Opinie o TP Teltech Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TP Teltech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TP Teltech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Teltech Sp. z o.o. w Katowice

autsajder

Funkcjonuje bo zarabia na ludzkiej głupocie i naiwności, poza tym jest córką „pomarańczy” a na układy nie ma rady ;) . Firma, która rzekomo dba o dobry wizerunek i jakość dostarczanych usług do potencjalnego klienta tak naprawdę woli zatrudnić ludzi za 1800-2000 brutto – takich z ulicy, bez doświadczenia i wiedzy (narażając się na ośmieszenie) niż dać podwyżki doświadczonym serwisantom! Ja wiem, że w kraju jest bezrobocie, ale żaden szanujący się specjalista sieci i usług telekomunikacyjnych, który musi naprawiać, instalować, sprzedawać i dobrze promować firmę tak aby klient był zadowolony, nie zgodzi się na pracę nawet za 3000 brutto . Firma mało przyszłościowa, nie rozwija się technologicznie, a co za tym idzie nie rozwijają się też ludzie, którzy dla niej pracują. Inne firmy, nawet lokalne, świadczą usługi na tak wysokim poziomie i mają bardzo dobrych i doświadczonych serwisantów (dobrze opłacanych), że niedługo nasza pomarańcza odleci do Francji, bo klienci odchodzą i przy takiej polityce, gdzie nie inwestuje się w rozwój sieci i ludzi, będą masowo odchodzić - to nieuniknione. Podsumowując temat: prawda jest taka, że jaka firma - takie usługi i jaki zarząd - tacy pracownicy.. Ja odszedłem , bo chciałem się rozwijać i więcej zarabiać. Obecnie pracuję w firmie, która stawia na rozwój, dobrze płaci i jak patrzę z perspektywy czasu to żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Pozdrawiam

gość1
@autsajder

A gdzie teraz pracujesz? Też poszukuję firmy, która stwarza możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i oferuje konkurencyjne zarobki?

obiektywny

firma ta funkcjonuje ponieważ jakas czesc załogi tj około 15 % jest naprawdę kumata i przysłowiowym młotkiem bez jakichkolwiek narzedzi potrafi naprawić neostradke tylko szkoda ze sa niedoceniani .

Wojciech Burzyński

To już naprawdę nic nie rozumiem. Managerowie źli, nie znają się na "robocie", nie znają się na kierowaniu ludźmi, ganiają monterów, ci w większości "obiboki", siedzą w tabelkach... To jak ta firma funkcjonuje? Chyba jest rentowna, nikt nie pisze o upadłości etc...

Raper

"Nie ma (Dymu) bez ognia Nie ma skutku bez przyczyny, nie ma drogi bez końca Nie ma dymu bez ognia Nie ma zbrodni jest kara, nie ma winy jest zbrodnia Nie ma prawdy bez kłamstwa Nie wszystko mogę ci wybaczyć ale czasem jest szansa"

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
kaaaa

z tego co czytam piszą głównie monterzy... a jak jest np. w dziale projektowym ostatnio sa ogłoszenia na asystenta projektanta... czy jest lepiej? i jakie sa warunki pracy/zarobki ??

autsajder

Witam. Pracuję, a raczej pracowałem w tej wspaniałej firmie. Nie podpisałem umowy z Workiem. Kazali mi samemu się zwolnić z LT, następnie podpisać umowę z Workiem na gorszych warunkach (miały być te same warunki ale to było tylko mydlenie oczu). LT ogłosiło zwolnienia grupowe i w związku z tym należały nam się odprawy, więc chyba trzeba być najłagodniej mówiąc „DZIWNYM” żeby się samemu zwolnić i na własne życzenie zrzec się kasy. Jeśli chodzi o pracę to nie jest zła dla osób myślących (a w tej firmie coraz mniej takich). Ja raczej zajmowałem się szerokim - neo, vdsl, ip tv, tv sat , hdsl. Podnosiłem kwalifikacje, zdobywałem certyfikacje, nabierałem doświadczenia i umiejętności ale tak naprawdę tylko dlatego, że bardzo lubię tę branżę i pracę . Ale za fachową robotę trzeba też dobrego wynagrodzenia a tu niemiła niespodzianka – można pisać podania, wręcz żądać podwyżki a i tak wskórać nie da się praktycznie nic. Od tego żeby gonić do roboty i kontrolować jest armia ludzi, ale jeśli chodzi o kasę to każdy ma cię w DUPIE . Kierownicy w TPT to naprawdę banda analfabetów telekomunikacyjnych, na niczym się nie znają, widzą tylko tabelki i statystyki, które zapewniają im premię -bo my dostajemy z tego ochłapy. Jeśli chodzi o strefę War-zachód to tylko jeden kierownik miał pojęcie i wiedzę - (usunięte przez administratora) ale usunęli go ze stanowiska, bo był za mądry dla tych imbecylów na Borowego. Nie zatrudniajcie się tu

