Opinie o ZOO AFRYKA w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZOO AFRYKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZOO AFRYKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZOO AFRYKA w Gliwice

Gość Nowy wpis

Bezsensowny wytwór... Zapraszają na rozmowę jak i na dzień próbny a potem mają wywalone chociaż obiecują, że zadzwonią. Nie polecam, zwykła strata czasu. Pewnie biorą po znajomości tylko swoich kolegów.

... Nowy wpis

Jeśli ktoś chce być traktowany jak śmieć za najniższą krajową, to firma idealna dla niego... Wszystko zwalane jest na pracowników, obcinanie albo całkowite zabieranie premii za sprzedaż, pracowników chyba uważają za woły robocze. Przepracowałam tu kilka lat i z czystym sumieniem moge powiedzieć: NIE POLECAM NIKOMU. Dodatkowo brak opieki weterynaryjnej, zwierzaki przyjeżdżają chore, umierają na zapleczu. Ale nikt się tym nie przejmuje bo pieniążki się zgadzają.

Stella

@Agata To forum pracownicze więc Pani uwagi źle zostały skierowane!!

Agata Nowy wpis
@Stella

To proszę mi powiedzieć gdzie moge złożyć skargę ?

Maciej Nowy wpis
@Stella

Masz rację, na forum pracowniczym w większości swoje opinie powinni zostawiać pracownicy, jednak komentarze klientów są też istotne. Oczywiście chętnie dowiem się jak wygląda zatrudnienie i warunki wynagrodzenia, więc zachęcam osoby zatrudnione do większej aktywności na forum.

Agata

Witam kupiłam świnkę morska w sklepie ZOO AFRYKA w Żorach , po tygodniu po zakupie okazało się że świnka cierpi od dłuższego czasu na zapalenie oskrzeli oraz że ma pasożyty , później się okazało że córka dostała plam na skórze z powodu świnki morskiej ( i to nie było uczynienie). Dałam sporo kasy na leczenie świnki i swojej córki .Nie polecam tego sklepu nikomu , jeżeli sklep sprzedaje żywy towar powinien zadbać o to żeby zwierzęta były zdrowe !!!

Kasjer

Przebieg rekrutacji taki, że harowałam cały dzień za darmo- sprzątałam wam bez żadnego wynagrodzenia a wyście nawet nie oddzwonili czy dostałam pracę lub grzecznościowo że jej nie dostałam. Zresztą wiem, że nie tylko ze mną tak postąpiliście, ale z masą ludzi:] a personel w sklepie do którego szukaliście niby pracownik pracuję wciąż w starym zespole nikt nowy się nie pojawił. Szukam pracownika- taka ściema żeby ktoś przyszedł i zrobił wam darmowe sprzątanko.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

@66666, co prawda jest to forum głównie dotyczące zatrudnienia w ZOO AFRYKA ale każda opinia się liczy. Czy zgłaszałaś reklamację i czy sklep odniósł się do niej w jakiś sposób, który by się satysfakcjonował czy w ogóle tego nie robiłaś?

xxx

Uważajcie na zoo Afryka w Rybniku. Kupiłam tak świnkę morską, która niestety, nie przeżyła tygodnia! Dbałam i pielęgnowałam ją zgodnie z zasadami opieki nad tym zwierzątkiem. Była żywotna, ciekawa świata, jadła, piła, reagowała na domowników, nie wykazywała żadnych niepokojących objawów. Niestety nie przeżyła. Zaczęłam drążyć temat - prawdopodobnie była zbyt mała, za wcześnie odłączona od matki.

mysh
@xxx

Nie neguje złego stanu zdrowia przed zakupem ani nie nie stwierdze, ze żle sie Pani nią zajmowała ale świnki zaraz po urodzeniu są samowystarczalne. W ich przypadku nie ma czegoś takiego jak "z byt szybko zabrane od matki". Samice często nie przeżywają porodu.

@mysh

Ja kupiłam tam świnkę morską która miała 4 tygodnie, jak się okazało już zarażona świerzbem, wiec od razu weterynarz i z starszą tez na wszelki wypadek. A rok temu kupiłam tam chomika-faceta, po tygodniu się okazało że chomik to chomiczka do tego własnie urodziła 7 maluchów. Sklep żenada niestety, zwierzaków żal......

Agnieszka

@Olek, masz już jakieś informacje o ofertach pracy w Zoo Afryka? A może złożyłeś CV i byleś już na rozmowie? Jeśli tak to podziel się informacją jak przebiega rozmowa rekrutacyjna. Ktoś jeszcze podzieli się informacją o sklepie? Jak się Wam pracuje? Jakie warunki finansowe?

