BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o

Opinie o BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o

Iza

Czy po roku rozwiązała się sytuacja? Czy już wiadomo czy firma BMC INVESTMENT GROUP nadal istnieje? Według KRS jest nadal jak najbardziej aktywna. @janusz skąd posiadałeś takie informacje/podejrzenia, że może tak być? Twój post spowodował zamieszanie na forum, więc zawsze warto uzasadniać.

e

@Janusz nie rozumiem a dlaczego miaalby nie istnieć? czy slyszales może cos wlasnie na ten temat hm?

janusz

napiszcie mi czy ta firma jeszcze istnieje?

Mariusz

@kanarekova dowody to każdy mam z oszukanych przez firmy należące do (pana) Wojtasika. Wyroki sądów, brak wpłaty za faktury... Firma może radzi sobie dobrze jak oszukuję podwykonawców i zamiast im płacić, zostawia sobie pieniądze dla siebie.

pluch

zapewniam,że nie jeden ma dowody na niewypłacalność tej całkiem nieżle radzącej sobie firmy, uważajcie na tych oszustów

hahaha

Właściciel BMC ma już trzecią spółkę, a po co? do krojenia podwykonawców. Nowa spółka nowy kontrakt i nowa kasa. Od lat zalega nie tylko podwykonawcom ale i pracownikom.

marek

jak teraz ta firma się nazywa

Bond

miał juz ktos problemy z odzyskaniem tzw. Bonda ? generalnie powinien przyjsc jakos po poł roku u mnie cisza , miał juz ktos tak ? niby pare stowek ale dla mnie az pare ...

typten

Myślę że ciężko zrezygnować z pracy, nawet jeśli jest cieżka i męczy człowieka, jeśli nei ma się pewności że dostanie się szybko inną. Przecież każdy chce mieć za co żyć i nie być głodnym ani nie zostać na przysłowiowym lodzie. Swoją drogą są jakieś wolne miejsca w BMC teraz? może bym szwagrowi polecił, to w sumie jego bajka

paluch

proszę dzwonić na mój tel (usunięte przez administratora) jak ma ktoś problemy z BMC i również proszę o informacje na temat Pana (usunięte przez administratora)

bukiet_trol and toudi

firma jest ok. nigdzie takiej na świecie nie znajdziecie, nożna się dorobić .... na nie robieniu nic, nie znając się na rysunku tech. i na kasowaniu ludzi którzy mają więcej pojęcia o robocie niż taki jeden majster który w razie draki mówi że on tylko cieślą jest i umywa ręce. a szanowny AS dom i mieszkanie nie stoi na Pana(usunięte przez administratora). więc nie ma co mieszać osób trzecich. pozdrawiam wszystkich pracowników,

as

Ja piszę gdzie mieszka obecnie Pan Wojtasik, mieszka w Słupnie pod Warszawa i ma jeszcze mieszkanie w Markach a dokładnie Marki-Pustelnik.

Kazik

Panie paluch jak Pan piszesz jaka to ogromna kasa to Podaj Pan kwote,co Pan pisze że Urząd skarbowy bezradny zna Pan nowe przepisy nie zapłacił za fakturę 180 dni ma VAT do zwrotu z odsetkami.Panie paluch zapomnij Pan o odzyskaniu kasy przepadła

as

Firma znajduję się w Słupnie pod Warszawą, między Markami a Radzminem. Znam dokładny adres, gdzie mieszka oszust wraz z konkubiną.

paluch

(usunięte przez administratora)Przekonałem się na własnej skórze. Wiszą mi ogromną sumę za wykonanie prac. Adwokat powiedział mi, że na rachunku firmowy mają osiem zajęć egzekucyjnych innych dłużników, nie mają zarejestrowanych pojazdów na spółkę, urząd skarbowy jest bezradny. Generalnie sytuacja nie wygląda dobrze. Jet to sposób działania tej firmy, a nie chwilowe trudności finansowe. Byłbym wdzięczny za udzielenie informacji na jego temat, np. gdzie mieszka itp.

patyk

widze ze nie można nic napisać o panu prezesie bo i tak drogi administratorze to wykasujesz. więc nie jest tak super w tym kiciołku

WMB

509 86 58 49 jak mieliście problem z firma BMC to dzwońcie do mnie to założymy mu sprawę zbiorowa i wtedy na pewno wygramy mu problem z prezesem opisałam komentarz wyżej więcej o mnie informacji o mnie na stronie brukarstwo-luczak.pl

WMB

To nie prawda że musisz mieć umowę. Ja mam umowę, protokół zdawczo odbiorczy i faktury wystawione firmie BMC podpisane przez prezesa (usunięte przez administratora) i co z tego (usunięte przez administratora) z tym wszyscy którzy zostali poszkodowani przez firmę BMC jeżeli chcecie to namawiam was żeby się skrzyknąć i sprawę nagłośnić w mediach i założyć pozew zbiorowy przeciwko panu (usunięte przez administratora)

patyk

nie warto zaczynać współpracy z tą firmą cały czas widze ze łajba idzie na (usunięte przez administratora). jak sie polepszy to napisze

Adam

Witam nazwa mojej firmy AdamStone w necie łatwo znaleźć do mnie nr telefonu, choć obecnie strona www jest w trakcie przerabiania i się może nie pojawiać(usunięte przez administratora)ii.

Podwykonawca

Rozmowa z Prezesem i Prokurentem, to przyjemność do momentu rozliczenia. Kiedy wchodzimy w ten okres, milkną telefony, a w/w staja się nieosiągalni. Wówczas widać, jak są nieodpowiedzialni i nieuczciwi. Warto pamiętać ich nazwiska, bowiem nie ulega wątpliwości, iż wystąpią na rynku pracy pod inną (/-ymi) firmą (/-mami). (usunięte przez administratora)

?

Witam wszystkich zainteresowanych , nie wierzcie w pozytywne wpisy na temat tej firmy , to są bankruci z długami po uszy , robiłem dla nich zlecenie po przepracowane pieniadze poszedłem do sądu i wygrałem , co z tego jak komornik nie może wyegzekwować .Mój prawnik mówi że coś sie lada dzień ruszy . nie liczcie ze odda wam kase dobrowolnie to nie ten typ . Prawdopodobnie budują na ul.kolejowej w warszawie . jak ktoś ma jakies namiary na Pana (usunięte przez administratora) to prosze o wpis na forum .

ślebodny

Drodzy narzekacze, zadajcie sobie pytanie, czy to co robiliście, zrobiliście dobrze i czy zrobiliście robote na czas bo przez takich czeladników prezes ma problemy, podejmują sie roboty nie mając pojęcia o niej ani nawet pracowników, łapią ludzi z lotku. A każdy jak chce coś zarobić to powie ze jest fachowiec. Inny przypadek to nabiorą kasy na materiał a póżniej znikają. POMYŚLCIE ZA CO CHCECIE PIENIĄDZE ...........................

oskubany

komuś kwota przeszkadzała... a może tak jak w Paryżu zrobić ,tam problem załatwiają rosjanie. u nas jest czas (usunięte przez administratora) taki sam jak on nazywa się (usunięte przez administratora) też niezła kanalia...pytasz czy warto? Warto ale nie mam na to środków zostałem (usunięte przez administratora) bez mydła poza tym cały czas mówią że zapłacą tylko nie wiem kiedy ...

CzasPokazaćPrawdę

w sobotę umieszczę link do strony na facebooka gdzie umieszczę zdjęcia domu Pana (usunięte przez administratora). Zobaczycie gdzie ten kłamca mieszka, jaki ma /domek/ złe słowo, bardziej odpowiednie, jaką ma wille.

SZUKACZ
@CzasPokazaćPrawdę 08.10.2013 22:33

POTRZEBUJE NAMIARY NA TEGO GOSCIA- (usunięte przez administratora)

oskubany

czy ktoś odzyskał nie zapłacone przez nich pieniądze? ja już nie liczę na to ale może komuś się udało... jakieś( usunięte przez administratora )

ciekawy

a wiecie może gdzie oni teraz robią, co w ogóle teraz robią, czy coś budują i dla kogo? Będziemy wdzięczni....pozdrawiam

?

