szabel

Koszalin

Opinie o szabel

WEC

Skoro nie ma ogłoszeń wychodzi na to, że sobie radzą. A jeśli chcesz zapytać o pracę to warto po prostu iść i zostawić swoje CV ;)

Zmartwiony

Witam cos sie szykuje w firmie.Chodza pofloski iz firma ma zamiar zamknac jeden ze swych oddzialow pozamiejscowych .Robi sie nie ciekawie .

Wykwalifikowany
@Zmartwiony 16.06.2017, 06:14

Borne

Jasiu D.

Szabel nie płaci nadgodzin tylko daje dodatkową umowę o pracę albo zlecenie w Discretio. Gadamy z kolesiami I poczekamy, że jak Szabel wyleci z JW to my go do Sądu Pracy i zabuli za nadgodziny, i to dużo. Wyroków było już dużo i wszystkie na korzyść pracowników. Zbierać kwity, grafiki itp.

Sekretarka

Chcesz się przyjąć jako sekretarka ? najpierw przyjdź na monitoring -popracuj i zobacz na czym praca polega . Łączenie rozmów, obsługa komputera i użeranie się z grafikiem , bo jak na razie tylko ,,starzy ,,łapią nadgodziny.Nam świeżym nie dają zarobić . Ale o tym decyduje grafikowy . A co do sekretarki -zapomnij o etacie,i tyle w tym temacie.

Wybitny
@Sekretarka 31.01.2017, 10:03

Grafikowy jajogłowy, który robi pod siebie, a jego sekretarką jest niezłoma z Rosnowa! :D Ludzie weźcie się w garść, ktoś jak ma ambicje nie boi się grafikowych i innych mend a wie, że nad takim trepem jest ktoś zawsze wyżej. Kto daje się dymać ten potem otwór ma szeroki proste ;)

Marcinkowsaya

Praca jako sekretarka w Szablu. Napiszcie, czy warto składać CV. Czy to już z góry zaplanowana ustawka. Jak to zwykle bywa w Koszalinku. Dziękuję.

Czarodziej
@Marcinkowsaya 18.12.2016, 17:22

Mogę Ci powiedzieć,że napewno ustawione

ON
@Czarodziej 20.12.2016, 12:54
Mogę Ci powiedzieć,że napewno ustawione

Idiota

kolo

Siemanko ludziska robi sie coraz lepiej oczywiscie zart.Wymagania coraz wienksze ciuszki musza byc codziennie pachnace i czysciutkie.Tylko kiedy prezesi wyrownaja nam stawke za pranie jak ma reszta pracownikow, a nir tylko 3 zlote na miesiac.Co za to mozna wyprac ?.Ludzie na patrolu maja za pranie spora kase a ludzie na obiektach 3 zlote.Wychodzi na to iz patrolowcy mocniej sie brudza niz ludzie na obiektach.Wienc zacznijmy cos z tym robic koledzy bo gdzie jest to rowno traktowanie pracownikow.

@MAŁY 16.11.2016, 18:18
Patrol jest,, wienkszy" to ma,, wienksze" potrzeby ,,wienc "przenieś się i będziesz miał,, wiencej"...

Maly ty naprawde nie kumasz .Jakie wieksze pktrzeby ? Wieksze fotele abys mògl je tylkiem szlifowac.Zapraszamy do nas na obiekt i zobaczysz dopiero jak wyglada praca .A to ze jestes w GI nie oznacza ze jestes lepszy sort.

WEC
@MAŁY 16.11.2016, 18:18

Dokładnie, jak ci zależy na ekwiwalencie za pranie, zrób wpis + magiczna czerwoną książeczkę i weź się do roboty;) kolo, a to że jesteś na obiekcie czyni Cię lepszym? sprawa jest bardzo prosta, każdy jest tam gdzie się nadaje. Skoro wylądowałeś na obiekcie to czemu nie wpadniesz na GI? nie chca? nie nadajesz się? czy po prostu ktoś posadził Cie na ciepłym obiekcie i udajesz, że pracujesz?

AAA

Przestań pieprzyć - Szabel oddzielił ziarno od plew i przyjęli Dyskretnych nierobów i i upadłą Unię a po co ? by wygrywać przetargi bo firmy córki już maja a pracownicy tacy ja na monitoringu - nieroby , niedouczki i pijacy ukrywający się - i -Choć już nie pracuję w szablu to mogłabym pisać więcej . W lex mi dobrze a u was śmierdzi.

