Opinie o Grot Centrum Usług Komputerowych w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grot Centrum Usług Komputerowych. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grot Centrum Usług Komputerowych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grot Centrum Usług Komputerowych w Sosnowiec

Aneta Nowy wpis

@Marc dalej pracujesz w firmie? Co więcej możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w Grot?

pracownik Nowy wpis
@Aneta

praca lipna, szef nie wie jak prowadzić firmę, a skład osobowy w liczbie 3 osób to nie ekipa do pracy... ja chce się ktoś wykończyć to tu najlepiej

mgr. informatyk

ile tak szczerze idzie u was zarobić? opłaca się przyjść? są wczasy pod grusza i inne socjale?

Marc Nowy wpis
@mgr. informatyk

Torba pomarańczy w Wigilię

beny Nowy wpis
@Marc

no to się wysilili. wstyd - juz by lepiej dali jakies bony sedexo chociaz za 200 zł, a nie odawlali maniany z pomaranczami

aaa

ja dziękuję jJareczkowi, za naukę, poświęcony czas, troske, wyrozumiałośc, partnerstwo, stabilizacje finansowa, i ogólnie za wszytko co dla mnie zrobił, dzieki

wolf

dziekuje jarkowi za zwolnienie szczerze.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grot Centrum Usług Komputerowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Marc

Jagna - Ja kilka lat temu dostałem siatkę pomarańczy Eldo - bardzo jestem wdzięczny Jarkowi za pokazanie jaka robota potrafi być bezcelowa i nędzna, za to że w końcu zmusił mnie do ogarnięcia się ze swoim życiem. Dzięki Jaro, serio!

Eldo

za co możecie podziękować Jarkowi podczas pracy w Grocie? Ja napewno za to że wiem jakiej pacy unikać.

czy w związku z rozwojem firmy, a zwłaszcza szybkiego internetu będzie planowany jakiś wzrost zatrudnienia i nowe oferty pracy?

wolny strzelec

sma` pogieło cie?

nie lubię Jarka bo ma smutny wyraz twarzy.

empty

radek jestes marketingowcem w tej firmie ze tak ich reklamujesz??? to chyba forum o pracodawcach a nie o produktach danej firmy??? wiec zmien portal.

Mariusz

pilnie potrzebuje pracy, ale na umowe o prace bo musze wziasc kredyt, nie wiecie moze czy w Grocie jest praca bo slyszalem ze to dobra firma? gdzie mozna skladac dokumenty, internet? osobiscie?

Marco

szukajcie a znajdziecie, pozatym na ich stronie mozna wyslac cv online i czekac na telefon z zaproszeniem na rozmowe.

PATA75

Tam tyle ludzi teraz pracuje czy taka rotacja? Pamiętam Krzyśków z mojego "cudownego" okresu tam jako admin :)

Marco
@PATA75

rotacja jak holera, preciez jednoczesnie to pracuje tam admin, grafik, ekspedient i sekretara no i chyba 2 instalatorow. @PATA a w ktorym roku pracowales? BO ja pamietam Piotrka admina

alien

robi tam jeszcze u was Lechu z Zagorza? straszny ciemny byk byl z niego. szukam z nim kontaktu pozdro.

LUKI cd

nie wiecie moze czy jarek teraz nie szuka kogos do pracy? bo pilnie potrzebuje stałej umowy. pozdro

LUKI

to sie faktycznie cos zmienilo od mojego ostatniego pobytuyu w tej firmie. musze wiec koniecznie odwiedzic jarka i przybic z nim piatke. skoro jest faktycznie teraz tak dobrze moze sie ponownie zatrudnie w grocie.

kotek

Czytam te komentarze i się dziwię, kiedyś tam pracowałam i jest po prostu normalnie, nawet bym napisała iż w porównaniu z tym gdzie teraz robię to było eldorado. Teraz szukam pracy i chętnie bym tam wróciła

kotek

Nie wiem czy jest wzorowa obecnie. Wiem iż jak dostajesz cześć kasy pod stołem, do pracy musisz przyjść w dzień wolny albo o 6 rano, o urlop się prosić, a szef potrafi zwolnić z dnia na dzień, bo ma zły humor to doceniasz to co miało się kiedyś. Nie chodziło mi o powrót do Grota, chodziło mi o powrót do normalnych stosunków pracy, bo to nie tak prosto znaleźć

poszukiwacz

krasnoludek: A oni szukają kogoś? Słyszałem iż rzadko kogo zatrudniają, bo mają raczej stałą ekipę.

wojtas

czamu zlikwidowali sklep inernetowy ze strony?

Michu

hehe, zastanawiam sie jak dlugo ludzie tam wytrzymuja na stanowisku sprzedawca/informatyk? ja tam wytrzymalem cale 5 miesiecy ale i tam uwazam ze 5 mies za dlugo, bo taka mi tam pralnie z glowy zrobili. A WY ile tam pracoaliscie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grot Centrum Usług Komputerowych - Sosnowiec

Grot Centrum Usług Komputerowych
1.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Dęblińska 1
    41-200 Sosnowiec