AGC Gdańsk Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

AGC Gdańsk Sp. z o.o.
2 5 6 1

Opinie o AGC Gdańsk Sp. z o.o.

Administrator

Jakim firma AGC Gdańsk Sp. z o.o. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Pracownik

Jeśli chodzi o kierownictwo to jeden brygadzista pracowity drugi natomiast skończony baran któremu nic się nie chce. A co do dyrektora, to ludzi ma w (usunięte przez administratora) traktuje ich jak swoją własność byle im zabrać żeby zarobili jak najmniej. Skończony (usunięte przez administratora) i oszust.

Administrator

Powiecie coś o swojej pracy w AGC Gdańsk Sp. z o.o.? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

ju

Banda idiotów którzy rządzą szczególnie jeden tzn. podobny do Jaruzelskiego takie same okulary

ja

Świetna firma niestety 10 lat temu od tego czasu zarobki spadły o 50% znaczna większość stałych pracowników odeszła a nowi zatrudniani są przez agencie pracy tylko na sezon i dowiadują się o tym od innych pracowników albo i nie :) taka niespodzianka. Ogólnie wyzysk a zarząd traktuje ludzi jak śmieci

admin

Macie nowe opinie o firmie AGC Gdańsk Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o AGC Gdańsk Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGC Gdańsk Sp. z o.o.