Monio
@AAA 01.11.2016, 22:16

Masz rację w Szablu zostały plewy z Białogardzkich pól a ziarno odeszło

A.J.P

A chciałam się zatrudnić w Szablu - ale Taki dyrektorek R>K nie zgodził się a teraz szukają ludzi - paranoja jakaś. Czy to może tylko na chwilę ,żeby ludzie wykorzystali urlopy a nowo przyjęci będą wojska pilnować - hi hi to dobrze być w firmie konkurencyjnej . w Lex przynajmniej można spać w nocy a u was pilnować trzeba kamer na których nic nie widać a firmy płacą jak za zboże

benek
@A.J.P 23.10.2016, 21:58

To śpij dalej i tak przeżyj życie. widocznie się dyrekcja na Tobie poznała, że Cię nie przyjęła hihihi Już dawno oddzielamy ziarno od plew, mądra decyzja i kolorowych snów!!!!

Obiektywny

Wszyscy jesteście siebie warci, za te głodowe grosze potraficie tylko się opluwać i wyzywać. Pełno tutaj emerytowanych ubeków, milicjantów i niedowartościowanych żołnierzyków. Macie emerytury od państwa(czyt. z naszych składek) i zamiast za te pieniądze dupy grzać w ciepłych krajach to wy za nędzne srebrniki do oczu sobie skaczecie, podpierdalacie kolegów z pracy i trzymacie palce w dupach swoich przełożonych, a jak któryś trzyma poziom to szybciutko ucieka od waszego towarzystwa, bo duma nie pozwala takiemu człowiekowi pokazywać się w waszym towarzystwie. Jesteście warci tego żeby was szefowie w d..y r..li.

Obiektywny
@Mikro 21.10.2016, 19:45
postkomunistyczny emeryt ma się dobrze ale Ty musisz zasuwać po 300 godzin jak niewolnik żeby poszpanować .tylko patrzeć jak p...

Bez komentarza.

Mikro
@JAN 21.10.2016, 18:24
tylko cię stać na obrażaniu innych , wydaje mi się że jesteś zakompleksiony i rozwydrzony dzieciak któremu tylko pozostała niec...

Kolego co Ty mu oferujesz ABW,POLICJA,CBŚ tam debili nie przyjmują Szabel to jego szczyt kariery

uchaha

Zapotrzebowanie było i będzie coraz większe. Nie ma napływu nowej "krwi" z uprawnieniami do posiadania broni...... I nie bedzie. Firmy bronią się przed myśleniem jak utrzymać pracownika......(do póki jedena osoba wykona pracę dwóch lub więcej osób a zapłacone ma za jeden etat..tak będzie... jak jest.....) Nie potrafią nikogo pozyskać-zwerbować. I tu się będzie działo....- Rynek pracy -poza ochroną-daje lepsze warunki płacowe..................- Zwyczajnie nie będzie się opłacało wykonywać badań lekarskich napracownika kwalifikowanego-(zwrotów kosztu nie mają ci na zleceniach)........ Umowa o pracę? Przestała być wabikiem- czymś atrakcyjnym. Za chwilę(może za rok, może krócej albo dłużej- firmy zaczną podbierać pracowników- proponując -pieniądze a nie jałmużnę (choć nadal będzie to niewiele). W każdym razie zaczyna się dziać- Rynek pacownika- a nie pacodawcy. Trochę wody w Wiśle jeszcze mimo to upłynie.......Pracodawca mimo to dobry, choć zawsze mogłoby być lepiej ..prawda?

Nowy

Czy dalej potrzebują do pracy w Szablu Koszalin - napiszcie bo za daleko mi jechać

Qwerty

Czytam i mi się śmiać chce. Nie widzicie ofert pracy? To znaczy że sobie firma radzi bez was. Ciężka praca ale radza może dlatego że w końcu maja koordynatora z prawdziwego zdarzenia, który coś robi a nie tylko czeka na wynagrodzenie. Patrolowcy nie zarabiają tam źle ale to elita do której nawet z grubym CV się nie dostaniesz jeśli nie będziesz mieć poparcia. Na wojsku mało płacą? Pokaz na którym płacą więcej. Jeden plus tej firmy wynagrodzenie ma czas. Macie odwagę złożyć cv? To czemu dalej siedzicie tutaj i gadacie głupoty? Idźcie do solidu tam podobno za 300h dają najniższa krajowa jak zasluzysz przypomną sobie o reszcie kasy.

