Opinie o Eko Dolina Sp. z o.o. w Łężyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eko Dolina Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eko Dolina Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Dolina Sp. z o.o. w Łężyce

Papi

To. Jaki bajzel jest na kwaterze.. W głowie się nie mieści.. Pozbyć się trzech specjalistów to strzał w kolano.. Brawo

KLIENT

Największym b...rakiem na tym wysypisku to gość stary niski w czapce który jest weryfikatorem w tym miejscu gdzie wysypuje się zmieszane smieci, gość to typowy b...ak nienadajacy się do ludzi. Zamiast pracować jak powinien to opiera się o ciężarówki i rozmawia z kierowcami i jeszcze się wydziera na innych bo wiecznie się spieszy. Typowy (usunięte przez administratora)

Xxx
@Bożena

stać i podpierać to każdy może za taką kasę czemu nie... ale powinien Weryfikować (usunięte przez administratora) bo jadzie wszystko to co nie powinno na taśmie się znajdować ... Co skutkuje w dalszym etapie sortowania

abc

Zadaję sobie pytanie " o co właściwie chodzi" ? czy chodzi o zdyskredytowanie i podważenie autorytetu wyższego przełożonego działającego zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki zawodowej w relacjach przełożony a podwładny kiedy wymaga i konsekwentnie egzekwuje wykonanie poleceń czy też nagminne lekceważenie ,markowanie a nawet oportunistyczne zachowania podważające zasadność tychże ( poleceń). Odpowiadając na powyższe pytanie : Jak dotychczas żelazną zasadą jest nie kwestionowanie w jakiejkolwiek formie poleceń , nadzielonych zadań ,a nawet próśb przekazanych podwładnemu . Można się spierać o tryb i formę ale zawsze w sposób merytoryczny w celu osiągnięcia konsensusu. Taka relacja została w sposób niezwykle arogancki zaburzona po stronie odbierających polecenia.Szukanie u innych (przełożonych) przyczyn swoich frustracji jak też okazywanie (pozaplecowe) niechęci nie jest oznaką dobrej współpracy.Osoby decydujące się na konstatowanie ,umniejszanie czy też podrywanie autorytetu osoby decyzyjnej wykazują wysoce nieodpowiedzialną postawę etyczną i moralną.Wraz z powzięciem decyzji przez podwładnego (bez rozmowy z zainteresowanym ) skutkiem czego ma być atak bez racjonalnych i potwierdzonych zarzutów na przełożonego tenże musi liczyć się z odwrotną interakcją.Zawsze należy rozmawiać bądz szukać dróg porozumienia niezależnie od stanów emocji po obu stronach.W konkretnej sytuacji złamania zasad dobrej współpracy i zachwiania regułami" polecenie - wykonanie " jest wybitnie postawą aspołeczną i może rodzić określone konsekwencje.Z kolei szukanie wsparcia (dla wyimaginowanych pretensji) w strukturach związkowych powoduje poszerzenie konfliktu które może zaciemnić prawdziwy i racjonalny wątek problemu. Proponuję zachować dewizę rozmowy "twarz w twarz" i zakończyć temat niż postąpić niehonorowo" zachowując milczenie gdy była możliwość bronienia swojego stanowiska. ( Drogie Panie).

Być może przyszły pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Eko Dolinie jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze, np. na 1/2 etatu?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eko Dolina Sp. z o.o.?

Xxx Nowy wpis

Kiedyś były imprezy firmowe dla wszystkich od momentu pojawienia się covid niestety nie ma... chociaż pani Prezes zrobiła spotkanie przy grillu dla "biura" bo sortownia to (usunięte przez administratora) i ich się nie zaprasza ...

Ciekawska

Witam czy jest możliwość dojazdu autobusem pracowniczym do firmy eko dolina ?

Pracownik Nowy wpis
@Ciekawska

Tak na jedno zmianę firma zapewnia dojazd. Autobus jedzie z Gdyni Chyloni przez Rumie do Łężyc.

Papi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko Dolina Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jakie są warunki zatrudnienia w Eko Dolina Sp. z o.o.?

