Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

stary pracownik

robota całkiem spoko

Nooo

Jezuu. Czytam te wasze opinie i normalnie placze ze smiechu. Ta firm to jeden wielki cyrk ktory zaczal sie w chwili gdy wladze objal projektant obuwia pan Pawel W. Wrocil z jakiegos Bangladszu i uwaza sie za boga w tej firmie a pojecia nie ma na czym tam polega praca. Przynajmniej na tych smiesznych monoblokach. Ma s zyny w rozsypce a nowy kierownik pan Piotr z kazda problemem biegnie do Pawelelka. Kolejna niekompetentna osoba na kierowniczym stanowisku. Osobiscie nie polecam tam pracy. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miaja czlowieka i traktuja go jak robota do zadan specjalnych. Jestes operatorem i mechanikiem. Kasa moze i jest na czas ale teraz robia wszystko zeby jak najbardziej obciac premie bo produkcja iest ciagla i za duzo musieli by zaplacic. A dojazdy sa ale nie dla monoblokow. Tak trzeba dojezdzac na wlasny koszt bo nie ma dojazdu ani powrotu o 18 czy na 18

marek

witam w jakich godzinach się pracuje i czy przyjmują ludzi bez doswiadczenia ile na początek można dostać mam wykształcenie technik mechanik ale nie pracuje w tym zawodzie ile godzin w miesiącu sie pracuje

ppp
@marek 23.08.2017 11:17

Pytasz na forum, gdzie każdy może napisać byle bzdurę - idź i sprawdź sam co mogą Ci zaoferować...

Karolina

@Gość, a czy później rozliczasz się z trasy czy są to bezpłatne dowozy i przywozy? Taką informacja z pewnością zainteresuje pozostałych kandydatów. Obecnie firma poszukuje pracowników na Magazyn do Ustki oraz Słupska, firma oferuje umowę o pracę.

Katka
@Karolina 26.07.2017 10:54

Dowozy i przywozy są bezpłatne, ale w wyznaczonych godzinach - czyli takich, żeby dotrzeć na właściwą zmianę i po jej zakończeniu. To jest akurat fajne, bo odpada sporo kosztów za dojazd do pracy. Poszukują teraz nie tylko na magazyn, bo z tego co widzę cały czas się rozwijają i coś nowego dobudowują.

Zainteresowany

A jak wygląda sprawa z dojazdami ? ( firma organizuje ? ) zmianowośc na produkcji i magazynie ?

Gość
@Zainteresowany 06.07.2017 20:06

Dowożą do pracy z Ustki i Słupska - to już dziś powinien być standard....

Zakład oceniam pozytywnie , praca 8 godzin , czasem w soboty ale wtedy są setki płacone , także się opłaca. Szefostwo w porządku, a jeśli chodzi o zarobki na produkcji nie dostaje mniej niż 2000 zł na rękę, a często mam więcej. Ogólnie polecam.

nowa

spoko firma, nie wymagaja doswiadczenia, prowadza szkolenie wewnetrzne, jest czas zeby wszystko zalapac. ja akurat dopiero zaczynam na produkcji, ale slyszalam ze w innych dzialach tez jest ok, a daja mozliwosc awansu/przeniesienia. do tego dochodzi darmowy transport, kasa tez niczego sobie, naprawde nie jest zle...

mmm

polecam pracę w aerosol - nie spotkala mnie tam zadna z wyzej opisywanych niedogodosci, wiec nie rozumiem skad te negatywne opinie...

Ala

Pojawiło się u nich kilka nowych ogłoszeń, zamierzam aplikować do kontroli jakości. Słyszałam, że panuje tam fajna atmosfera, a to co tu piszą, to po prostu byli pracownicy. Mam nadzieję, że przekonam się sama - na pewno tu wtedy napiszę.

KJ
@Ala 23.05.2017 09:24

Daj znać, jak było na rozmowie, bo też się zastanawiam nad aplikacją ,tyle że do laboratorium.

Beti

Nie jest źle, praca jak każda inna. Kasa na czas i to się liczy, bo niestety nie jest to standardem w innych firmach...