Cwany
@FERDEK 14.09.2016, 20:57
Ha ha ha elita chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] faktycznie szczyt i życiowej kariery patrolowiec na czterech k...

Kolego ferdku go zeby 3/4 GI bylo ZBI gruoa musiałaby liczyc 6 ludzi ;) zapewniam ze jest ich wiecej a grubosc ich cv ustala grubosc ich portfeli.

FERDEK
@Cwany 17.09.2016, 12:14

???????????????????????????????????????????????????????????????

Jerzy Makara

Z okazji Dnia Pracownika Ochrony (22.08), Zarządowi oraz wszystkim koleżankom i kolegom ochroniarzom - wszystkiego najlepszego!

kolo

Sprawa wyglada tak Czesiek Premie tak zwane uznaniowe i 300 zika za pranie dostaja z tego co wiem patrolowcy. Na obiekcie dostaniesz 5.50 na renke do tego 3 zika za pranie . Na renke dostaniesz 1350 najnizsza krajowa.Wienc maro realia nie sa takie slodkie jak piszesz. Aby zarobic 2 tysie na renke to policz sobie ile musisz wypracowac nadgodzin do podstawowej pensji 1350 zlotych.A co do do datkow to nie sa przypadkiem dodatki funkcyjne . Bo na obiektach pracownicy ochrony nie doataja dodatkow ,premi itp tylko 3 zika za pranie .

maro

zarabia się nie żle plus dodatki,które dostaje sie co miesiąc można powiedzieć ,że jest ok.z jednym wyjątkiem atmosfery którą wprowadzają buraki z Białogardu i okolic

kolo

Nie czytasz Juko ze zrozumieniem Dziubdzius napisal iz 2500 nie zarobisz za norme godzin tylko za 300 godzin w miesioncu.

@@@

12 zł na godz .zgodnie z tym co duda podpisał nocne nie mogą być doliczane do wymiaru. najniższa krajowa to już 2000 zł - a u nas dodatki premia w zależności od stanowiska [ok.300] za pranie szmat jakieś 200 W sumie 2500 - i nadgodzin tyle ile zechcesz

@@@@ 09.08.2016, 07:38

To ladnie dostajesz za pranie chyba ze w patrolu jestes bo wszendzie indziej za pranie placa 3 zika.Wienc pisz dokladnie bo premie tak zwame nagrody uznaniowe dostaja tylko patrolowcy .

GOSC

Sławek ty CI...... CW.... ile ci płacą żebyś pisał takie bzdury " kolo" dobrze napisał za 300 godzin to może tyle dostaniesz

Dziubdziuś

Jak dadzą 2500 tysia na rękę za normę godzin - to przyjdę do was do pracy - a przyznam ,że mam spore cv. Ale wiem ,że tak nie doceniają pracowników .

@Dziubdziuś 02.08.2016, 21:47

Siemka dostaniesz 2500 na renke ale za 300 godzin w miesiacu , do tego 3 zika na miesiac na pranie i uscisk reki prezesa ze taki gupek sie trawil

ZIUTEKS

Jaka atmosfera u nas w Sz-nku he była przez 4 tyg.prawie mimo że było ciężko to nikt nie stękał,nie narzekał robił swoje.Ale już jedna z tych ala lasek wróciła i wszystko odnowa bałagan w pomieszczeniu narzekanie ,obgadywanie innych pracowników i ta sama gadka o psach itd.a był taki spokój.

Jan

potraficie tylko sobie dogadywać, przekrzykiwać się i kto jest ważniejszy t tego co czytam to jesteście siebie warci jesteście nie spełnieni? Chcesz przyjść do pracy to złóż CV i czekaj lub idziesz sam - sama do firmy i się dowiesz a nie pieprzycie takie głupoty i się ośmieszacie. Pozdrawiam i idzcie po rozum do głowy

Gość

Pewnie że jestem kozak jem i wypluwam takich jak ty do pięt mi nie dorastasz Mariano a może ty się przedstawisz wszystkim tu na forum

Gość

Jak nie pewnie że była oferta do działu handlowego tylko wiesz musisz być blondynką około 160 cm do 37 roku życia max i musisz lubić Sławusia i wiesz co jeszcze musisz umieć wchodzić głęboko w d......