Zmiana regulaminu pracy zaowocowała wprowadzeniem kontroli trzeźwości na terenie zakładu. Niestety nie dotyczy to wszystkich zatrudnionych w Eko Dolinie tylko wytypowanej grupy pracowników ( załącznik 7 regulaminu paragraf 3 ). Pozostali pracownicy firmy ( kryształowo czyści ) nie podlegają temu obowiązkowi. Równe traktowanie w myśl regulaminu pracy i nie dzielenie pracowników to motto firmy.

abc

Jak wygląda ścieżka kariery w Eko Dolina Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Izabela

Witam Państwa, jako Prezes Spółki zapewniam że nie trzeba być w gwardii przybocznej żeby awansować. Pracownikom oferujemy równe szanse, premię do 25% po okresie próbnym i możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Oferty pracy są dostępne na naszej www. Powyższą opinię potraktuję jako naruszenie dóbr osobistych jeśli nie zostanie poparta dowodami. Dobrego wieczoru

Olo

Awans jest tylko dla znajomych. Nie żadnej ścieżki awansu

Co to znaczy cytuję "Kiedyś działo się dobrze. Do momentu pojawienia się Pani dyrektor Eweliny." ??? Co było tak dobrego? Otóż mi się wydaje, że wiem o czym mówisz tak zwana Wiktorio. O pracy bez kontroli, marnowaniu środków podatników przez wieczne niedokańczanie tematów i podejmowanie ich dziesiątki razy zamiast zrobić coś raz i porządnie. O tym, że nie było na miejscu Dyrekcji ludzi, którzy by chcieli cos prawdziwie zmienić i jeszcze co ważne dopilnować wprowadzania tych zmian. Taka właśnie jest Pan Ewelina. Nie wiń Jej za to ,że ma siły, potencjał i próbuje coś zrobić. Zrobić podkreślam w środowisku skrajnie "rozpuszczonym" , często prymitywnym i aroganckim. Pani Ewelina włożyła kij w mrowisko, swoimi działaniami próbowała i nadal próbuje zaszczepić w ludziach jakąś odpowiedzialność za nasz wspólny los i dobrobyt. To, że nie wszystkim się to podoba... wiadomo. Co do mobbingu to radzę uważać z takimi oskarżeniami. Wymagania przełożonego dotyczące rzetelnego wykonywania obowiązków kiedy widzi pracowników, którzy zwyczajnie zajmują się unikaniem pracy nie jest(usunięte przez administratora)! No ale mówi to tym "strasznym głosem :) i patrzy tymi swoimi "strasznymi" oczami... i w ogóle tak Jej wszyscy zazdrościcie.. że jest jaka jest.. Prymitywki z koziej wólki.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Eko Dolina Sp. z o.o.?

Proszę aplikować, a się przekonasz. Pytanie bynajmniej dziwne. Wiadomo powszechnie, że inaczej wygląda proces rekrutacji na stanowiska dla pracownika fizycznego inaczej dla pracownia biurowego, a jeszcze inaczej na kierownika czy dyrektora.

KLIENT

@KLIENT

Co w tym tak okropnie strasznego, że się o te ciężarówki opiera? Chyba, że strach, że porysuje czy coś. ;) A powiedz mi, bo piszesz, że "zamiast pracować jak powinien" to podpiera te ciężarówki, żeby nie upadły, to tak z ciekawości co według Ciebie konkretnie powinien robić?

as
@KLIENT

Wiem o kogo chodzi, trafne spostrzeżenie.

@as

A ja nie. :( Powiesz?

Xxx

Pati

Czy wiadomo coś o zatrudnieniu na stanowisko sortwacz i kiedy będą potrzebować?

Jak szefostwo w Eko Dolina Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

stary pracownik

Oczywiście, Eko Dolina jest zakładem, w którym ludzi traktuje się bardzo dobrze. Bez względu na to co piszą pewni ludzie, to zobacz na fakty one bronią się same. Z Eko Doliny odchodzi tak mały ułamek ludzi dla czego? ponieważ jest to praca, stabilna, w firmie która płaci na czas, w której jest socjal i opieka. Wiele osób pracując w Eko Dolinie zapomniało jak to jest u innych pracodawców. Ludzie szybko przyzwyczajają się do dobrego i stają się roszczeniowi.

