Grot Centrum Usług Komputerowych

Sosnowiec

Opinie o Grot Centrum Usług Komputerowych

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Marc dalej pracujesz w firmie? Co więcej możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w Grot?

@Aneta 12.04.2017, 15:47

praca lipna, szef nie wie jak prowadzić firmę, a skład osobowy w liczbie 3 osób to nie ekipa do pracy... ja chce się ktoś wykończyć to tu najlepiej

mgr. informatyk

ile tak szczerze idzie u was zarobić? opłaca się przyjść? są wczasy pod grusza i inne socjale?

Marc
@mgr. informatyk 07.11.2016, 00:21

Torba pomarańczy w Wigilię

beny
@Marc 18.11.2016, 22:33
Torba pomarańczy w Wigilię

no to się wysilili. wstyd - juz by lepiej dali jakies bony sedexo chociaz za 200 zł, a nie odawlali maniany z pomaranczami

aaa

ja dziękuję jJareczkowi, za naukę, poświęcony czas, troske, wyrozumiałośc, partnerstwo, stabilizacje finansowa, i ogólnie za wszytko co dla mnie zrobił, dzieki

wolf

dziekuje jarkowi za zwolnienie szczerze.

Eldo

za co możecie podziękować Jarkowi podczas pracy w Grocie? Ja napewno za to że wiem jakiej pacy unikać.

Adam

czy w związku z rozwojem firmy, a zwłaszcza szybkiego internetu będzie planowany jakiś wzrost zatrudnienia i nowe oferty pracy?

wolny strzelec

sma` pogieło cie?

nie lubię Jarka bo ma smutny wyraz twarzy.

empty

radek jestes marketingowcem w tej firmie ze tak ich reklamujesz??? to chyba forum o pracodawcach a nie o produktach danej firmy??? wiec zmien portal.

Mariusz

pilnie potrzebuje pracy, ale na umowe o prace bo musze wziasc kredyt, nie wiecie moze czy w Grocie jest praca bo slyszalem ze to dobra firma? gdzie mozna skladac dokumenty, internet? osobiscie?

Marco

szukajcie a znajdziecie, pozatym na ich stronie mozna wyslac cv online i czekac na telefon z zaproszeniem na rozmowe.

PATA75

Marco
@PATA75 12.04.2016, 21:25
Tam tyle ludzi teraz pracuje czy taka rotacja? Pamiętam Krzyśków z mojego "cudownego" okresu tam jako admin :)...

rotacja jak holera, preciez jednoczesnie to pracuje tam admin, grafik, ekspedient i sekretara no i chyba 2 instalatorow. @PATA a w ktorym roku pracowales? BO ja pamietam Piotrka admina

alien

robi tam jeszcze u was Lechu z Zagorza? straszny ciemny byk byl z niego. szukam z nim kontaktu pozdro.

LUKI cd

nie wiecie moze czy jarek teraz nie szuka kogos do pracy? bo pilnie potrzebuje stałej umowy. pozdro

LUKI

to sie faktycznie cos zmienilo od mojego ostatniego pobytuyu w tej firmie. musze wiec koniecznie odwiedzic jarka i przybic z nim piatke. skoro jest faktycznie teraz tak dobrze moze sie ponownie zatrudnie w grocie.

kotek

Czytam te komentarze i się dziwię, kiedyś tam pracowałam i jest po prostu normalnie, nawet bym napisała iż w porównaniu z tym gdzie teraz robię to było eldorado. Teraz szukam pracy i chętnie bym tam wróciła

kotek

Nie wiem czy jest wzorowa obecnie. Wiem iż jak dostajesz cześć kasy pod stołem, do pracy musisz przyjść w dzień wolny albo o 6 rano, o urlop się prosić, a szef potrafi zwolnić z dnia na dzień, bo ma zły humor to doceniasz to co miało się kiedyś. Nie chodziło mi o powrót do Grota, chodziło mi o powrót do normalnych stosunków pracy, bo to nie tak prosto znaleźć

poszukiwacz

krasnoludek: A oni szukają kogoś? Słyszałem iż rzadko kogo zatrudniają, bo mają raczej stałą ekipę.

wojtas

czamu zlikwidowali sklep inernetowy ze strony?