Mariano
@Gość 24.07.2016, 21:50

Gość jak jesteś taki kozak to przedstaw się z imienia i nazwiska. Pewnie niedouczony frustracie nie będziesz miał na to odwagi.

eee

A na zastępcę prezesa ? nie chciałabyś ?? Przyjdź na Morską 11 i się dowiesz czy są wolne etaty. dla Ciebie to tylko etat w patrolu , monitoringu ,lub na obiekcie jest.

Ola

No i chyba zacznie się remont hotelu przy parkingu płatnym ,,Szabla ,, na przeciw szpitala. widziałam koparkę na terenie ,budy kempingowe szablowskie - chyba dla robotników najemnych .,więc naszą planowaną podwyżkę uposażenia szlag trafi. - bo inwestycja ważniejsza. HA HA

REHABILITANT Z LASKĄ

Do MIETKA jeżeli jest tak fajnie ,koleżeńsko ,fajne laski , atmosfera ok - TO CZEMU NAGMINNIE SIĘ KTOŚ ZWALNIA.???

Głowa do góry.

No właśnie za jakie pieniążki? 11,oo na godz? mało !!ma być 12,oo ale to po przejęciu czyli obiektów ochranianych przez UNIĘ ,będą nowe patrole nowi na monitoringu i dużo więcej obiektów a w związku z tym więcej kasy więc może jakaś podwyżka i dla pracowników się trafi { może ?} .A następnie córka -dyscretio ,i córka - unia .razem z Szablem zostaną sprzedane ogólnopolskiej firmie .I tyle będziecie widzieli podwyżek chyba że teraz sobie coś ugramy .Może warto powalczyć by nie było za późno .!!

ciekawy
@Głowa do góry. 04.07.2016, 09:54

Kto sprzeda taka kure znoszaca zlote jajka prezesowi jak Szabel ?? Chyba ktos niespelna rozumu,.... Nasluchal sie plotek, druga polowe dopowiedzial i ma rewelacje z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zreszta nawet gdybyscie przeszli pod solid to placzcie bo to najgorsza firma ochroniarska w polsce !! Nastawieni na pozyskanie jak najwiekszej liczby obiektow a pracownika maja gleboko gdzies dajac glodowe stawki

dziki

A powiedz mi gdzie nie potrzebują na gwałt . ?? w kazdym oddziale . Połczyn ,Drawsko . Szczecinek . .Kołobrzeg a najbardziej w Koszalinku na wojsko , do patroli. na monitoring - wszedzie - to jest odpowiedz .oddzielna kwestia za jakie pieniadze ?????????????????

kolo

Podobno w Szczecinku potrzebuja ludzi do pracy na gwałt.Cos wiecie na ten temat?

Mietek
@kolo 21.06.2016, 11:17

Tak potrzebują dawaj do pracy u nas fajne laski i atmosfera jest i teraz jeszcze podwyżka doszła!!!

Zgadnij?

Braki na monitoringu uzupełniane ludźmi że Świdwina to efekt wywołany brakiem. Chęci do pracy ze strony niektórych pracownic. 12 brutto na godzinę plus comiesięczne premie i narzekacie? Weźcie broń i zapraszamy na dol do patrolu.

Zarząd

Kontrola policji wykazała braki w zatrudnieniu , dlatego też osoby dojeżdżające ze Świdwina do pracy na monitoring będą miały płacone za dojazdy ?? czy to prawda .to teraz powalczmy dziewczyny by i nam płacono -bo to istna dyskryminacja

lolo

Czesiek z tego co wiem to potrzeba ludzi w szczecinku na patrol maja tam deficyt. Bo Ci jak mówiła dyrekcja stali na moscie do pracy to dawno juz umarli wienc wal i sie pytaj.

pipuś

Jak się ludzie ze stażem zwalniali to gdzie była dyrekcja ???????????? w czarnej dziurze .Wszędzie ludzi brakuje -przyszedł bym do Was ale za 11/h to śmieszna stawka . zaraz będziecie mieli od nas przynajmniej 5 operatorów to się wzmocnicie i od razu mówię ,że wszyscy mają kwalifikacje nie tak jak w tej chwili u was.

