Opinie o AVS Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy AVS Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVS Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVS Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie AVS Polska Sp. z o.o. jako Specjalista ds. Obsługi Klienta? Jakie macie wrażenia?

eryk Nowy wpis

Powiem tak, firma avs zaproponował 4 tyś zł brutto za pełen etat na stanowisku windykator terenowy. Dziękuje Pozdrawiam

Dalej zabierają prowizję i nie ma żadnej informacji w umowie o prowizjach czy premii? Coś się zmieniło?

Klocek

Hej, jest oferta pracy na inspektora terenowego, czy ktoś może mi coś powiedzieć więcej? Czy warto, nie da sie nic przeczytać bo wszystko usuwane. Będę wdzięczny

Hans
@Klocek

Bedziesz tez robic audyty, malo spraw. Umowa o prace. Jezeli chcesz dostac prowizje ponad podstawe to najpierw bedziesz musial odrobic podstawe i koszt leasingu. Jezeli chcesz traktowac ta prace jako jedyne zrodlo utrzymania to ciezko bedzie. Od wielkiego dzwonu zarobisz duzo wiecej niz podstawa.

Klocek
@Hans

A czy to również tyczy się tych spraw detektywistycznych? Czy to wgl nie ma znaczenia po prostu jest mało spraw i kiepskie bonusy? Dzięki za pomoc :)

Hans Nowy wpis
@Klocek

Za sprawy detektywistyczne z tego co wiem to sa jakies grosze . W firmie jak chcesz cos zarobic wiecej to musisz odrobic podstawe i lesing z prowizji, pieniadze z spraw dete. tez sie do tego zaliczaja. Bonusy to karta multi z czeslciowa doplata plus ubezp.

Firma AVS Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Windykator terenowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Dziękuję

W natłoku tych negatywnych opinii ja, jako były pracownik, chciał bym bardzo podziękować zarządowi spółki Avs za to, że zadbali o moje zdrowie. Otóż rozpoczynając pracę w Avs byłem nałogowym palaczem, po obietnicach wysokich zarobków co okazało się kłamstwem, ponieważ nie spodziewałem się Janosikowego systemu prowizyjnego, gdzie AVS zabierała sobie bezpodstawnie cała prowizję zostałem zmuszony do rzucenia palenia za co jestem bardzo wdzięczny !! Po prostu nie było mnie stać na fajki. Jeszcze raz dziękuję !!

TakToJest
@Dziękuję

Wedlug mnie firma powinna udzielac informacji nt. rozliczeń prowizji. Czyli najpierw odpracowujesz podstawe i leasing pojazdu który został przez firme użyczony a to co górką to dla interwenta. Inna kwestia to czy firma zapewnia odpowiednia ilość spraw do obsługi żeby na koniec miesiaca nie było rozczarowania.

Hej! Szukam informacji na temat pracy w AVS. Jeżeli macie informację z pierwszej ręki odpowiedzcie mi proszę na pytania: 1.Czy przy rozpoczynaniu współpracy mogę liczyć na umowę o pracę? 2.Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma?

@Monika

Podstawa symboliczna, dziwne warunki płacy, z potencjalnej premii - odciągają np za koszty pojazdu.

Szukaj lepiej innej pracy

Ilona
@NICKU

Co to znaczy dziwne warunki płacy? Kurcze, i ile wychodzi tych kosztów mniej więcej?

@Ilona

Pewnie tyle, że zostaniesz z podstawą ...

Helena
@Y

Serio? :/ Dobra o i tak lepiej jakby mieli ją całkiem uciąć. Ale oni chociaż na papierze czytelnie pokazują dokładnie za co ucinają? Czy to na słowo tylko?

Jak w AVS Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jozef

Możliwości awansu są znikome

Co wchodzi w socjal AVS Polska Sp. z o.o.?

mają jakiś socjal???

Hehe

Owocowe czwartki, hehe

zarobiony
@Y

Socjal to pojęcie nieznane w firmie, podobnie zresztą jak płatny urlop, czy premia. Oczywiście urlopy są udzielane, a jakże, lecz sposób w jaki skonstruowany jest system wynagrodzeń w firmie powoduje, ze za wykorzystane urlopy nie otrzymujesz wynagrodzenia. Za miesiąc w którym pracownik był na urlopie (max 14 dni, firma celowo nie wyraża zgody na dłuższy okres) przesyłasz normalne rozliczenie z pełnymi potrąceniami, także tymi za "samochód służbowy" Do rozliczenia nie "wchodzi" w żadnej formie kwota wynagrodzenia za urlop (tylko gołe zestawienie zamkniętych spraw). No cóż firma świętowała niedawno 20 lecie, więc w temacie "kręcenia" pracowników doszła do perfekcji.

@zarobiony

ciekawe czy na kimś z zarządu robią wrażenie uwagi pracowników... Oczywiście za wyjątkiem żądania wykasowania postów.

Kamila
@Y

Wiesz no, tak naprawdę chyba powinny robić. Przecież zarząd firmy AVS musi być w jakiś sposób otwarty na potrzeby swoich pracowników. Wiem, że szukają tam teraz Inspektora terenowego. Może wiesz, jaki jest mniej więcej zakres osoby, która obejmuje to stanowisko?

@Hehe

Hej, też miło:) A poważnie? czy AVS oferuje jakieś dodatkowe benefity typu Multisport, dodatki świąteczne?

Danuta
@Kamila

Na nikim nie robi to wrażenia a szczególnie na zarządzie

@Danuta

Ale czekaj, co na nikim nie robi wrażenia? Bo nie zrozumiałam w końcu.

xyz
@Kamila

ciągle kogoś szukają - ja po zapoznaniu się z postami byłych/obecnych pracowników zrezygnowałem z ich propozycji pracy.

Heh
@xyz

Zdaje sie ze aplikowales dawno temu, ostatnia oferta pracy byla opublikowana przed pandemia.

xyz
@Heh

Tak, już dawno znalazłem inna robotę. I nikt nie dolicza mi żadnych kosztów...

Jakie wartości są cenione w AVS Polska Sp. z o.o.?

wartości

Namiętnie usuwają posty z informacją o tym, że kłamią podczas rozmowy kwalifikacyjnej i nie mówią wszystkiego, ot taka polityka firmy złapać naiwnego.

@wartości

Cześć, zaciekawił mnie Twój post. Możesz rozwinąć temat? Powiedz co dokładnie zostało Ci obiecane podczas rozmowy kwalifikacyjnej AVS, a z czego później firma się nie wywiązała?

Nic
@Monika

Zapewne zostało obiecane multum spraw i godziwe zarobki

Danuta
@wartości

Ciężko żeby mówili prawdę podczas rozmowy kwalifikacyjnej bo kto by u nich pracował?

@Danuta

A jaka to jest prawda o nich, że miałaby każdego odstraszyć od tej pracy? Ciekawe rzeczy piszesz

Irena

Czy ktoś mógłby opisać mi jak wygląda proces rekrutacyjny w AVS na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta? Ile etapów? Jak firma sprawdza i weryfikuje nasze umiejętności? Ma się jakieś zadania do wykonania? Ilu osobom udaje się przejść pomyślnie rekrutację?

Czy firma AVS Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kik

W AVS nie ma szkoleń, a więc 100% finansuje pracownik

to znowu ja

Omijać szerokim łukiem, najdziwniejsza konstrukcja wynagradzania, niestety niezgodna z prawem, ale przecież pracują sami emerytowani policjanci, to zarząd ma to gdzieś. A urząd skarbowy o niczym nie wie. żenada. bezprawnie potrącają za paliwo i samochód "służbowy", zmuszają do wypisywania kilometrówek, mimo że każdy ma samochód służbowy :-)

@to znowu ja

Żenada. Zapewne i tak za chwilę wykasują Twój post...

klex

Coś w tym jest. Jeżeli byłoby tak super - (usunięte przez administratora). Zastanawiam się, dlaczego u pracodawcy nie rodzi się refleksja dot. polityki personalnej. Przecież takie działanie ma krótkie nogi, a rynek pracy przy windykacji jest specyficzny.