Marcin

Pracowałem tam krótko i stwierdzam ,że panuje tam miła atmosfera. Kadra kierownicza działu odnosi się do Pracownika z godnością i szacunkiem.Pozdrawiam Prezesa ;)

absolwent

Zastanawiaj się!Byle nie za długo.Idzie wiosna. Świat staje się piękniejszy.

kltaro

Dobry pomysł, Ablsolwent.Warto się zastanowić.

ABSOLWENT

Przestańcie narzekać.Jak się nie podoba , to się zwolnijcie tak jak ja i teraz cieszę się bardzo że tam nie pracuję.W obecnej firmie nie zarabiam więcej,ale mam święty spokój , nie muszę oglądać żadnej wandy pawła ,rafała itp.Mam ich w bardzo"głębokim poważaniu"Liderki jeszcze głębiej.Jeśli jest gorzej jak było,to nie wiem,jak wytrzymujecie.Skoro chcecie tam zostać to życzę powodzenia no i oczywiście wytrwałości i nadziei na lepsze.Gorąco pozdrawiam wszystkie normalne osoby z aerozoli i Marcinka R. BO TO CHYBA NAJNORMALNIEJSZY człowiek w tej firmie[o ile jeszcze tam jest]HEJKA!!!!!

wbw

Ja rowniez tam kilka lat pracowalem.to prawda ze wszystko sie opiera na ukladach.chamskim traktowaniem pracownika,temat podwyzek widze czesto w tych postach- zapommijcie o nich.sa owszem dla tzw zaufanych ludzi.reszta ma zapieprzac i cicho siedziec.ktos tu rowniez cos o Rafale i Wandzie nawet wspommial-oczywiscie nie pomylil sie.to takze prawda

wyzy

Nie liczcie na podwyżki. Teraz wszystko pod ukraińców jest ustawiane oni zadowoleni to wy też . POZWALNIACIE się ???? Żadna strata ukraińców ci pod dostatkiem. Albo robisz za nich (bo pracują jakby chcieli a nie mogli ) albo wcale.

co co??

Podwyżka?? Co to za podwyżka?? Ludzie chcieli podwyżki stawki godzinowej a nie premiii.....Co za matoł to wymyślił???? Idiotów chcą z nas zrobić..!!!!

Amanda

Nic innego tylko znowu zaczną się zwolnienia z pracy . Nikt nie będzie na kogoś zap....elał , niedługo akord wprowadzą. Sami ukraińcy będą tam pracować.

qwerty

Nadeszły długo oczekiwane podwyżki..HAHAHA śmiech na sali . Podwyżkę dostała liderka i jej dupowłazy a reszta załogi jak chce więcej zarobić to niech zap...ala na większą premię ...a żeby było jeszcze bardziej śmiesznie, to oczywiście oskładkowaną . Ja się pytam gdzie ta złotówka którą dostawaliśmy co 2 lata i czym różni się reszta załogi od tych co dostały tą złotówkę ??????

xvxcxcxcx

a jak ważna na magazynie?

xcxcxcxcxx
@xvxcxcxcx 08.12.2016 15:45
a jak ważna na magazynie?

*praca

Maja

Zamiast tej imprezy mogliby nam dać jakaś premię na święta.i tak było drętwo

Pola
@Maja 05.12.2016 10:41
Zamiast tej imprezy mogliby nam dać jakaś premię na święta.i tak było drętwo

Zależy jak kto się bawi.... Impreza była zaje...ta , z roku na rok coraz lepiej. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo, niczego nie brakowało. Trzeba przyznać ,że szefostwo postarało się i pokazało. Nie żałowali. SUPER !!!!

Viki
@Pola 06.12.2016 09:49

Impreza jak impreza. Rzeczywiście mogli by dać zamiast tego jakaś premię świąteczną.Zamiast tego można było popatrzeć jak jedna się tak upiła że leżała na parkiecie:)

WRX

Dzisiaj bawimy się na imprezie zakładowej.dziewczyny są gorące

Slawcio

A na czym praca polega na produkcji?I czy to trudne?