OLO
@jan 07.04.2016, 12:29
pipuś ale z ciebie gapcio mówisz sam nie wiesz o czym gdzie u was są specjaliści z uprawnieniami chyba ze mylisz z tymi uprawni...

Pytasz Pipuś gdzie była dyrekcja?Odpowiem, w odpowiednim miejscu!Zapamiętaj,że z niewolnika nie ma pracownika...Koledzy ze stażem polepszyli sobie warunki pracy,a szczególnie płacy hihihi A jaki teraz spokój.....

TTT
@OLO 08.04.2016, 15:12

Fajnie ze koledzy ze stażem polepszyli sobie płace,chociaż widac ze jakieś zgranie jest nie to co u nas w Szczecinku.Większośc załogi nie zgadza się pracować za 15zł brutto na imprezach ale są 2-ie lub 4-y osoby co biorą wszystko i psują atmosferę i płace!!!Najgorzej że gadają przy wszystkich że nie będą chodzić za takie stawki a robią co innego i dlatego Dyrekcja to wykorzystuje brak zgrania załogi!!!

Monitoring

Brakuje ludzi na monitoring więc zapraszamy

hjuwknma

nie chcę Was straszyć ale czy wiecie o tym że Szabel skupuje udziały firm mniejszych by podnieść wartość na swoich aktywach i potem to wszystko sprzedać jak korporację trzech{ 4 } firm np. Solidowi ? Podnosi swoją wartość by zarobić krocie a Wy biedaki będziecie dalej zarabiać najniższą krajową

OLO
@hjuwknma 25.03.2016, 22:58

To nie strasz,bo my się nie boimy.Martw się o swoją firmę,bo ją gorszy los może spotkać niż Solid-wszędzie trzeba pracować!!!

Unia

Zanim się połączymy w jedną korporację czy już dziś mogę się do Was zgłosić do pracy na monitoring - mam kwalifikacje ,pozwolenie na broń - to może dostanę też stawkę taką jak mają pracownicy monitoringu Szabla,,.A my jako córka dojdziemy do tej stawki{ 11 zł /godz} po jakimś krótkim czasie. Potrzebujecie ludzi czy nie - bo dyr jakoś dziwnie milczy

UNIA

Szabel połączy się z Unią na ochronę obiektów - zyskacie pracowników , obiekty i większy monitoring- Czy jesteście gotowi na przyjęcie nowych ?? Firma się rozwija -zarobki większe !!!

Pracusie ?

No i jak tak wszyscy odejdą -kto zostanie , nastroje są takie sobie , obowiązków przybywa,służby jakieś takie długie [ część na wojsku , część w patrolu ].Czyżby skąpstwo, zbyt dużo wzięto do ochrony ? nie mając ludzi,?. Ten pracownik tez nie jest głupi -wytrzyma tylko do pewnego momentu ,potem ,zwolnienie, urlop na żądanie i decyzja -Tak dłużej się nie da pracować za te marne grosze.więc się chłopaki zwalniają,bo jeszcze chcą pożyć .Miało być lepiej a jest jak ? każdy to widzi .Czy diagnozowano w firmie ile ludzi odeszło z Szabla w ciągu ostatnich np 8 miesięcy i z jakich przyczyn ?? Nie .To chyba kadrowa z księgową będą pracować . Co do imprezy z piątku ? można było się napić,ale ludzi jakoś mniej.

Jan

Nikt cię w Szablu do pracy nie zmusza to twój wybór. Zwolnij się idz na budowę.

mati
@Jan 01.02.2016, 10:45
Nikt cię w Szablu do pracy nie zmusza to twój wybór. Zwolnij się idz na budowę.

