Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

qwerty

Nadeszły długo oczekiwane podwyżki..HAHAHA śmiech na sali . Podwyżkę dostała liderka i jej dupowłazy a reszta załogi jak chce więcej zarobić to niech zap...ala na większą premię ...a żeby było jeszcze bardziej śmiesznie, to oczywiście oskładkowaną . Ja się pytam gdzie ta złotówka którą dostawaliśmy co 2 lata i czym różni się reszta załogi od tych co dostały tą złotówkę ??????

xvxcxcxcx

a jak ważna na magazynie?

xcxcxcxcxx
@xvxcxcxcx

*praca

Maja

Zamiast tej imprezy mogliby nam dać jakaś premię na święta.i tak było drętwo

Pola
@Maja

Zależy jak kto się bawi.... Impreza była zaje...ta , z roku na rok coraz lepiej. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo, niczego nie brakowało. Trzeba przyznać ,że szefostwo postarało się i pokazało. Nie żałowali. SUPER !!!!

Viki
@Pola

Impreza jak impreza. Rzeczywiście mogli by dać zamiast tego jakaś premię świąteczną.Zamiast tego można było popatrzeć jak jedna się tak upiła że leżała na parkiecie:)

WRX

Dzisiaj bawimy się na imprezie zakładowej.dziewczyny są gorące

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?
Slawcio

A na czym praca polega na produkcji?I czy to trudne?

Nie zgodzę się z poprzednią opinią. Ja akurat pracuje jako pracownik produkcyjny w firmie Aerosol Service i cos na ten temat mogę powiedziec ! Wypłaty zawsze są na czas, nadgodziny wypłacane co miesiąc do tego z każdym miesiacem co raz wyższe premie i nagrody. Od tego miesiąca doszły darmowe dojazdy i masa innych dodatków jak choćby imprezy integracyjne za które nic nie płacimy, pączki świąteczne itd itd. Firma zmienia się z dnia na dzień na lepsze i denerwuje się gdy jakieś beztalencie które zostanie zwolnione wypisuje takie bzdury !!! Ja z tą firma się identyfikuje i chce tu pracować !!! Tym bardziej że od Nowego roku kolejne podwyżki

Zzzzmęczony/a
@pracownik

Ktoś ci płaci za tą wazeline? Podwyżki od nowego roku? Człowieku gdyby to zależało od nich nie zrobili by tego! Podwyżka owszem będzie, ale tylkoi dla tego, że najniższa krajowa ma być podwyższona! A paczki świąteczne no ja cię błagam kilka słodyczy, które sam możesz sobie kupić (chociaż z drugiej strony zawsze to coś) .... Jeśli chodzi o imprezy integracyjne jest bardzo fajnie (nikt nie płaci, TO NORMALNE) ..... rządzą praca nie jest łatwa, tu się dużo nadzwigasz, nastoisz, na w***asz, wiecznie im mało, jest źle, zadko kiedy jest dla nich dobrze. Jeśli chcesz mieć zszargane nerwy i zajechany kręgosłup to praca idealna dla ciebie :)

@Zzzzmęczony/a

Zzzzmęczony/a już początek Twojego nicka pokazuje że w pracy chyba przysypiasz Zzzzzzzzzz :D Czytam bzdury które wypisujesz i też się z Tobą nie zgodzę... mi w tej firmie jest dobrze a skoro Tobie tak źle to czemu nie pójdziesz do Malka ... bo tam też śpiących nie potrzebują ??? :D Najłatwiej wiecznie użalać się nad swoim losem ... Ja jestem dość świeżym pracownikiem i nie ma miesiąca bym miała poniżej 2200 na ręke bez nadgodzin. Więc ... ?

Ktoś
@ja

BZDURA !!!!!!!

Daj spokój !!
@pracownik

Dobrze, że ty masz talent. Co do nadgodzin i premii to Mocno przesadzone!!.... Wypłaty faktycznie na czas, przyznaję. Paczki były zawsze ,miły gest , chociaż bony na święta lub dodatkowa kaska byłyby bardziej mile widziane zamiast np tej imprezy firmowej.

