Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

h

Panowie nie wiem czy w naszej firmie ktoś w biurze pracuje? A może tylko konto swoje zasilają bo o pracownika to nie dbają. U nas NP: dowódcy zmiany mają tyle co pracownik ochrony czyli to co państwo nam zafundowało 2000 brutto a kierownik ochrony tak kocha swoich dowódców że aż się gotuje.

nowy4

Panowie , co do podwyżek to nie wiem, jaka "madra glowa" nad tym myslala przez miesiac czasu, ale efekt koncowy jest mega zadziwiajacy i smieszny. Kto to cos nazywa podwyzkami to tylko pogratulowac bujnej wyobrazni. I rzeczywiscie chyba najlepiej na tym wyszli pracujacy na umowe zlecenie, fajnie dostac podwyzke za sciemnianie. Pozdrawiam.

Soldier

Panowie są podwyżki na Dębogórzu !!! Wiec kierownik wyróżnił nie specjalistów od ochrony tylko fachowców z branży budowlanej ,mający szanse odwdzięczenia sie ;) druga elita szczęściarzy to pracownicy na umowę którzy chodzą na zlecenia w wolnych dniach, ktoś musi łatać dziury , bo są braki personalne ( czy do końca zgodne z prawem kodeksu pracy ? ) PIP powinien to w końcu sprawdzić . Reszta pracowników niech gra w lotto lub jak nie którzy próbują na kolanach u kierownika coś wyłudzić ;)))) życzę szczęścia .

Czak noris
@Soldier

Powinny być odgórnie ustalone kwoty podwyżki. Każdy by wiedział co mu się należy. W taki sposób jak piszesz, rodzą się faktycznie podejrzenia o prywatę. Może kierownik w końcu zauważy, że podwyżka jest za etat a nie za nadgodziny i bycie dyspozycyjnym 24 h na dobę.

emeryt policyjny

czekam na kolejne szkolenia w centrali. Chris Ryan wysoko ocenia umiejętności BOA a przecież nie byle kto prowadzi szkokenia. jak komuś pasuje (usunięte przez administratora) w stołek to niech (usunięte przez administratora) będzie w końcu na przełaj 3 km z plecakiem? p.s. oczywiście idioci nie mają pojęcia kto to Chris Ryan, szkoda mi by było z takimi dziadami pracować bo oddali by glocka byle łajzie albo w portki nasrali, przecież na szkoleniach 75℅ nie umie przeładować broni i się wam łajzy ręce pocą przy podpisywaniu listy obecności. jesteście dnem i mułem, nie chciałbym z wami na najprostszą interwencję iść w latach 90, mandatu pijaczkowi wystawić a co dopiero z domu gościa z siekierą wyciąga (usunięte przez administratora) pilnować styropianu na budowie bo się wasz czas skończył.

STOJAK
@emeryt policyjny

HAHAHAHAHHA KTOŚ SIĘ NAWALIŁ ---- a teraz zale jaki wielki był ze za zasługi wyladował na zmywaku w garażach.ŻENADA PANIE NIEDOCENIONY KOMANDOSIE BEZ KUMPLI

ubc2387
@STOJAK

Gdyby nie filmy z "Kojakiem" to by zbója na oczy nie widział. He he

Gabi
@emeryt policyjny

Chyba po tej interwencji z siekiera poszedłeś na emeryturę, zrozumiales ze "wielki z ciebie kozak... " i postanowiles wesprzeć chlopakow z Naftoru, bo bez takiego kozaka firma nie miałaby sensu bytu. Dobrze ze są wśród nas ludzie od których możemy się czegoś nauczyć. ... buhhaaha.

Gabi
@emeryt policyjny

A druga sprawa nikt nie podważa umiejętności Panów z BOA i zgoda szkolenia dobrze ze są i dobrze ze firma o tym pomyślała. Tylko jeden warunek, niech dotrzymuje obietnic i nie będzie takich dyskusji. Pozdrawiam pana Kozaka na emeryturze.

jojo
@emeryt policyjny

Wstyd mi za takich jak ty

X men
@jojo

Nie Jo Jo tylko tak jest ... byli gliniarze walą z broni na wartowni ! Zero obycia i znajomosci z zachowania bezpieczeństwa ... popytaj jakie akcje zdarzają sie na Dębogórzu ....