Nie zgodzę się z poprzednią opinią. Ja akurat pracuje jako pracownik produkcyjny w firmie Aerosol Service i cos na ten temat mogę powiedziec ! Wypłaty zawsze są na czas, nadgodziny wypłacane co miesiąc do tego z każdym miesiacem co raz wyższe premie i nagrody. Od tego miesiąca doszły darmowe dojazdy i masa innych dodatków jak choćby imprezy integracyjne za które nic nie płacimy, pączki świąteczne itd itd. Firma zmienia się z dnia na dzień na lepsze i denerwuje się gdy jakieś beztalencie które zostanie zwolnione wypisuje takie bzdury !!! Ja z tą firma się identyfikuje i chce tu pracować !!! Tym bardziej że od Nowego roku kolejne podwyżki

Ktoś
@ja 23.11.2016 09:20
Zzzzmęczony/a już początek Twojego nicka pokazuje że w pracy chyba przysypiasz Zzzzzzzzzz :D Czytam bzdury które wypisujesz...

BZDURA !!!!!!!

Daj spokój !!
@pracownik 11.11.2016 11:27

Dobrze, że ty masz talent. Co do nadgodzin i premii to Mocno przesadzone!!.... Wypłaty faktycznie na czas, przyznaję. Paczki były zawsze ,miły gest , chociaż bony na święta lub dodatkowa kaska byłyby bardziej mile widziane zamiast np tej imprezy firmowej.

WWR

Pracowałam w tej firmie nieco ponad dwa lata temu. Początkowo wszystko wyglądało bardzo dobrze, niestety z czasem wszystko się zmieniło: 1. szef miał coraz większe wymagania 2. czepiał się dosłownie o każdy szczegół 3. w trakcie pracy dowiadywałeś się,że zostajesz na nadgodziny, oczywiście o zapłacie za nie można było tylko pomarzyć 4.szefostwo oraz ludzie z biura chamscy wobec szeregowych pracowników. Warunki pracy okropne: w lato temperatury sięgały 36 stopni, nie raz zdarzyło się tak,że dziewczyny na hali mdlały; w zimie temperatury na minusie. Nie mogłyśmy się doprosić o wiatrak latem a zimą o jakiś grzejnik, za to wielkie państwo w biurze oczywiście mieli , coby im szanowne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zmarzły! A najgorszy z nich był "pan" Rafał P, który jest zwykłym chamem i prostakiem zupełnie nie nadającym się do pracy z ludzmi. W tej firmie kierownicze stanowiska mają Ci którzy są spokrewnieni lub spowinowaceni z właścicielem lub włażą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownictwu. Wypłaty zawsze były bardzo opóźnione-czasem dostawaliśmy je dopiero w połowie miesiąca- i to najniższą krajową.Nie polecam!!!!

kazik

Wow
@kazik 03.07.2016 10:24
Nawet na produkcji słyszałem, że dają umowę o rpacę i zarobić możesz 2000tysiace już na rękę, prawda to jest?...

KŁAMSTWO !!!! Nie wiedzą jak ludzi zachęcić to bzdury obiecują a rzeczywistość jest inna !

mis

Ciągle szukają handlowców...oczekiwania...znaleźć klienta, który będzie zamawiał na miliony w ciągu 3 miesięcy i spadaj stad....

olo

Kiedyś tam robiłem. Nie było źle, ale nie wróciłbym tam.

jagger

Na produkcję też potrzebują ,ale nikt nie chce tam iść.Pani kierowniczka może by sama wspomogła produkcję , ale ostatnio zdrówko szwankuje,więc czas wybrać się do doktora.Może L4?

wrr

Teraz co miesiąc do księgowości potrzebują. Chyba nikt normalny z tą skrzeczącą i podmieniającą w systemie kursy blondyną nie może wytrzymać.

maciej

@gosc - a dlaczego nie polecasz tej pracy. Na pewno jako handlowiec obowiązków jest dużo, ale przecież na pewno zarobki sa adekwatne do obowiązków. Jako producent chemii gospodarczej musi dbać o swoich pracowników jak i o potencjalnych klientów. Szkoda, że ich strona jest w przebudowie, może bym się dowiedział czy jest u nich jakaś oferta pracy.

