Cosico Piotr Kozłowski

Opinie o Cosico Piotr Kozłowski

Andrzej

Czy to prawda ze wypłata jest co dwa tygodnie? Słyszałem ze placą na czas ,co do dnia bez zadnych opóźnien ,ale raz czy dwa razy w miesiacu

kurier
@Andrzej 20.11.2018 12:46

to prawda ze bez zadnych opóźnien ale raz w miesiącu

kurier
@Andrzej 20.11.2018 12:46

kasa zawsze czeka na pracownika a nie odwrotnie

Dominika
@kurier 23.11.2018 16:06

Chciałabym wiedzieć, na jakiej umowie jesteś zatrudniony w Cosico Piotr Kozłowski? Czy wysokość wynagrodzenia spełnia Twoje oczekiwania wobec tego pracodawcy? Mimo tego, że byłeś obecny na forum już jakiś czas temu, zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

Jasiek

Jeśli firma dobra to nie ma powodu do narzekania nawet w temacie pensji.

E-SHO-P

To jest bardzo fajna i solidna forma mimo że nie są dużą firmą. Nigdy o nich nie słyszałem ale polecił mi ją kolega który z nich zaczął korzystać kilka miesiecy wcześniej. Towar dowoża na czas ,pobrania splywają najwyżej po trzech góra czterech dniach roboczych a jest to dla mojej firmy bardzo ważny element wspolpracy bo moja firma na bieżąco obraca pieniędzmi. Polecam każdemu kto nie chce sie użerać z kurierami

zadowolony klient

Korzystam z usług Cosico od pół roku i jestem zadowolony . Kurierzy i kurierki są miłe, sa punktualni i dowoża moje dokumenty na czas. Jesli chodzi o ceny to moze nie mają przesyłek na terenie warszawy po 10 zł ale ja juz korzystalem z taniej firmy to nie dosc ze ciagle opozniali doreczenia do klientów to jeszcze nawet zgubili mi wazne dokumenty. Wole zaplacic wiecej i miec spokoj

AMC Group
@zadowolony klient 24.09.2018 13:43

To prawda . To jest solidna firma .Ja tez korzystam i nigdy sie nie zawiodłem na nich

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Cosico Piotr Kozłowski? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Radek

Pracowałem w Cosico przez kilka lat . Odszedłem bo znalazłem lepsza prace zgodna z moim wykształceniem . Co mogę smiało powiedziec to to że firma mimo ze jest niewielka to jest bardzo stabilna finansowo . Nigdy nie zdarzyły sie opoznienia w wypłatach. . Firma prowadzi uczciwa dzialalnosc i dba o potrzeby klientów. Wciąż dochodza nowe firmy i są ona bardzo zadowolone z obsługi . Słyszałem takie opinie przyjezdzajac po przesyłki. Samochody mimo ze nie sa nowe to sa utrzymane w dobrym stanie technicznym

Henryk B
@Radek 21.12.2017 14:57

szukam pracy jako kierowca rowneiz w firmach kurierskich. Czy mozesz mi polecic Cosico jako pracodawce.? Ja potrzebuje szczerej uczciwej opinii. Nie chce trafić gdzies gdzie mnie oszukają

Radek
@Henryk B 10.01.2018 11:22

to mozesz śmiało do nich isc do pracy. Nie oszukaja Cie. Płaca na czas . uczciwa firma i spokojnie sie u nich pracuje

Henryk B
@Radek 13.01.2018 10:26

Dziekujue . zacząłem u nich prace w zeszłym tygodniu i jest ok. wypłata 10 lutego. napisze czy była zgodnie z obietnica

Zachęcamy do wypowiedzi o zatrudnieniu w Cosico Piotr Kozłowski. Opinie o pracy w tej firmie mogą być bardzo pomocne dla wielu osób zastanawiających się, czy wysłać do nich CV.

Zostaw opinię o Cosico Piotr Kozłowski - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosico Piotr Kozłowski