Opinie o Domkar Budownictwo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Domkar Budownictwo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Domkar Budownictwo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domkar Budownictwo Sp. z o.o. w Warszawa

tomcio Nowy wpis

Wydaje mi sie, że premie to są u nich zawsze na każdym stanowisku, bo robią rozliczenia od tego co faktycznie się zrobi. Też można u nich zarobić jak widze na innych, ale to nie wiem jakie są stawki dokładnie, podono średnia to ok 3 tys na reke już netto.

marek Nowy wpis

Słyszałem ze chodz za prezesem i jego córka prokurator.Narobili przekretow na setki tysięcy. To wyludzacze jakich mało.Ale niech tam, sprawiedliwość ich dopadnie

ślebodny Nowy wpis

i się wszystko posypało, ja już skończyłem prace w tej firmie.

romek Nowy wpis

mi tez się wydaje, że jeśli chodzi o budownictwo to wcale łatwo nie jest, ale też prawda, ze na przykład nie każdy nada się na budowę tak naprawdę i może też pod tym kątem warto patrzeć.. mam nadzieje, że będzie teraz tak, że jak już wiadomo co można robić to i nowe oferty o prace się u nich pojawią tez.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Domkar Budownictwo Sp. z o.o..
matrix

Pracowałem w tej firmie od 2008 do2010 prezes wypłacił wszystko fakt że z opóżnieniem ale już mi dawno przeszło

młody

ta za przeproszeniem [usunięte przez moderatora]. 1000 mi winien i ni widu ni slychu juz trzy lata. kiedys chyba w odwiedziny wpadne na slupno za te wszystkie meki i bole a ta ciota co tak dobrze o nim pisze to albo on sam albo [usunięte przez moderatora]

olek

to mieli umowe? az dziwne ostatnio piepsznela nam sciana na budowie i kilka osob przygniotla jeden noga zmizdzona,drogi miednica ... wszyscy pouciekali bo bez umow albo kuronia biora to jak zostac moze wszystkie piniadze poszly na zalogodzenie tego tematu albo sporo kosztowal go wyjazd do USA ... firma zalosna egzystuje na nieszczesciu ludzkim i wszyscy o tym wiedza a nikt nic z tym nie robi !!!

jom

skoro jest tam tak dobrze, to może powiesz czemu 1.marca odeszło sześciu ludzi którzy pracowali po 5-6 lat (ostatnio na czarno) po pieniądze za grudzień i styczeń musieli iść z łapką do brata Pana prezesa i dostali po kilkaset złotych odczepnego, skoro jest taki wypłacalny i rzetelny, to przynajmniej przy rozstaniu powinien się rozliczyć, dodam że zachowali okres wypowiedzenia, więc zaskoczony nie był. Ta firma to dno.

hehe

slebodny chyba Cie znam i tez tam pracowalem sadzac po Twojej wypowiedzi moge snuc kim dokladnie jestes ale napisales prawde bo tak rzeczywiscie bylo ze niektorzy [usunięte przez moderatora] prace a pozniej narzekali na brak kasy ba jak przepijali wyplate w dwa dni to nie dxiwie sie ze kasy nie mieli a wojtasik moze mial opoznienia w platnosciach ale fakt ze placil... nie wspomne moich 300 pln ale niech mu bedzie kazdy orze jak moze....a narzekali Ci co najmniej robili:D

ben

BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o - Warszawa jedno i to samo

olo

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,565397 poczytajcie

nick

nie wiem jak mozesz pracowac w tej firmie jak ona nie istnieje prawie od 2 lat!!! teraz ma nowa bmc investment group Tam sa komentarze ktore mowia szczera prawde jakby nie mial nic na sumieniu toby odbieral telefony a nie mial w nosie mowisz ze chodza w kratke ... to takich ludzi sie zwalnia a jemu odpowiadaja bo zawsze mozna ich opiepszyc na wyplacie,nigdzie sie nie poskarzy,a jak mu zbraknie na alkohol to zawsze wroci na zawolanie taka mentalnosc tej firmy a to zee rejestruje solidnych to sobie jaja robisz znam wiele osob co powaznie trktowalo ta robote i tez ich wykiwal na kase i rejestracji nie dal choc wiele razy obiecywal !!!

ślebodny

Pracuję w firmie już kilka lat.Ja nie mam żadnych problemów z firmą Pana [usunięte przez moderatora], kilka razy trzeba było poczekać tydzień dwa na kasę (ale jest wypłacalny) a poza tym, jeżeli ktoś chce przyjść do pracy żeby być, a nie pracować to może się żalić na samego siebie. I jak ma rejestrować jeżeli ktoś (nie wszyscy) chodzi w kratkę do pracy.

a gdzie tego pana można teraz spotkać bo szukam go od dłuższego czasu bo tak jak wam wisi kasę?

xxx

Jak mozna nazwac kogos kto nie placi ... [usunięte przez moderatora]

Powiedzcie jak mozna nazwac kogos kto robi zludne nadzieje,dorabiasz [usunięte przez moderatora] na koniec ni wyplaty,a teraz jakby cie wogole nie znal... Ze to nikt sie za takie firmy nie wezmie Najgorsze ze nic mu nie zrobi,bo nikt rejesracji nie ma/mial ... Mam nadzieje ze wypadnie mu jeszcze na cegi wrocic !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Domkar Budownictwo Sp. z o.o. - Warszawa

Domkar Budownictwo Sp. z o.o.
  • Annopol 3 lok. 428
    03-236 Warszawa

Domkar Budownictwo Sp. z o.o.