Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

Początkujący

Mąż właśnie zaszedł do Aerosolu. Był na rozmowie w innej firmie, ale po drodze uderzył i tutaj - pierwsze jego wrażenie było bardzo dobre, bo przez telefon wcześniej mu odmówili, ale prywatnie przyjęli z entuzjazmem i otwartymi ramionami, kulturalnie, z uśmiechem. Standard "europejski", szef prowadził od razu po hali, wszystko wyglądało piękniutko. A ja przeczytałam wszystkie te opinie i teraz się cholernie obawiam co to w ogóle tam będzie. Dobre złego początki jak to mówią... a bardzo łatwo jest zrobić dobre wrażenie i ukryć krętactwo, ale niedługo wszystko się zobaczy...

Grrr

Kto chce się tam zatrudnić niech epiej pomyśli nie dwa, ale ze sto razy zanim podejmie taki BŁĄD!! .... I co nasz KOCHANY PRACODAWCO KOLEJNY MIESIĄC OPÓŹNIASZ nam WYPŁATĘ!!! RATULACJĘ odwagi i WSPÓŁCZUJĘ GŁUPOTY. W końcu ktoś się wkurzy i poda to do odpowiednich służb :)

oskar-żony

teatr, paleta kolorów, brakuje jeszcze jednego RGB "niebieski". ehh zimą coś wymyślą.

uczeńklasypierwszej

zielone ,zielone,zielone...CZERWONE? A może słoneczko. słoneczko,słoneczko ... CHMURKA ? Jak w przedszkolu?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?
Leszek

Właśnie jestem w trakcie poszukiwania pracy jako mechanik.Znalazłem ogłoszenie na OLX że AS takiej osoby potrzebuje,dlatego właśnie trafiłem na forum AS.Opinie są różne jak wszędzie ale niektórych w ogóle nie mogę zrozumieć znaczenia.Czy może mi ktoś wyjaśnić ,o co chodzi z tymi OSKARAMI statuetkami itp.?

Wierzę ż e masz rację Oskarze.Może jednak zaczekajmy na Złotego Globa?Pojawiło się światełko w tunelu ,że będzie lepiej,że przyjdzie "NOWE".Wrócą czasy z pierwszego ogniska w Charnowie.

oskar

Dziewięć miesięcy wstecz jeszcze było znośnie, teraz gdy narodziło się "dziecko"..... jak to dziecko daje czasem popalić. Co do OSKARÓW hmm...wygrają statuetki.

Jazzman

OSKARY ZOSTAŁY ROZDANE przykro ,że trzeba będzie pożegnać się z firmą.Przeważająca część załogi to fajni ludzie.Niestey,trzeba będzie szukać nowej przystani na kilka lat i nowych znajomych,bo żle zaczyna się dziać.NIE POLECAM.

zocha

To prawda sami oszusci nawed dzieci nie maja ubezpieczenia jak ktos zglosil dzieci do ubezpieczenia same chciwe ludzie tam robia mowie o liderce i W..... Na niczym sie nie znaja.p

Jazzman

"ktoś dostał w nos to popłakał się ktoś,coś działo się"-odnośnie imprezy oczywiście. Na letniej imprezie na boisku też się komuś oberwało. Takie życie panowie M.

Iza

dzisiaj impreza zakladowa.zobaczymy jak sie ksiezniczki wystroja.moze jakies fotki sie znajda

kicia

te wszystkie opinie złe to prawda. Można dodać dużo więcej , ale po co?(usunięte przez administratora)

hmmm

Tragedia wykorzystują sytuacje na rynku... Brak pracy a dla nich tania siła robocza!Nie mamy prawa mieć rodzin i jakichkolwiek obowiązków wobec nich! Liczy się tylko robota! Najlepiej codziennie pracować po 12 lub 16 godz i żebyśmy za nadgodziny nie wołały! A o premi to tylko pomarzyć bo normy są z księżyca wzięte i nie ma mowy o jakimkolwiek dodatkowym groszu!

who

nie polecam nikomu! Falsz, chciwosc, klamstwa, ludzi maja za nic, nie doceniaja nikogo! Chyba ze wkupisz sie w laski lidereczki i kierowniczki.

Kim

[usunięte przez moderatora] biedni ludzie muszą tam pracować.Nie polecam nikomu,typowa praca na czyjąś kieszeń.A życie jest krótkie.

nic

zła firma

bolo

Droga Łondo powiedzmy sobie prawdę nigdy nie ogarniałaś i nie ogarniesz dużo mówisz mało robisz lecz nadejdzie taki dzień że otworzą się oczy a wtedy tylko ŻYCZĘ POWODZENIA.

Janek

Janusz - 2012-07-31 14:14:30 Zgadzam się z opinią. Obiecanki cacanki. [usunięte przez moderatora] .Ty napewno jesteś z Lotonu i zazdroscisz nam takiego wujka

jekud

ziemniaczek - 2013-01-20 21:17:00 robia sie coraz bardziej chciwi, [usunięte przez moderatora] ,po 12godz dzien w dzien,miała byc premia i tyle ja zobaczylismy,nowa kierowniczka nie ogarnia wogóle ,nie zna sie na produkcjii,wszyscy tak naokolo mówia ze poleci,pytanie tylko kiedy ?Jest 28.02.13. i nic się nie zmieniło!!! Praca po 60 godzin tygodniowo /10 godz. w nocy/, łącznie z sobotą. Brak odpoczynku tygodniowego /35 godz./. I niech ktoś spróbuje odmówić... [usunięte przez moderatora]

bolo

zastanawiam się czy kiedykolwiek tam ktoś coś ogarniał

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.