Olek

Może ktoś wie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Kaśka

Obsługa zajęta telefonami ma braki podstawowej wiedzy o zwierzętach które sprzedają. Nie trzymamy w 1 klatce świnek morskich o królików!!!Choroba e.cuniculi przenoszona przez króliki powoduje śmierć u świnek morskich. Zwierzęta z pseudo hodowli

Filip

Chcę zauważyć, że to forum pracowników firmy a nie klientów!!!

klient

W dni dzisiejszym byłem w Zoo Afryka w Żorach z pytanie o dany ( konkretny ) produkt sprzedawca Pan w okularach na moje zadane pytanie nawet na mnie nie popatrzał, ale nawet nie wstał by mi odpowiedzieć tylko był bardzo zajęty graniem na telefonie. //odpowiedz była niema// Obsługa w tym konkretnym sklepie jest żenująca. Nie jest to pierwszy przypadek kiedy klient jest traktowany. Odradzam Ten Sklep

Zenek

Idealnych firm nie ma a ten się nie myli kto nic nie robi!!!

ARTI

W ŻORACH W AUCHAN ZOO AFRYKA ROBIĄ LUDZI W CIULA SPRZEDAJĄ SPRZĘT WADLIWY KUPUJESZ NOWY A ODDAJĄ STARY NIE CHCO ZWRÓCIC PIENIEDZY OSZUSCI STANOWCZO ODRADZAM NIE POSIADAJO PROTOKOŁÓW PO NAPRAWIE STANOWCZO ODRADZAM SKLEP DO BANI NIE POLECAM

oszukana
@ARTI

proszę o kontakt też mnie oszukano ale ja czekam na zwrot kasy mispuchatek19874@o2.pl

Jarek

Czy firma potrzebuje może pracowników?

Miła

Praca w Zoo Afryce w Bielsku jest ok. Nie można się co prawda spodziewać kokosów bo płaca jest minimalna czyli 1500 plus jakieś marne premie zależne od utargu, niestety nie można się spodziewać też żadnych świadczeń socjalnych. Praca po 12h co drugi dzień, również w weekendy, umowa najpierw zlecenie, potem próbna, następnie o pracę na 2 lata. Niestety nie ma co liczyć na umowę na czas nieokreślony. Ale np atmosfera jest fajna, praca ze zwierzętami daje dużo radości, lecz wiadomo trzeba liczyć się z ich częstym sprzątaniem. Na sklepie zawsze jest 2 pracowników, czasami gdy jest przyjęcie towaru, giełda zwierząt jest to stanowczo za mało. Ogólnie praca jest w porządku, nie wiem jak to wygląda w innych miastach. Pozdrawiam

Bet

Katastrofa.sprzedano nam świnkę morską w ch forum w sklepie sieci zoo afryka. Pan zapewniał ze to chłopak (mamy juz chłopaka wiec zależało nam na tej samej płci) niestety szybko okazało się ze to chłopak. Gdy wróciliśmy do sklepu pani stwierdziła, że oni nie są w stanie sprawdzić płci. ...rozumiem, ze na tym się nie znają po prostu. Ale pan nas oszukał zapewniając ze to samiec a do tego nieprofesjonalna osoba w tym sklepie w dniu kiedy przedstawiliśmy swoją reklamacje tj . 15.10.2017 powiedziała ze to jest teraz nasz problem. Oni zwierzę sprzedali i dla nich transakcja jest definitywnie zakończona.

Agnieszka

@Dede rzeczywiście, praca w takim miejscu wymaga pewnych predyspozycji. Możesz powiedzieć coś więcej o samej pracy? Jak wygląda typowy dzień? Jakie są godziny pracy?

Dede
@Agnieszka

Pracuje się po 12 godzin co drugi dzień. Ciężko trafić w określenie "typowy dzień", bo w każdym robi się coś innego. Są określone terminy w tygodniu na prace porządkowe, dostawy są codziennie prócz weekendów. Pracownicy są w stanie ogarnąć sklep do godzin południowych, później obsługa klienta. Pod warunkiem, że nie trafisz na ekipę leni, ale to jak w każdej pracy. Pozdrawiam

Dede

Na dzień dobry 2050zł brutto plus premia. Do tego masz rabat na cały asortyment 30%. Jeśli nie jesteś ogarnięty w temacie diety i chowu zwierząt to nawet się tam nie pchaj, bo zrobisz krzywdę tylko tym zwierzakom.

Agnieszka

@ZdrowySzczurek to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A jak oceniacie powyższą firmę jako pracodawcę? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy ZOO AFRYKA?

ZdrowySzczurek

Kupiłam szczura w Zoo Afryka w Auchan Gliwice. Szczurek jest ze mną ponad rok, jest zdrowy, silny i wesoły. Uwielbia człowieka. Także szczurki bardzo serdecznie polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZOO AFRYKA - Gliwice

• Jak się pracuje w ZOO AFRYKA?

Zobacz opinie na temat firmy ZOO AFRYKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZOO AFRYKA?

Kandydaci do pracy w ZOO AFRYKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZOO AFRYKA