Opinie o Albert Polska Sp. z o.o. w Dobczyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Albert Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Albert Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Polska Sp. z o.o. w Dobczyce

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie omijajcie ją szerokim łukiem,zero szkolenia szef wystawia pracownika na "głęboką wodę",jeśli zadzwonisz że nie dasz rady do 16 dostarczyć całego towaru dostajesz odpowiedź że "nic mnie to nie obchodzi towar ma być rozwieziony". Jak chodzi o wynagrodzenie bardzo marne pieniądze. nawiasem mówiąc towar który ma styczność z żywnością przechowywany jest w kurzu,po magazynie chodzą koty.....

Kikut Nowy wpis

Cześć, jakie auta u PH? Limity?

Jolka Nowy wpis
@Kikut

Cześć , czy dostałeś odpowiedź jakie auta, jaką kasę proponuje, GPS czy są, ile wizyt dziennie ?

Franek Nowy wpis

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i jakie ma kwalifikacje ale ważne jest to, że firma to dobry pracodawca i warto się tu dostać.

qwerty

Witam , nowy pracownik na ile może liczyć na stanowisku magazynier , zmiana nocna?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Albert Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Maja

Jakie są warunki pracy dla PH, czy jest umowa o pracę?

Laura

Chciałabym zatrudnić się jako PH w firmie Albert, jak oceniacie pracę w tej firmie i jak wygląda sytuacja z realizacją planów?

Jacek

Może ktoś z Was przybliżyć na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w Albert Polska? Widziałem że firma szuka kandydatów do pracy jako Przedstawiciel Farmaceutyczny https://pracodawcy.pracuj.pl/albert-polska-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia,6750

Filip

A ja uważam, że jeśli młodzi pracują równie dobrze to powinni dobrze zarabiać!

marek
@Filip

Siła perswazji na prezesa . Jeśli świeżak dostaje na dzień dobry wiecej niż stary pracownik, to coś tu jest nie tak. A prezes zawsze tłumaczy, że firma nie ma pieniędzy. Widocznie jednak ma , dla wybranych. Nie mam nic przeciwko płaceniu dobrze, jednak nie tak szybko . Chory system rozliczania, to się liczy, to nie....Dziwne to wszystko.

marek

Szkoda, że prezes woli zapłacić więcej nowym pracownikom , niz docenić tych starych. Po kilku latach pracy mam gorszą pensję, niż świeżak. Przykre to . Socialu brak, wymagania z kosmosu. Prezes kiedyś był inny. A szkoda.

EWIL.
@marek

To nawet nie prezes tylko dyrektor. Ma szczęścia że już zakończylam pracę w tej marnej jakości firmie. Gdyby właściciele wiedzieli jak naraża firmę.....

Gregor

Albert Polska to bardzo dobry pracodawca. Szkoda, że nie doceniacie firmy!

Pomorskie ph.
@Gregor

Fajnie by było jak byś podał wiecej szczegółów. Niskie zarobki. Niedotrzymywanie umów z pracownikami!!

Ph

Witam jakie narzędzia pracy oferuje firma ? Tzn auto sluzbowe laptop itp , socjal ?

PH.albert.
@Ph

Tel+auto .żadnego socjalu I marna podstawa. Bardzo słaba baza klientów.

Jestem zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy, mam pytanie do osób zatrudnionych - czy w firmie wszystko jest ok , ofert pracy jest kilka , czy były jakieś grupowe zwolnienia ?? Jak wygląda wynagrodzenie ? Jaka jest atmosfera, czy sprzęt jest dobrej jakości ? Mam już dosyć wciskania chińszczyzny aptekom, pracowałem w dwóch firmach i wszędzie to samo tylko nazwa inna.