absolwent

Już tam nie pracuję ,więc mogę pisać bez obawy.1)Za nadgodziny płacic nie chcą ,oddaja czas wolny.Owszem ,mają prawo, ale powinno być 1,5h za1h w przypadku ,kiedy wolne ustalają sami.Tak mówi prawo pracy.Tam nigdy tego nie zastosowano.Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności musiały pracować po godzinach(słowa liderek i kierowniczki:chcesz pracować, nie wydziwiaj).3)warunki pracy:Częste awarie maszyn ,pretensje do mechaników(najlepiej z niczego zrobić cos),normy wzięte z kosmosu,na halach produkcyjnych w lecie temperatury dochodziły do 35 stopni zimą spadają do 5 stopni(na gazowni do zera).Kiedyś oczywiście tak nie było.Owszem zdarzały się małe nieporozumienia ale rzadko.Atmosfera w pracy była zupełnie inna ,nie było rzeczy nienożliwych(np.:wzięcie urlopu w pasującym terminie) pracowało się również ciężko,pomimo to z chęcią szło się do pracy.Sytuacja stała się nieznośna od jakiegiś1,5 roku.Myślę że pracodawcy o wielu sytuacjach i poczynaniach kadry zarządzającej nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć.

Byłam tu !!
@absolwent 16.10.2015 11:39

Kadra zarządzająca kierowniczka i liderka psują opinię zakładu swoimi poczynaniami wobec kadry pracującej. Obydwie zakłamane .To z ich powodu połowa działu odeszła z pracy, bo nie można było wytrzymać takiej atmosfery jaką zaserwowały, słyszałam, że znowu to wraca. Wszystkie problemy zamiatane są u Wandy pod dywan (gdyby go miała). Podejrzewam. że prezes nie wie o ponad połowie. Robią co chcą . Liderka całymi dniami snuje się po zakładzie z rękami w kieszeniach i opatulona szalem w ocieplaczu, podczas gdy załoga cała upocona ledwo na nogach stoi. No tak ,bo jak się nic nie robi to zimno... Na nadgodziny dalej nie ma co liczyć , wszystko zabiorą . Narobić się i NIE zarobić . Nawet na flaszkę na święta nie zostawią, Dostaniesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ne wino w paczce to się ciesz. Premii też nie będzie bo postojowe między świętami.. Hahaha Także potraktujcie obiecanki z przymróżeniem oka .Nigdzie nie jest dobrze i tu też nie jest. Kiedyś ofszem dali zarobić . Była mniejsza produkcja ,ale wypłacali nadgodziny i premia była . Teraz produkcja jest 2 razy większa ,nadgodziny za wolne zabierane i premia też zależna od produkcji raz jest raz nie ma.

gosc

Nie polecam pracy w tej firmie jako handlowiec. Ogłoszenia są co pół roku, nikt tam długo nie zabawił. Nie ma możliwości poznania firmy, rynku, zbudowania sobie jakichkolwiek relacji z klientami. A po trzech miesiącach oczekują nie wiadomo ilu pozyskanych klientów. Atmosfera w firmie szkoda słów.

??

Witam, bylabym wdzieczna za rzetelna informacje odnośnie pracy w biurze? Jakie zarobki i warunki? Opinie sa mało zachęcające. Będę wdzieczna za jakies info nt pracy tam w charakterze pracownika biurowego/handlowca

4r

z tego co widziałam to aktualnie w firmie Aerosol-Service Sp. z o. o. poszukują pracowników do zatrudnienia na stanowisko mechanika maszyn napełniających w Ustce oraz specjalisty do spraw sprzedaży w Słupsku, może ktoś z was byłby zainteresowany podjęciem pracy u nich w firmie, słyszałam że ludzie chwalą sobie warunki

lina

ale to w kazdej firmie sie czyta bardzo pdobne opinie, a mimo to ludzie sie zatrudniaja i zmaiast siedziec i narzekac ciagle na forum to pracuja i robia swoje. ja osobiscie chce sie dostac doaerosol service jakos specjalista do spraw sprzedazy, ale zadam pytanie i mam nadzieje ze ktos mimo wszystko mi odpowie. jaka umowe tak oferuja..

zdałemdodrugiej

Lopez może jesteś dobry z fizyki i nic poza tym.Wykształcenie mam nieco lepsze od Twojego.Zastanów się, jak można opuścić klasy? Oj z j.polskim to Ty masz poważny problem.Przyjechłeś z .....?Nie wiem co kolory światła mają wspólnego z mazaniną na tych nibywykresach.Spróbój rozszyfrować ten drugi skrót.Będziesz wielki.Jeśli jest Ci tam tak dobrze to zostań ,ale nie polecaj nikomu, bo dobrze wiesz jak jest w rzeczywistości.BRAK SZACUNKU DLA LUDZI,WYZYSK...itp.

