AGC Gdańsk Sp. z o.o.
2 7 26 5 1

Opinie o AGC Gdańsk Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Stary wyjadacz
 Opinia

Czy ktos cos wie na temat jednego pracownika ktory rzekomo handluje nielegalnymi substancjami?

Informatorka
@Stary wyjadacz 01.07.2019 13:38

Tak wiem. I to nie od dziś a już od dawna, około 2 lata. Zmienił auto kupił działkę pod dom. Takie czasy...

Diler
@Informatorka 18.07.2019 12:47

Ale on już tu nie pracuje. Został zwolniony za kradzieże w sąsiedniej firmie.

Daroraro
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Dzień Dobry można wiedzieć na jakie mniej wiecej zarobki można liczyć w firmie AGC, Posiadam ponad dwu letni staż przy produkcji szyb zespolonych... Chcę się przenieść do Gdańska i nie wiem czy warto składać CV. Pozdrawiam

Nick
@Daroraro 16.04.2019 17:56

Odpuść sobie kolego. Obecnie zatrudniaja ukraińców i to na sezon. No chyba ze chcesz pracować za 2500 a w listopadzie ci powiedzą przyjdzie pan w kwietniu jak sie sezon zacznie. Kierownik ok ale dyrektor oskubie cie z każdej złotówki. Zabiera za wszystko, brak okularów ochronnych i inne bzdury. Lepszy jest pressglass w tczewie.

Jakub
 Opinia

Kwestia wynagrodzenia to bardzo indywidualna część umowy i to można uzgodnić na rozmowie.

Nick
@Jakub 25.05.2019 15:31

Tu nic nie jest uzgadniane. Dostajesz kwotę bez możliwości negocjacji.

Zwykły szaraczek
Nazwa działu: PRODUKCJA
 Opinia

No i wchodzą nowe stawki z lutym. Większość już niezadowolona bo przecież się ukróci dobre. A tak na poważnie to myśle że będzie lepiej,fakt będą osoby którym to się nie podoba ale tylko te które obecnie dobrze zarabiały a mało robiły.

AGC robotnik
 Opinia

Witam, firma AGC ogólnie płaci w miarę dobrze aczkolwiek wypłaty są niestabilne w ciągu roku z miesiąca na miesiąc potrafią różnić się o 500-800zl lub nawet więcej, wtedy nie jesteś w stanie nawet obliczyć po całym miesiącu ile zarobiłeś. W dodatku za nawet kilku dniowe zwolnienie L4 zabierają 1200 zł łącznie z dwóch miesięcy. Kierownik ma swoich fumfli jeden z nich brygadzista szczerbaty, pogania ludzi jak psy zero szacunku, typowy burak ze wsi.. W tej firmie jeden na drugiego gada ze się obija a sami nie lepsi. Wystarczy jedna spedzona przerwa na jadalni na śniadaniu a dowiesz się wszystkiego od obecnych tam i obgaudjacych- ranna zmiana na stałe z dużej linii. Co do dyrektora najgorszy człowiek w tej firmie nie kompetentny zero podejścia do ludzi i na każdym kroku chce ukarać i zabrac pieniądze z wynagrodzenia. Pozdrawiam

Tak8Nie

zk

Lubię atmosferę w AGC Gdańsk Sp. z o.o. za: dobrze płacą

@zk 07.11.2018 19:07

Nie da się ukryć, że dla wielu osób wynagrodzenie jest czynnikiem warunkującym podjęcie pracy w danym miejscu. Co, oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia? Możesz powiedzieć nam coś więcej odnośnie warunków płacy w AGC?

Alfi
@zk 07.11.2018 19:07

Atmosfera atmosferą. Jedni narzekają,drudzy nie. Narzekają głównie ci co pracują tu kilka kilkanaście lat i nie wiedzą jek jest gdzie indziej. Zarobki tu są dobre, peaca bardzo ciężka. Kierownictwo wporządku.

@Alfi 14.11.2018 19:47

Dziękuje za informacje. Cóż, atmosferę w firmie kreują jej pracownicy i to od ich nastawienia wiele zależy. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Wnioskuję, że masz kilkuletni staż pracy w firmie. Czy to prawda?

Tak1Nie

Darek
 Opinia

Zatrzymaj tą opinię dla siebie. Wyraź opinie o firmie jak ci coś nie pasuje. Nie wszyscy muszą się lubieć ale nie trzeba tego publicznie pokazywać i wywlekać brudów.

Opinia

Przede wszystkim zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl. Twój komentarz bazuje na obrażaniu osób trzecich. Nie tylko nic nie wnosi do dyskusji, lecz także - przede wszystkim, nie jest tutaj dozwolony. Serwis GoWork.pl służy użytkownikom do dzielenia się opiniami na temat pracy, a nie do powielania firmowych plotek, czy wzajemnych uszczypliwości. Komentarze, które nie są zgodne z regulaminem, mogą zostać usunięte przez administratorów serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Tak1Nie

Pa pa
 Opinia

Ptak wrona jest przebiegły,ale wrona pod postacią człowieka to (usunięte przez administratora)

@Pa pa 20.10.2018 17:40

Co chcesz przez to powiedzieć? Pamiętaj, że na forum wypowiadamy się w sposób rzetelny i merytoryczny odnośnie pracy w AGC Gdańsk. Wszelkie inne rozmowy nie stanowią żadnej wartości dla osób, które odwiedzają forum w celu pozyskania informacji na temat warunków pracy. Czy jesteś pracownikiem firmy?

Belladonna
 Opinia

AGC,i kierownik czapla plus dyro Jaruzelski studia kończył w Moskwie pod okiem KGB

Tak2Nie

Robol z AGC
 Opinia

Masakra, pójdziesz na l4 to zabierają ci premie 600zl z dwóch miesięcy do tego z premi rocznej tez ci odlicza, a podwyżki ? Są jak UFO ktoś coś słyszał nikt nie widział.

Tak23Nie

Robol z AGC
 Opinia

Ma prawo zabrać z tym się zgodzę ale dlaczego z drugiego miesiąca zabiera przecież jesteś juz w pracy i wykonujesz swoje obowiązki. Nie zaglądam nikomu do portfela ale musi być jakaś przyczyna że większość pracowników narzeka, czy mają sobie wmawiać że a hu... przecież to nic że mi zabierają pewnie w innej firmę mają gorzej...

Tak7Nie

Opinia

Jakim firma AGC Gdańsk Sp. z o.o. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Opinia

Jeśli chodzi o kierownictwo to jeden brygadzista pracowity drugi natomiast skończony baran któremu nic się nie chce. A co do dyrektora, to ludzi ma w (usunięte przez administratora) traktuje ich jak swoją własność byle im zabrać żeby zarobili jak najmniej. Skończony (usunięte przez administratora) i oszust.

Tak9Nie

Opinia

Powiecie coś o swojej pracy w AGC Gdańsk Sp. z o.o.? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

ju
 Opinia

Banda idiotów którzy rządzą szczególnie jeden tzn. podobny do Jaruzelskiego takie same okulary

Tak9Nie

ja
 Opinia

Świetna firma niestety 10 lat temu od tego czasu zarobki spadły o 50% znaczna większość stałych pracowników odeszła a nowi zatrudniani są przez agencie pracy tylko na sezon i dowiadują się o tym od innych pracowników albo i nie :) taka niespodzianka. Ogólnie wyzysk a zarząd traktuje ludzi jak śmieci

Tak7Nie

Opinia

Macie nowe opinie o firmie AGC Gdańsk Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o AGC Gdańsk Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański