AGC Gdańsk Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański

AGC Gdańsk Sp. z o.o.

Opinie o AGC Gdańsk Sp. z o.o.

Jakim firma AGC Gdańsk Sp. z o.o. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Jeśli chodzi o kierownictwo to jeden brygadzista pracowity drugi natomiast skończony baran któremu nic się nie chce. A co do dyrektora, to ludzi ma w (usunięte przez administratora) traktuje ich jak swoją własność byle im zabrać żeby zarobili jak najmniej. Skończony (usunięte przez administratora) i oszust.

Powiecie coś o swojej pracy w AGC Gdańsk Sp. z o.o.? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

ju

Banda idiotów którzy rządzą szczególnie jeden tzn. podobny do Jaruzelskiego takie same okulary

ja

Świetna firma niestety 10 lat temu od tego czasu zarobki spadły o 50% znaczna większość stałych pracowników odeszła a nowi zatrudniani są przez agencie pracy tylko na sezon i dowiadują się o tym od innych pracowników albo i nie :) taka niespodzianka. Ogólnie wyzysk a zarząd traktuje ludzi jak śmieci

Macie nowe opinie o firmie AGC Gdańsk Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o AGC Gdańsk Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGC Gdańsk Sp. z o.o.