EKO DOLINA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o EKO DOLINA SP. Z O.O.

hgf
użytkownik zarejestrowany

na pewno rektuacji to oni teraz nie prowadza uzytkowniku @kąt

obserwator

Prawda sami kapownicy faja, gawin, kon, srajda papaj...co 2 praca lekka ale zarobki mizerne 80% operatorów nie powinno robic na sprzęcie bo nie maja o tym pojęcia trzymaja sie jak moga bo żadna firma by takiego cielaka nie wzieła na maszyne.ludzie z łężyc maja to opanowane he i emeryci na emeryturę a nie miejsca do smierci klepią np czarna mamba..

Kolanko

Wiatm wytrzymałem w tej firmie 2 umowy (9miesiecy) Tyle ile nerwów zjadłem nie da się opisać słowami!!!Takiego MOBINGU nie widziałem nawet w filmach a sporo ich widziałem!!Odradzam tą firme! Może gdyby Prezes wiedział co robią dyrektorzy za jego plecami to by coś się zmieniło! Premie można stracić za nie podniesienie papierka!!Kapuś to co drugi z łężyc! Zamiast jeden drugiemu pomagać to biegają kapować do dyrekcji lub kierownictwa!A brygadzista nie ma nawet szkoły podstawowej ukonczone ale ze ładnie donosi zarabia tyle co dział utrzymania ruchu.LUDZIE ODRADZAM WAM POLAK powinien byc POLAKIEM dla rodaka a nie...

KingKong

Witam wszystkich serdecznie miałem przyjemność pracować w tej firmie 1,5roku. Powiem szczerze tragedia po ostatniej umowie na stałe 2tys brutto!! Kamer wiecej niż w całym Krakowie. Firma rodzinna ludzie za łeżyc nie liczcie na dużo. Klimat zakładowy to po prostu kpina!!! odradzam wszystkim chyba że ktoś ma stalowe nerwy.

Zostaw opinię o EKO DOLINA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO DOLINA SP. Z O.O.