Właśnie się nad tym zastanawiam ale jak odejdę to ty się w robocie osrasz ha ha ha

mati

pytasz się dlaczego a więc dlatego - jeżeli chcesz być pracownikiem z kwalifikacjami do przynieś ,podaj ,pozamiataj praca dla desperatów do 300 godzin miesięcznie ,nie masz czasu zjeść,skorzystać z kibla ,patrol zapchaj - dziura.warunki socjalne makabryczne idziesz do pracy na 24 godziny i siedzisz na fotelach powiązanych drutami.a pseudo kuchnia w której jest żywność mieści się przy drzwiach od kibla z którego cuchnie jak z obory.inwestujesz w siebie sporo kasy aby zdobyć kwalifikacje i praca jest nie lekka i firma powinna to uszanować

RZĄDY po NOWEMU?

Dlaczego u Was zwalnia się [{{ zwalniani }]}tylu pracowników z kwalifikacjami ? Czy ktoś coś wie na ten temat .Kto policzy ilu musiało odejść temu postawię kawę .Jakie są przyczyny - bo muszą być .

Maniek

Szkoda, że również takie rzeczy wyciąga się na forum. Co po niektórzy nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że mogą kogoś skrzywdzić takimi opiniami. Nie byłeś, nie widziałeś to nie powtarzaj plotek, bo ktoś się kiedyś wkurzy i zrobi z tym porządek !!! Firma ogólnie znana z dużego plotkarstwa. Niewielu tylko tych plot nie powtarza.

JAN

OGÓREK TY SAM NIE WIESZ CZEGO CHCESZ. NAJLEPIEJ TO SIĘ OKOP I CZEKAJ DO WIOSNY

jan

Ogórek to co tam jeszcze robisz idz na kuroniówke tam jest lepiej

ogórek

na pewno chciałbyś co wiąże się z godzinkami za które z pewnością dałbyś się pochlastać ,przez takich jak ty zawsze będziemy zarabiać gówniane pieniądze

Łysy

I jak co roku chialbym zyczyc calej zalodze SZABLA Zdrowych, spokojnych i Wesolch Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego 2016 roku :) POZDRAWIAM

Kolo

Teraz dali info iz na kabarecik z tancerkami mozna sie zapisac za 30 zika.Zamiast tego mogli by chociarz raz na swieta cos dac dla pracowników,a dla dzieci nawet skromne paczki porobic na świeta. W innych zakładach zawsze co roku na świeta coś pracownicy dostają a TU co.Co tu gadać z czego prezesi i kierownicy zrobia świeta nie mówiac juz o zakładowej wigili znowu tylko wybrańcy pojadą.Z roku na rok robi sie coraz gorzej.

Szczery

Jetem zdruzgotany poczynaniami szefostwa firmy SZABEL to wstyd i hańba dla nas dla Koszalina że taka firma jest ale taka jest rzeczywistość tak działają prawie wszystkie firmy szkoda. Tylko kasa się liczy nic więcej szefostwo nie rozumie że firma to ludzie Wstyd. Drogi Prezesie proszę spytać czy znajdzie się choć jeden pracownik który powie że jest dumny że pracuję w SZABLU szkoda że tak jest

Kłopot

Gdzie te hordy ochotników do pracy ,? czyżby pochowały się po szafach.W szufladach podania leżą { sterty}- a chętnych brak. Prawda jest taka ,że najniżej zarabiający zawód w Polsce to ,,,,ochroniarze,,,,- Co będzie jak Ci najstarsi z ochrony odejdą na emerytury ze względu na słaby stan zdrowia.Swoją drogą jak oni przechodzą badania dopuszczające do pracy w ochronie?.

Jaki taki

Zobacz co stoi pod wiatą na parkingu w Szablu a dowiesz się gdzie jest fundusz pracowniczy, podwyżki,pieniądze z pe-fronu.Zobacz jakie roszady na stanowiskach ,a zobaczysz ilu nowych ,,,,funkcyjnych dyrektorów,,, się szykuje .Tylko ten podrzędny robol jest na końcu listy a ,, górze ,,wydaje się ,że jest dobrze- bo jeszcze nie zastrajkowali - ale przyjdzie dzień 1,2,styczeń 2016 roku i zobaczymy kto zostanie na etacie ,umowie a kogo odejdzie na śmieciówkę do innych firm ochrony - ZMIANY SIĘ ZAPOWIADAJĄ . DYREKCJA NIECH NIE STRASZY ,ŻE CIĘ ZWOLNIĄ BO JUŻ MAJĄ KŁOPOT Z ZATRUDNIENIEM .

Zostaw opinię o szabel - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szabel