Ph.z Albert

Jeśli nie możesz znaleźć nigdzie pracy to nadajesz się do Alberta 2300 lub 2500 na początek. Bardzo słaba baza klientów, Nieznana marka na rynku farmaceutycznym. Co zatym idzie brak zamówień. Ale jesli pochwalisz opakowania na spotkaniu z Dyr.Zarzadzajacym masz już pracę. Opakowania są słabe ale chwal. Wszyscy stosowalismy ten sposób. Dyrektor ma węża w kieszeni wiec nilicz na wysokie zarobki. Ale zawsze mozna sobie zrobić straż w farmacji i iść do lepszej firmy.

Julita

@Wielkopolska, czy przez cały okres współpracy z Albert Polska nie otrzymałeś podwyżki ani razu? Może w takim razie, jeżeli nie podwyżki to może system premiowy funkcjonuje w tej firmie? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Julita

@hmmmmmm, napisałeś, że, Twoim zdaniem, Albert Polska Sp. z o.o. nie zapewnia swoim pracownikom podwyżek. Czy w takim razie pracodawca ten zapewnia jakiś rodzaj premii? Jeżeli tak, to mógłbyś wypowiedzieć się w tej kwestii? Jak poza tym przedstawiają się aktualnie pozostałe warunki zatrudnienia? Wszystkie informacje będą wzięte pod uwagę przez osoby zainteresowane tym pracodawcą.

PH
@Julita

Podwyżki są przyznawane na podstawie wyników - robisz progres, wnioskujesz o podwyżkę i ją otrzymujesz. System premiowy jest w porządku - ustalony % od obrotu. Wypłata zawsze na czas. Premie wypłacane miesięcznie a nie kwartalnie- ogromny plus dla firmy! Stawki są podane w ogłoszeniu o pracę - jeśli ktoś jest zainteresowany to znajdzie.

Wielkopolska
@PH

Piszesz bzdury nikt nie dostaje podwyżek. Jak zawnioskuje. Dyrektor S. Woli zwolnić niż dać podwyżkę.

Magda

Czy coś dzieje się w firmie? Od bardzo dawna nikt nie pisze i zastanawiam się czy warto starać się o pracę tu?

hmmmmmm
@Magda

Lepiej omijaj tą firmę z daleka. Dla nowych osób są zarobki na poziomie najniższej krajowej, a na podwyżkę nie ma co liczyć, no chyba że chcesz stracić pracę. Pan "prezes" krótko: nieodpowiedni człowiek na takim stanowisku. Omijajcie tą firmę z daleka.

maniek

firma jak widze oferuje niemiecką jakość, wydaje mi się, że ich ciśnieniomerze są naparwde dobre, w końcu to sklep medyczny jest i na pewno działa dobrze.

fiona

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Obiektywnie napiszę tak: było ciężko...jednak w żadnej innej firmie nie spotkałam tylu fajnych ludzi, z którymi kontakt mam do dzisiaj.W żadnej innej firmie szkolenia/ imprezy integracyjne nie były tak fajne. BOK- bez zarzutu. Oczywiście każdemu zdarzają się wpadki, każdy miewa gorsze dni....natomiast mi pracowało się dobrze. S. jest kobietą zaangażowaną i pomocną. Zatem, co może napisać "dziewczynka" po 3-4 miesiącach bezowocnej pracy? Odpowiedź narzuca się sama:)

Róża

Pani S. jest to osobą odpowiednią na właściwym stanowisku. Gdyby nie Jej wiedza i zaangażowanie w pracę firma Albert napewno nie prosperowałaby tak dobrze na rynku. Jest to jedyny kierownik w firmie któremu leży na sercu dobro zarówno firmy jak i jej pracowników. Nie rozumiem jak można wypowiadać się źle na jej temat.

Apt

Współpracuje z Albertem od lat i gdyby nie kompetencje tej Pani to pewnie tej firmy by już na rynku dawno nie było. Pełen SZACUNEK

I..na

Powyższa opinia dotyczy oczywiście kierowniczki BOK, pani S.

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Polska Sp. z o.o. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Albert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Polska Sp. z o.o.?

Albert Polska Sp. z o.o.