WWR

Pracowałam w tej firmie nieco ponad dwa lata temu. Początkowo wszystko wyglądało bardzo dobrze, niestety z czasem wszystko się zmieniło: 1. szef miał coraz większe wymagania 2. czepiał się dosłownie o każdy szczegół 3. w trakcie pracy dowiadywałeś się,że zostajesz na nadgodziny, oczywiście o zapłacie za nie można było tylko pomarzyć 4.szefostwo oraz ludzie z biura chamscy wobec szeregowych pracowników. Warunki pracy okropne: w lato temperatury sięgały 36 stopni, nie raz zdarzyło się tak,że dziewczyny na hali mdlały; w zimie temperatury na minusie. Nie mogłyśmy się doprosić o wiatrak latem a zimą o jakiś grzejnik, za to wielkie państwo w biurze oczywiście mieli , coby im szanowne (usunięte przez administratora) nie zmarzły! A najgorszy z nich był "pan" Rafał P, który jest zwykłym chamem i prostakiem zupełnie nie nadającym się do pracy z ludzmi. W tej firmie kierownicze stanowiska mają Ci którzy są spokrewnieni lub spowinowaceni z właścicielem lub włażą w (usunięte przez administratora) kierownictwu. Wypłaty zawsze były bardzo opóźnione-czasem dostawaliśmy je dopiero w połowie miesiąca- i to najniższą krajową.Nie polecam!!!!

kazik

Nawet na produkcji słyszałem, że dają umowę o rpacę i zarobić możesz 2000tysiace już na rękę, prawda to jest?

Wow
@kazik

KŁAMSTWO !!!! Nie wiedzą jak ludzi zachęcić to bzdury obiecują a rzeczywistość jest inna !

mis

Ciągle szukają handlowców...oczekiwania...znaleźć klienta, który będzie zamawiał na miliony w ciągu 3 miesięcy i spadaj stad....

olo

Kiedyś tam robiłem. Nie było źle, ale nie wróciłbym tam.

jagger

Na produkcję też potrzebują ,ale nikt nie chce tam iść.Pani kierowniczka może by sama wspomogła produkcję , ale ostatnio zdrówko szwankuje,więc czas wybrać się do doktora.Może L4?

wrr

Teraz co miesiąc do księgowości potrzebują. Chyba nikt normalny z tą skrzeczącą i podmieniającą w systemie kursy blondyną nie może wytrzymać.

maciej

@gosc - a dlaczego nie polecasz tej pracy. Na pewno jako handlowiec obowiązków jest dużo, ale przecież na pewno zarobki sa adekwatne do obowiązków. Jako producent chemii gospodarczej musi dbać o swoich pracowników jak i o potencjalnych klientów. Szkoda, że ich strona jest w przebudowie, może bym się dowiedział czy jest u nich jakaś oferta pracy.

absolwent

Już tam nie pracuję ,więc mogę pisać bez obawy.1)Za nadgodziny płacic nie chcą ,oddaja czas wolny.Owszem ,mają prawo, ale powinno być 1,5h za1h w przypadku ,kiedy wolne ustalają sami.Tak mówi prawo pracy.Tam nigdy tego nie zastosowano.Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności musiały pracować po godzinach(słowa liderek i kierowniczki:chcesz pracować, nie wydziwiaj).3)warunki pracy:Częste awarie maszyn ,pretensje do mechaników(najlepiej z niczego zrobić cos),normy wzięte z kosmosu,na halach produkcyjnych w lecie temperatury dochodziły do 35 stopni zimą spadają do 5 stopni(na gazowni do zera).Kiedyś oczywiście tak nie było.Owszem zdarzały się małe nieporozumienia ale rzadko.Atmosfera w pracy była zupełnie inna ,nie było rzeczy nienożliwych(np.:wzięcie urlopu w pasującym terminie) pracowało się również ciężko,pomimo to z chęcią szło się do pracy.Sytuacja stała się nieznośna od jakiegiś1,5 roku.Myślę że pracodawcy o wielu sytuacjach i poczynaniach kadry zarządzającej nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć.

