Cosico Piotr Kozłowski
4 4 27 5 1
Matylda Nowy wpis

Czy w firmie na stanowisko kuriera są tez zatrudniane kobiety?Jeśli tak, to jakie obowiązują stawki? Są one takie same jak dla mężczyzn?

klient

Szukam od dwóch miesięcy firmy kurierskiej do stałej wspołpracy. Przez ten czas sprawdziłem dwie i jedna to porażka a druga to tragedia. Cosico ma mało czytelną stronę internetową wręcz przedpotopową ale tak czytam opinie no i piszecie ze są tacy OK wiec przetestuje ich przez miesiac jesli oczywiscie na to sie zgodząi zobaczymy , w końcu nie szata czni człowieka . Czy trzeba byc na cos przygotowanym z ich strony.? Pytam zeby sie nie wkurzac na zapas. Dzieki za wszystkie informacje

zadowolony klient
@klient

Jak chcesz ich sprawdzać miesiac to licz sie z tym że mogą chciec podpisać umowę. No fakt stronę mają do (usunięte przez administratora) .

król Nowy wpis
@klient

To może ja wtrące swoje 5 groszy. Troche mają dziwny cennik standardowy . Taki strefowy , do 5 km, do 10 km , do 15 km itd . Korzystam z nich od niedawna i przynajmniej pierwsze dwie specyfikacje przyszły bez zadnych błędów i dopisków kursów " z księzyca" . Zawsze mnie to denerwowało w innych firmach. Zoabaczymy jak będzie dalej. Przez te strefy najtansi nię są i czas dostawy przesyłki standardowej tez nie jest powalający ( 4 h) ale mają inne zalety. Musze troche ponegocjować ceny ,najchetniej niech zaproponują jedna cenę za całą Warszawę ( łatwiej liczyć, no i czas niech skrócą do 3 godzin to juz bedzie dobrze

Anna Nowy wpis

od czterech lat korzystam z Cosico /były miesiące że b.często / i jestem bardzo zadowolona. Terminowi, punktualni i sympatyczni

Zainteresowany Nowy wpis

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Przymierzałem się złożyć dokumenty.

Ranking
zadowolony klient

Korzystam z usług Cosico od pół roku i jestem zadowolony . Kurierzy i kurierki są miłe, sa punktualni i dowoża moje dokumenty na czas. Jesli chodzi o ceny to moze nie mają przesyłek na terenie warszawy po 10 zł ale ja juz korzystalem z taniej firmy to nie dosc ze ciagle opozniali doreczenia do klientów to jeszcze nawet zgubili mi wazne dokumenty. Wole zaplacic wiecej i miec spokoj

Tak2Nie

AMC Group
@zadowolony klient

To prawda . To jest solidna firma .Ja tez korzystam i nigdy sie nie zawiodłem na nich

@AMC Group

potwierdzam . mała firma ale bardzo ogarnięta . Specyfikacje i faktury bez żadnych błędów bez dopisywanych kursów z kosmosu. Jeden feler to jedynie to że jak sie zgłosi przesyłkę krajową po 15.30 to może nie wyjsc tego samego dnia ,ale poza tym to firma OK

Arek

Trudno znaleźć informacje o pracy w firmie i miałem nadzieję, że tu dowiem się ale nic z tego, szkoda.

boss
@Arek

A jakich informacji potrzebujesz. Pytaj , odpowiemy na wszystkie

HBS
Nazwa działu: Handlowy

Ta firma przewozi paczki z alkoholem w szkle na ternie całej Polski. To wyjątek na skale kraju bo nikt nie chce wozic towaru w szklanych opakowaniach. Zdarząja sie jakies zniszczenia ,ale bardzo rzadko . Firma ubezpieczona , wypłacają pieniadze za zniszczony towar.

E-SHO-P

To jest bardzo fajna i solidna forma mimo że nie są dużą firmą. Nigdy o nich nie słyszałem ale polecił mi ją kolega który z nich zaczął korzystać kilka miesiecy wcześniej. Towar dowoża na czas ,pobrania splywają najwyżej po trzech góra czterech dniach roboczych a jest to dla mojej firmy bardzo ważny element wspolpracy bo moja firma na bieżąco obraca pieniędzmi. Polecam każdemu kto nie chce sie użerać z kurierami

haoha
@E-SHO-P

no własnie ja szukam jakiejś porzadnej firmy zeby nie wozili mi przesyłek po 3 dni i zeby nie dopisywali na fakturze kwot za niezrealizowane kursy. Zobaczymy , wypróbuje ich

TakNie

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Cosico Piotr Kozłowski? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Tomba
@Administrator

nie zmieniły sie ale za to zawsze pieniadze sa na czas a nawet dzien wczesniej. kokosów tu nie ma ale i nie sa glodowe najnizsze pensje I co chyba najwazniejsze pracodawca szanuje pracowników to i oni sa oddani firmie

Andrzej

Czy to prawda ze wypłata jest co dwa tygodnie? Słyszałem ze placą na czas ,co do dnia bez zadnych opóźnien ,ale raz czy dwa razy w miesiacu

kurier
@Andrzej

to prawda ze bez zadnych opóźnien ale raz w miesiącu

kurier
@Andrzej

kasa zawsze czeka na pracownika a nie odwrotnie

Dominika
@kurier

Chciałabym wiedzieć, na jakiej umowie jesteś zatrudniony w Cosico Piotr Kozłowski? Czy wysokość wynagrodzenia spełnia Twoje oczekiwania wobec tego pracodawcy? Mimo tego, że byłeś obecny na forum już jakiś czas temu, zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

Qrier
@Dominika

Umowa o prace . zaproponowali mi tyle i tyle , odpowiadało mi to i sie zatrudniłem. Jest bardzo dobra atmosfera.

Jasiek

Jeśli firma dobra to nie ma powodu do narzekania nawet w temacie pensji.

Radek

Pracowałem w Cosico przez kilka lat . Odszedłem bo znalazłem lepsza prace zgodna z moim wykształceniem . Co mogę smiało powiedziec to to że firma mimo ze jest niewielka to jest bardzo stabilna finansowo . Nigdy nie zdarzyły sie opoznienia w wypłatach. . Firma prowadzi uczciwa dzialalnosc i dba o potrzeby klientów. Wciąż dochodza nowe firmy i są ona bardzo zadowolone z obsługi . Słyszałem takie opinie przyjezdzajac po przesyłki. Samochody mimo ze nie sa nowe to sa utrzymane w dobrym stanie technicznym

Tak3Nie

Henryk B
@Radek

szukam pracy jako kierowca rowneiz w firmach kurierskich. Czy mozesz mi polecic Cosico jako pracodawce.? Ja potrzebuje szczerej uczciwej opinii. Nie chce trafić gdzies gdzie mnie oszukają

Radek
@Henryk B

to mozesz śmiało do nich isc do pracy. Nie oszukaja Cie. Płaca na czas . uczciwa firma i spokojnie sie u nich pracuje

Henryk B
@Radek

Dziekujue . zacząłem u nich prace w zeszłym tygodniu i jest ok. wypłata 10 lutego. napisze czy była zgodnie z obietnica

TakNie

Zachęcamy do wypowiedzi o zatrudnieniu w Cosico Piotr Kozłowski. Opinie o pracy w tej firmie mogą być bardzo pomocne dla wielu osób zastanawiających się, czy wysłać do nich CV.

Zostaw opinię o Cosico Piotr Kozłowski - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie