AVS Polska Sp. z o.o.

Opinie o AVS Polska Sp. z o.o.

Zuzanna

@Nikodem jak duża jest ta rotacja? Ile osób odeszło w ciągu np. ostatnich kilku miesięcy? Wiesz może, co jest jej przyczyną?

Nikodem

Znowu szukaja pracownika na wlkp. Tam jest rotacja jak na zbiorze truskawek.

Zuzanna

@Anonimdlaczego tak twierdzisz? Co według Ciebie dzieje się w firmie?

Anonim

Mega tandeta pora żeby tam skarbówka wpadła i pozamiatała raz a dobrze

Darek

Ta fkrma jest juz out. Pozamiatane na maxa. Konkurencja ja źdarła.

Pazdziarz

Od dawna nke bylo zadnych wpisow, wiec podejrsewam ze to badziejstwo wypadlo z rynku windykacyjnego.

Pazdziarz

rtyu

no tak bo przecież tak na prawde to ejdnak atmosferę tworza ludzie i to wszystko od nich zależy na kogo trafisz a dobrze by było gdyby można się było dogadac

renata

Ja czekam na grudzien i od razu wysylam tam inspekcje pracy jak sie dowiem od meza ze jest tzw wigilia :)

Byly policjant

Pracowalem w tej firmie pare lat temu. Tam sa jakies dziwne ukladziki miedzy zarzadem a dyrekcja. Praca koordynatorek na fatalnym poziome, jezeli jeszcze pracuja. Nie wspominam tej firmy dobrze.

Byly policjant

Janosik

Jak pracuja w windykacji pewnie to i praca stresujaca. Wiec trzeba co nieco wypic ! Ale czy wtedy skutecznosc sciagania naleznosci od klientow jest duza ?

Janosik

Tomek

Tam trzeba wiec podrzucic inspekcje pracy. Moze tez popijaja w pracy i skontrolowac lodowke i biurka. Co tam sa za pijaki i oni maja windykowac po spozyciu.

Hektor

Picie to jest zycie. Ciekawe czy pil zarzad z pracownikami na maxa ? Ta firma ma nie dobre ooinie caly czas !

precelek

przede wszystkim firma nie ceni czasu prywatnego pracowników. organizuje 3 dniowe "szkolenie" które tak na prawde jest libacja alkoholowa. we wszystkich firmach po szkoleniu pracownicy jada do domu. w tej firmie jest inaczej - siedzisz trzy dni bo tak sobie wymyslili, patrzysz na pijanstwo "kolegow" i pozostalych a szkolenie ? nikt nic nie pamieta. nastepnym razem trzeba naslac kogos z alkomatem niech sprawdza jak sie firma doszkala. a naszym dzieciom firma zabiera ojca na trzy dni z domu, po to by uczestniczyl w libacji alkoholowej zwanej szkoleniem. na szczescie dla mnie z tym koniec.

nautilus

Ta firma to pitulin geszeft na obrzeżach miasta. Totalna porażka.

mlody

saba wlkp.
@mlody 08.04.2016 15:30
To, że szukają nowych pracowników może świadczyć jedynie o tym, że firma się rozrasta a nie, że ludziom jest źle i odchodzą....

Niekoniecznie, firma AVS to prowizorka wielkiej światowej korporacji w którym więcej pseudo kierowników niż pracowników, a skojarzenia.. to opary zupki chińskiej z knora ( mimo to ocena dostateczna)

windykator

Na pewno to umrzemy, a oferta pracy to oferta. Ja apikowałem do Kruka, szukają doradców terenowych na cały kraj. Ponadto zakupili wierzytelności w Rumunii i na Węgrzech. Mają duże struktury i mnostwo szkoleń.

bombardier

A skad wiesz kazik, że to wszystko sprawie działa ??? Pracujesz tam w HR, bo jest nabór i firma potrzebuje pracowników ?

VVV

Ta firma sie sypie. Ciągle poszukują pracownikow terenowych w całym kraju. Ale wpis romka rozbawił mnie do łez.

