Opinie o Bewa Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bewa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewa Sp. z o.o. w

otto

Kolego Hermanie to złóż podanie bo sie miejsc troche zwolnilo ostatnio a jezdzi sie malymi wózkami retrakiem zadko ;) zapraszamy

Otto

Pracuje na magazynie praca w systemie w wekendy swieta itd ogolnie nie polecam szukajcie czegos innego.

lolus

tak pracowalem ale znalazlem sobie inna prace 2 tys wyciagasz pracujac soboty na 3 zmiany faceci maja troche ulgowo a najgorzej to kobitki czasem bylo mi ich zal Wiesz Oliwierek umowe jakas napewno dostaniesz

lolus

ciezko w tej firmie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
????

fatalna atmosfera , wyzysk ,brak urlopu w wakacje , no i poza również , zarobki fatalne , podwyżki to tylko dla pupilków majstrów ... kierownictwo ma cię w nosie , liczy się tylko ich zysk, pracownik się nie liczy , ich przekręty , tak jak wpuszczanie firmy przewozowej i naprawiającej palet EURO i DHP , osób pełniących funkcje kierowniczą ...

majstry to buraki ...mniejsze i większe ale to zawsze burak okropny ...................azory jw. takie same osły skarża na ludzi niewiedząc że mówią o sobie io. io io

bezrobotny

Witam! Proszę o szczerą odpowiedz Mam duże doświadczenie w pracy na magazynie Ile można zarobić pln max Z góry dziękuje z aodpowiedz

pan detektyw

raz piszesz "nie jestem pewien", a raz "bo słyszałam" także Pani/Panie kaju musisz się zdecydować. Jeżeli jesteś kobietą mam złe wieści - bewa nie przyjmuje kobiet, chyba że do laboratorium.

juga

nikt nie wymaga, żebyście płacili za lenistwo i nieróbstwo, ale przynajmniej nie okłamujcie ludzi, że wypłata jest adekwatna do zaangażowania i umiejętności bo to jedno wielkie kłamstwo. Ludzie którzy dobrze pracują i są sumienni dostają grosze, mało tego, są wykorzystywani na każdym kroku, bo przecież się nie odezwą żeby nie urazić szefostwa. Praca przez 7 dni w tyg jest na porzadku dziennym, a odbiorów nie ma kiedy brac, nie wspomne juz o urlopie. Więc nic dziwnego ze kazdy nowo przyjęty pracownik predzej czy pozniej orientuje się że pracowitośc sie nie oplaca i że trzeba szukac innej pracy a w miedzy czasie wegetowac w tej pozal sie boze firmie...

aaaa

atmosfera fatalna. pracujesz jak wół. nie traktuja osob zatrudnionych jak ludzi. w kazdej chwili mozna dostac wypowiedzenie z byle powodu i ostrzezenia. kilka osob niedawno przyjechalo do pracy, nawet sie nie przebrali i sajonara - wypowiedzenie. co drugi pracownik szuka juz czegos innego, byle by tylko nie w bewie. a i wyplata jak strzal w morde. i dostac urlop to cud.

prezes
@aaaa

dostali wypowiedzenie za lenistwo i nieróbstwo, takich nam tu nie potrzeba. Osoby które choć trochę się starają nie mają się czego obawiać. Wypłata adekwatna do zaangażowania i umiejętności. Nie będę płacić przecież za spanie i złodziejstwo.

anonim 1010

Nie polecam tej firmy nikomu . to jest (usunięte przez administratora) Możesz potrafi wszystko a i tak wolą pracownika gorszego od ciebie ... a o kierownictwie to już nie wspomnę bo szkoda sobie języka strzępic na takich ludzi . Urlopów nie ma w ogóle , a roboty musisz wykonywac za trzech tylko szkoda że nie widac tego w wynagrodzeniu... Cieszę się że mam już to za sobą i nie muszą patrzec na atmoswerę w tej firmie ...

zainteresowany

No to juz wszystko wiadomo.Gratulacje dla szefostwa róbta tak dalej!!!

fizyczny

Tak .To prawda zarobki dobre weekendy wolne, miła atmosfera,imprezy ALE TYLKO DLA BIURA fizyczny pracuje cały czas - gdzie tu znajdziesz czas na imprezę

biuro

miła atmosfera (raz na 3 miesiące organizowana jest impreza), zarobki na dobrym poziomie, weekendy wolne.

Kornel

hehe nie wiem z czym dobrze... jedny plus tej firmy to to ze płacą na czas, ale nic poza tym. Wypłaty nieadekwatne do wykonywanej pracy, najlepiej żeby ludzie pracowali 30 dni w miesiącu bez dnia przerwy bo szkoda zatrudnić więcej ludzi, jednym słowem praca systemowa (za który oczywiście nie płacą bo to według nich nie system). Rotacja pracowników ogromna i nie ma się co dziwić że taki bałagan tam jest bo brakuje doświadczonych ludzi, którzy odchodzą jak tylko znajda coś innego. Szkoda że pracownik się nie liczy...tyle na ten temat.

azor

Zgadzam się z panem góralem.

goral
@azor

A tak a zwlaszcza dla niektorych ha ha

góral

Ogólnie jest bardzo dobrze.

siemka

mam zaczać prace w Bewa jak tam jest tak serio ?

kodzak

A najlepsze jest jak Ci każą przyjsc w dzień kiedy masz wolne i zadzwonią kilka godzin wczesniej, oczywiście za odbiór. O tym że ci zapłacą Za to zapomnij. Albo po popoludniowkach przychodzisz na ranna zamianę 5 godz snu i jazda do raju :-)

roman

Przez cały rok wszyscy od brygadzisty w góre,poganiają cię zabierają premię o byle co a przed świętami chcą się łamać opłatkiem?Żenada Dla prezesostwa liczy się tylko kasa ludzi mają gdzieś,ale niedługo mogą obudzić się z ręką w nocniku,jak nikt już nie będzie chciał tu pracować (usunięte przez administratora)!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Bewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bewa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bewa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bewa Sp. z o.o.