Opinie o SYSTEM-BAROSZ GWIMET SP. Z O.O. w Marklowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SYSTEM-BAROSZ GWIMET SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SYSTEM-BAROSZ GWIMET SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SYSTEM-BAROSZ GWIMET SP. Z O.O. w Marklowice

Kinga Nowy wpis

zwracają w firmie uwagę na wykształcenie kandydata ?

Uczciwyx Nowy wpis

Zatrudnia same kobiety i każe im ciezko pracowac wiecej niz 8h.Wg godzin sklep ma byc do 17 a czasem wymagaja pracować do 20. Nikt tam nie chce pracować. A zazwyczaj 2 kobiety musza wykonać obowiązki za 4 bo tyle powinno byc przeciwników.Omijajcie to miejsce pracy jak najdalej.Tam istnieje pełny mobbing pracownika. A wyplata 1500 zl śmiech poprostu.

Uczciwyx Nowy wpis
@Uczciwyx

Proszę o kasowanie opini bo to nie do tego pracodawcy miało być.

Liga Sprawiedliwych Nowy wpis

Faktycznie nic dodać nic ująć a najlepiej unikać tą firmę.Nie trawię jednego jak można człowieka tak poniżyć mówiąc że fajna robota !?Pracujesz jak wół a pieniądze to kpina i gdzie tu sprawiedliwość !?Ludzie lepiej wyjechać za granice i dorobić się grosza niż pracować w tej firmie.Gdyby chcieli pracowników to wypłaty były by normalne traktowanie na poziomie a szefostwo z kulturą.Bo niby najważniejszy jest człowiek "chyba na papierku" Najlepiej powiedzieć a świstak siedzi i zawija to w sreberka.Mówiąc ogólnie bez obijania w bawełnę NIE POLECAM !

Daria

Czy tak dobrze sie pracuje i dlatego macie cisze na forum?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SYSTEM-BAROSZ GWIMET SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
pedro

pracowałem kiedyś w tej firmie i powiem żenada ,podwyżki od czasu przyjęcia nie widzialem tylko obniżki,żadnego doceniania lojalnego pracownika, nawet jak robisz więcej i nie korzystasz zbyt często z chorobowego to i tak zarobisz mniej niż ci co mają lewe ręce do pracy i co chwile siedzą u lekarza ,teraz pracuje w innej firmie gdzie płacą za robote a nie układy i wiem ,że nie musze tyrać na lewusów,którzy tylko kłapać pyskiem potrafią

Wiesiu

Masakra same buraki z pobliskich wiosek

Firma

Ciekawe jak ten Baran mianowany na kierownika strasznie tępy człowiek

Pracownikkk

Ojj bym zapomnial ,jest jeden wyjatek

Pracownikkk

Masakra!!!!!!!szkoda gadac kierownictwo to tepe strzaly!!!!

Chyba też lubisz lizać

ooo

Podobno przyjmują się do was nowi ludzie, coś się zmieniło?

hhh46x87

PRACOWAŁEM 15 LAT MASAKRA

ubawiony pracownik

to chyba pisał któryś z właścicieli heheheh ale bzdury!

as

skoro nie pracujesz w tej firmie to skąd wiesz czy mają zaległości w wypłatach i nie płacą na czas?Mój mąż pracuej u nich juz od 3 lat i jest to pierwsza i jedyna jak dotąd firma w której wytrzymal tyle czasu,dla mnie naprawdę solida,wypłaty jak najbardziej są na czas ,czasami nawet wcześniej,składki odprowadzają od tego co zarabiasz, nie ma ukrytych dochodów,na święta dzieci dostają paczki a pracownicy bony,organizują imprezy dla pracowników,i wypłaty też nie są najgorsze ,zawsze mogłyby być lepsze ale nie jest źle,oczywiście można by się czepić kilku spraw organizacyjnych,ale to już inna kwestia,do załatwienia we wnątrz firmy,jak najbardziej polecam tą firmę jeśli jest się uczciwym pracownikiem i chce się pracować

K.....
@as

Chłopie co ty za pierdoly piszesz

Dawid

Byłem kilka razy na rozmowie i nic z tego najlepiej jak bym za darmo przyszedł robić zaległości w płaceniu pracownikom nigdy na czas. Nie polecam nikomu szkoda nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o SYSTEM-BAROSZ GWIMET SP. Z O.O. - Marklowice

SYSTEM-BAROSZ GWIMET SP. Z O.O.