, nie mówiąc już o jakichkolwiek prowizjach. Dział sprzedaży szkoleń mógł na nie liczyć, dział umawiania spotkań - nie. Prowizje dostawała tam tylko jedna osoba, od lat pracująca w firmie. Atmosfera? nie wiem czy od razu używałabym słowa sztuczność, ale miła i bezskrępowana również nie była. I lepiej uważać na to co i jak głośno się mówi, bo trudno tam o poufność również z powodów technicznych (pracownicy dwóch działów - marketingu i call center siedzą w jednym dużym pomieszczeniu).

była

dawno dawno temu pracowałam tam była umowa o prace na cały etat premia za jakoś rozmów premia za sprzedaż konkursy dzienne ale .....teraz to umowa zlecenie połwa etatu typowa słuchawką warunki standardowe jak wszedzie w takiej branży.to w takim mega skrucie

Pracownik, ale z aspiracjami

powyższe wpisy są naprawdę zabawne, coś jak "Zemsta Tytanów", stworzone przez ludzi którzy nie sprawdzili się w firmie, która jak uważąją nic sobą nie reprezentuje i mają potrzebę odegrania się za swoje naruszone ego.(usunięte przez administratora)

wyższesfery

Również nie polecam pracy w tym miejscu, no chyba, że jest to praca na chwilę, choć studentom dziennym nie będą odpowiadać godziny pracy (9-15). Pracują tam w większości ludzie bez perspektyw, którzy utknęli w pracy za 800 czy 1200 zł i nie mają większych aspiracji. (usunięte przez administratora)

xxx

Pracuje w tej firmie również od niedawana (od dwóch miesięcy w Call Center) i nic podobnego o czym pisze Pani na górze nie ma i nie miało miejsca. Wynagrodzenie zawsze jest przelewane na czas i nigdy niczego nie brakuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.
1.8/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Nieszawska 20/26
    93-119 Łódź

Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.