Opinie o Albert Polska Sp. z o.o. w Dobczyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Albert Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Albert Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Polska Sp. z o.o. w Dobczyce

I..na

Również pracowałam w tej firmie i zgadzam się w pełni z opinią "ja" i "anonim". Kierowniczka bez jakichkolwiek kompetencji, fałszywa, bez żadnej wiedzy dotyczącej kierowania ludźmi. Osoby pracujące w BOK to faktycznie Panie plotkujące o wszystkim, kopiące pod sobą dołki, patrzące krzywo na siebie i udające koleżanki a obgadujące za plecami. BOK porównałabym do jarmarku. Zarobki - najniższa krajowa, obiecywane podwyżki - bez pokrycia, lub dokładanie 100 zł "pod stołem" i to nie zawsze. Jedno wielkie wieśniactwo.

lena*

Pracowałam tam krótki czas miałam fajnego kier .pomocny zaangażowany , ale tak j pisać poprzednicy kierowniczka działu handlowego fałszywa plotkara nie polecam z nią pracować .

koleżanki

Listy do M*** - Pani z Wielkiego Miasta M*** Bardzo dziękujemy za miłą opinię na wysokim poziomie, tak wysokim jak zaangażowanie i Twoje chęci do pracy. Zarobki o których piszesz były naprawdę wysokie i nie współmierne do tego co reprezentowałaś swoją osobą (mamy na myśli facebook, pudelek, malowanie paznokci i kawka pod wierzbą oraz maksymalnie 3 godziny pracy dziennie). Jesteśmy zdziwione że nie zostałaś zwolniona dyscyplinarnie. To że nie została Ci przedłużona umowa, oznacza tylko tyle że nie sprawdziłaś się w tej pracy i to nie powód do tego, żeby obrażać osoby z którymi pracowałaś. Życzymy Ci Powodzenia! Koleżanki z firmy ALBERT POLSKA

Zgadzam się w 100% Kierowniczka to [usunięte przez moderatora] udającą przyjaciółkę a w rzeczywistości obrabiająca tyłek lala. Nie spodziewajcie sie więcej niz 1181 zł Wyzysk i mobbing to domena tej firmy - pracuj za darmo po godzinach - trzeba się poświęcać dla firmy! itd. BOK to same tępe wieśniary plotkujące o pierdołach, zero inteligencji i polotu niczym koło wzajemnej adoracji. Apeluje do osób składających tam aplikacje o jak najszybszy w tył zwrot! Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Albert Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ph

A może ktoś napisze jakie narzędzia dają, w ogłoszeniu jest autko (jakie?) laptop i telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Polska Sp. z o.o. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Albert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Polska Sp. z o.o.?

Albert Polska Sp. z o.o.