WamDam

@ Marcinek - oczywiście, że każdy z pracowników terenowych ma do dyspozycji obstawę w ilości sztuk 2 posiadającą na uzbrojeniu karabiny marki kałasznikow i granaty przeciwczołgowe. Dodatkowo firma oferuje wozy opancerzone odporne na ostrzał z broni maszynowej... A tak poważnie to możesz liczyć zawsze na telefoniczne wsparcie super ekspertów teoretyków biurowych i dobre słowo prezesa. Pomaga zwłaszcza jak psy zgryzą ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na posesji albo rozsierdzony dłużnik przywita cię z widłami.

fetyszysta

Z powyzszych wpisow wynika, ze firma nie ma dobrej opinii i reputacji. Ponadto nie jest znana na rynku windykacyjnym, jak firma Kruk czy Casus Finanse.

pruszkowski

Co tu duzo pisac nie polecam, nie bede pisac o szczegolach ale na rynku sa lepsze warunki oferowane przez konkurencje.

madzia

Muszę odnieść się do wpisu @czak noris. Stanowczo zaprzeczam że w pracy siedzę tylko na facebooku. Większość mojego czasu spędzam na wyszukiwaniu okazji na portalach aukcyjnych a to jak każdy wie jest bardzo czasochłonne, ale mimo obłożenia i tak zawsze znajdę chwilkę żeby napisać dobry donosik na koleżankę z biura. Swoją drogą dziwi mnie że dotąd prezes nie zainteresował się czym tak na prawdę zajmujemy się w czasie pracy. Myślę że moglby sie mocno zdziwic ile czasu poswiecamy na sprawy sluzbowe a ile na sprawy prywatne :)

pruszkowski

Jestem ciekawa kto z biura jeszcze tam pracuje po wielkich czystkach

stiwen sagan

zgadzam sie z @byly pracownik. Koordynatorzy nadzorujący pracę terenowców mają o pracy w terenie takie pojęcie jak świnia o układzie planetarnym. Prym w tym wiedzie dyrektor administracyjny (wydaje sie ze jego poprzednią praca byl etat w bibliotece albo na parkingu) @forsa - choc to niektorym nie miesci sie w glowie, firma potraca oplate za leasing samochodu sluzbowego uzywanego do celow sluzbowych. Watpie, zeby w tej kwestii cos sie zmienilo.

nostradamus

Co tak sie męczy te auto ? W końcu to do wyjazdów słuźbowych. Piszą ze z tą firmą coś nie tak, więc zapewne z kasą tez.

byly pracownik

Zgadzam sie z powyzsza opinia. Firma AVS zarzadzaja osoby niekompetentne i niezorganizowne, a w biurze pracuja pracownicy bez doswiadczenia i nie merytoryczni. Jedyna grupa pracujaca na firme sa pracownicy w terenie. Rowniez pracowalem w kilku firmach i nie napotkalem sie z takim traktowaniem pracownika i wyzyskiem. W firmie jest duza rotacja pracownikow w siedzibie firmy jak i w terenie. Podsumowujac nie polecam tej firmy pod kazdym wzgledem, w szczegolnosci zarobkowym i organizacyjnym.

czak noris

Firma windykacyjna avs to firma oszustów i wyzyskiwaczy. Oferują windykatorom samochód i telefon służbowy , za który trzeba zapłacić! (w tym leasing oraz oczywiście paliwo) W biurze nikt nie odbiera telefonów jak chcesz się dodzwonić, bo albo siedzą na facebooku (przykład kierowniczki finansowej), albo są na papierosie- pozostała reszta (w tym dyrektorzy). Przy rozmowie kwalifikacyjnej oferowali stałą podstawę, a jak doszło do rozliczeń okazało się, że podstawę trzeba wypracować. Śmierdzące lenie z biura doszli do perfekcji w przerzucaniu obowiązków na pracowników z terenu. W efekcie całymi dniami jeździsz w terenie, nocami raportujesz i odwalasz za nich całą biurową robotę. Ogólnie nie polecam, pracowałem w wielu firmach ale nigdy nie spotkałem się z podobnym traktowaniem pracownika i wyzyskiem. Uwolniłem się szybko z tego bagna, ale jestem w obowiązku przestrzec innych, którzy rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Masz doświadczenie w pracy z firmą AVS Polska Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw opinię o AVS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVS Polska Sp. z o.o.