Media 4U Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Media 4U Sp. z o.o.

Dominika

@Dorkawidzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Media 4U Sp. z o.o. Czy jest możliwość rozwoju w firmie poprzez awans? Na jakim stanowisku pracujesz? Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Programista PHP. W ofercie pracy, napisali, że zapewniają pracę na etat (chyba, że wolisz inną formę), dobrą atmosferę w biurze i po godzinach pracy, korpostandard, czyli dofinansowanie kart Multisport i LuxMed.

@Dominika 18.09.2017 16:20

Dominika zapraszamy do nas na rozmowę. Poznasz nas osobiście, zobaczysz biuro, dowiesz się z kim będziesz pracować oraz jakie masz możliwości rozwoju w przyszłości. Zapraszamy :-)

@Media4U 19.09.2017 08:01

Dominiko najlepiej jak przyjedziesz do naszej firmy, wtedy wszystkiego się dowiesz. Naprawdę warto spróbować. Pozdrawiam

cxvfd

@Dorka "Nie wyliczają Cię z każdej minuty i nie musisz pracować jak .....robot. Przełożeni doceniają efekty pracy więc z podwyżkami nie ma problemu" Chyba nie masz pojęcia gdzie pracujesz.

@cxvfd 21.09.2017 19:45

No to chyba nie tam gdzie Ty:)

@Dorka 31.10.2017 19:03
No to chyba nie tam gdzie Ty:)

Ale pracuje mi się dobrze. Trzy latka już minęły więc chyba nie jest źle:)

Dorka

Uważam, że firma ma fajne i elastyczne podejście do pracownika. Nikt tu nie robi problemu jak potrzebujesz wolny dzień.Nie wyliczają Cię z każdej minuty i nie musisz pracować jak .....robot. Socjal ok - m.in. karty Fit Profit, ubezpieczenie. Ciekawe pomysły na imprezy integracyjne. A co do zarobków.........zasada jest prosta -masz doświadczenie, starasz się, to i zarobisz. Przełożeni doceniają efekty pracy więc z podwyżkami nie ma problemu.Reasumując - Polecam!

Michal

Firma z fajna atmosfera. Bardzo zgrany zespół. Jeżeli tylko chcesz to możesz się rozwijać i robić ciekawe rzeczy dla klientów polskich i zagranicznych. W firmie nie jesteś anonimowy a przełożeni dość elastycznie podchodzą do Twoich potrzeb i warunków pracy. Polecam zarówno jako pierwsza prace na zdobycie doświadczenia zawodowego jak i na dłużej w celu szlifowania swoich umiejętności.

Plusy: - Ciekawe szkolenia m. in. z najnowszych technologii, - ludzie, którzy chętnie dzielą się wiedzą, - szybka informacja zwrotna po rozmowie kwalifikacyjnej, - zgrany zespół Minusy: - Lokalizacja - mała kuchnia

Szymek

Obiektywnie pracodawca daje możliwości rozwoju i podniesienia mocno kompetencji twardych. Do tego pełen socjal, wszystkie niezbędne narzędzia pracy (w tym auto) oraz poranna kawka bez ograniczeń ;) Co do wynagrodzeń to sprawa mocno indywidualna, więc każdy ocenia to subiektywnie. Tu dużo zależy od doświadczenia i efektów pracy. Atmosfera w firmie niekorporacyjna co też należy zaliczyć do plusów. Reasumując polecam niezdecydowanym pracę w M4U.

pracownica

Osobiście - po pracy w ciężkim korpo wreszcie odnalazłam spokój. Kierownicy Cię szanują, masz wsparcie. Projekty dla dużych firm, znanych powszechnie marek. Zarobki? Niskie pewnie dla osób, które nie mają porównania a jedynie roszczeniowe podejście.

piotrek

firma na poziomie. kilka firm widziałem w swoim zyciu i jest naprawdę nieźle. duzy plus to ludzie.