KOLII - 2013-08-19 11:12:21 Poda Pan adres ulice za informację będę bardzo wdzięcznyAdresu tutaj nie mogę napisać zostanie skasowany z uwagi na ochronę danych. Jednak proszę o kontakt telefoniczny podam Panu adres, a nawet pokaże który to dokładnie dom. ( usunięte przez administratora )

KOLII

Poda Pan adres ulice za informację będę bardzo wdzięczny

a czy są jeszcze jacyś pracownicy w firmie BMC INVESTMENT GROUP Sp.z.o.o którzy godzą się na takie warunki?

jako

ja tam nie narzekam pracuje u firmie od 4 lat i nie miałem żadnych problemów z panem (usunięte przez administratora). kasa zawsze była

wykonawca

(usunięte przez administratora) nie podpisują umów jak zrobisz robotę to mają cie w nosie nie odbierają telefonów a pan psełdo prezes (usunięte przez administratora) chowa się za zasłonki jak chcesz go spotkać firmie nie polecam 100%

były.prac.

A kto to'dyrektorek'

zbrojarz

Witam, odradzam pracę w firmie bmc investment group sp. z o.o. to krętacze bez kasy , oszuści którzy unikają pracowników , nie pojawiają się w biurze , ani na budowie kiedy trzeba się rozliczać pan (usunięte przez administratora) nr1 wraz ze swoim tzw. dyrektorkiem , mają kupę długów więc nikomu nie płacą , ostrzegam wszystkich hurtowników i firmy podwykonawcze nie dajcie się nabrać na ich zapewnienia , teraz budują podobno w Otwocku . jeżeli ktoś jest zainteresowany odebraniem kasy od tego oszusta niech pisze na maila (usunięte przez administratora).pl

Janek

(usunięte przez moderatora) to jak tak dobrze sie powodzi ( usunięte przez administratora )to dlaczego nie pooddaje kasy tym ktorym jest winien Jak jeszcze kiedys odebral telefon to powiedzial ze odda jak odbije sie od dna i od tamtej pory cisza Komus musi palcic bo w koncu wszyscy by zeszli Kiedys mial dobra ekipe na ( usunięte przez administratora ) Co z tego ze znali sie na robocie,dopiepszali jak glupi,jak z tego co mi wiadomo ladnie ujmujac nie docenial tego i mu odeszli A jakby bylo dobrze toby dalej robili bo robote sobie chwalili Moze ktos ma jakis aktuaalny nr do ( usunięte przez administratora )

Waldek

Zobaczcie wszyscy , jak szybko BMC buduje w Brwinowie i w Gdańsku Budynek większy jak na Koprzywiańskiej ,rozpoczęli pod koniec jesieni, a już widać koniec.Pracuje od października , wypłata jak w zegarku, atmosfera dobra. Firma wygląda naprawdę dobrze, nowe samochody, fajni ludzie i co najważniejsze uczciwi Waldek

pawel

nie polecam nie wchodz na budowe bez umowy !!!

jaro

to wszystko to szczera prawda ...

