Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Oddział Darłowo

Darłowo

Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Oddział Darłowo

lolek

ostatni sprawiedliwy' to super bo i ja miałem możliwosc zatrudniena sie u nich, jednka nie przyjalem tej oferty ponieważ tarfilo mi sie cos innego, ale to fajnie słyszeć ,że jako jedyna chyba agencja ochrony są godni przez was polecenia, ja również aplikuje, bo podobno zatrudniaja

ostatni sprawiedliwy

Szabe dobra to agencja i naprawde profeska proponowano mi solid Security ale jak nasluchalem sie co to za moloch i jacy to krętacze to odrazu pogonilem ich chandlowca. Pozdrawiam Szabel odfzial Darlowo

marek

ta firma jest super

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Oddział Darłowo - Darłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. Oddział Darłowo