Cooks

Nooo, bardzo 'spoko'. Relacje z Szefostwem są tak poukładane, że nigdzie indziej nie spotkałem tylu osób, które chciałyby się zwolnić, ale nie robią tego z uwagi na przyzwoite wypłaty, o których można rzec, że są na poziomie ponad przeciętnym. Ale coś za coś - albo fajny team i słaba kasa, albo team co nie jest teamem, (usunięte przez administratora) i kasa na poziomie.

Czy w Eko Dolina Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

...

Tak, są paczki. I wigilia ze smacznym cateringiem.

Tom

Pracowałem tam jakiś czas, do plusów można zaliczyć możliwość pracy na wielu różnych maszynach które nie są przypisane tylko do jednego operatora czy kierowcy, firma daje możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez zdobycie nowych uprawnień, kasa zawsze na czas. Minusy to głównie stres, czasem trzeba ostro gonić z robotą.

Weronika
@Tom

Czyli pracy jest dużo... W takim razie są nadgodziny? Jeśli tak to sa one płatne czy trzeba je wybrać w formie dnia wolnego?

X
@Weronika

Różnie bywa.

adam
@Weronika

Jeśli pojawiają się nadgodziny to pracownicy odbierają je w dniach wolnych.

Mariolka

Praca jak każda inna .Jeśli ktoś chce pracować i nie wybrzydza to i tam się odnajdzie. Praca troszkę wyzwanie ,ale dla chcącego nic trudnego . Praca od poniedziałku do piątku święta wolne praca w trybie dwuzmianowym. Wczasy pod gruszą,talony na święta i nagrody roczne . Pieniążki na czas . Ogólnie praca fajna , szefostwo spoko. Polecam

Mich

Wynagrodzenie 4000zł, plus po 3 msc 25% premii co miesiąc, wszystko brutto i raz w roku premia roczna tzw 13ka uzależniona od chorobowego , donosicielstwa, i kogo lubię temu dam więcej. Co skutkowało tym ,że ludzie chodzili do pracy mimo covida nie badali się , bo nie chcieli stracić tej premii.

@Mich

Jak to mimo covida chodzili? :o A doszło w firmie przez to do jakiegoś większego zakażenia lub nałożenia kwarantanny czy wszystko faktycznie ukrywane cały czas było? To nie każą teraz się szczepić?

@Bożena

Co to za bzdurna teza o ukrywaniu. Nie ma prawnego obowiązku szczepienia chociaż zachęcamy do tego wszystkich pracowników. Dla ich dobra

@Krystian

Jakie masz kompetencje ,żeby pisać "dla ich dobra" Jest coraz więcej badań , potwierdzających bardzo negatywne działanie szczepień. Wręcz świat lekarski zaczyna apelować o świadomą rezygnację z tego procederu.

Obywatel
@Mich

Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Można poszukać innej pracy

Bożena

A jak usilnie zachęcacie i jaki daje to efekt? Udało się kilka osób faktycznie namówić na to? Bo rozumiem, że jakiś dziwnych buntów względem tego tutaj na szczęście nie było?

Bożenaaa
@Bożena

Bożena! Co Ciebie to obchodzi? Jeżeli chcesz u nas podjąć pracę, to nie musisz być zaczepiona nieobowiązkowa szczepionka na cv19.

Krystyna
@Bożenaaa

Ale to serio ciekawe czy nie macie jakichś nieporozumień między osobami zaszczepionymi i niezaszczepionymi? Nie jest tak że jedni z drugimi nie chcą pracować?

Obserwator
@Krystyna

A to widać, że ktoś jest po szczepieniu? Nikt po firmie nie chodzi i nie mówi jestem, bądź nie jestem zaszczepiony. Skąd więc miałyby być nieporozumienia?

@Obserwator

No ja widzę, że ogromnym plusem u was jest to, że nie ma toksycznych ludzi chyba. Bo w niektórych środowiskach to wręcz się chwalą tym, że są lub nie są celowo prowokując do sprzeczek. Czyli ogólnie jakichkolwiek nieporozumień tu nie ma, panuje tu spokój?

