EBC Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o EBC Polska Sp. z o.o.

Krakowski Słoik ;-)

Pracowałem w tej firmie 2 lata. Pracował bym nadal, jednak Dziewczyna zmusiła mnie do powrotu w rodzinne strony. 100% zawodowstwa i techniki samochodowej. System wynagrodzenia oparty na exelu, jest po prostu przewidywalny i daje możliwości zarobków od 2000 - 7000 tys netto. Prezesi firmy, jak to prezesi. Rewelacji nie ma , ale w firmie są raz na tydzień po 20 minut. Firma rządzi kierownik, który jest starym doświadczonym wygą, bardzo sprawiedliwym i sumiennym. Gdyby nie on, firma by padła. Lokalizacja firmy, jest OK, ale sam budynek kiepski. Podobno, już jest załatwiane pozwolenie na budowę na nowy. . Generalnie. Jest to absolutne przeciwieństwo korporacji i polecam pracę tym, którzy lubia sobie sami dawać zadania. Jak ktoś nie ma samodyscypliny, to po 3-4 mcach nie będzie robił wyników i Prezesi, mu podziękują w ten czy inny sposób za współpracę.

h
użytkownik zarejestrowany

to fajnie że sie na taką opcje załapałeś @gtre bo już nie ma

Zostaw opinię o EBC Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBC Polska Sp. z o.o.