zdałemdodrugiej

Teatr z pewnością tak.Co do palety barw,to zbyt skromnie,tylko dwa kolory. Niebieski będzie gryzł się z zielonym Oskarku! Poza tym nie wszyscy doczekają zimy w tej firmie.Czyżbyś o tym nie wiedział? Skrótu RGB nie mogę rozszyfrować ,ale myślę że kiedyś mi wyjaśnisz gdzieś w neutralnym miejscu.Moze na ZPwU ?PRACODAWCO!DAJ ZAROBIĆ I WYPŁACAJ ZA NADGODZINY!WOLNE DNI NAM NIEPOTRZEBNE WTEDY GDY NIE CHCEMY.

Początkujący

Mąż właśnie zaszedł do Aerosolu. Był na rozmowie w innej firmie, ale po drodze uderzył i tutaj - pierwsze jego wrażenie było bardzo dobre, bo przez telefon wcześniej mu odmówili, ale prywatnie przyjęli z entuzjazmem i otwartymi ramionami, kulturalnie, z uśmiechem. Standard "europejski", szef prowadził od razu po hali, wszystko wyglądało piękniutko. A ja przeczytałam wszystkie te opinie i teraz się cholernie obawiam co to w ogóle tam będzie. Dobre złego początki jak to mówią... a bardzo łatwo jest zrobić dobre wrażenie i ukryć krętactwo, ale niedługo wszystko się zobaczy...

Grrr

Kto chce się tam zatrudnić niech epiej pomyśli nie dwa, ale ze sto razy zanim podejmie taki BŁĄD!! .... I co nasz KOCHANY PRACODAWCO KOLEJNY MIESIĄC OPÓŹNIASZ nam WYPŁATĘ!!! RATULACJĘ odwagi i WSPÓŁCZUJĘ GŁUPOTY. W końcu ktoś się wkurzy i poda to do odpowiednich służb :)

oskar-żony

teatr, paleta kolorów, brakuje jeszcze jednego RGB "niebieski". ehh zimą coś wymyślą.

uczeńklasypierwszej

zielone ,zielone,zielone...CZERWONE? A może słoneczko. słoneczko,słoneczko ... CHMURKA ? Jak w przedszkolu?

Leszek

Właśnie jestem w trakcie poszukiwania pracy jako mechanik.Znalazłem ogłoszenie na OLX że AS takiej osoby potrzebuje,dlatego właśnie trafiłem na forum AS.Opinie są różne jak wszędzie ale niektórych w ogóle nie mogę zrozumieć znaczenia.Czy może mi ktoś wyjaśnić ,o co chodzi z tymi OSKARAMI statuetkami itp.?

Anonim

Wierzę ż e masz rację Oskarze.Może jednak zaczekajmy na Złotego Globa?Pojawiło się światełko w tunelu ,że będzie lepiej,że przyjdzie "NOWE".Wrócą czasy z pierwszego ogniska w Charnowie.

oskar

Dziewięć miesięcy wstecz jeszcze było znośnie, teraz gdy narodziło się "dziecko"..... jak to dziecko daje czasem popalić. Co do OSKARÓW hmm...wygrają statuetki.

Jazzman

OSKARY ZOSTAŁY ROZDANE przykro ,że trzeba będzie pożegnać się z firmą.Przeważająca część załogi to fajni ludzie.Niestey,trzeba będzie szukać nowej przystani na kilka lat i nowych znajomych,bo żle zaczyna się dziać.NIE POLECAM.

zocha

To prawda sami oszusci nawed dzieci nie maja ubezpieczenia jak ktos zglosil dzieci do ubezpieczenia same chciwe ludzie tam robia mowie o liderce i W..... Na niczym sie nie znaja.p

Jazzman

"ktoś dostał w nos to popłakał się ktoś,coś działo się"-odnośnie imprezy oczywiście. Na letniej imprezie na boisku też się komuś oberwało. Takie życie panowie M.

Iza

dzisiaj impreza zakladowa.zobaczymy jak sie ksiezniczki wystroja.moze jakies fotki sie znajda

kicia

te wszystkie opinie złe to prawda. Można dodać dużo więcej , ale po co?(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.