Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Zibi Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma prowadzi w ogóle rekrutacje bo taka cisza , mam wątpliwości

Kaczor Nowy wpis

Brak organizacji pracy, środków czystości, pasków wypłaty, zarobki pod psem. Kadra zarządzająca wysoce niekompetętna zwalając to jednocześnie na pracowników wobec których jest ordynarna. Żałosna firemka

migdal Nowy wpis

Najgorsza firma w umowie o prace pisze ze 8 godzin,o sobotach nic nie wspomniane a wrzeczywistosci pracuje sie po 11 i 10 godzin wszystkie soboty praca tylko do zimy oczywiscie jak wygraja przetarg jak narazie przegrywaja umowy przeduzane co miesiac zarobki slabe.zostali zgloszeni do P.I.P w KATOWICACH NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Ałał Nowy wpis

Mój mąż też pracuje w tej firmie i gdyby nie to że ta śmieszna wypłata jest co miesiąc regularnie -a mamy kredyty, to pewnie pożegnałby się z ta firmą z dnia na dzień.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
hmmm

Ciekawe jak obecnie wyglada sytuacja w tej firmie? Czasy dla budowlanki ciezkie... ciekawe czy firma daje rade? Ktos sie orientuje?

grzes

wszystko jest jak wyżej napisane tyle tylko ze zmienili firme na spolke komandytowa pewnie zeby jeszcze wiecej krasc a i kontraktow juz nie wygrywaja za duzo chca czy jak?

żona

Zgadzam się,jest tak jak piszesz-zarobki nie wiadomo skąd, brak RMUA nie wyliczone faktyczne godziny pracy,nie zgadza się nawet stawka godzinowa.Mąż zapieprza po 12 godzin a wypłaty nigdy doliczyć się nie można i zapewniam że mnie się to w głowie nie mieści,bo też pracuję i w mojej firmie jak te paski pokazałam to wszyscy powiedzieli że powinni pracownicy zgłosić to do prokuratury za takie szwindle.

zarobki na przeżycie średnio około 2300(na rękę) w zimę MNIEJ zus opłacony od całości są kierownicy którzy podejmują za nas decyzje dotyczące zarobionych pieniędzy i odkładają teoretycznie na zimę (ubezwłasnowolnienie) jakość robót straszna skończyły się czasy sumiennego wykonywania obowiązków (trzeba się znać) .Prezes (usunięte przez administratora) jest ok prezes(usunięte przez administratora) jest ........ wedle uznania poznać się nie da ale uważam Szef ma być Szefem a nie szwem (na (usunięte przez administratora)) ogólnie praca może się podobać jak komuś podoba się brak organizacji a i kierownicy zdarzają się ludzcy nie mylić z "firma jest w potrzebie","ja was bardzo proszę" a o pieniądze się nie martwcie,a i z umowami ciężko raczej na czas określony lub kontrakty, na zimę chorobowe. Pieniądze niby według akordu tylko kto to wylicza na miłość ,jakiś ryczałt o co tu chodzi .Podsumowując "piniądze to nie wszysko ale bez piniędzy to na (usunięte przez administratora) ja tu robię" ,jak jesteś fachowcem i nie zależy ci na kasie będziesz w domu tylko unikaj dupków w/w pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o.