Opinie o Bik Serwis Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bik Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bik Serwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bik Serwis Sp. z o.o. w Gdańsk

Lunka Nowy wpis

Widzę że sam pracodawca dodaję odpowiedzi na zadane na forum pytania ... Wiadomo byli pracownicy zawsze będą negatywnie nastawieni do poprzedniego miejsca pracy ale tak szczerze to o żadnym pracodawcy nie zostawiam opinii w internecie. O BIK serwis i brokers wręcz trzeba napisać żeby ostrzec kolejnych potencjalnych pracowników. Praca tam to jest kpina i wyzysk, mobbing, błędnie rozliczane pensję, działania poza prawem, obowiązki za 3 osoby itp.

XYZ Nowy wpis

Nie polecam, atmosfera tragiczna, ludzie fałszywi, każdy donosi, bardzo się dziwie,że ktoś tam jeszcze pracuje XD Również przygotowanie pracownika do pracy masakra. Zarobki bardzo małe.

Helena Nowy wpis
@XYZ

Po takim opisie aż muszę spytać: jak długo tu pracowałeś? I co się dziwisz, że ktoś tu pracuje? To nie są ci którzy donoszą?xd

XYZ Nowy wpis
@Helena

Po prostu śmieszy mnie, że komuś tam pasuje tak pracować z takimi ludźmi :D

Rick

Beznadziejna firma pełna podłych i fałszywych osób. Gdzieś pracować trzeba ale tam się traci tylko czas i nerwy. Wszystkie opinie tutaj są prawdziwe.

@Rick

Są w BIK Zespoły gdzie atmosfera jest bardzo dobra a ludzie przyjaźnią się i spędzają ze sobą czas również po pracy. Większość negatywnych opinii jakie są tutaj zamieszczone to efekt oczerniania firmy przez byłych pracowników. Oczywiście, że jest sporo pracy - ale zwracam uwagę, że mówimy o firmie, która z pracy ludzi żyje. Jeśli ktoś oczekuje, że przyjdzie do firmy i położy nogi na biurku a co godzinę będzie palił papieroska to faktycznie trzeba szukać innego miejsca do realizacji swojego hobby. To co mogę doradzić to przyjść na rozmowę rekrutacyjną jeśli pojawi się ogłoszenie, spotkać się z managerem odpowiedzialnym za dany Zespół i ustalić warunki pracy. Można też poprosić o rozmowę z ludźmi, którzy w BIK awansowali albo pojawili się z innych firm i nadal się rozwijają. Podczas takiej rozmowy łatwo będzie można zweryfikować czy w BIK jest dla Was potencjał czy nie.

Były

To jest fakt, byli pracownicy w większości mówią źle o firmie. Nie jest to przejaw złej woli, tylko raczej efekt porównania atmosfery w nowej pracy z tą poprzednią. No a w Bs niestety źle się działo. Nie mam tu na myśli ludzi, bo jak w każdej firmie - są fajni i mniej fajni. Chodzi o stosunek dyrekcji do pracowników, a to ma duże znaczenie

Helena
@Były

Jeśli tak jest, to pewnie co niektórzy odczuwają do siebie żal, że wcześniej nie poszli szukać przyjemniejszej dla siebie atmosfery. :( Ale w sumie to szkoda, żeby w firmie takie rzeczy się działy. Istnieje tu może jakakolwiek możliwość, żeby jakoś wpłynąć na zmianę ich stosunku co do ludzi?

Anonimowy

Nie polecam , fałszywe osoby , brak rozwoju w dalszej pracy

Veni Vidi Vici
@Anonimowy

Znam kilka osób które awansowały w BIK Serwis. Jak się chce to można. Są tam ludzie którzy dbają o rozwój swoich pracowników. Pisze to na własnym przykładzie.

SemiDry
@Anonimowy

Pewnie że możesz awansować :) ale uzależnione jest to tylko i wyłącznie od ilości zużycia wazeliny do głębokiego wchodzenia w tyłek.

@SemiDry

Poza wazeliną napisz proszę co jeszcze zrobiłeś w firmie aby awansować? Być może zamiast wazeliny trzeba było wykazać się ciekawym pomysłem, zwiększeniem efektywności albo chociaż wskazać na swoje kompetencje zarządcze/ przywódcze.

Whiskus

Jasne, tak jak większość awansów w firmie, te wcale nie odbywają się na zasadzie znajomości ;) Oczywiście nie w każdym dziale, ale nie ukrywajmy - prędzej dostaniesz garba w tej firmie od nowych obowiązków jak się wykazujesz niż jakikolwiek awans.

Brałeś udział w rekrutacji do Bik Serwis Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Czy firma Bik Serwis Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Whiskus

W firmie nie ma szkoleń podnoszących kwalifikacje. Wszystko zależy indywidualnie od managera, ale raczej trzeba liczyć się z tym, że rozwój to na własną rękę.

BezNicku

Nie polecam pracy. Najlepiej robić darmowe nadgodziny, 1 osoba pracuje co najmniej za 2 ludzi (takie obłożenie pracy). Nieprzyjemni współpracownicy, fałsz, niepotrzebne akcje i stresowanie ludzi. Osoba która chce coś osiągnąć nie zostanie tu nigdy doceniona, ponieważ tu liczą się kontakty i znajomości. Kłamstwo, intrygi i krzywe akcje są na porządku dziennym. Szkoda czasu na tą pracę. Niskie zarobki.

Ala
@BezNicku

Zatrudniają coraz więcej ludzi więc nie jest tak ciężko jak było rok czy 3 lata temu. W ciągu 8 godzin spokojnie wykonasz swoją pracę, jest czas na spokojne zjedzenie obiadu i wyjście na papierosa. Są dni że jest coś pilnego do zrobienia to można, ale nie trzeba, zostać żeby coś dokończyć. Jak dla mnie praca ok

@BezNicku

Ile można rarobić? Słaame kolo 3 tys. Ja bym chciala 4 .Jak mniej niż 4 tys to nie warto. Moge na tyle liczyć?

Szymon
@Ania

Hmm ale piszesz o kwotach brutto czy netto? To spora różnica, dlatego też może zechcesz łaskawie sprecyzować tę kwestię? Wydaje mi się, że piszesz o kwotach netto ale zawsze tego typu kwestię dobrze jest sprecyzować. Możesz to zrobić?

Karol
@Ania

2.200 netto na start. Jajuz yroche pracuje wiec mam ciut wiecej. Teraz lawinowo zwalniają ludzi wiec moze cos sie zwolni i Cie przyjmą

@Ania

W zależności od tego jakie są Twoje kwalifikacje. Jeśli jesteś dobrym sprzedawcą, analitykiem, programistą albo masz pomysł na ciekawe kierunki rozwoju firmy, kwoty o których piszesz mogą być znacznie większe. Jeśli nie masz doświadczenia i chcesz się dopiero uczyć, to w dużej mierze poziom wynagrodzenia zależeć będzie od szybkości przyswajania wiedzy i czasu jaki będziesz poświęcać na pracę. Poziom wynagrodzenia i możliwe etapy osiągania wyższych zarobków najlepiej ustalić podczas rozmowy rekrutacyjnej z managerem odpowiedzialnym za Zespołu do którego chciałabyś dołączyć.

Narzędzia pracy związane są ze stanowiskiem i zadaniami jakie wykonujemy. Tego typu kwestie ustalamy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Praca stabilna, wypłaty były realizowane zgodnie z terminem, spoko ludzie i ok atmosfera. Pracy sporo, jak wszędzie

@Anonim

Zgadzam się z tą opinią. Wypłata jest zawsze na czas. Firma nie tylko jest stabilna ale również bardzo dynamicznie się rozwija. Atmosfera w dużej mierze zależy od Zespołu i tego co sami wnosimy pozytywnego. Atmosferę tworzą ludzie a w BIK w większości to młodzi, pełni energii ludzie. Oczywiście zdarzają się trudniejsze chwile - ale to jest praca. Czasami pojawi się jakiś błąd, czasami jest więcej pracy ale tak jest też w życiu, że nie zawsze jest z górki.

Xyz

Hej, Na pracuj pojawiło się ogłoszenie do tej firmy? Nie wiem czy warto aplikować. Czytałem opinie o firmie Bik brokers (to jakaś powiązana firma?) i słabo to wyglada. Jak atmosfera i ludzie? Dzięki za odpowiedz

Xyz
@Xyz

Są to różne spółki

@Xyz

Polecam umówić się na rozmowę rekrutacyjną jeśli pojawi się ogłoszenie, spotkać się z managerem odpowiedzialnym za dany Zespół i ustalić warunki pracy. Doradzam również aby poprosić o rozmowę z ludźmi, którzy pracują w Zespole do którego będziesz aplikować i zapytać o warunki oraz atmosferę pracy.

Tak. Bardzo często jest to premia uzależniona od wyników np. SLA/ sprzedaż (w zależności od Zespołu i zadań jakie realizujemy) Są też bony na święta, karta multisport, spotkania integracyjne i imprezy firmowe. Obecnie w wyniku zmiany modelu pracy spowodowanego (usunięte przez administratora) w wielu Zespołach jest możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Traktują pracowników jak zwierzęta... Doceniani są tylko ci, co mają znajomości. Każdy inny jest (usunięte przez administratora) i ma pracować za dwóch albo trzech

Krzychu

niestety tak właśnie jest. Dlatego juz były pracownik.

Wiktor

Dobry pracodawca ceni pracę ludzi którym chce się pracować, ja polecam

Kamil

Jak jest tu z grafikiem? Jest w miarę elastyczny?

Paula

@beznicku ale to z czego wynika taka atmosfera w firmie?

admin

Czy istnieje ścieżka kariery w firmie Bik Serwis Sp. z o.o. ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.

admin
@admin

nie

Zostaw merytoryczną opinię o Bik Serwis Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bik Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bik Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bik Serwis Sp. z o.o.?

Bik Serwis Sp. z o.o.