@X men

Panie i Panowie. Po pierwsze: uspokoić emocje... może ciężko, ale trzeba. ! jak w każdej firmie mamy cały przekrój - wiekowy, socjalny, sprawnościowo-inteligentny. mamy dziadków co biegają 1000 w 5 minut i 30-to latków co nie zaliczają mamy takich co na ciemno rozłożą Glocka i takich co go zepsują przy żarówce. odnośnie działania w realu już ktoś pisał... bywa różnie..., czasem wracając z terenu lub kibla zamykam bramę i pytam kto wyjechał? i sprawdzam nagranie :( takie mamy realia ! Wiem z innych źródeł, że kierownictwo tez śledzi te wpisy, więc proszę jednak bez głupot typu " jaki z niego H..." Wszystkie firmy ochroniarskie mają zgryz: wprowadzona stawka minimalna - przy umowach na kilka lat to jedno, w 2018 wygasną licencje - wpisy na KPOF. Nasie w tym drugim temacie coś działają, choć za 1000 PLN już można sobie taki kurs zrobić. Co do KASY ? Jako firma odstajemy od rynku. Nasze BAZY generalnie są na uboczu, mnie dojazd do pracy kosztuje ok 300 PLN miesięcznie. mając to samo na miejscu zarobię - zaoszczędzę 300PLN.

@PAVOOLON

a co do Zleceń???? Mam info z Wojewódzkiego PIP. Aż się palą by ktoś złożył oficjalną skargę !!!

ole ole
@jojo

jojo ty to jesteś głupi naftor to głupota a sont bilsko

Karolczyk
@ole ole

"sont" inaczej sie pisze , ale reszta OK :-)

karolczk
@ole ole

a co ty wiesz o nawtorze!!!!!!

pan kaaaaaaa
@karolczk

oooooo boże a ty robisz w naftorze??????

sąd
@pan kaaaaaaa

ja waz dogonię!!!!!!!!

adam

a co to jest sont

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
nowy3

Zero podwyzek:)

Killer

Ile dali?

ubc2387

Skąd masz taką informację kolego. Czy chodzi Ci o tę kwotę 50zł brutt?

Hubabuba

Zgadzam się.Ta łajba 01 toż na peryskopowej dryfuje. Kto tu przyjdzie do tego skansenu i będzie spełniał chore wizje p.......ch za tak małą kwotę.

chlopek roztropek

Trafiłeś chlopie w samo sedno. Dziwie sie jeszcze, ze wszyscy nie złożyli wypowiedzeń, ale kilku niestety podpisało tu dożywicie. Pozdrawiam.

beckenbauer
@chlopek roztropek

Te zwolnienia to kwestia czasu. Na rynku sie poprawiło większa kasa za to samo czyli pilnowanie styropianu na budowie czy wagonu z kupą gnoju. A tu na wjeździe przy jakimś wychodku chcą Cię postawić z bazooką. Super SPECJALIŚCI Z REPREZENTACYJNEJ.

jac
@chlopek roztropek

Witam. Możecie coś wiecej powiedzieć o Dębogorzu,jest tam oferta pracy i zastanawiam się nad aplikowaniem. Wynagrodzenie rozumiem na czas a jak to wygląda zmianowo 12? Chciałbym zebrać jak najwięcej informacji o pracy w tym miejcu. Z góry dzięki

PAVOOLON

Procedura prosta: wezwanie pracodawcy do wypłaty, do wiadomości wniosek do sądu pracy, oraz powiadomienia do prokuratury imiennie na kierownika , dyrektora i Prezesa ... DZIAŁA

Czak noris
@PAVOOLON

Słyszałem dziś, że są jednak jakieś podwyżki od stycznia. Podobno zróżnicowane. Coś wiecie więcej?

Alfonzo Gonzales
@Czak noris

Niektórym dali 150zl - młodszym specjalsą a specjalsą dali 150zl plus 70zl w poczet wynagrodzenia które to 70 zł zostało odjete od dodatku. Czyli jak ktoś miał dodatek za specjalsa 220 zł to teraz ma 150 zł ( jak każdy specjals) a do wypłaty ( podwyżka 220zl.) Wszystkie kwoty podane w zaokragleniu. Pięt to nie urywa ale dobre i tyle.

Po co mi to bylo
@Alfonzo Gonzales

Kolego, jak nie masz pojęcia, to lepiej nie pisz:) Pozdrawiam zawiedzionych:)

Zenek
@Alfonzo Gonzales

Witam jakie podwyzki?To sa dodatki za szkolenia.Najnizsza krajowa plus dodatki to guzik nie podwyżki.Wlasnie przyszly papiery na nastepne szkolenia po co zeby koledzy szkoleniowcy mieli zajecie czyli kase i to duza.Stawki za szkolenia takie same jak w 2016r.a powinny byc wieksze.Firma leci w dol co roku trzeba bedzie sie zbierac

Alfonzo Gonzales
@Zenek

Nie wiem kolego jak faktycznie z tym jest czy będzie. Ja tylko podalem inf. Która uzyskalem od jednego z kierowników, ze tak to ma wyglądać. Na razie żadne aneksy do umów nie przyszły, także możne być to tez jakaś wkretka itd.

mollo

W Dębogórzu powstał 13 Posterunek Biedaków tylko trzeba jeszcze zwolnić parę Dinozaurów i będzie Komisariat -- nie liczcie na jakiekolwiek podwyzki przy tej szu....i i Dj oni mają swoje emeryturki a tu robia na waciki dla żon i kolezanek a i do miski sie dołaczą przy śniadaniu , i tylko czekaja jak pracownicy poza resortu sie zwolnią to nie bedzie im nikt patrzał na rece.