Michu

hehe, zastanawiam sie jak dlugo ludzie tam wytrzymuja na stanowisku sprzedawca/informatyk? ja tam wytrzymalem cale 5 miesiecy ale i tam uwazam ze 5 mies za dlugo, bo taka mi tam pralnie z glowy zrobili. A WY ile tam pracoaliscie?

LUKI

Muszę wpaść Jarowi przybić pionę bo go z 6 lat nie widziałem, kilka miesięcy na Dęblińskiej zmieniło moje życie bo się wkońcu wziąłem w garść i zdecydowałem robić to co lubię :)

mysoma

no jasne, blady jarek nie da zrobic nikomu krzywdy, ta firma toz to jego dziecko.

miro

to to jeszcze istnieje? pozdro all

oks

żal.pl i tyle w temacie

młody

Jak tam Jaro? dalej taki zmierzły chodzi? czy już coś wyluzował?

pikolo

co tam słychować w grociku u pana jarka? slyszalem za ostatnio cos srednio im idzie? dalej szukaja instalatorow sprzedawcow i webmasterow?

anonymus

będą jakieś bony na święta?

walim

radek a na jakie stanowisko kandydujesz? bo pytania sa sprecyzowane konkretnie do stanowiska

elniunio

siema Wito, jeslipotrzebujesz pilnie pracy to aplikuj, na ich stronie gronet pl , sa formularze aplikacyjne. Na jakie stanowisko chcesz sie dostac to wtedy napisze ci cos wiecej. pozdro

smyk

jak tam pan Jarek? wporzo czy dalej skapi grosza? pozdro

elniunio

byłem, widziałem, przekonałem się - i nigdy więcej p.s @tuturur z takim podejściem to może tam dłużej popracujesz jednak nie spodziewaj się kokosów - dwójki nie przeskoczysz. pozdro

PATA

Firma z 5 ludzi może, umowa o pracę raczej od razu. Polecam jak chcecie by waszym pierwszym zdaniem po przebudzeniu było "O k....!"

zainteresowany
@PATA 16.09.2014, 10:37

az tak źle? chodzi tu o atmosfere w pracy? szefostwo? ,zarobki? czy może ciężka fizycznie praca? dlaczego jest tam tak źle? pozdro

zainteresowany

GROT - śląsko dąbrowski operator internetu to jakas wielka firma? duzy gracz na rynku dostawcy internetu? bo jakos nie slyszalem wczesniej o nich. Duzo pracownikow liczy firma? sa szanse na przyjecia? Bo skoro to taki wielki operator to pewnie tez potrzebuje ciagle ludzi do pracy???

pokaz na co Cie stać to szef wyceni Twoje umiejętności ale do 2500 możesz dociągnąć

boys

ile mozna wyciaganąć na łapę jako serwisant?

pic na wode

taaaaaaaaaaaa 2500 chyba(usunięte przez administratora)

Jasny

z 2000 zarobisz a jak dobrze zagadasz z szefem i sie wykazesz to moze nawet 2500 pozdro

chętny

jakie zarobki? dobrze tam płacą? ile idzie u was zarobic?

informatyk

są przyjęcia do waszej firmy? bo jestem informatykiem i byłbym zainteresowany praca w tej firmie. czy to jest dobra praca? solidna firma? plaća na czas? dobre sa zarobki? jaka atmosfera? Pozdrawiam

bean

ot cała prawda, skąd my to znamy, po prostu szef nikomu nie ufa i każdego musi sprawdzać. Każdego traktuje jako potencjalnego "oszusta" Praca jak praca, na początek może i dobra żeby mieć co w CV napisać ale przyszłości i utrzymania rodziny raczej z tą praca wiązać nie można. Jeśli bym miał tam znów pracować i być ciągle poniżanym to wole siedzieć na bezrobociu. ps pracuje tam jeszcze taka fajna czarne laseczka? - sekretarka która obsługiwała abonentów internetowych?

