Opinie o Bewa Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bewa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewa Sp. z o.o. w

Hipster

A czy bewa zapewnia ubrania robocze

Bewowiok
@Hipster

Tak zapewnia, ale jak cie wyślą w nocy w nich na magazyn do przepakowania towaru, to współczuję ;)

Maja

@nikt, a możesz w takim razie opisać jak to wygląda? Na forum brakuje konstruktywnych opinii na temat Bewy, które pozwoliłby każdemu wypracować swój punkt widzenia na temat pracy tutaj. Jeśli możesz opisać plusy i minusy całej sytuacji, inni będą wdzięczni za taki przekaz.

@
@Maja

WSZYSTKO PO ZNAJOMOSCI JAK MASZ TO MASZ UWAZANIE SZKODA PISAC TAK BYLO JEST I BEDZIE

Lol

Irku daj sobie spokój z zakładem szkoda czasu.

Irek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Miałem nadzieję, że na forum się czegoś dowiem ale nic z tych rzeczy.

Leszno

nikt

fajnie by to bylo

Ignacy

Jak są oszustwa to napisać do Ministerstwa do Warszawy to z kolesiostwem zrobią porządek , a nie żeby zwykli pracownicy cierpieli...

120657

Jak wygladaja zarobki? 2000 brutto + premia czy jak ? Czy praca w weekend jest obowiazkowa, czy dla tych którzy chcą? I czy pracuje sie np. w wigilie czy sylwestra?

Produkcja

Zaczął się sezon letni to i zaczął sie motłoch w bewie. Ludzie pracują na nie do końca sprawnych maszynach, których sie nie naprawia bo to nie jest w planach prezesa G. Jedno wielkie zamieszanie, wszystko na już, każdy próbuje ogarnąć rozwalone maszyny a na to wszystko wpada prezes i gania ludzi zeby sprzątać. Pracownik zaczyna spełniać zycenia jaśnie Pana a za jego plecami sypia sie butelki na ziemie, bo zamiast pilnować rozklekotanych maszyn to jedzie na szczocie. I tak to ani nie idzie produkcja ani nie jest posprzatane. Nowi pracownicy maja stawki jak ci co robią po 2-3 lata, chore! Chodzę tam do pracy zwyczajni odje**ć 8 godzin a codziennie szukam innej roboty.

problem
@Produkcja

szukasz i prosisz boga zeby nieznalezc ha ha praca jest jakbys szukal to bys znalazl

Maja

@Sokia możesz opowiedzieć więcej o tym jak wygląda praca w firmie? Chętnie usłyszymy o Twoim doświadczeniu w Bewa.

Rysiek

Franca pielęgniara siedzi i w monitoring patrzy jak kto robi. Buda zasłonięta żaluzjami, może palcówkę trzepie i się podnieca

lolus

dobre

Jaja

Illegal system? :D :D hah :D

M.G

Jak to powiedział prezes na jednej z wycieczek "firma inwestuje w maszyny a nie ludzi, więc jeśli ktoś ma coś lepszego to niech skorzysta" to jest cały obraz Bewy :) szkoda tracić najlepsze lata na pracę po 6-7 dni w tygodniu. W końcu i tak Cię zwolnia. Ofert pracy jest mnóstwo i praktycznie każda za większą stawkę.

Torfiorz

Odradzam te firmę młodym ludziom. Po szkole znajdziecie o wiele lepsze oferty, a w bewie będziecie 8 godz układać wody 5l na palecie za 10zł brutto (plus premia, która jest zabierana za każd (usunięte przez administratora) Dobrze mają jedynie osoby które zostały zatrudnione po znajomości. Firma zupełnie bez perspektyw na przyszłość.

Robol bewy

Moje pierwsze wrażenie nie było najgorsze bo robiło się w gorszych miejscach warunki są takie jakie są dla świeżych 10 brutto plus premia więc jeżeli chcesz wyzywic rodzinę to trochę ciężko za system nic nie dokładają. setki z tego co widzę jak jesteś w systemie jedna w miesiącu a robisz co weekend praktycznie więc trochę to dziwne nie wiem jak jest na magazynie z tymi setkami ale pewnie podobnie, umowa o pracę to jest na pewno duży plus praca po 8 godzin więc też spoko. Ogólnie to nie ma co narzekać jak ktoś chce przyjść odpier.. co trzeba i do domu. Wszystko zależy czego się tak na prawdę chce myślę że Bewa to pewny pracodawca a co do kasy i stanowiska po prostu trzeba trochę tu porobić zobaczyć i pokazać że coś umiesz nikt ci za nic wypłaty przecież nie da chociaż po niektórych widzę to tak jest chcą 4 tys za to że przyjdą i tyle niestety tak to nie działa. Kończąc pisanie tych głupot chciałbym dodać że nie jest aż tak strasznie i dla tych którzy chcą tu tylko na chwilę i dla tych co dopiero zaczynają karierę.

Starypracownik

Zarobki na produkcji windują ponad przeciętność tylko i wyłącznie gdy narobisz "setek" w weekendy. Na start dla nowych pracowników stawki ok 10 brutto, gdzie w marketach dostaje sie więcej. Do pracy przychodzą sami młodzi po skończeniu szkoły którzy nie maja podstawych nawyków pracownika i myślą ze wszystko im wolno jak to było w szkole. Z roku na rok jest coraz gorzej i coraz ciężej. Roboty więcej i więcej. Na magazynie zarobki w porownaniu do ilości pracy są skrajnie śmieszne plus praca w nielegalnym systemie. W laboratorium z tego co słyszałem tez nie najlepiej. Ktoś mi mówił ze dużo pracy mało płacy. I tak podobno powiedziała sama dyrektorka laboratorium. Krótko mówiąc jak nie masz juz naprawdę innego wyjścia to przynieść to CV....

Gosciu123

Kto jest kierownikiem na magazynie ?

BABA 2

@ccc nie dość że jesteś zdrajcą :D to jeszcze chcesz robić za Afroamerykanina :D

ccc

jak czytam to widzę , że tak naprawdę to Polacy najlepiej by leżeli za kasę

Za

multisporta nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Bewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bewa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bewa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bewa Sp. z o.o.