Kot Filemon
@mollo

A co tam jest takiego do patrzania?

@Kot Filemon

Dziwne czasy nastały... Naczalstwo schowało się,

@PAVOOLON

A w Solidzie dostali po ,30 parę tysięcy za nadgodziny że zleceniówek bo mają jaja.

Solid MCG - Brawo!

FRYTKA

I POMYŚLEĆ ŻE TO LUDZIE KTÓRZY KIEDYŚ NOSILI MUNDUR I MIELI SŁUŻYĆ I SŁUŻYLI NASZEJ KOCHANEJ OJCZYZNIE SZKODA SŁÓW BO PEWNIE O TAKICH LUDZI CHODZI BRAK SŁÓW. POZDROWIENIA DLA NIEZNAJOMEGO

NIEZNAJOMY

W DĘBOGÓRZU PRACUJĄ LUDZIE BEZ HONORU I POCZUCIA WSPÓLNEJ LOJALNOŚCI I SOLIDARNOŚCI PRACUJĄ NA ZLECENIE, TWIEDZĄ ŻE TYLKO PRACUJĄ NA SWOICH ZMIANACH A ŁYKAJĄ KAŻDĄ SŁUŻBE JAK"MAŁPA BANANY".MAJĄ DODATKOWE ŻRÓDŁO UTRZYMANIA A PRZEZ NICH RESZTA NIE MOŻE DOSTAĆ ŻADNEJ PODWYŻKI A ICH TO G...... OBCHODZI.BRAWO PANOWIE WSTYDZCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sandały_mojżesza

miało być dziś wiadomo coś o podwyżkach teraz pieprzą że nic nie wiadomo, co chwilę takie przeciąganie, ch@#j w d$&!ę i tym zleceniowcom co podpisali znowu oprócz umowy o pracę bo przez tych zasr&$#@ch łamistrajków firma jedzie po ludziach jak po szmacie:P

nowy3

Ten twór, zwany spółką córką powinien juz dawno zniknąć, a ochrona powinna iść w ręce prywatne. Co to za firma, ktora nie wypracowuje zysków, tylko generuje straty, a o pieniądze na podwyżki zebrze od"matki".

h

Witam wszystkich widzę że firmę Naftor nie dosięgła władza ze zmianą na lepsze, bo góra chochluje dużą łyżką a dla pracowników nic nie dali. Ciekawy jestem kiedy ta firma się rozpadnie? Bo Prezes chyba nie widzi jakie są nastroje............

Woldemord

Redi o jakich wiesniakach myslisz?

antoni bamberas

@Woldemord ten co jak położysz czekoladę to ci zeżre

PAVOOLON

Panie i Panowie. Poczytałem Wasze spostrzeżenia , uwagi i żale. Też jestem pracownikiem Naftoru i w większości się zgadzam z Wami. Co do kierownictwa w W-awie ; tam myślą o własnych stołkach i własnej kasie, mam nawet podejrzenia o okradaniu firmy w materiałówce wysyłanej do podległych baz... Co do kierowników ochrony w bazach: podobnie jak Warszawka, choć coś się zmienia. To Wy jako pracownicy macie realny wpływ na kierowników, a nie tylko Oni na Was. :) Jak 1-go kwietnia ( w prima-aprilis) dostaną 10-15 wypowiedzeń i przed Wszystkimi Świętymi podobnie zgłoszeń o urlop na żądanie,,,, to wtedy co???? ;) >>> Paranoją jest to co zarabiamy, zwykły cieć ma teraz to samo. Ja jako kierujący zmianą mam 5 zł podwyżki/ bo Premier kazała/ i zarabiam tyle samo co podległy mi pracownik ochrony. Nikomu nie ujmując - bo i tak każdy robi swoje- ale to jam mam odpowiedzialność, a mam na bazie pracowników ochrony co mają więcej niż ja. SORRY ! a mam tyle co cieć! Niech każdy to przemyśli i popatrzy na oferty pracy na OLX - dzisiaj w W-aie jest 18,20 brutto, w innych rejonach Polski też się trafiają 18, a nawet 20 i 25 brutto. Ja czekam do wiosny. Albo w firmie ktoś zacznie myśleć, albo firma przestanie istnieć.

Woldemord

Pracowałem kiedyś w OB 21 Dębogórze i powiem jedno syf i malaria!!!jedno pozytywne to trzech dowódców zmian byli spoko ale jeden był koszmarny czepiał sie wszystkiego wolne ustalał pod siebie i donosił wiadomo komu pozdrawiam ozięble panie S.J.

A

Hej z tego co wiem to już niebawem wkracza PIP.

czak noris
@A

Dadzą PIP -owi kalendarze?

Prezes prorok

A zobaczycie swoje jałmużny za styczeń w lutym :D. Dopiero się forum rozleci...

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.