Wrzos Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy

Łukęcin

Opinie o Wrzos Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy

Wrzos

Wrzos nie jest atrakcyjny za taką cenę. Posiłki są dobre, ale nic po za tym, można się zanudzić . Cena Wielkanoc 2017r. za dzień 202 zł. Kiedy za Wielkanoc w innym ośrodku atrakcyjniejszym nie wymieniam jaki obok Łukęcina wyżywienie bardzo dobre, basen, dżakuzi, sauna parowa i wiele jeszcze atrakcji wszystko za 199 zł dzień.

sdcsdcs

Jesli pracownicy czuja sie tam gorzej od murzynow na farmie babanów to lepiej chyb aomijac taki osrodek bo plucie do jedzenia i ogolna olewka klineta jest zapewne na porzadku dziennym.

Witam praca na tym ośrodku to jedno wielkie wyzyskiwanie za psie pieniądze Ukraina tam więcej zarabia jak my Polacy gdzie jesteśmy u siebie w kraju jest to nie do opisania pracuje się tam po 16 godzin i więcej a nocka przy weselach czy ankietach zaczyna się od godziny 14 do rana nie ma jednego stanowiska pracy przyjmując się np na kuchnię czy kelnerke trzeba robić wszystko i to w międzyczasie ogólnie atmosfera w pracy nie do wytrzymania nikomu nie polecam lepiej chyba iść ulice zamiatac bo człowiek chociaż w spokoju miotłą macha pozdrawiam

Czy rekrutacja w firmie Wrzos Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Wrzos Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy - Łukęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrzos Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy