AVS Polska Sp. z o.o.

AVS Polska Sp. z o.o.

Opinie o AVS Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hektor

Picie to jest zycie. Ciekawe czy pil zarzad z pracownikami na maxa ? Ta firma ma nie dobre ooinie caly czas !

anonymous
@Hektor 18.06.2016 15:13

Witam. Jestem pracownikiem Avs od kilku lat i nie pamiętam żeby szkolenie trwało 3 dni. Odkąd pamiętam to szkolenia trwają max 2 dni. Myślę że powinnaś zapytać gdzie misiu spędza trzy dni bo nie na szkoleniu w avs. Piszesz również o pijaństwo na szkoleniach dziwne bo ja tam się jeszcze nie napiłem

Danvill

Poczytałem ten bełkot i wynaturzenia chorej wyobraźni. I wiem tyle ile przed wejściem na tę stronę. Do rzeczy. Jest tu może ktoś, kto ma cokolwiek między uszami czyli mózg i może napisać coś logicznego??? Ludzie pokończyliście jakieś tam szkoły, macie już ileś tam lat ale piszecie jak podopieczni specjalnej troski z zakładów zamkniętych. Przepraszam te osoby za porównanie. Jeśli już cokolwiek jeden z drugim koniecznie chcesz coś wybełkotać to pisz z sensem a nie wylewaj swojego nieudacznictwa, niedouczenia, frustracji, kretyństwa i idiotyzmów. Wiem, że odwagi i pseudo "mądrości" dodaje anonimowość, ale skoro już masz człowieku coś do przekazania to wyraź to formą cywilizowaną. I nade wszystko napisz dlaczego dostałeś kopa. Pozdrawiam.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie AVS Polska Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Zuzanna

Dość niejasno to brzmi @prezesik. Biuro może być zamknięte ale to nie musi przecież oznaczać, że wewnętrznie pracownicy nie muszą pracować. Doprecyzujesz czy chodzi o przekraczanie czasu pracy czy o jakąś inną sytuacje, która w AVS Polska ma miejsce?

odpowiadam
@Zuzanna 15.04.2018 08:58

Wszystko to co wchodzi w pojęcie "niestandardowego czasu pracy" - "Biuro może być zamknięte ale to nie musi przecież oznaczać, że wewnętrznie pracownicy nie muszą pracować." - jesteś pewna? czy obarczanie pracownika ryzykiem przedsiębiorcy uważasz za słuszne?

Prezesik

Uwaga, opinie na temat wskazanego przedsiębiorstwa są prawdziwe. Część ludzi jest bardzo miła -druga nie, standardy nie uległy zmianie. Największy minus - nie ma czegoś takiego jak czas prywatny, biuro zamknięte, pracownik pracuje.

Co powiecie o wynagrodzeniu w AVS Polska Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Zuzanna

@Nikodem jak duża jest ta rotacja? Ile osób odeszło w ciągu np. ostatnich kilku miesięcy? Wiesz może, co jest jej przyczyną?

Nikodem

Znowu szukaja pracownika na wlkp. Tam jest rotacja jak na zbiorze truskawek.

Zuzanna

@Anonimdlaczego tak twierdzisz? Co według Ciebie dzieje się w firmie?

Anonim

Mega tandeta pora żeby tam skarbówka wpadła i pozamiatała raz a dobrze

Darek

Ta fkrma jest juz out. Pozamiatane na maxa. Konkurencja ja źdarła.

Pazdziarz

Od dawna nke bylo zadnych wpisow, wiec podejrsewam ze to badziejstwo wypadlo z rynku windykacyjnego.

Pazdziarz

rtyu

no tak bo przecież tak na prawde to ejdnak atmosferę tworza ludzie i to wszystko od nich zależy na kogo trafisz a dobrze by było gdyby można się było dogadac

renata

Ja czekam na grudzien i od razu wysylam tam inspekcje pracy jak sie dowiem od meza ze jest tzw wigilia :)

Byly policjant

Pracowalem w tej firmie pare lat temu. Tam sa jakies dziwne ukladziki miedzy zarzadem a dyrekcja. Praca koordynatorek na fatalnym poziome, jezeli jeszcze pracuja. Nie wspominam tej firmy dobrze.

Byly policjant

Janosik

Jak pracuja w windykacji pewnie to i praca stresujaca. Wiec trzeba co nieco wypic ! Ale czy wtedy skutecznosc sciagania naleznosci od klientow jest duza ?

Janosik

Tomek

Tam trzeba wiec podrzucic inspekcje pracy. Moze tez popijaja w pracy i skontrolowac lodowke i biurka. Co tam sa za pijaki i oni maja windykowac po spozyciu.

precelek

przede wszystkim firma nie ceni czasu prywatnego pracowników. organizuje 3 dniowe "szkolenie" które tak na prawde jest libacja alkoholowa. we wszystkich firmach po szkoleniu pracownicy jada do domu. w tej firmie jest inaczej - siedzisz trzy dni bo tak sobie wymyslili, patrzysz na pijanstwo "kolegow" i pozostalych a szkolenie ? nikt nic nie pamieta. nastepnym razem trzeba naslac kogos z alkomatem niech sprawdza jak sie firma doszkala. a naszym dzieciom firma zabiera ojca na trzy dni z domu, po to by uczestniczyl w libacji alkoholowej zwanej szkoleniem. na szczescie dla mnie z tym koniec.

nautilus

Ta firma to pitulin geszeft na obrzeżach miasta. Totalna porażka.

mlody

To, że szukają nowych pracowników może świadczyć jedynie o tym, że firma się rozrasta a nie, że ludziom jest źle i odchodzą.

saba wlkp.
@mlody 08.04.2016 15:30

Niekoniecznie, firma AVS to prowizorka wielkiej światowej korporacji w którym więcej pseudo kierowników niż pracowników, a skojarzenia.. to opary zupki chińskiej z knora ( mimo to ocena dostateczna)

windykator

Na pewno to umrzemy, a oferta pracy to oferta. Ja apikowałem do Kruka, szukają doradców terenowych na cały kraj. Ponadto zakupili wierzytelności w Rumunii i na Węgrzech. Mają duże struktury i mnostwo szkoleń.

bombardier

A skad wiesz kazik, że to wszystko sprawie działa ??? Pracujesz tam w HR, bo jest nabór i firma potrzebuje pracowników ?

VVV

Ta firma sie sypie. Ciągle poszukują pracownikow terenowych w całym kraju. Ale wpis romka rozbawił mnie do łez.

WamDam

@ Marcinek - oczywiście, że każdy z pracowników terenowych ma do dyspozycji obstawę w ilości sztuk 2 posiadającą na uzbrojeniu karabiny marki kałasznikow i granaty przeciwczołgowe. Dodatkowo firma oferuje wozy opancerzone odporne na ostrzał z broni maszynowej... A tak poważnie to możesz liczyć zawsze na telefoniczne wsparcie super ekspertów teoretyków biurowych i dobre słowo prezesa. Pomaga zwłaszcza jak psy zgryzą ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na posesji albo rozsierdzony dłużnik przywita cię z widłami.

fetyszysta

Z powyzszych wpisow wynika, ze firma nie ma dobrej opinii i reputacji. Ponadto nie jest znana na rynku windykacyjnym, jak firma Kruk czy Casus Finanse.

pruszkowski

Co tu duzo pisac nie polecam, nie bede pisac o szczegolach ale na rynku sa lepsze warunki oferowane przez konkurencje.

madzia

Muszę odnieść się do wpisu @czak noris. Stanowczo zaprzeczam że w pracy siedzę tylko na facebooku. Większość mojego czasu spędzam na wyszukiwaniu okazji na portalach aukcyjnych a to jak każdy wie jest bardzo czasochłonne, ale mimo obłożenia i tak zawsze znajdę chwilkę żeby napisać dobry donosik na koleżankę z biura. Swoją drogą dziwi mnie że dotąd prezes nie zainteresował się czym tak na prawdę zajmujemy się w czasie pracy. Myślę że moglby sie mocno zdziwic ile czasu poswiecamy na sprawy sluzbowe a ile na sprawy prywatne :)

Zostaw opinię o AVS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVS Polska Sp. z o.o.