Kami

Zapewne z tego że nikt nie lubi jak się niego robi idiotę za marne grosze. A pracownik "sklepu" jest od wszystkiego, w rezultacie ciężko się skupić na fachowej obsłudze klienta, zwłaszcza jak ktoś dzwoni z problemem a szefuńcio stoi za tobą i nasłuchuje czy stosujesz wymyślone przez niego procedury :) Ogólnie jedna wielka parodia.

PCmen

nie polecam, dziadostwo i tyle w temacie> Najlepiej szef powinien się sam zając wszystkim od A do Z wtedy bylby szczesliwy i zadowolony. pozdro. ps. na sklepie jest straszny przemiał pracowników rotacja non stop ciekawe z czego to wynika?

ja

Ok sory moje niedopatrzenie ;) juz na sama mysl ze ktos tak pisze mnei ruszylo hehhe. Szkoła zycia powiadasz? hmmm w najgorszym wypadku nerwica żołądka heehe. pozdro

Pinokio

A nicka mojego widział?:) Poza tym nie narzekaj, taki szefuncio to dobra szkoła życia:)

ja

chyba mówimy o innej firmie??? no chyba, że jesteś spokrewniony z rodziną właścicieli to napewno sobie chwalisz. Bo jako pracownik nie mogę tego samego powiedzieć o tej firmie.

Pinokio

Super firma, super szef, super zarobki i super klientela:)

abc

Podsumować można tylko jednym słowem: PARODIA, PARODIA i jeszcze raz PARODIA

juz były pracownik

stracony czas i zszarpane nerwy, za te marne wypłaty trzeba było się wyrzec własnego ja, człowiek praktycznie cały czas jest pod obserwacją szefa, nic nie przejdzie jego uwadze. jak dostałem ta prace myślałem że złapałem byka za rogi, bo przeszedłem kilku etapową rekrutację i zostałem wybrany wśród 100 kandydatów, ale już po kilku dniach zmieniłem zdanie i zacząłem się zastanawiać co ja tu qr.... robię. nie polecam

SamaPrawda

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami. Szef frustrat,cham, klnie, wyzywa itd. istny psychiczny terror. Wyplata hmmm niziutka, pracownik tylko na uwięzi szefa. Klienci zazwyczaj wulgarni gdyż tak samo są traktowani przez właściciela. Wszystko jest robione na ilość, aby tylko się trzymało. Po prawdzie nic nie działa tak jak powinno. Po prostu stracony czas. Nie polecam pracy tutaj nawet największemu wrogowi. Tyle w tym temacie.

młody

nie polecam, szef frustrat, za to że ci płaci masz być niewolnikiem na każde zawołanie nie tylko przez 8h, procedury i zasady jak prawie w microsofcie, kasa daremna jeszcze z wypłaty potrafi za byle co odtrącić, powiem krótko stracony czas, człowiek w tej firmie jest tylko narzędziem do zarabiania pieniążków jej szefowi.

gołąbek

Jeżeli ktoś nie chce sobie zmarnować czasu to niech się nawet nie zatrudnia w tej "firmie". Szef wiecznie niezadowolony, ma muchy w nosie. Zawsze wszystko wie lepiej, nawet jak nie ma racji. Jak się myli nie przyzna się do winy tylko powie że już nieważne. Krętacz itd. Cięcie kosztów aż głowa mała, pozywanie ludzi do sądu za głupie 5zł. Sieć nie nadaje się do niczego, przy większej burzy wszystko leży. Wypłata hmmm szkoda gadać, podwyżka ? zapomnij. Telefony w nocy, na urlopie itd. Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Grot Centrum Usług Komputerowych - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grot Centrum Usług Komputerowych