Cabaj Krystyna Biuro Rachunkowe

Człuchów

Opinie o Cabaj Krystyna Biuro Rachunkowe

marszant

no faktycznie jest to branża troszeczkę ograniczająca ilość zatrudnianych ludzi, ale warto tutaj odbyć praktyki np. jak ktoś jest z okolic, bo znają się na pracy swojej

xyz

i już nie będzie

do anonima z 28.07.2011 r. - skąd wiesz, kto pracuje na etacie a kto nie. Grzegorz

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale z tego co wiem, to w tym Biurze pracują trzy Panie i właściciele Biura

Co za bzdury piszesz. Ja rozliczam się w tym biurze od lat i nie widziałem żadnego faceta który by tam pracował na etacie.

Zostaw opinię o Cabaj Krystyna Biuro Rachunkowe - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cabaj Krystyna Biuro Rachunkowe