Ajex-Pol Sp. z o.o.

Częstochowa

Ajex-Pol Sp. z o.o.

Opinie o Ajex-Pol Sp. z o.o.

Rik

Ten Alex pol to kpina przebijane daty ryby wędzone mrozonebi znowu sprzedawane a reszta firmy to oszusty

Możecie opisać nową sytuację Ajex-Pol Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

wer

a gdzie widziales takie ogloszenie @daro? bo ja tam w internecie nic na temat nie widze..ale z drugiej strony moze za jakis czas sie nowe oferty pojaiwa

xp

nie mowie ze pracuje sie tam zle, mowie ze firma oszukuje swoich klientow poprzez przebijanie dat na przeterminowanych produktach, wiem o tym fakcie bo bylem ich swiatkiem i uczestnikiem!

marcin717171

a dlaczego juz tam nie pracujesz?

Piotrek

A ja pracowałem w tej firmie i ngdy nie otrzymałem wypłaty nawet z 1 dniem opóżnienia!!!!!. Prezes jest konkretny i wymagający. Jeżeli chcesz pracować, to możesz zarobić konkretną kasę. Jak będziesz kantował - to wyjazd. Ludzie jak wszędzie - różni. Ale jak miałem kłopoty, to mogłem pogadać i pomogli. Naprawdę. Obecnie pracuję gdzie indziej, i żal tyłek ściska. Szkoda gadać! Napisałem to bo uważam, że wczesniejsze woisy, szczególnie ten ostatni są niesprawiedliwe. Życzę wszystkim, żeby mogli pracować (a nie lenić się), w takich firmach jak Ajex-Pol!!!!!

xp

co ty gadasz, nie mszcze sie bo ma to gdzies. nie podpisze sie bo jeszcze mi nie bije. ale taki jest fakt, przebijacie daty na wedzonkach, i macie naklejki z seko , manty i jeszcze innych paru [usunięte przez moderatora]. firma do likwidacji nasle wam inspekcje pozdro

anonimie skoro wysuwasz tak poważne oskarżenia to chociaż miej odwagę się podpisać. Twój wpis dla logicznie myślącego czytelnika oznacza tyle, że wyrzucili Cię z pracy i się mścisz słownie

Zostaw opinię o Ajex-Pol Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ajex-Pol Sp. z o.o.