Iscm Sp. z o.o.

Opinie o Iscm Sp. z o.o.

Iza

Może ktoś napisać co słychać w firmie, zamierzam aplikować!

Aneta

@oczy_aniolajakie zadania dostałaś do rozwiązania na rozmowie kwalifikacyjnej? Na co powinny przygotować się osoby przed rozmową? Mam nadzieję, że rekrutacja przebiegła pozytywnie.

objawienie

Informuję, że pracując w zwykłej pracy w Londynie zarabia się £8,-/h natomiast przez agencje jako merchandiser na kontrakt tzw. zero hours-czyli jak w PL na godzinę, umowa zlecenie bez chorobowego i urlopu to minimum £11,-/h. TO INFORMACJA dla pana udającego rekrutera dla owej firmy. Jeśli zatrudnia na umowę o pracę oczekuję minimum 3800 brutto w Polsce, a jeśli jako zlecenie powinno to być przynajmniej 5000zł brutto. Pozdrawiam.

oczy_aniola

Rozmowa sympatyczna prowadzona przez RSM Henkla. Zarobki to podstawa i do 85 % za sprzedaz i merch. Pare zadan do rozwiazania i ogolnie ok.

oczy_aniola

Czesc wybieram sie na rozmowe jutro do stargardu, Henkel, jeszcze nie wiem czy detergenty lub kosmetyki. Moze Ktos jakąś opinie wystawi? :) Wdzięczny będe:)

er

no ale np. przedstawiecil handlowy to na prawde duzo zarabia raczej

Do erty

Z Twoimi błędami w pisowni i w sposobie wyrażania opini to nic dziwnego ze ta firma Ci odpowiada. Nic lepszego Cie w życiu nie spotka.

Piotr

jakie pytania były na rozmowie kwalifikacyjnej? Ktoś coś wie? jaka pensja merchandisera?

gizol

Firma jakiś pośrednik Henkel, wyszedłem z rozmowy po 5 minutach! Cisną wala że niby Henkel, dramat koleś nieprzyjemny, OGOLNA STRATA CZASU NIE POLECAM!

MMM

Uczciwa firma. Niestety pośrednik lub jak kto woli "handlarz ludźmi". Pełen socjal czyli kino, teatry itp. Wczasy pod gruszą, bony na święta, multisport itp( warunek umowa o pracę). Wypłata nawet przed czasem. Niestety płaca minimalna i w zalezności od projektu i stanowiska praca na umowę o pracę lub umowa zlecenie.Dla Henkel 40% premii, ale osiągalne 25-30.

kef

Jakiś czas temu byłem na rozmowie. Generalnie rozmowa całkiem przyjemna, ale całkowita strata czasu,dodatkowo rozmowa przeprowadzona mało profesjonalnie, w kawiarence na szybko jeszcze przed otwarciem-śmiech. Praca od 6-14 jak się wyrobisz, cotygodniowe prezentacje ( zdjęcia , opis akcji promocyjnych, z tego co pamiętam w formie slajdów )- generalnie jest co robić. Płaca i to mnie rozbawiło najbardziej najniższa krajowa ale cytuję "za to możesz wyrobić 40% premii", a czy ja wyrobisz to już ma na to wpływ kilka czynników. Pytanie jakich??? Powiedziałem Panu że zawróciliśmy sobie niepotrzebnie głowę i poszedłem. To tyle

Zostaw opinię o Iscm Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iscm Sp. z o.o.