Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Marklowice

Opinie o Barosz Gwimet Sp. z o.o.

pedro

pracowałem kiedyś w tej firmie i powiem żenada ,podwyżki od czasu przyjęcia nie widzialem tylko obniżki,żadnego doceniania lojalnego pracownika, nawet jak robisz więcej i nie korzystasz zbyt często z chorobowego to i tak zarobisz mniej niż ci co mają lewe ręce do pracy i co chwile siedzą u lekarza ,teraz pracuje w innej firmie gdzie płacą za robote a nie układy i wiem ,że nie musze tyrać na lewusów,którzy tylko kłapać pyskiem potrafią

Wiesiu

Masakra same buraki z pobliskich wiosek

Firma

Ciekawe jak ten Baran mianowany na kierownika strasznie tępy człowiek

Pracownikkk

Ojj bym zapomnial ,jest jeden wyjatek

Pracownikkk

Masakra!!!!!!!szkoda gadac kierownictwo to tepe strzaly!!!!

Chyba też lubisz lizać

ooo

Podobno przyjmują się do was nowi ludzie, coś się zmieniło?

hhh46x87

PRACOWAŁEM 15 LAT MASAKRA

ubawiony pracownik

to chyba pisał któryś z właścicieli heheheh ale bzdury!

as

skoro nie pracujesz w tej firmie to skąd wiesz czy mają zaległości w wypłatach i nie płacą na czas?Mój mąż pracuej u nich juz od 3 lat i jest to pierwsza i jedyna jak dotąd firma w której wytrzymal tyle czasu,dla mnie naprawdę solida,wypłaty jak najbardziej są na czas ,czasami nawet wcześniej,składki odprowadzają od tego co zarabiasz, nie ma ukrytych dochodów,na święta dzieci dostają paczki a pracownicy bony,organizują imprezy dla pracowników,i wypłaty też nie są najgorsze ,zawsze mogłyby być lepsze ale nie jest źle,oczywiście można by się czepić kilku spraw organizacyjnych,ale to już inna kwestia,do załatwienia we wnątrz firmy,jak najbardziej polecam tą firmę jeśli jest się uczciwym pracownikiem i chce się pracować

K.....
@as 06.01.2012 14:40

Chłopie co ty za pierdoly piszesz

Dawid

Byłem kilka razy na rozmowie i nic z tego najlepiej jak bym za darmo przyszedł robić zaległości w płaceniu pracownikom nigdy na czas. Nie polecam nikomu szkoda nerwów.

Zostaw opinię o Barosz Gwimet Sp. z o.o. - Marklowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barosz Gwimet Sp. z o.o.