Boss

As- Ty to pewnie na zleceniu firmy? Pilnować porządku? Dziwne kilka dni po zamieszczeniu opinii - zaraz atak ? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ,czy Ci się to podoba czy nie ! Moze osoba ta inaczej przeżywała prace tam .Sądząc po początkowych wpisach jest tam jak jest brawo za odwagę!!! I tak ta osoba delikatnie ujęła jakie tam panują warunki .

Mysza
@Boss

Porzadek to powinni zrobic z działem transportu kierownikiem,Mareczkiem specjalista od sprzetu kombinuje na przegladach dostaje profity od firm ktorym zleca usługi bez powodu nie jest zapraszany na wigilie do 3 innych firm.. o (usunięte przez administratora)w tym dziale jednym najwiekszym kapo lysym i jego bandzie.. Dyrektor powinien sprawdzic co kto jakie ma uprawnienia kierowców braki a na cpnie paliwo leje operator/kierowca gdzie tu logika układziki ktore trzeba rozwiazywac...kierownik ma swoja elite ktora jest nie tykalna i tez powinnien poniesc konsekwencje za nepotyzm..

PRACOWNIK
@Mysza

Mysza porządek to zrób sobie w głowie bo widzę że bałagan duży.Wnioskuje że jesteś rozżalonym pracownikiem bo rzucasz różnego rodzaju oskarżenia i pomówienia. Na takie pomówienia to trzeba mieć dowody a nie chlapać jęzorem na internecie schowanym za klawiaturką komputera lub telefonu. Ja tez mogę napisać że jak to pisałaś/pisałeś to się brandzlowalaś/brandzlowaleś ale nie mam na to dowodów wiec tego nikomu nie mowie. Zastanawiam się po co otwierasz swoją buzię i wylewasz te głupoty pewnie jestes z parfi Św. Józefa i św.Judy Tadeusza z Rumi i byłaś/byłeś molestowana/molestowany przez księdza Michała i teraz szukasz zemsty na całym świecie.

Ktos
@Mysza

Hehe Pan Mareczek nie jest kierownikiem. Ma nad sobą kierownika Pana Mariuszka

@Ktos

Może imiona się jej pokręciły? ;p Ale widzę, że coś śmieszkujesz sobie z tego, opowiesz coś więcej?

Obserwator
@Bożena

Bożena, a ty jesteś byłym, obecnym, czy przyszlym pracownikiem? To nie jest forum plotkarskie. Proszę się udać na pudelek.pl. Natomiast jeżeli chodzi o firmę to ludzie są różni, ale firma jest wypłacalna, socjal, premie, przestrzegane są godz. pracy. Jak się komuś nie podoba to zawsze może się zwolnić i pracować w lepszym miejscu.

@Obserwator

Ze zwolnieniami to prawda, nikt nikogo na siłę nie trzyma zgadzam się. Czyli to co jest wyżej to czysty wylew frustracji i pomówienia według Ciebie?

Mich

Jedna z gorszych prac ,którą wykonywałem ,praca w (usunięte przez administratora) ,brudzie i smrodzie. Z parkingu do szatni jest około 800 m. oczywiście ELYTA parkuje pod nosem,(usunięte przez administratora) musi zasuwać w mrozie, deszczu i błocie z buta. Kierownictwo śpi pod żyrandolem niczym się nie interesując ,rządzą szeregowi pracownicy , rzucenie po stanowiskach kablowanie i poniżanie to motto tej firmy. Łysy i jego braciszek to dla kariery na wysypisku by własną matkę sprzedali. mysza ma 100% racji. Wynagrodzenie ok

@Mich

Z tego co piszesz aż dziwi mnie, że rządzą tutaj szeregowi pracownicy. Praca w takich warunkach to serio tragedia, aż się dziwię, że z wynagrodzenia jesteś w miarę zadowolony. Ile w sumie za pracę w takich warunkach oferują Ci teraz na rękę?

MYSZA ma 100 a nawet 200% racji,i do tego od czasu gdy obowiazki "dyrektora" "pelni" byly glowny technolog to jest parodia. Tego by nawet Bareja nie wymyślił.

@AS a wiesz coś więcej o tym pracowniku? Może miał rację?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Dolina Sp. z o.o. - Łężyce

• Jak się pracuje w Eko Dolina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Dolina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Dolina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eko Dolina Sp. z o.o.