Kevir

Dzień dobry, jeżeli ma Pan lub ktokolwiek jakieś rzetelne informacje na temat tej firmy, to bardzo proszę o kontakt @ kevir@vp.pl Z góry dziękuję

@Kevir

Rzetelnie to dostaniesz 3500 brutto podstawy i będziesz miał do odrobienia prowizją characz 4500 zł. Wszystko ponad to dla Ciebie, zapomnij o premii. Na umowie nie masz słowa o premii czy prowizji, na rozmowie nikt Ci nie powie że są takie warunki.

Odradzam
@Kevir

Praca jak w każdej innej firmie tego typu tylko nie zarobisz jak kolega wyżej napisał.

@Anonim

Czyli szkoda zachodu. Dzięki za info.

@Odradzam

Dzięki za info.

nick

Aplikowałem niedawno na stanowisko inspektora terenowego, czekam na ewentualny kontakt - czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem dot. pracy na tym stanowisku? Jakie wynagrodzenie, atmosfera, współpraca z przełożonymi ...?

Nieźle... Ale nie wiem czy nie będę musiał znaleźć coś na szybko. Jeśli można, jaka jest podstawa wynagrodzenia i ile można średnio wyciągnąć z prowizji. Dużo zleceń dają do obrobieni?

NICK

Dlaczego usuwacie posty, zamiast przedstawić argumenty przeciw negatywnym opiniom byłych pracowników? Czyżby mieli racje?

Eh
@NICK

Bo nie mają argumentów, najnormalniej w świecie robią ludzi na szaro.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w AVS Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

???

Po co pytanie się, jak potem usuwać posty niewygodne dla pracodawcy ????

Nie

Nie ma opcji i to żadnej, firma dla emerytów, warunki najgorsze na rynku, trzeba prowizją odpracować podstawę i koszty auta, nie polecam.

Rob

Zero profesjonalizmu. Radzę omijać szerokim łukiem.

Pytający
@Rob

Dlaczego?

Ok

Nikt w się nie czepia

(usunięte przez administratora) i tyle w tym temacie. Grozić oni sobie mogą ale swoim żonom i kochankom. Karma wraca.

Hektor

Picie to jest zycie. Ciekawe czy pil zarzad z pracownikami na maxa ? Ta firma ma nie dobre ooinie caly czas !

@Hektor

Witam. Jestem pracownikiem Avs od kilku lat i nie pamiętam żeby szkolenie trwało 3 dni. Odkąd pamiętam to szkolenia trwają max 2 dni. Myślę że powinnaś zapytać gdzie misiu spędza trzy dni bo nie na szkoleniu w avs. Piszesz również o pijaństwo na szkoleniach dziwne bo ja tam się jeszcze nie napiłem

Danvill

Poczytałem ten bełkot i wynaturzenia chorej wyobraźni. I wiem tyle ile przed wejściem na tę stronę. Do rzeczy. Jest tu może ktoś, kto ma cokolwiek między uszami czyli mózg i może napisać coś logicznego??? Ludzie pokończyliście jakieś tam szkoły, macie już ileś tam lat ale piszecie jak podopieczni specjalnej troski z zakładów zamkniętych. Przepraszam te osoby za porównanie. Jeśli już cokolwiek jeden z drugim koniecznie chcesz coś wybełkotać to pisz z sensem a nie wylewaj swojego nieudacznictwa, niedouczenia, frustracji, kretyństwa i idiotyzmów. Wiem, że odwagi i pseudo "mądrości" dodaje anonimowość, ale skoro już masz człowieku coś do przekazania to wyraź to formą cywilizowaną. I nade wszystko napisz dlaczego dostałeś kopa. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o AVS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVS Polska Sp. z o.o.?

AVS Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Marconich 3
    02-954 Warszawa