Adam Pokrzywnicki

Panie Wojtku czytam powyższe opinie i stwierdzam iż Pańskie zdanie jest bardzo trafne lecz niestety nie do zrealizowania. Ludzie decyzyjni specjalnie wprowadzają różnego rodzaju statystyki, różnice pensji aby jeden pracownik był dla drugiego współpracownika wilkiem, aby nie było jedności. Jest mnóstwo frajerów w firmie porównywalnych do kapo w czasie II WŚ za co dostają lepsze wynagrodzenie, kierownicy na szkoleniach couchingowych są szkoleni aby nie zapewnić pracownikom stabilności bo wtedy przestaną się starać- przynajmniej tak jest na strefie Wschód, nie wiem jak na innych strefach więc nie chce robić innym kierownikom oraz dyrektorom złej opinii mogę wypowiadać się jedynie na temat strefy Wschód ponieważ na niej pracowałem. Wiem że czytają to kierownicy więc pamiętajcie najważniejszym słowem nie jest PRODUKTYWNOŚĆ jak w polskim filmie pt. Dzień Kobiet lecz moim zdaniem człowiek, zastanówcie się ile waszych byłych kolegów gdy jeszcze ich mieliście gdy byliście monterami ma o Was teraz złe zdanie, ile porównuje Was z .... Czy warto było sprzedać się w imię firmy i stracić szacunek ludzi... pomnika Wam za to nie postawią, gdy przestaniecie być potrzebni kopną Was w tyłek

Wojciech Burzyński

Czytam, czytam i czytam. Dlaczego nie weźmiecie sprawy w swoje ręce? Kierowników, dyrektorów możenie być, ale jak Was nie będzie - robota stanie... Więc...?

wschodniak

Bardzo dużo ludzi ucieka do MW i z tego co wiem sa bardzo zadowoleni. Z tego co slyszalem sa szanowani przez kierownictwo, sa ludzmi którzy mogą czasami mieć gorszy dzień a nie maszynkami do roboty tak jak to było na wschodzie- idziesz na zwolnienie np. ponieważ cierpisz na chorobę która od dawna powinna być zooperowana, wracasz i zastanawiasz się czy masz po co, czy pan Dyrektor D nie będzie miał zlego humoru i karnie nie będziesz musial przesiedzieć na PG 2 tyg a potem dostajesz ultimatum

były

Pracował w kablowym z rok temu Grzesiek był koordynatorem W-wa Centrum . Wyszedł na zero z uszkodzeń kablowych to go pseudo-kierownik kablowego R.Ch wywalił z roboty był za dobry albo mu zagrażał? Gdzie jest teraz może ktoś coś wie (mam pracę)_

RobolWsch

Znacie powieść "Folwark zwierzęcy" Orwella ? Piękne zobrazowanie sytuacji w tej firmie. Szkoda tylko że w rzeczywistości nie można liczyć na "happy end" Praca sama w sobie nie jest zła. Osoba potrafiąca rozwiązywać skutecznie problemy związane ze specyfiką pracy będą czerpać z niej dużą frajdę niestety zostanie ona dla tej firmy najlepszym "murzynem" a co za tym idzie nigdy nie awansuje gdyż ktoś musi pracować (inni mogą leżeć) :(!Oczywiście "Melepety" koledzy dyra będą leżały i zgarniały premie za zasługi..... Za Twoją prace!!! Jednego możesz być pewny. Za sumienną prace możesz liczyć że otrzymasz dyplom. Wiadomo "pieniądze wydasz a taki dyplomik fajna sprawa"

Obsraj szkit

Kocham Kocham Kocham....Cudowna firma której nie znajdziecie nigdzie w Polsce...Nawet juz emigracja się nie opłaca...Jest mi tu dobrze mam zgode kierownictwa na molestowanie kolegów z pracy...Pije kiedy chce i gdzie chce...Polecam...Praca tu jest dla idei nie dla kasy...Pasożyty Ps. I co z tymi pomarańczowymi dadzą w końcu coś??

monter

zastanawiam się jak to wszystko funkcjonuje może to jedna wielka ściema. Może orange jest zadowolone że ktokolwiek i cokolwiek robi!!??

wschodniak

Hej, pracowałem na strefie Wschod w Warszawie, tragedia to za male slowo żeby opisac co dzieje się w tej pracy!! kto lepiej układa się z kierownikiem ten lepiej zarabia osoba która robi wszystko zarabia 1800mc a osoba która robi pots i siedzi na centrali dostaje 2900. biora młodych do roboty poki ambitny wyciagna z niego wszystko a gdy upomina się o podwyzke pewien PAN twierdzi iż musiałby zwolnic inna osobe. Premie smiech na sali po 80 zl konieczność pracy w nadgodzinach fakt dosyć dobrze płatne ale kosztem rodziny oraz zdrowia. goraco nie polecam strefy Wschod zrobila się tam klika kolezkow którzy kantują wszystkich pracowników TRAGEDIA

h

Tak Eneva Sp.z.o.o To samo co w Tp Teltech tylko zarobki max 1900 zł brutto

monter

Koledzy czy znacie gorszą firmę od tej???

ciekawy

Co to za firma? Kto to (usunięte przez administratora)? Chciałem iśc do pracy do tej firmy, ale teraz mam BARDZO mieszane uczucia...

xxx

Firma oszustów, hamstwa i tepakow oczywiście mam na myśli kadrę kierownicza i dyrektorstwo. Odradzam wszystkim prace w tej firmie. Kompletne dno i brak szacunku dla pracownika.

ktos
@xxx

hamstwa?, czy chamstwa?

trzeżwo myślący

Tragedia. Mobbing, zastraszanie, a przede wszystkim brak szacunku dla pracownika oraz marne zarobki. Pani Agnieszka zdecydowanie ciągnie firmę na dno.Brak osób kompetentnych do zarządzania nigdy tak żle nie było.Zadziwiający brak reakcji ze strony zarządu firmy.Zdecydowanie odradzam.

Marcello

Pracowałem krótko nie całe trzy miesiące na szczęscie, ale widziałem i słyszałem dużo od monterów, nie obrażam tylko stwierdzam fakty.Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TP Teltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Teltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TP Teltech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TP Teltech Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TP Teltech Sp. z o.o.