It

Firma słaba. Technologicznie na poziomie 2/5, beton na gorze, falszywe usmieszki. W It eneryci bez swiezego spojrzenia. Zarobki ponizej oczekiwan za to oczekiwania wygorowane. Imprezy na pokaz. Dla studenciakow ok, na dluzej slabo. Nie polecam.

@It 18.04.2017 10:29

Dziękujemy również za takie komentarze. Szczerość i przejrzystość komunikacji są u nas bardzo ważne. Odnośnie emerytów to chętnie byśmy ich zatrudnili, czasami osoby z wieloletnim doświadczeniem potrafią pozytywnie zaskoczyć swoją wiedzą. Ścieżkę kariery warto uzgadniać wspólnie ze swoim bezpośrednim przełożonym. Zapewniamy, że szklanym i betonowym sufitom mówimy stanowcze nie! Za to jesteśmy na tak ze wszystkimi innowacjami i życzliwym uśmiechem na co dzień :-) Zapraszamy: https://www.media4u.pl/kariera/

ntet
@It 18.04.2017 10:29

Może i emeryci, ale potrafią strzelać fochy i zachowują się jak dzieciaczki z podstawówki

magnez

Pozytywnie oceniam pracę w Media4u. Zgrany zespół, bardzo ciekawi ludzie, fajne projekty. Moim zdaniem ciekawe miejsce do rozwijania umiejętności.

uug

W tej firmie istnieje trójkąt bermudzki lub wzajemnej adoracji na najwyższych stanowiskach. Klika, która jeśli się im nie spodobasz to zawsze znajdzie na ciebie haka by zwolnić cię z dnia na dzień, za co większość firmy mogłoby polecieć. Ludzie na wysokich stanowiskach są fałszywi, a tylko uśmiechają się do Ciebie, że niby jest wszystko dobrze. Obiecywane elastyczne godziny pracy są tylko na rozmowie o pracę. Podwyżki? Nie istnieją. Nowe technologie? Jak góra zechce używać ich w swoich prywatnych projektach, wtedy może sobie będziesz mógł wprowadzać w projektach ale zazwyczaj i tak nie masz na to czasu. Stołówka, miejsce do jedzenia? Tak, przy stanowisku pracy. Przerwy w pracy zgodne z regulaminem pracy? Nic z tych rzeczy. Klienci? Jeden większy, o którego wszyscy się boją bo bez niego nie ma firmy.

gf

Nieciekawe projekty, słabe zarobki. Atmosfera różnie. Moim zdaniem, duża rotacja.

nnjj

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia stanowi oczywisty wymóg do spełnienia @finanse, bo zależy im na profesjonaliźmie od pracowników i tego samego oczekują od swoich pracowników. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.

były

Owszem - szef do dogadania się - dogada się, że najniższa krajowa na papierze, reszta - w postaci tzw. premii;) Z organizacją tez różnie, ale tragedii nie ma, chyba jak wszędzie. Imprezy oraz wymienione profity - to na plus. Zarobki - jak na tę branżę - i nawet jak na Łódź, dające wiele do życzenia. Podwyżek, awansów brak. Dobre miejsce na pierwsze doświadczenia na pewno złe - jeśli ktoś oczekuje możliwości rozwoju, to taka manufaktura.

były pracownik

Firma na poziomie. Dobrze zorganizowana praca. Jest jej dużo, ale wszystko idzie sprawnie. Szef "do dogadania się". Dużo pracowników, ciekawych ludzi. Profity: karty sportowe, medyczne. Organizowanie Wigilii i innych zajęć poza pracą. Pracowałam tam prawie rok, zrezygnowałam z bólem serca i żałuję do dziś.

@były pracownik 07.04.2016 11:30

Dziękujemy za dobrą opinię! Przyślij swoje cv, wcześniejsze doświadczenie na pewno będzie atutem, a rekrutacja do kilku działów właśnie trwa :-)

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie Media 4U Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Zostaw opinię o Media 4U Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media 4U Sp. z o.o.