Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Obiektywny

Wszyscy jesteście siebie warci, za te głodowe grosze potraficie tylko się opluwać i wyzywać. Pełno tutaj emerytowanych ubeków, milicjantów i niedowartościowanych żołnierzyków. Macie emerytury od państwa(czyt. z naszych składek) i zamiast za te pieniądze dupy grzać w ciepłych krajach to wy za nędzne srebrniki do oczu sobie skaczecie, podpierdalacie kolegów z pracy i trzymacie palce w dupach swoich przełożonych, a jak któryś trzyma poziom to szybciutko ucieka od waszego towarzystwa, bo duma nie pozwala takiemu człowiekowi pokazywać się w waszym towarzystwie. Jesteście warci tego żeby was szefowie w d..y r..li.

@Obiektywny

Nie z Twoich smarku składek mamy emeryture jak my chodziliśmy do pracy to Ty w pieluchę waliłeś.Piszesz,że duma nie pozwala pokazywać sie w naszym towarzystwie.A ja ci piszę,że Ty nam do pięt nie dorastasz niedouczony paprochu.myślisz,że jak jesteś ochroniarzem to jesteś kimś ?jesteś nikim i takim pozostaniesz,żal mi Ciebie bo Twoje kompleksy nabrały wymiaru nienawiści.Pozdrawiam,Twój kolega z pracy,któremu podajesz rękę na dzień dobry ps. gdzie twoja duma ?

@Mikro

Nie wysilaj się, bo o podaniu mi ręki możesz co najwyżej pomarzyć. Jesteś kolejnym zakompleksionym, postkomunistycznym emerytem, któremu państwo daje nienależną emeryturę. Próbujesz się dowartościować opluwając innych, nawet jak ich nie znasz, jesteś zwykłym internetowym trollem.

JAN
@Obiektywny

tylko cię stać na obrażaniu innych , wydaje mi się że jesteś zakompleksiony i rozwydrzony dzieciak któremu tylko pozostała niechęć i nienawiść więc pytam co robisz w tym gronie pracowników ochrony szukaj szczęścia w Policji , ABW , CBŚ będziesz miał pole do popisu a tu nie będziesz obrażał innych. Chyba sam siebie nie lubisz . Uśmiechnij się synu i smaruj do swych Rodziców i miej do nich pretensje że jesteś nie szczęśliwy smarkacz. Pozdrawiam cię i życzę ci szczęścia i żeby tak cię szanowali inni jak będziesz w podeszłym wieku i na emeryturze lub rencie. ZASTANÓW SIĘ

@Obiektywny

postkomunistyczny emeryt ma się dobrze ale Ty musisz zasuwać po 300 godzin jak niewolnik żeby poszpanować .tylko patrzeć jak poleci ci krew z nosa z przepracowania.Żebyś zarobił tyle ile ja mam emerytury to 500 godzin ci zabraknie.powodzenia

@Mikro

Bez komentarza.

@JAN

Kolego co Ty mu oferujesz ABW,POLICJA,CBŚ tam debili nie przyjmują Szabel to jego szczyt kariery

uchaha

Zapotrzebowanie było i będzie coraz większe. Nie ma napływu nowej "krwi" z uprawnieniami do posiadania broni...... I nie bedzie. Firmy bronią się przed myśleniem jak utrzymać pracownika......(do póki jedena osoba wykona pracę dwóch lub więcej osób a zapłacone ma za jeden etat..tak będzie... jak jest.....) Nie potrafią nikogo pozyskać-zwerbować. I tu się będzie działo....- Rynek pracy -poza ochroną-daje lepsze warunki płacowe..................- Zwyczajnie nie będzie się opłacało wykonywać badań lekarskich napracownika kwalifikowanego-(zwrotów kosztu nie mają ci na zleceniach)........ Umowa o pracę? Przestała być wabikiem- czymś atrakcyjnym. Za chwilę(może za rok, może krócej albo dłużej- firmy zaczną podbierać pracowników- proponując -pieniądze a nie jałmużnę (choć nadal będzie to niewiele). W każdym razie zaczyna się dziać- Rynek pacownika- a nie pacodawcy. Trochę wody w Wiśle jeszcze mimo to upłynie.......Pracodawca mimo to dobry, choć zawsze mogłoby być lepiej ..prawda?

Czy dalej potrzebują do pracy w Szablu Koszalin - napiszcie bo za daleko mi jechać

Jerzy Makara

Z okazji Dnia Pracownika Ochrony (22.08), Zarządowi oraz wszystkim koleżankom i kolegom ochroniarzom - wszystkiego najlepszego!

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR UZBROJONEGO STANOWISKA INTERWENCYJNEGO w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

kolo

Sprawa wyglada tak Czesiek Premie tak zwane uznaniowe i 300 zika za pranie dostaja z tego co wiem patrolowcy. Na obiekcie dostaniesz 5.50 na renke do tego 3 zika za pranie . Na renke dostaniesz 1350 najnizsza krajowa.Wienc maro realia nie sa takie slodkie jak piszesz. Aby zarobic 2 tysie na renke to policz sobie ile musisz wypracowac nadgodzin do podstawowej pensji 1350 zlotych.A co do do datkow to nie sa przypadkiem dodatki funkcyjne . Bo na obiektach pracownicy ochrony nie doataja dodatkow ,premi itp tylko 3 zika za pranie .

maro

zarabia się nie żle plus dodatki,które dostaje sie co miesiąc można powiedzieć ,że jest ok.z jednym wyjątkiem atmosfery którą wprowadzają buraki z Białogardu i okolic

kolo

Nie czytasz Juko ze zrozumieniem Dziubdzius napisal iz 2500 nie zarobisz za norme godzin tylko za 300 godzin w miesioncu.

@@@

12 zł na godz .zgodnie z tym co duda podpisał nocne nie mogą być doliczane do wymiaru. najniższa krajowa to już 2000 zł - a u nas dodatki premia w zależności od stanowiska [ok.300] za pranie szmat jakieś 200 W sumie 2500 - i nadgodzin tyle ile zechcesz

@@@@

To ladnie dostajesz za pranie chyba ze w patrolu jestes bo wszendzie indziej za pranie placa 3 zika.Wienc pisz dokladnie bo premie tak zwame nagrody uznaniowe dostaja tylko patrolowcy .

GOSC

Sławek ty CI...... CW.... ile ci płacą żebyś pisał takie bzdury " kolo" dobrze napisał za 300 godzin to może tyle dostaniesz

Dziubdziuś

Jak dadzą 2500 tysia na rękę za normę godzin - to przyjdę do was do pracy - a przyznam ,że mam spore cv. Ale wiem ,że tak nie doceniają pracowników .

@Dziubdziuś

Siemka dostaniesz 2500 na renke ale za 300 godzin w miesiacu , do tego 3 zika na miesiac na pranie i uscisk reki prezesa ze taki gupek sie trawil

ZIUTEKS

Jaka atmosfera u nas w Sz-nku he była przez 4 tyg.prawie mimo że było ciężko to nikt nie stękał,nie narzekał robił swoje.Ale już jedna z tych ala lasek wróciła i wszystko odnowa bałagan w pomieszczeniu narzekanie ,obgadywanie innych pracowników i ta sama gadka o psach itd.a był taki spokój.

Jan

potraficie tylko sobie dogadywać, przekrzykiwać się i kto jest ważniejszy t tego co czytam to jesteście siebie warci jesteście nie spełnieni? Chcesz przyjść do pracy to złóż CV i czekaj lub idziesz sam - sama do firmy i się dowiesz a nie pieprzycie takie głupoty i się ośmieszacie. Pozdrawiam i idzcie po rozum do głowy

Jan

Pewnie że jestem kozak jem i wypluwam takich jak ty do pięt mi nie dorastasz Mariano a może ty się przedstawisz wszystkim tu na forum

Jak nie pewnie że była oferta do działu handlowego tylko wiesz musisz być blondynką około 160 cm do 37 roku życia max i musisz lubić Sławusia i wiesz co jeszcze musisz umieć wchodzić głęboko w d......

Mariano
@Gość

Gość jak jesteś taki kozak to przedstaw się z imienia i nazwiska. Pewnie niedouczony frustracie nie będziesz miał na to odwagi.

eee

A na zastępcę prezesa ? nie chciałabyś ?? Przyjdź na Morską 11 i się dowiesz czy są wolne etaty. dla Ciebie to tylko etat w patrolu , monitoringu ,lub na obiekcie jest.

Ola

No i chyba zacznie się remont hotelu przy parkingu płatnym ,,Szabla ,, na przeciw szpitala. widziałam koparkę na terenie ,budy kempingowe szablowskie - chyba dla robotników najemnych .,więc naszą planowaną podwyżkę uposażenia szlag trafi. - bo inwestycja ważniejsza. HA HA

REHABILITANT Z LASKĄ

Do MIETKA jeżeli jest tak fajnie ,koleżeńsko ,fajne laski , atmosfera ok - TO CZEMU NAGMINNIE SIĘ KTOŚ ZWALNIA.???

Głowa do góry.

No właśnie za jakie pieniążki? 11,oo na godz? mało !!ma być 12,oo ale to po przejęciu czyli obiektów ochranianych przez UNIĘ ,będą nowe patrole nowi na monitoringu i dużo więcej obiektów a w związku z tym więcej kasy więc może jakaś podwyżka i dla pracowników się trafi { może ?} .A następnie córka -dyscretio ,i córka - unia .razem z Szablem zostaną sprzedane ogólnopolskiej firmie .I tyle będziecie widzieli podwyżek chyba że teraz sobie coś ugramy .Może warto powalczyć by nie było za późno .!!

ciekawy
@Głowa do góry.

Kto sprzeda taka kure znoszaca zlote jajka prezesowi jak Szabel ?? Chyba ktos niespelna rozumu,.... Nasluchal sie plotek, druga polowe dopowiedzial i ma rewelacje z (usunięte przez administratora) Zreszta nawet gdybyscie przeszli pod solid to placzcie bo to najgorsza firma ochroniarska w polsce !! Nastawieni na pozyskanie jak najwiekszej liczby obiektow a pracownika maja gleboko gdzies dajac glodowe stawki

dziki

A powiedz mi gdzie nie potrzebują na gwałt . ?? w kazdym oddziale . Połczyn ,Drawsko . Szczecinek . .Kołobrzeg a najbardziej w Koszalinku na wojsko , do patroli. na monitoring - wszedzie - to jest odpowiedz .oddzielna kwestia za jakie pieniadze ?????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.