Byłam tu !!
@absolwent

Kadra zarządzająca kierowniczka i liderka psują opinię zakładu swoimi poczynaniami wobec kadry pracującej. Obydwie zakłamane .To z ich powodu połowa działu odeszła z pracy, bo nie można było wytrzymać takiej atmosfery jaką zaserwowały, słyszałam, że znowu to wraca. Wszystkie problemy zamiatane są u Wandy pod dywan (gdyby go miała). Podejrzewam. że prezes nie wie o ponad połowie. Robią co chcą . Liderka całymi dniami snuje się po zakładzie z rękami w kieszeniach i opatulona szalem w ocieplaczu, podczas gdy załoga cała upocona ledwo na nogach stoi. No tak ,bo jak się nic nie robi to zimno... Na nadgodziny dalej nie ma co liczyć , wszystko zabiorą . Narobić się i NIE zarobić . Nawet na flaszkę na święta nie zostawią, Dostaniesz (usunięte przez administratora) ne wino w paczce to się ciesz. Premii też nie będzie bo postojowe między świętami.. Hahaha Także potraktujcie obiecanki z przymróżeniem oka .Nigdzie nie jest dobrze i tu też nie jest. Kiedyś ofszem dali zarobić . Była mniejsza produkcja ,ale wypłacali nadgodziny i premia była . Teraz produkcja jest 2 razy większa ,nadgodziny za wolne zabierane i premia też zależna od produkcji raz jest raz nie ma.

gosc

Nie polecam pracy w tej firmie jako handlowiec. Ogłoszenia są co pół roku, nikt tam długo nie zabawił. Nie ma możliwości poznania firmy, rynku, zbudowania sobie jakichkolwiek relacji z klientami. A po trzech miesiącach oczekują nie wiadomo ilu pozyskanych klientów. Atmosfera w firmie szkoda słów.

??

Witam, bylabym wdzieczna za rzetelna informacje odnośnie pracy w biurze? Jakie zarobki i warunki? Opinie sa mało zachęcające. Będę wdzieczna za jakies info nt pracy tam w charakterze pracownika biurowego/handlowca

4r

z tego co widziałam to aktualnie w firmie Aerosol-Service Sp. z o. o. poszukują pracowników do zatrudnienia na stanowisko mechanika maszyn napełniających w Ustce oraz specjalisty do spraw sprzedaży w Słupsku, może ktoś z was byłby zainteresowany podjęciem pracy u nich w firmie, słyszałam że ludzie chwalą sobie warunki

lina

ale to w kazdej firmie sie czyta bardzo pdobne opinie, a mimo to ludzie sie zatrudniaja i zmaiast siedziec i narzekac ciagle na forum to pracuja i robia swoje. ja osobiscie chce sie dostac doaerosol service jakos specjalista do spraw sprzedazy, ale zadam pytanie i mam nadzieje ze ktos mimo wszystko mi odpowie. jaka umowe tak oferuja..

zdałemdodrugiej

Lopez może jesteś dobry z fizyki i nic poza tym.Wykształcenie mam nieco lepsze od Twojego.Zastanów się, jak można opuścić klasy? Oj z j.polskim to Ty masz poważny problem.Przyjechłeś z .....?Nie wiem co kolory światła mają wspólnego z mazaniną na tych nibywykresach.Spróbój rozszyfrować ten drugi skrót.Będziesz wielki.Jeśli jest Ci tam tak dobrze to zostań ,ale nie polecaj nikomu, bo dobrze wiesz jak jest w rzeczywistości.BRAK SZACUNKU DLA LUDZI,WYZYSK...itp.

zdałemdodrugiej

Teatr z pewnością tak.Co do palety barw,to zbyt skromnie,tylko dwa kolory. Niebieski będzie gryzł się z zielonym Oskarku! Poza tym nie wszyscy doczekają zimy w tej firmie.Czyżbyś o tym nie wiedział? Skrótu RGB nie mogę rozszyfrować ,ale myślę że kiedyś mi wyjaśnisz gdzieś w neutralnym miejscu.Moze na ZPwU ?PRACODAWCO!DAJ ZAROBIĆ I WYPŁACAJ ZA NADGODZINY!WOLNE DNI NAM NIEPOTRZEBNE WTEDY GDY NIE CHCEMY.

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.