TWK

Gliwice

Opinie o TWK

Albert

Czy ta firma jeszcze istniej? Nie mają nawet strony internetowej

Jasiek

Dzień dobry, z tego co czytam Wasze opinie, zdania nie są do końca przychylne, ale w sumie dużo czasu minęło i może się coś zmieniło. Szukałem aktualnych ofert pracy, ale niestety nie znalazłem u nich na stronie zakładki typu Kariera. Szkoda bo sama strona wygląda fajnie.

Popieram przedmówcę bieda z nędzą .Pewna osoba powinna dać się wykazać młodszym...

anonim - 2009-12-07 17:36:18niezadowolony - 2009-10-28 19:22:37Po pierwsze[ usuniete przez admina] umowa o dzieło zarobek około 1100złpopieram w 100 procentach.bieda ,bieda . na krawędzi

niezadowolony - 2009-10-28 19:22:37Po pierwsze [usuniete przez admina] umowa o dzieło zarobek około 1100złpopieram w 100 procentach.

niezadowolony

Po pierwsze [usuniete przez admina] umowa o dzieło zarobek około 1100zł

Zostaw opinię o TWK - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TWK