Biuro Projektów Koksoprojekt Sp. z o.o.

Zabrze

Biuro Projektów Koksoprojekt Sp. z o.o.

Opinie o Biuro Projektów Koksoprojekt Sp. z o.o.

Karol

@Pracownik a czy jak zaczynałeś pracę w Biuro Projektów Koksoprojekt to miałeś już jakieś doświadczenie zawodowe, czy też dyplom ukończenia studiów wystarczył do pozytywnego zakończenia rekrutacji? Pewnie, jak sam wiesz - dla młodych ludzi zaraz po studiach to bardzo ważna informacja.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Koksoprojekt Sp. z o.o. Biuro Projektów? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Postaram się w kilku zdaniach przedstawić moją opinię na temat BP Koksoprojekt Zabrze. Pracuję tam od 4 lat jako asystent projektanta, to moja pierwsza praca po studiach. Po pierwsze kwestia zarobków, na start jest płaca minimalna (o ile pamiętam, to kiedy zaczynałem było to 1500 zł brutto), potem z każdą umową ciut więcej, obecnie mam 2000 zł brutto. Płacone zawsze w terminie. Podpisują umowy o pracę, ale zapomnijcie o umowie na czas nieokreślony, biuro ciągnie umowy na czas określony z każdym nowym tak długo jak to tylko możliwe (co do miesiąca). Premie - kiedyś były teraz nie ma, powodów pracownikom w jasny sposób nie przedstawiono. Nawet w okresie kiedy premie były płacone, to nigdy nie było wiadomo, czy będzie wypłacona, czy nie - dowiadywaliśmy się kiedy pieniądze były na koncie (w dobrym roku zdarzało się, że średnio miesięcznie mogła z nich wyjść druga pensja). Jeśli chodzi o jakieś dodatkowe "bonusy", to brak, kiedyś walczyliśmy o kartę Multisport, ale prezes odrzucił pomysł. Kolejna sprawa ważna dla młodych ludzi to rozwój, a z tym jest problem. Kierownictwo i właściciele firmy to panowie po 70-tce na rozwoju pracowników im nie zależy, wygląda po ich działaniach, że na rozwoju firmy także. Zapomnijcie o jakichkolwiek szkoleniach, zdobywaniu nowych umiejętności i poszerzaniu wiedzy. Niemalże nie ma możliwości zdobycia uprawnień budowlanych. Moim zdaniem dobra firma na start kariery zawodowej, bo doświadczony zespół sporo pomaga młodym pracownikom. Niestety obecnie cięcia zarobków, brak perspektyw rozwoju zawodowego oraz poprawy warunków płacowych sprawia, że większość młodych pracowników myśli o odejściu z firmy.

ktos

A jakie sa tam zarobki? Interesuje mnie rzad wielkosci. Moze ktos sie pochwalic?

Gość

Pracuje tam około 4 lat, Jak były wcześniej zlecenia było naprawdę w miarę fajnie z pieniędzmi. Podstawa + premie. Obecnie jest tak ze od dwóch miesięcy całe biuro dostaje samą podstawę. Zero premii. Sam już szukam pracy po innych firmach i wszyscy inni młodzi tak samo ponieważ zapowiada się że nie będzie wyrównania zaległych premii ani innych dodatków.

Zostaw opinię o Biuro Projektów Koksoprojekt Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Projektów Koksoprojekt Sp. z o.o.