Boszko-Kozubski Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

Dąbrowa Górnicza

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Boszko-Kozubski Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boszko-Kozubski Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

migdal

Najgorsza firma w umowie o prace pisze ze 8 godzin,o sobotach nic nie wspomniane a wrzeczywistosci pracuje sie po 11 i 10 godzin wszystkie soboty praca tylko do zimy oczywiscie jak wygraja przetarg jak narazie przegrywaja umowy przeduzane co miesiac zarobki slabe.zostali zgloszeni do P.I.P w KATOWICACH NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Ałał

Mój mąż też pracuje w tej firmie i gdyby nie to że ta śmieszna wypłata jest co miesiąc regularnie -a mamy kredyty, to pewnie pożegnałby się z ta firmą z dnia na dzień.

hmmm

Ciekawe jak obecnie wyglada sytuacja w tej firmie? Czasy dla budowlanki ciezkie... ciekawe czy firma daje rade? Ktos sie orientuje?

grzes

wszystko jest jak wyżej napisane tyle tylko ze zmienili firme na spolke komandytowa pewnie zeby jeszcze wiecej krasc a i kontraktow juz nie wygrywaja za duzo chca czy jak?

żona

Zgadzam się,jest tak jak piszesz-zarobki nie wiadomo skąd, brak RMUA nie wyliczone faktyczne godziny pracy,nie zgadza się nawet stawka godzinowa.Mąż zapieprza po 12 godzin a wypłaty nigdy doliczyć się nie można i zapewniam że mnie się to w głowie nie mieści,bo też pracuję i w mojej firmie jak te paski pokazałam to wszyscy powiedzieli że powinni pracownicy zgłosić to do prokuratury za takie szwindle.

ja

zarobki na przeżycie średnio około 2300(na rękę) w zimę MNIEJ zus opłacony od całości są kierownicy którzy podejmują za nas decyzje dotyczące zarobionych pieniędzy i odkładają teoretycznie na zimę (ubezwłasnowolnienie) jakość robót straszna skończyły się czasy sumiennego wykonywania obowiązków (trzeba się znać) .Prezes (usunięte przez administratora) jest ok prezes(usunięte przez administratora) jest ........ wedle uznania poznać się nie da ale uważam Szef ma być Szefem a nie szwem (na (usunięte przez administratora)) ogólnie praca może się podobać jak komuś podoba się brak organizacji a i kierownicy zdarzają się ludzcy nie mylić z "firma jest w potrzebie","ja was bardzo proszę" a o pieniądze się nie martwcie,a i z umowami ciężko raczej na czas określony lub kontrakty, na zimę chorobowe. Pieniądze niby według akordu tylko kto to wylicza na miłość ,jakiś ryczałt o co tu chodzi .Podsumowując "piniądze to nie wszysko ale bez piniędzy to na (usunięte przez administratora) ja tu robię" ,jak jesteś fachowcem i nie zależy ci na kasie będziesz w domu tylko unikaj dupków w/w pozdrawiam

Zostaw opinię o Boszko-Kozubski Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boszko-Kozubski Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych