Eko Dolina Sp. z o.o.

Łężyce

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Eko Dolina Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Dolina Sp. z o.o.

Mysza

Normalny zdrowy człowiek długo tu nie wytrzyma Jeden na drugiego donosi za plecami..coraz więcej kamer na zakładzie oczywiście dla bezpieczeństwa..fakt umowa o pracę i kasa zawsze na czas ale co stego jak atmosfera masakra a dyrektorzy jeszcze ja podnoszą :/

309

jaj najbardziej warto się tutaj zatrudnić, a na przekór hejterom oni są bardzo transparentni i świadczy o tym fakt, że npo. teraz na swojej stronie internetowej mają wirtualny spacer po zakładzie, i to przeważyło ostatecznie szalę - chcę się u nich zatrudnić

pracownik

wszystko jest ok

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie Eko Dolina Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Eko Dolina Sp. z o.o. - Łężyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Dolina Sp. z o.o.