xyz

nie mowie ze Tobie nie placi,ale chyba nie wiesz jak wyglada rzeczywistosc jak mozna mowic ze ktos partaczy robote to nie dostal kasy!!! jezeli pracownik nie spelnia wymagan to pracodawca dziekuje mu za wspolprace,wyplaca co mu sie nalezy a nie kiwa jak popadnie Przy zelbetonach mozna zobaczyc czy czlowiek sie zna na robocie po 2 dniach,a nie pracodawca sie budzi po dwoch miesiacach ze to nie to czego oczekiwal i zostajesz bez niczego,bo zadko kto ma umowe Jak ja robilem jescze za czasow domkaru to podwykonawcow nie bylo,wiec nie wiem jak teraz sytuacja wyglada,jezeli chodzi o Twoja sytuacje Mi wypacil wszystko,ale uwierz mi ze dlatego bo zawinalem sie w odpowiedniej chwili Nawet nie zdajesz sobie spray ilu osobom kasy nie wypalci,a jak sluchal jego pupili to zawsze beda go zachwalac Aby dal zaliczke bylo na wino i jest ok Fakt robia tam i porzadni ludzie,ale Wojtasik tego nie docenia Mi tez jak robilem obiecal umowe,tlumaczyl ze jest zadowolony z efektow i co? nikt nie dostal,a gadanie ze beda to takie polej woda Rozbawilo mnie Twoje stwierdzenie ze teraz sopolka,to inne zasady Na jakim Ty swiecie zyjesz? jezeli masz dlugi,nikt Ci juz nie chce dawac towaru,betonu na kreske,to trzeba sie zawinac i utworzyc nowa firme A jako spolka jej odpowiedzialnosc jest jeszcze mniejsza bo odpowiada tylko swoim majatkiem,a nie jak bylo w przypadku domkaru jako osoba fizyczna Jedyne co to europejska ma nazwe Ludzie,wlasciciele,mentalnosc ta sama !!! Piszesz ze jacy ludzie taka placa Robil u niego za czasow Domkaru kilka lat kierownik (usunięte przez administratora) Na prawde ten czlowiek wczuwal sie w swoja prace jak zaden inny Gonil tych pijakow,pilnowal roboty,wkladal w to serce Wiele robot to dzieki niemu bylo wykonane jak nalezy I jak mu podziekowal??? Do dzis dnia wisi mu ponad 10tys. za prace!!! i to nie jest sciema zapytaj kogos na budowie o nr do kierownika (usunięte przez administratora)moze Ci da i zadzwon do niego Podobnie z reszta zalatwil tez kierownika Grzegorza... Wiec nie pieprz mi ze nagle sie nawrocil Znam osoby ktorym i juz w B.M.C. ... tez nie zaplacil Nie bede juz operowal imionami Wiadomo nie masz umowy trudno odzyskac kase Wiec jesli ktokolwiek bedzie planowal podjac prace w tej firmie niech nie wchodzi na plac budowy jak nie bedzie mial umowy W zwiazku z tym nasuwa mi sie pytanie,gdzie jest w tym momencie PIP??? Jeszcze jedno,taka firma europejska a nie poradzila sobie z blokiem przy koprzywianskiej ... to prawda ze go stamtad wypieprzyli ... A to juz wykonawca byl B.M.C. ....

kosik

Witam, jestem podwykonawcą dla BMC. Firma porządna. Płaci w terminie. Niektóre z powyższych komentarzy są z kosmosu. Jeśli ktoś nie stara się w robocie tylko liczy, że "jakoś to bedzie" to się nie dziwię, że nie zobaczył umówionej kasy. Są takie czasy, że prawdziwych fachowców jest jak na lekarstwo, natomiast rynek, szczególnie warszawski, zapychają partacze. Nie zrobią dobrze roboty i biadolą, że nie dostali pieniędzy. Ja zapierniczam z moimi ludźmi i są efekty. O Domkarze nie słyszałem, ale jak wynika z opinii była to firma niejakiego Wojtasika. BMC to spółka, więc muszą być inne, rynkowe reguły, co powoduje, że zarząd firmy nie może sobie pozwolić na niepłacenie. Nawet jeśli zalegają wobec kogoś z kasą to i tak zapłacą. Takie reguły panują u mnie w firmie. Reasumując, BMC oceniam jak najbardziej pozytywnie.

nick

nie polecam,wrecz odradzam

NICO
@nick 10.11.2011 20:11
nie polecam,wrecz odradzam

Firma nie solidna oszukuje ludzi nie wyplacz kasy w swojm podwykonawca

nie bede pisal nic bo musialbym mu poslac hu ... Odradzam wspolprace z ta firma

xyz

Nie daje umow,probuje odbic sie od dna po tym jak zwinął firme DOMKAR.Za duzo kasy lezal ludziom z tego co sie dowiedzialem,wiec odszedlem.Placi wg uznania,a rfaczej od przelewu do przelewu Tez mi lezy kase ale mam nadzieje ja wyrwac Zeby prowadzic firme trzeba miec kase a nie kazdy liczy sie dorobic ... Jak uda sie pracodawcy to i pracownik bedzie mial wyplate,a jak nie to nie Nie polecam!!! Firma dla pijaczkow ktorych nie przyjmie inna firma i alimeciarzy ,ktorym na umowie nie zalezy

andrzej

To jest dawna firma Domkar,a skoro tam tyle ludzi wykiwal na kase,to co stoi na przeszkodzie,zeby i w nowej firmie ... Nie polecam,ale wybor nalezy do Ciebie.

Stanislaw

(usunięte przez moderatora) Nie zaplacil za prace na koprzyianskiej i nie odbiera tel takich jak ja jest mnostwo

Zostaw opinię o BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o