Araks Biuro Rachunkowe Katarzyna Bień

Kiełpin

Opinie o Araks Biuro Rachunkowe Katarzyna Bień

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Araks? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

aha
użytkownik zarejestrowany

Widocznie nie pokazują się u nich oferty pracy @bajko, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, co znacznie urozmaica zatrudnienie, ale czy wypłata jest w pełni terminowa? Dziekuję za odpowiedź.

Agnieszka

super, że biuro to ma tak, wysokie opinie, zmieniałam już kilka firm księgowych i rzeczywiście trafiłąm do bardzo dobrej księgowej, która informuje o zmianach w przepisach, poświęca czas oraz informuje o płatnościach .

dental

Współpracuję odkąd założyłem firmę czyli 5 lat. Biuro godne uwagi.

dental

DO BIURA RACHUNKOWEGO ARAKS TRAFIŁEM Z POLECENIA I MUSZĘ PRZYZNAĆ PEŁEN PROFESJONALIZM. ZAWSZE POWIADOMIENIA NA CZAS, PRZYPOMNIENIA I BARDZO DOBRY KONTAKT Z KLIENTEM. POLECAM WSZYSTKIM KOLEGOM I KOLEŻANKOM LEKARZOM TO BIURO ZNAJĄ SIĘ NA RZECZY W ROZLICZANIU "MEDYKÓW"

????

Pytanie nie wymagające odpowiedzi.

Gucio

Witam wszystkich, po przeczytaniu ww. opinii jest mi niezmiernie miło, że współpracuję z takim biurem. Muszę przyznać, że praca prowadzona jest sumiennie. Pani Kasia wyprostowała mi błędy dot. ZUS, z którymi niestety nie umiałem sobie poradzić, za co jestem bardzo wdzięczny. POLECAM

ANIA

Również jestem zadowolona. Firma godna polecenia.

Ala

Podpisuję się pod wszystkimi opiniami. Nawet nic złego nie da się napisać. Bo naprawdę nie ma na co i na kogo.Jest Super.

klient

Jestem klientem Pani Kasi, mogę napisać tylko tyle, że jest to osoba uprzejma, miła, sumienna, dobrze wykonująca pracę i wydaję mi się, że ktokolwiek trafiłby do biura Pani Kasi to byłby szczęśliwy. Pieniądze są ważne,ale przede wszystkim liczy się atmosfera!!!! W biurze właśnie taka atmosfera panuje.

miotłe
użytkownik zarejestrowany

a mnie własnie praca jako praca to nie interesuje, ale z chęcią poszłabym do Araks Biuro Rachunkowe na staż. Czy płatny czy bezpłatny to obecnie mi bez różnicy, gdyby był płatny to byłoby idealnie, ale jeśli bezpłatny to też przeżyje. Zależy mi po prostu na zdobyciu dobrego doświadczenia. Wiece może czy zdażało im się przyjmowac ludzi na staże?

Kasia

Przepraszam, ale co do szybkości działania, to wszystko zależy od rodzaju i specyfiki prowadzonej działalności, jak również od wymagań danej osoby. W tej branży liczy się głównie: dobrze - wykonanie pracy zgodnie z przepisami prawa w terminach wskazanych ustawowo jak również umiejętność nawiązania kontaktu i współpracy z daną firmą. Serdecznie Pozdrawiam

Gosia

Przez kilka miesięcy poszukiwałam biura do obsługi firmy, znalazłam Biuro Rachunkowe Pani Kasi, jestem zadowolona i mile zaskoczona z obsługi. Bezpośredni kontakt, rozmowa i zaufanie to bardzo ważne elementy w dzisiejszych czasach. Szczerze polecam.

Ula

Podpisuję się pod wszystkimi opiniami. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam Firmę Pani Kasi.

Marcin

Z biurem Pani Kasi współpracuję parę lat, jestem bardzo zadowolony z usług księgowych jak również kadrowych.

Piotr

RÓWNIEŻ GORĄCO POLECAM.

Wika

ja trafiłam do Biura Pani Kasi z polecenia, szukałam bardzo długo, aż znalazłam; Pani Kasia jest osobą, która nie odmawia pomocy, potrafi rozmawiać, doradzać a przede wszystkim jest otwarta do ludzi, ma dużą cierpliwość.

Anka

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą boryka się z różnymi trudnościami, problemami, cieszę się, że wybrałam Biuro Pani (usunięte przez administratora), gdyż wiem, że praca prowadzona jest dobrze, dokładnie, nie muszę bać się żadnych kontroli, gorąco polecam.

?

Mogę powiedzieć tylko tyle, cieszę się, że wybrałam Biuro Rachunkowe Araks.

Rafał

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Jestem bardzo zadowolony z usług księgowych. Pani [usunięte przez moderatora] jest bardzo cierpliwa i dobra w swoim zawodzie. Również polecam.

Monika

Kilka lat temu trafiłam do Biura Pani Kasi, gdyż wcześniej papierologię prowadziłam sama. Wiem ile jest przy tym pracy, nie pisząc już o znajmości w przepisach. Cieszę się, że współpracuję z tym Biurem, gdyż wiem, ze praca wykonywana jest solidnie, dobrze i dokładnie. Jestem informowana o płatnościach, jak również o istotnych zmianach w przepisach. Pani Kasia jest nie tylko dobra w tym co robi, ale także symaptyczna i miła.

Kamila

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Pani Kasia jest bardzo dobra w branży księgowej. Współpracuję kilka dobrych lat, jestem spokojna o swoją firmę, bo wiem, że jest rozliczana prawidłowo. Gdy w życie wchodzą nowe przepisy to informuję klienta o tych zmianach, a to rzadko zdarza się wsród księgowych.

Ala

Ja w Biurze rachunkowym rozliczam co roku pit roczny. Jestem rownież zadowolona.

Bogdan

Niedawno Pani Kasia robila mi zwrot vat na materiały budowlane. wszystko dokładnie wyjaśniła, przekazała komplet dokumentów, Urząd Skarbowy nie miał zastrzerzeń, gdybym otworzył dzialaność gospodarczą skorzystałbym z tego biura.

Krzysiek

Witam, Niestety, dwa lata temu zrezygnowałem z usług księgowych ARAKS. Teraz tego bardzo żałuję. Pani Kasia jest osobą, która solidnie wykonuje pracę. Dokładna, konkretna, na bieżąco informuje o zmianach w przepisach. Osoba, która trafi do Biura Pani Kasi będzie zadowolona z usług księgowych. Polecam.

Magda

Pani Kasia jest dobrym księgowym, jest dokładna, zna się na rzeczy i przepisach, współpracujemy trzy lata i ani razu nie zawiedliśmy się.

Marek

jestem zadowolony z usług księgowych;

Zostaw opinię o Araks Biuro Rachunkowe Katarzyna Bień - Kiełpin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Araks Biuro Rachunkowe Katarzyna Bień